Лікар ультразвукової діагностики Чигріна Алла АнатоліївнаЛікар ультразвукової діагностики Чигріна Алла АнатоліївнаНа сьогоднішній день ультразвукова діагностика отримує все більше поширення з-за того, що цей метод при відносно невисокій вартості і доступності дозволяє діагностувати велику кількість захворювань. При цьому для пацієнта це абсолютно безпечний і безболісний метод досліджень.

 

Де застосовується УЗД


З урахуванням того, що багато галузей медицини дуже широко використовують метод ультразвукової діагностики – урологія, гінекологія, акушерство, неврологія, терапія, гастроентерологія та інші – в Клініці Медітон працюють кабінети з сучасним висококласним обладнанням: SIEMENS ACUSON X300, ESAOTE MyLAB 50 XVISION та нова ультразвукова система Alpinion E-CUBE 8. Дані комплекси дозволяють обстежувати майже всі внутрішні органи людини для визначення осередку запалення, новоутворень, а також аномалій або пошкоджень в результаті травм. Пропонуємо записатися на УЗД: Філатова, 10 і Поштовий, 52, для своєчасної і високоточної діагностики!

 

Універсальність ультразвукової діагностики


У Клініці Медітон виконуються наступні види досліджень:
• УЗД органів черевної порожнини: діагностика печінки та селезінки, УЗД жовчовивідних шляхів, жовчного міхура, підшлункової залози. У кабінеті УЗД можна провести комплексне дослідження: органи черевної порожнини + нирки або УЗД органів черевної порожнини + сечовий міхур;
• УЗД окремих органів: щитовидна залоза, молочні залози, ехокардіоскопія з доплерографією – УЗД серця, а також органи мошонки, УЗД поверхневих структур;
• Дослідження судин. Ми пропонуємо діагностику судин кінцівок, нирок, голови і шиї, а також УЗД клубового сегмента і черевної аорти;
• Урологічне УЗД: нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза, УЗД залишкової кількості сечі, а також насінні бульбашки, прохідність сечоводів, ТРУЗД – трансректальна ультразвукова діагностика в урології;
• Гінекологічне УЗД: дослідження матки, придатків, цервікометрія, моніторинг менструального циклу, УЗД вагітності, визначення статі, доплерометрія;
• УЗД в педіатрії: органи черевної порожнини, УЗД з навантаженням, нирки, сечовий міхур, щитовидна залоза, а також нейросонографія – дослідження структур головного мозку, УЗД новонароджених.

 

Захворювання: коли призначається УЗД


УЗД на Філатова, УЗД на ПоштовомуУЗД на Філатова, УЗД на ПоштовомуДіагностика може бути призначена терапевтом, ендокринологом, урологом, хірургом, кардіологом, гінекологом, а також дитяче УЗД педіатром, для підтвердження діагнозу, відстеження динаміки лікування, оцінки зміни внутрішніх органів, вивчення показників та характеристик:
• УЗД печінки: жировий гепатоз печінки, кісти, гепатити, травматичні ушкодження, доброякісні пухлини. Симптоми призначення ультразвукового дослідження печінки: жовтушність, біль у правому підребер'ї, збільшення живота, гіркий присмак у роті;
• УЗД жовчного міхура та жовчовивідних шляхів: холецистит, холестероз, холангіт, дискінезія. Причини призначення УЗД жовчних шляхів та міхура: біль у правому підребер'ї, здуття живота, температура, нудота та блювання, ослаблення організму;
• УЗД нирок: пієлонефрит, гідронефроз, ниркова недостатність, сечокам'яна хвороба. Симптоми для УЗД нирок: набряклість, утруднене сечовипускання, розвиток циститу, кров у сечі;
• УЗД підшлункової залози: панкреатит гострий та хронічний, муковісцидоз, фіброз підшлункової, пухлини. Симптоми, коли призначається ультразвук підшлункової: біль у животі, біль під лівим ребром, пронос, здуття живота та метеоризм, проблеми з апетитом;
• УЗД щитовидної залози: гіпертиреоз, гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, зоб. Причини призначення ультразвуку щитовидки: збільшення залози, тривожні стани, аритмії, зміна маси тіла, погіршення пам'яті, стандартний набір гормональних порушень;
• УЗД серця: гіпертонія та аритмія, міокардити, тромбози, емболія, ішемічна хвороба, серцева недостатність. Симптоми для призначення ехокардіографії серця: збої серцевого ритму, підвищений тиск, прискорений пульс, біль у серці, біль у грудях, задишка, оніміння кінцівок та тремор, непритомності;
• УЗД органів малого тазу, трансвагінальне УЗД для жінок або трансабдомінальне УЗД: запальні захворювання статевих органів, інфекції сечостатевої системи, кіста яєчників, міома матки, ендометріоз. Симптоми для призначення гінекологічного УЗД: печіння та різі при сечовипусканні, набряклість зовнішніх статевих органів, гіперемія, виділення з піхви, біль у ділянці живота та лобка, біль у промежині, збій менструального циклу, підвищення температури, ослаблення організму!

 

Ультразвукова діагностика в Кривому Розі: УЗД серця, печінки, гінекологічне УЗДУльтразвукова діагностика в Кривому Розі: УЗД серця, печінки, гінекологічне УЗДУЗД лімфатичних вузлів, УЗД молочних залоз, судин нижніх кінцівок і сечового міхура, УЗД при вагітності та моніторинг менструального циклу призначаються відповідними спеціалістами, які зібрали список скарг і симптомів, оцінили історію хвороби або початкові ознаки гострих станів, та потребують підтвердження діагнозу для призначення ефективного лікування. Ультразвукова діагностика сприяє отриманню необхідних відповідей, завдяки яким уролог, гінеколог, терапевт та інші лікарі можуть виконати свою роботу якісно!

 

Професіоналізм наших співробітників, якісне сучасне обладнання та його коректне використання дозволяють домагатися найбільш точних результатів в діагностиці захворювань серцево-судинної і сечостатевої системи, патологій травного тракту. УЗД сприяє уточненню раніше поставленого діагнозу для призначення ефективного лікування захворювання.

 

Необхідно розуміти, що лікар-сонолог не видає остаточний діагноз, а проводить дослідження. Ми пропонуємо комплексний підхід і найбільш точний діагноз після УЗД, що можливо завдяки розшифровці отриманих результатів вузькими фахівцями:
• Гінекологічне УЗД, дослідження матки і придатків, ультразвукова діагностика вагітності – лікар-гінеколог вивчає результати для призначення лікування;
• Після проходження діагностики судин і серця, результати вивчає терапевт або кардіолог;
• Для отримання найбільш ефективного призначення після УЗД щитовидної залози, результати необхідно показати ендокринологу;
• Якщо виконано УЗД мошонки і сечового міхура, нирок, передміхурової залози, а також ТРУЗД, уролог зробить призначення відразу після оцінки дослідження!

 

УЗД на Поштовому та Філатова: ціни ультразвукового дослідження

 

У Клініці Медітон встановлено найнижчі ціни УЗД у Кривому Розі. У прайс-листі ви знайдете акційні позиції, де часто пропонуються знижки на УЗД, аналізи, комплексні дослідження здоров'я та певні процедури. Слідкуйте за оновленнями, оскільки ціни ультразвукової діагностики, лабораторних тестів та аналізів змінюються інтенсивно, залежно від різних обставин.

 

Незалежно від кваліфікації лікарів медичного центру, оновлення обладнання та придбання відповідних датчиків для підвищення якості отримання результатів під час проведення ультразвуку, вартість УЗД регулюється відповідно до платоспроможності населення. Ми об'єктивно реагуємо на ринок, але не забуваємо про наших клієнтів!

 

 УЗД у Відділенні Ультразвукової діагностики, Кривий Ріг  Ціна, грн
 УЗД органів черевної порожнини  500,00
 УЗД молочних залоз  450,00
 УЗД щитовидної залози  400,00
 Ехокардіоскопія з доплерографією - УЗД серця  650,00
 УЗД судин шиї та голови  650,00
 УЗД вагітності  від 450,00
 УЗД судин нижніх кінцівок  від 350,00

Відділення УЗД: Питання-відповідь

 

Що таке УЗД? Популярний метод неінвазивного дослідження органів і систем життєдіяльності людини з використанням ультразвукових хвиль?

 

Для чого використовується ультразвукова діагностика? Методика застосовується фахівцями для обстеження організму людини під час профілактичного огляду, для підтвердження або скасування діагнозу, відстеження лікування в динаміці і отримання додаткової інформації для можливості внесення своєчасних коригувань.

 

Що таке УЗД скринінг? Спеціальна система первинного обстеження безсимптомних пацієнтів для виявлення можливих патологій і захворювань. Найчастіше використовується УЗД скринінг при вагітності, який обов'язковий для проходження в певні періоди для отримання інформації про здоров'я і розвиток дитини.

 

Коли призначається ультразвукова діагностика органів? Методика застосовується для підтвердження первинних діагнозів в гінекології, урології, гастроентерології та інших напрямках. УЗД важливо для дослідження органів, вивчення їх стану, структурної зміни, оцінки контурів і форми, загальної працездатності. Призначається профільними фахівцями.

 

Чи безпечно УЗД? Діагностика є безпечним методом дослідження і тільки у вкрай рідкісних випадках може мати певні обмеження.

 

Яке обладнання використовується в клініці? У наших філіях встановлені професійні УЗД комплекси. Це Siemens Acuson X300, ESAOTE MyLab 50 XVision, E-Cube 8 Diamond 2021 року випуску!

 

Як записатися на УЗД на Філатова? Через реєстратуру під час відвідування лікарів, по телефону, через соціальні мережі і месенджери, кнопки яких розміщені на сайті. Можливий запис на УЗД онлайн, через Особистий кабінет.

 

Якщо ми приїхали на Філатова, Кривий Ріг, УЗД яких органів можна зробити? Точна інформація про послуги завжди розміщена всередині вкладок Прайс-лист – ціни на УЗД на Філатова, та ціни УЗД пр. Поштовий. Це окремі вкладки, де розписані послуги та їх вартість по філіях клініки. Прайс-лист – один із пунктів головного меню вгорі сторінки сайту. Таблиця адаптована для зручності вивчення з ПК та мобільних пристроїв!

 

Де УЗД на Визволення? Кабінет ультразвукової діагностики на площі Визволення знаходиться в нашій філії: пр. Поштовий, 52.

 

Потрібно зробити УЗД дитині! Будь ласка, ми завжди раді допомогти з детальною та інформативною діагностикою. Кабінет дитячого УЗД на Визволення працює за стандартним графіком. Телефонуйте і записуйтеся!

 

Яка діагностика проводиться? Гінекологічне та урологічне УЗД, діагностика при вагітності, УЗД черевної порожнини, м'яких тканин, нижніх кінцівок. Більш докладний перелік досліджень в прайс-листі, де вказана і ціна УЗД.

 

У вас роблять УЗД з розшифровкою, УЗД з консультацією? Неодмінно. Під час проведення дослідження, лікар може коментувати, що бачить на моніторі в подробицях. На руки видається розшифровка, пацієнт отримує консультацію за результатами обстеження. Вивчення динаміки, порівняння результатів і безпосередньо призначення лікування проводить ведучий фахівець.

 

У Клініці Медітон є комплексна діагностика: огляд, УЗД, аналізи? Ви можете записатися на комплексне обстеження організму самостійно. Але більш правильно використовувати тільки необхідні діагностичні заходи, про які розповість ваш лікар на прийомі, після збору анамнезу та огляду.

 

Що таке УЗД черевної порожнини: які органи дивиться лікар? Це діагностична процедура, під час якої проводиться обстеження печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і проток. Додатково, в комплексний аналіз включається діагностика нирок, селезінки, сечового міхура, в залежності від попереднього діагнозу.

 

Де пройти УЗД вен нижніх кінцівок в Кривому Розі? Ультразвукова діагностика вен і артерій нижніх кінцівок на пл. Визволення, пр. Поштовий, 52. На Філатова, 10, прийом веде лікар-флеболог, судинний хірург, у якого можна виконати УЗД вен нижніх кінцівок для отримання діагнозу та рекомендацій, проведення наступних малоінвазивних операцій. Попередній запис.

 

Як записатися на УЗД серця в Кривому Розі? Необхідно звернутися в call-центр клініки і разом вибрати зручну дату і час для відвідування лікаря. Ультразвукова діагностика серця на Філатова, 10.

 

Хочу записатися на гінекологічне УЗД і прийом гінеколога! Це можливо. Комплексне обстеження дасть можливість швидко поставити діагноз, підтвердити його і призначити лікування в разі наявності патологій. Звертайтесь на Філатова Кривий Ріг: УЗД, ціни, дата та час прийому – на всі запитання відповімо онлайн або по телефону!

 

Яке жіноче УЗД на Філатова можна зробити? Комплексне обстеження внутрішніх органів, УЗД молочних залоз, стандартне гінекологічне УЗД вагітності, моніторинг менструального циклу.

 

У вас є хороший узіст? У медичному центрі Клініка Медітон працюють тільки лікарі з відповідною освітою і кваліфікацією. З їх біографіями, досвідом і напрямками роботи ви можете ознайомитися в розділі фахівці.

 

Де добре роблять УЗД: відгуки? Кривий Ріг, Філатова, 10 та пр. Поштовий, 52, де ми нещодавно відкрили кабінет УЗД на площі Визволення. Ми отримуємо максимум позитивних відгуків про діагностику на сучасному обладнанні за участю кваліфікованих фахівців. Рейтинги та відгуки ви можете знайти на міських порталах, в каталогах компаній, де багато жителів ставлять оцінки після УЗД обстеження в Кривому Розі.

 

Де пройти чоловіче УЗД в Кривому Розі? УЗД для чоловіків – це ультразвукове дослідження органів мошонки, ТРУЗД, УЗД передміхурової залози і насіннєвих бульбашок, сечового. Записатися можна на Філатова і Поштовий. Рекомендуємо уточнити інформацію у операторів!

 

У поліклініці сімейний лікар направлення на УЗД не видав. Можемо записатися самі? На даний вид діагностики пацієнти записуються самостійно. Направлення може видати профільний фахівець нашого медичного центру.

 

Скільки коштує УЗД: ціна в Кривому Розі? Якщо вас цікавить вартість УЗД щитовидної залози, печінки і нирок, м'яких тканин, а також УЗД серця, ціна вказана в прайс-листі компанії. Вартість підкажуть і оператори контакт-центру.

 

Є акції на УЗД діагностику, недорого вийде пройти дослідження? Можна замовити комплексну діагностику. У більшості, відповідно до стандартних призначень, дослідження вже складені в пакети, наприклад, УЗД органів черевної порожнини, УЗД нирки + сечовий міхур, що разом вигідніше, ніж виконувати обстеження окремо.

 

Ви робите УЗД вагітним? Так, звертайтеся по телефону або через месенджери для запису на прийом і обстеження.

 

Консультація фахівця УЗД в Клініці Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація фахівця УЗД в Клініці Медітон: рубрика Питання-відповідьУЗД під час вагітності: адреси? Інформація вже вказана на сайті та в даному матеріалі, де ми відповіли на запитання по УЗД. Але, із задоволенням повторимо! Якщо ви майбутня мама і хочете зробити УЗД по вагітності – Кривий Ріг, Філатова, 10. Тут же приймає гінеколог, гінеколог-ендокринолог, можна здати аналізи!

 

Приділіть трохи часу для свого здоров'я! Запис на ультразвукову діагностику по телефону (098) 530-60-40.

Поділитися