Відділення трихології Клініки Медітон: лікування захворювань волосся в Кривому РозіВідділення трихології Клініки Медітон: лікування захворювань волосся в Кривому РозіГоловним завданням відділення трихології Клініки Медітон є точна діагностика та ефективне лікування захворювань волосся, а також шкіри голови. Ми готові запропонувати кваліфікований підхід, новітні методики і допомогу сертифікованих фахівців, які проходять навчання у Європі!

 

Спроби самостійного встановити причину лупи, випадання волосся та інших проблем стандартного і більш складного характеру, а також лікувати їх засобами, придбаними після перегляду реклами на ТВ чи в Інтернеті, не приводять до очікуваних результатів. Нерідко, неправильно підібраний препарат тільки погіршує ситуацію, тимчасово маскуючи симптоми. Результатом є подальший розвиток проблеми і вихід її на новий, ще більш складний рівень. Тому ми рекомендуємо заздалегідь звертатися до лікарів, які посприяють якісному і ефективному лікуванню на первинних стадіях!


Основні проблеми в трихології


Причиною більшості хвороб в трихології є неврологічні проблеми, стан імунної системи, генетична схильність, а також функціонування секреторної системи. Будь-який збій може привести до наступних проблем, які є самостійними захворюваннями або симптомами:
• Часткове облисіння або посилене випадання волосся, лущення шкіри голови і постійний свербіж;
• Підвищене витончення волосся, ламкість волосся, сухість або жирність волосся, з якою складно боротися;
• Посічені кінчики, лупа, втрата природного лиску волосся, передчасне посивіння!


Фахівці відділення трихології Клініки Медітон у Кривому Розі точно встановлять причину і допоможуть впоратися із захворюванням на ранніх стадіях!


Діагностика та лікування волосся в Кривому Розі


• Збір анамнезу пацієнта, а також огляд – візуальна оцінка стану структури волосся, шкіри голови;
• Загальний і біохімічний аналіз крові, дослідження гормонального фону;
• При необхідності, дерматоскопія, трихоскопія і біопсія шкіри з уражених ділянок;
• Мікроскопічне дослідження на гриби, установка рівня мікроелементів у волоссі і крові!

Лікування волосся в Кривому Розі: запис на прийом трихолога для отримання консультаціїЛікування волосся в Кривому Розі: запис на прийом трихолога для отримання консультації

Комплексне обстеження трихолога може включати і призначення додаткової консультації терапевта, косметолога, дерматолога, гастроентеролога, ендокринолога!


Захворювання в трихології

 

Шляхом візуального огляду, збору анамнестичних даних та лабораторно-інструментального обстеження, можуть бути поставлені наступні діагнози: себорея і себорейний дерматит, дифузна алопеція, рубцева і муцинозна алопеція. Можливі і грибкові ураження волосся!

 

Причинами вказаних, а також інших можливих захворювань часто є неправильний догляд і застосування невідповідних засобів для миття волосся, несприятливий вплив екологічного середовища регіону, інтоксикації організму, дефіцит мікроелементів та вітамінного комплексу, а також гормональні збої, вагітність у жінок, проблеми з ШКТ та інші. Тільки правильна діагностика допоможе визначити ефективний метод вирішення проблеми!


Лікування волосся в Кривому Розі


Діагностика та лікування волосся в Кривому Розі: прийом трихологаДіагностика та лікування волосся в Кривому Розі: прийом трихолога

Медичний центр Клініка Медітон пропонує лікування волосся і шкіри голови за участю кваліфікованих практиків, які отримали сертифікати в міжнародних інститутах після навчання новітнім методикам. Ми активно застосовуємо наступні формати в медицині, щоб забезпечити кращий результат:
• Лікування волосся імуномодуляторами і кортикостероїдами;
• Лікування з використанням апарату Дарсонваль, а також методу плазмоліфтингу;
• Застосування зовнішніх і системних препаратів стимуляції росту волосся;
• Використання в досягненні позитивного результату лазерного обладнання, а також методики Regenera Activa для лікування алопеції та відновлення волосся;
• Можливість поліпшити стан волосся з використанням кріотерапії, мезотерапії та інших ефективних способів!

 

Лікарі відділення трихології Клініки Медітон взяли на озброєння класичні, а також сучасні методики, які сьогодні активно застосовуються в Європі. З нашою допомогою з'являється можливість назавжди забути про проблеми з волоссям і шкірою голови!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Трихології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом трихолога  180,00
 Повторний прийом  150,00
 Призначення лікування трихологом  300,00
 Цифрова трихоскопія - дослідження волосся та шкіри голови  250,00

 

Записатися на прийом до трихолога можна по телефону (098) 530-60-40 на зручний для Вас час!

Поділитися