Лікар ультразвукової діагностики Чигріна Алла АнатоліївнаЛікар ультразвукової діагностики Чигріна Алла АнатоліївнаНа сьогоднішній день ультразвукова діагностика отримує все більше поширення з-за того, що цей метод при відносно невисокій вартості і доступності дозволяє діагностувати велику кількість захворювань. При цьому для пацієнта це абсолютно безпечний і безболісний метод досліджень.

 

Де застосовується УЗД


З урахуванням того, що багато галузей медицини дуже широко використовують метод ультразвукової діагностики – урологія, гінекологія, акушерство, неврологія, терапія, гастроентерологія та інші – в Клініці Медітон працюють кабінети з сучасним висококласним обладнанням: SIEMENS ACUSON X300, ESAOTE MyLAB 50 XVISION та нова ультразвукова система Alpinion E-CUBE 8. Дані комплекси дозволяють обстежувати майже всі внутрішні органи людини для визначення осередку запалення, новоутворень, а також аномалій або пошкоджень в результаті травм. Пропонуємо записатися на УЗД: Філатова, 10 і Поштовий, 52, для своєчасної і високоточної діагностики!

 

Універсальність ультразвукової діагностики


У Клініці Медітон виконуються наступні види досліджень:
• УЗД органів черевної порожнини (діагностика печінки, селезінки, жовчовивідні шляхи, жовчний міхур, підшлункова залоза). У кабінеті УЗД можна провести комплексне дослідження: органи черевної порожнини + нирки або УЗД органів черевної порожнини + сечовий міхур;
• УЗД окремих органів (щитовидна залоза, молочні залози, ехокардіоскопія з доплерографією – УЗД серця, а також органи мошонки, УЗД поверхневих структур);
• Дослідження судин. Ми пропонуємо діагностику судин кінцівок, нирок, голови і шиї, а також УЗД клубового сегмента і черевної аорти;
• Урологічне УЗД (нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза, залишкова кількість сечі, насінні бульбашки, прохідність сечоводів, ТРУЗД);
• Гінекологічне УЗД (дослідження матки, придатків, цервікометрія, моніторинг менструального циклу, УЗД вагітності, визначення статі, доплерометрія);
• УЗД в педіатрії (органи черевної порожнини, УЗД з навантаженням, нирки, сечовий міхур, щитовидна залоза, а також нейросонографія – дослідження структур головного мозку, УЗД новонароджених).

Ультразвукова діагностика в Кривому Розі: УЗД серця, судин, печінки, шлунка, гінекологічне УЗДУльтразвукова діагностика в Кривому Розі: УЗД серця, судин, печінки, шлунка, гінекологічне УЗД

Високий професіоналізм наших співробітників, якісне сучасне обладнання та його коректне використання дозволяють домагатися найбільш точних результатів в діагностиці захворювань серцево-судинної і сечостатевої системи, травного тракту. УЗД сприяє уточненню раніше поставленого діагнозу для призначення ефективного лікування захворювання.

 

Необхідно розуміти, що лікар-сонолог не видає остаточний діагноз, а проводить дослідження. Ми пропонуємо комплексний підхід і найбільш точний діагноз після УЗД, що можливо завдяки розшифровці отриманих результатів вузькими фахівцями:
• Гінекологічне УЗД, дослідження матки і придатків, ультразвукову діагностику вагітності коментує лікар-гінеколог;
• Після проходження діагностики судин і серця, результати вивчає терапевт або кардіолог;
• Для отримання найбільш ефективного призначення після УЗД щитовидної залози, результати необхідно показати ендокринологу;
• Якщо виконано УЗД мошонки і сечового міхура, нирок, передміхурової залози, а також ТРУЗД, призначення зробить уролог медичного центру!

 

Звертайтеся в Клініку Медітон! Сьогодні нами встановлена найбільш низька ціна УЗД в Кривому Розі. Також, в прайс-листі ви знайдете акційні пропозиції, де часто є знижки на УЗД, аналізи, комплексні дослідження здоров'я і певні процедури!

 

 УЗД у Відділенні Ультразвукової діагностики, Кривий Ріг  Ціна, грн
 УЗД органів черевної порожнини  400,00
 УЗД молочних залоз  400,00
 УЗД щитовидної залози  350,00
 Ехокардіоскопія з доплерографією - УЗД серця  500,00
 УЗД судин шиї та голови  550,00
 УЗД вагітності  від 400,00
 УЗД судин нижніх кінцівок  від 300,00

Відділення УЗД: Питання-відповідь

 

Що таке УЗД? Популярний метод неінвазивного дослідження органів і систем життєдіяльності людини з використанням ультразвукових хвиль?

 

Для чого використовується ультразвукова діагностика? Методика застосовується фахівцями для обстеження організму людини під час профілактичного огляду, для підтвердження або скасування діагнозу, відстеження лікування в динаміці і отримання додаткової інформації для можливості внесення своєчасних коригувань.

 

Що таке УЗД скринінг? Спеціальна система первинного обстеження безсимптомних пацієнтів для виявлення можливих патологій і захворювань. Найчастіше використовується УЗД скринінг при вагітності, який обов'язковий для проходження в певні періоди для отримання інформації про здоров'я і розвиток дитини.

 

Коли призначається ультразвукова діагностика органів? Методика застосовується для підтвердження первинних діагнозів в гінекології, урології, гастроентерології та інших напрямках. УЗД важливо для дослідження органів, вивчення їх стану, структурної зміни, оцінки контурів і форми, загальної працездатності. Призначається профільними фахівцями.

 

Чи безпечно УЗД? Діагностика є безпечним методом дослідження і тільки у вкрай рідкісних випадках може мати певні обмеження.

 

Яке обладнання використовується в клініці? У наших філіях встановлені професійні УЗД комплекси. Це Siemens Acuson X300, ESAOTE MyLab 50 XVision, E-Cube 8 Diamond 2021 року випуску!

 

Як записатися на УЗД на Філатова? Через реєстратуру під час відвідування лікарів, по телефону, через соціальні мережі і месенджери, кнопки яких розміщені на сайті. Можливий запис на УЗД онлайн, через Особистий кабінет.

 

Де УЗД на Визволення? Кабінет ультразвукової діагностики на площі Визволення знаходиться в нашій філії: пр. Поштовий, 52, 2-й поверх.

 

Потрібно зробити УЗД дитині! Будь ласка, ми завжди раді допомогти з детальною та інформативною діагностикою. Кабінет дитячого УЗД на Визволення працює за стандартним графіком. Телефонуйте і записуйтеся!

 

Яка діагностика проводиться? Гінекологічне та урологічне УЗД, діагностика при вагітності, УЗД черевної порожнини, м'яких тканин, нижніх кінцівок. Більш докладний перелік досліджень в прайс-листі, де вказана і ціна УЗД.

 

У вас роблять УЗД з розшифровкою, УЗД з консультацією? Неодмінно. Під час проведення дослідження, лікар може коментувати, що бачить на моніторі в подробицях. На руки видається розшифровка, пацієнт отримує консультацію за результатами обстеження. Вивчення динаміки, порівняння результатів і безпосередньо призначення лікування проводить ведучий фахівець.

 

У Клініці Медітон є комплексна діагностика: огляд, УЗД, аналізи? Ви можете записатися на комплексне обстеження організму самостійно. Але більш правильно використовувати тільки необхідні діагностичні заходи, про які розповість ваш лікар на прийомі, після збору анамнезу та огляду.

 

Що таке УЗД черевної порожнини: які органи дивиться лікар? Це діагностична процедура, під час якої проводиться обстеження печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і проток. Додатково, в комплексний аналіз включається діагностика нирок, селезінки, сечового міхура, в залежності від попереднього діагнозу.

 

Де пройти УЗД нижніх кінцівок в Кривому Розі? Ультразвукова діагностика вен і артерій нижніх кінцівок на пл. Визволення, пр. Поштовий, 52. На Філатова, 10, прийом веде лікар-флеболог, судинний хірург. Попередній запис.

 

Як записатися на УЗД серця в Кривому Розі? Необхідно звернутися в call-центр клініки і разом вибрати зручну дату і час для відвідування лікаря. Ультразвукова діагностика серця на Філатова, 10.

 

Хочу записатися на гінекологічне УЗД і прийом гінеколога! Це можливо. Комплексне обстеження дасть можливість швидко поставити діагноз, підтвердити його і призначити лікування в разі наявності патологій.

 

Яке жіноче УЗД на Філатова можна зробити? Комплексне обстеження внутрішніх органів, УЗД молочних залоз, стандартне гінекологічне УЗД вагітності, моніторинг менструального циклу.

 

У вас є хороший узіст? У медичному центрі Клініка Медітон працюють тільки лікарі з відповідною освітою і кваліфікацією. З їх біографіями, досвідом і напрямками роботи ви можете ознайомитися в розділі фахівці.

 

Де добре роблять УЗД: відгуки? Кривий Ріг, Філатова, 10 та пр. Поштовий, 52, де ми нещодавно відкрили кабінет УЗД на площі Визволення. Ми отримуємо максимум позитивних відгуків про діагностику на сучасному обладнанні за участю кваліфікованих фахівців. Рейтинги та відгуки ви можете знайти на міських порталах, в каталогах компаній, де багато жителів ставлять оцінки після УЗД обстеження в Кривому Розі.

 

Де пройти чоловіче УЗД в Кривому Розі? УЗД для чоловіків – це ультразвукове дослідження органів мошонки, ТРУЗД, УЗД передміхурової залози і насіннєвих бульбашок, сечового. Записатися можна на Філатова і Поштовий. Рекомендуємо уточнити інформацію у операторів!

 

У поліклініці сімейний лікар направлення на УЗД не видав. Можемо записатися самі? На даний вид діагностики пацієнти записуються самостійно. Направлення може видати профільний фахівець нашого медичного центру.

 

Скільки коштує УЗД: ціна в Кривому Розі? Якщо вас цікавить вартість УЗД щитовидної залози, печінки і нирок, м'яких тканин, а також УЗД серця, ціна вказана в прайс-листі компанії. Вартість підкажуть і оператори контакт-центру.

 

Є акції на УЗД діагностику, недорого вийде пройти дослідження? Можна замовити комплексну діагностику. У більшості, відповідно до стандартних призначень, дослідження вже складені в пакети, наприклад, УЗД органів черевної порожнини, УЗД нирки + сечовий міхур, що разом вигідніше, ніж виконувати обстеження окремо.

 

Консультація фахівця УЗД в Клініці Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація фахівця УЗД в Клініці Медітон: рубрика Питання-відповідьВи робите УЗД вагітним? Так, звертайтеся по телефону або через месенджери для запису на прийом і обстеження.

 

Приділіть трохи часу для свого здоров'я! Запис на ультразвукову діагностику по телефону (098) 530-60-40.

Поділитися