Лікар уролог Чигрін Юрій ГеоргійовичЛікар уролог Чигрін Юрій ГеоргійовичКожен чоловік після 25 років повинен серйозно ставитися до питання чоловічого здоров'я і проводити профілактичний огляд у уролога не рідше, ніж один раз на рік. Дана міра дозволить виявляти відхилення від нормального функціонування чоловічих статевих залоз на ранніх стадіях і швидко, ефективно їх усувати. Але, на жаль, більшість чоловіків відкладають візит до лікаря до останнього, коли такі симптоми як біль внизу живота, різі при сечовипусканні, ускладнене сечовипускання, свербіж, висипання та виділення з статевого члена серйозно погіршують якість життя. Іншими причинами відвідування уролога можуть бути проблеми з ерекцією або з тривалістю статевого акту, в тому числі абсолютна неможливість сексуального життя.

 

Головні симптоми урологічних захворювань


Звичайно, складно зважитися прийти перший раз до лікаря і відкрито говорити про настільки делікатні проблеми. Зупиняють думки про можливий дискомфорт під час процедур огляду і лікування, а також побоювання отримати "фатальний" діагноз. Слід врахувати, що поки ми боремося з собою, хвороба може розвиватися і перейти в хронічну форму, ускладнитися іншим патологічним процесом. Не втрачайте дорогоцінний час! Якщо ви виявили такі симптоми, обов'язково запишіться на прийом до уролога:
• Виділення з статевого члена;
• Різі, свербіж, печіння в сечівнику;
• Болі внизу живота, в області ануса, в яєчках, в попереку;
• Поява новоутворень, висипань або почервоніння на статевих органах;
• Порушення сечовипускання: часті позиви, біль під час сечовипускання, відчуття наповненості сечового міхура після туалету;
• Зміна запах і кольору сечі, поява кров'яних прожилок;
• Набряклість рук і ніг, набряклість обличчя вранці;
• Кров під час статевого акту, кров у спермі;
• Збільшення лімфовузлів паху, хворобливість при дотику, пальпації;
• Погіршення ерекції, неприємні відчуття під час статевого акту;
• Дуже короткий статевий акт, передчасне сім'явиверження;
• Втрата репродуктивної функції.


ТРУЗД передміхурової залозиТРУЗД передміхурової залозиВитратьте всього 30 хвилин для власного здоров'я! Цього часу вистачить, щоб провести початкові тести і вжити заходів для якнайшвидшого одужання і усунення причин усіх тривог.


Прийом у уролога в Клініці Медітон включає:
• З'ясування скарг, виявлення симптомів, збір анамнезу;
• Фізикальне обстеження;
• Пальцеве дослідження передміхурової залози.

 

Основні клінічні дослідження


При необхідності лікар проводить наступні дослідження:
• УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура;
• Цистоскопію (ендоскопічне дослідження стінок сечового міхура, сечоводів);
• Урофлоуметрію (дослідження фізичних даних струменя при сечовипусканні);
• ТРУЗД передміхурової залози;
Уретроскопію;
Лабораторні дослідження (крові, сечі, зішкріб з уретри, секрет простати, посіви).

 

Консультація уролога Клініки Медітон, апаратна урологія (відео)

 

 

У Клініці Медітон лікування проблем чоловічого здоров'я є одним з пріоритетних напрямів. Широкий спектр апаратних діагностичних процедур спільно з сучасним лабораторним комплексом є запорукою постановки точного діагнозу, що в свою чергу дозволяє лікарю максимально швидко і ефективно усунути причину захворювання.
Лікування аденоми простати, безпліддя і сексуальних розладів: прийом уролога в Клініці МедітонЛікування аденоми простати, безпліддя і сексуальних розладів: прийом уролога в Клініці Медітон

Наші фахівці комбінують медикаментозне лікування урологічних захворювань з сучасними апаратними терапевтичними методами. Так, у Клініці Медітон організований спеціальний процедурний кабінет, де здійснюється: трансректальний пневмовібромасаж, трансуретральна вакуумна аспірація, трансуретральна електростимуляція передміхурової залози, електро-лазеро-магнітотерапія, внутрішньоорганний (ректальний) і зовнішній фонофорез лікарських засобів, ЛОД-терапія (фалостимуляція) з лазерним впливом та інші.

 

Які хвороби лікує уролог

 

Діагностика у відділенні урології сприяє своєчасному визначенню та лікуванню урологічних захворювань, які значно знижують якість життя і мають ряд негативних наслідків у вигляді ускладнень:
• Хронічний простатит і простатит в гострій формі – запалення передміхурової залози;
• Еректильна дисфункція – патологія фізіологічного або психологічного характеру, яка негативно відбивається на ерекції і здатності до статевого акту;
• Втрата репродуктивної функції, безпліддя – неможливість зачати дитину;
• Аденома простати – доброякісне утворення, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, розростання парауретральних залоз простати;
• Цистит – запальний процес в сечовому міхурі, і уретрит – запалення стінок сечівника;
• Хвороба Пейроні – фізіологічна патологія, яка характеризується викривленням статевого члена;
• Баланопостит – інфекційне захворювання, що викликає запалення крайньої плоті і головки статевого члена, а також уретри і сечоводів;
• Везикуліт – бактеріальне урологічне захворювання, запалення насіннєвої бульбашки;
• Гідроцеле, інакше кажучи, водянка яєчка. Патологія являє собою накопичення рідини у внутрішніх структурах яєчка;
Урологічні захворювання: лікування у Кривому РозіУрологічні захворювання: лікування у Кривому Розі• Нетримання сечі, неповне спорожнення сечового міхура, затримки сечовипускання та інші патологічні стани, які є симптомами захворювань сечового міхура, нирок, сечоводів та уретри;
• Сечокам'яна хвороба – утворення в нирках, сечоводі і сечовому міхурі конкрементів, каменів;
• Орхіт – запальне захворювання яєчок на тлі інфекційних захворювань або інших запальних процесів в сечостатевій системі;
• Пієлонефрит – запалення в нирковій тканині через блокування нормального відтоку сечі або деякі хронічні захворювання!

 

На прийом уролога приходять пацієнти і з іншими захворюваннями. Ми надаємо допомогу в лікуванні гідронефрозу, парацисту, гіпогонадизму, епідидиміту, уролітіазу, стенозу шийки сечового міхура, ніктурії. Одним із найбільш важливих завдань є точна діагностика та ефективне лікування сексуальних розладів та інфекцій, що передаються статевим шляхом!

 

 Прийом і процедури у Відділенні Урології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом уролога  200,00
 Повторний прийом  170,00
 Призначення лікування урологом  250,00
 ТРУЗД - ультразвукове дослідження простати  400,00
 Уретроскопія  250,00
 Уретроцистоскопія  400,00
 Плазмотерапія, 1 пробірка  1000,00

Відділення урології: Питання-відповідь

 

Хто такий уролог, що лікує? Лікар-уролог – фахівець, який проводить діагностику і лікування патологій сечостатевої системи у чоловіків і жінок, збирає анамнез, підтверджує діагноз, відстежує динаміку, розробляє схеми терапії з підбором ефективних методик фізіотерапії та подальшої профілактики.

 

Що лікує лікар андролог? Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням патологій чоловічої статевої системи. Андрологія є одним з напрямків в урології, але працює безпосередньо з проблемами чоловічої репродуктивної системи. Якщо спостерігається порушення лібідо або потенції, присутній діагноз чоловічого безпліддя, необхідно записатися до андролога. У списку захворювань, які лікує андролог, також передчасна еякуляція, андропауза, гіперплазія простати, аномалії розвитку статевих органів.

 

Чи можна записатися на прийом дитячого уролога? На даний момент, в нашому медичному центрі не приймає дитячий уролог, але ми опрацьовуємо можливість надання допомоги пацієнтам молодшого віку та підліткам.

 

Які послуги надає урологічне відділення? Консультація лікаря, збір анамнезу, повна діагностика з додатковими напрямками до профільних фахівців, якщо таких немає в штаті. Аналізи, апаратні та інструментальні обстеження, підтвердження діагнозу, призначення лікування та ведення пацієнта з відстеженням динаміки.

 

Як проводиться діагностика урологічних захворювань? Бесіда з лікарем, стандартні аналізи та лабораторні дослідження, УЗД передміхурової залози, трансректальне УЗД, уретроскопія, цистоскопія, урофлоуметрія, УЗД органів калитки, УЗД сечового міхура і нирок, додаткові методи при необхідності.

 

Які методики використовуються для лікування хвороб в урології? Сьогодні у відділенні урології на Філатова ми пропонуємо наступні технології: фалостимуляція або ЛОД-терапія, зовнішній і внутрішньоорганний фонофорез, ЕЛМТ, трансректальний пневмовібромасаж, ін'єкційні методики, зокрема, плазмоліфтінг в урології, інше.

 

Чи можна здати урологічні аналізи, де в Кривому Розі проводиться забір матеріалу? Ви можете здати аналізи на Філатова. Також ми відкрили кабінет забору аналізів на пр. Поштовому, 52. Зручно для пацієнтів, яким необхідно здати аналізи на пл. Визволення. Попередньо уточніть інформацію по телефону.

 

Де здати аналізи і вилікувати ЗПСШ? Урологічні аналізи на ЗПСШ – на Філатова. Прийом уролога на місці, у нашому медичному центрі, де ви отримаєте консультацію, зможете пройти діагностику і отримати рекомендації для лікування гонореї, трихомоніазу, хламідіозу та інших статевих інфекцій. Також можна записатися до дерматовенеролога!

 

Чи приймає уролог для жінок? Спеціаліст лікує захворювання сечостатевої системи у жінок, не тільки у чоловіків. Тому відповідь ствердна. Можна звернутися до фахівця, якщо існують підозри на цистит, пієлонефрит, нетримання сечі, сечокам'яну хворобу.

 

Які основні симптоми для звернення до лікаря? Вся інформація подана трохи вище, у другому абзаці на даній сторінці. Стандартно, приводом для запису до лікаря стають різі і болі при сечовипусканні, свербіж в області статевих органів, виділення, порушення сечовипускання, зміни запаху і кольору сечі, дискомфорт при статевому акті.

 

Як записатися на прийом уролога? Ми значно розширили можливості. Для запису на консультацію ви можете звернутися до нас по телефону, через Вайбер і Фейсбук месенджер, безпосередньо через соціальні мережі і пошукову систему Гугл. Відкрито запис до уролога онлайн, через Особистий кабінет на сайті.

 

Чи можлива консультація уролога онлайн, по телефону? На даний момент, ми не надаємо подібних послуг, але вже найближчим часом плануємо вирішити питання для забезпечення комфорту звернення пацієнтів.

 

Як зрозуміти, наскільки кваліфікований уролог: відгуки, рейтинг? Рекомендуємо прочитати біографію, уточнити досвід лікаря, уважно поставитися до напрямків діяльності, отриманих сертифікатів і ліцензій. Інформація вказана на персональній сторінці фахівця. Вам потрібен уролог, відгуки про якого позитивні. Знайти коментарі пацієнтів можна в джерелах, які є у вільному доступі: рейтинги урологів Кривого Рогу, відгуки в каталогах, на сторінках міських форумів, де представлені наші лікарі.

 

Скільки коштує прийом уролога: ціна? Пропонуємо перейти в прайс-лист, де вказана ціна на консультацію уролога: Кривий Ріг, Філатова. Також прописана вартість послуг: консультації, діагностичні заходи, фізіотерапія.

 
Консультація уролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація уролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЯк дістатися до клініки на Філатова? Медцентр на Філатова, 10, 3-й поверх. У розділі Контакти є інтерактивна карта. Також маршрут готові підказати наші консультанти.

 

Як потрапити в медцентр на Поштовому, 52? Колишній проспект Карла Маркса, клініка на пл. Визволення, в кроковій доступності від будь-якої зупинки. Допомога фахівців контакт-центру по телефону!

 

Записатися на прийом до уролога Ви можете за телефоном (098) 530-60-40 на зручний для Вас час!

Поділитися