Відділення трихології Клініки Медітон: лікування захворювань волосся в Кривому РозіВідділення трихології Клініки Медітон: лікування захворювань волосся в Кривому РозіГоловним завданням відділення трихології Клініки Медітон є точна діагностика та ефективне лікування захворювань волосся, а також шкіри голови. Ми готові запропонувати кваліфікований підхід, новітні методики і допомогу сертифікованих фахівців, які проходять навчання у Європі: прийом трихолога на Філатова у Кривому Розі, індивідуальна допомога, експертне лікування волосся!

 

Спроби самостійного встановити причину лупи, випадання волосся та інших проблем стандартного і більш складного характеру, а також лікувати їх засобами, придбаними після перегляду реклами на ТВ чи в Інтернеті, не приводять до очікуваних результатів. Нерідко, неправильно підібраний препарат тільки погіршує ситуацію, тимчасово маскуючи симптоми. Результатом є подальший розвиток проблеми і вихід її на новий, ще більш складний рівень. Тому ми рекомендуємо заздалегідь звертатися до лікарів, які посприяють якісному і ефективному лікуванню на первинних стадіях!

 

Основні проблеми в трихології


Причиною більшості хвороб в трихології є неврологічні проблеми, стан імунної системи, генетична схильність, а також функціонування секреторної системи. Будь-який збій може привести до наступних проблем, які є самостійними захворюваннями або симптомами:
• Часткове облисіння або посилене випадання волосся, лущення шкіри голови і постійний свербіж;
• Підвищене витончення волосся, ламкість волосся, сухість або жирність волосся, з якою складно боротися;
• Посічені кінчики, лупа, втрата природного лиску волосся, передчасне посивіння!


Фахівці відділення трихології Клініки Медітон у Кривому Розі точно встановлять причину і допоможуть впоратися із захворюванням на ранніх стадіях. Найбільш важливою є своєчасна діагностика та початок лікування виявленої патології на первинних етапах розвитку, що значно підвищує шанси одужання!

 

Діагностика захворювань волосся в Кривому Розі


• Збір анамнезу пацієнта, а також огляд – візуальна оцінка стану структури волосся, шкіри голови;
• Загальний і біохімічний аналіз крові, дослідження гормонального фону;
• При необхідності, дерматоскопія, трихоскопія і біопсія шкіри з уражених ділянок;
• Мікроскопічне дослідження на гриби, установка рівня мікроелементів у волоссі і крові!

 

Комплексне обстеження трихолога може включати і призначення додаткової консультації терапевта, косметолога, дерматолога, гастроентеролога, ендокринолога. Захворювання волосся та шкіри голови можуть бути наслідком патологій внутрішніх органів та систем. Тому важливо провести диференціальну діагностику і точно визначити причину погіршення якості волосся, їх випадання!

 

Захворювання в трихології

 

Шляхом візуального огляду, збору анамнестичних даних та лабораторно-інструментального обстеження, можуть бути поставлені наступні діагнози: себорея і себорейний дерматит, дифузна алопеція, рубцева і муцинозна алопеція, андрогенна алопеція. Можливі і грибкові ураження волосся та шкіри голови з відповідними симптомами!

 

Причинами вказаних, а також інших можливих захворювань часто є неправильний догляд і застосування невідповідних засобів для миття волосся, несприятливий вплив екологічного середовища регіону, інтоксикації організму, дефіцит мікроелементів та вітамінного комплексу, а також гормональні збої, вагітність у жінок, проблеми з ШКТ та інші. Тільки правильна діагностика допоможе визначити ефективний метод вирішення проблеми!

 

Лікування волосся в Кривому Розі: трихолог на Філатова


Діагностика та лікування волосся в Кривому Розі: прийом трихологаДіагностика та лікування волосся в Кривому Розі: прийом трихолога

Медичний центр Клініка Медітон пропонує лікування волосся і шкіри голови за участю кваліфікованих практиків, які отримали сертифікати в міжнародних інститутах після навчання новітнім методикам. Ми активно застосовуємо наступні формати в медицині, щоб забезпечити кращий результат:
• Лікування волосся імуномодуляторами і кортикостероїдами;
• Лікування з використанням апарату Дарсонваль, а також методу плазмоліфтингу;
• Застосування зовнішніх і системних препаратів стимуляції росту волосся;
• Використання в досягненні позитивного результату лазерного обладнання, а також методики Regenera Activa для лікування алопеції та відновлення волосся;
• Можливість поліпшити стан волосся з використанням кріотерапії, мезотерапії та інших ефективних способів!

 

Консультація трихолога: обстеження та допомога

 

Лікарі відділення трихології Клініки Медітон взяли на озброєння класичні, а також сучасні методики, які сьогодні активно застосовуються в Європі. З нашою допомогою з'являється можливість назавжди забути про проблеми з волоссям і шкірою голови. Досвід дозволяє вчасно та точково використовувати засоби відновлення волосся та покращення якості шкіри голови, з поверненням до первинного здорового стану. Ін'єкційні методики в трихології, апаратні процедури, зовнішні засоби для лікування алопеції та себореї, дерматомікозів та фолікуліту працюють строго за призначенням. Комплексний підхід забезпечує найбільш показовий ефект!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Трихології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Прийом трихолога  300,00
 Призначення лікування трихологом  350,00
 Цифрова трихоскопія - дослідження волосся та шкіри голови  300,00
 Фототрихограма  400,00
 Плазмоліфтинг, 1 пробірка  1000,00
 Відновлення волосся Regenera Activa  30000.00

Відділення трихології: Питання-відповідь

 

Хто такий трихолог? Спеціаліст, який вивчає фізіологію і морфологію волосся, проводить діагностику, розробляє схему лікування встановленої патології волосся і шкіри голови, а також рекомендує профілактичні заходи для виключення розвитку захворювань волосся.

 

Що лікує трихолог? Захворювання волосся і шкіри голови. Це передчасне посивіння волосся, його витончення і випадання, а саме андрогенна алопеція, тотальна і вогнищева алопеція. Також, це псоріаз голови, стригучий лишай і себорея, лупа і педикульоз, алергічний дерматит і фолікуліт, різні генетичні захворювання волосся, трихоклазія та інші.

 

Як проходить обстеження у трихолога? Збір скарг і вивчення анамнезу, огляд волосся і шкіри голови для оцінки стану, фототрихограма, цифрова трихоскопія і огляд під лампою Вуда при необхідності, призначення аналізів і досліджень для підтвердження первинного діагнозу.

 

Які аналізи, діагностика у трихолога? Залежно від думки фахівця після візуального огляду. Можуть призначатися загальноклінічні аналізи, зішкріби для проведення дерматологічних досліджень, трихоскопія, гормональні дослідження.

 

Коли потрібно звернутися до трихолога? Ви можете проходити профілактичний огляд раз на рік, але важливо звернутися до лікаря відразу після появи відповідних симптомів і занепокоєнь, щоб вчасно встановити діагноз і почати лікування. На первинних стадіях, успіх в терапії має кращі прогнози.

 

Симптоми для звернення до трихолога: ознаки захворювань волосся? Жирна або суха шкіра голови, свербіж шкіри, поява лупи і бляшок, червоні плями, хворобливі відчуття шкіри голови. Важливо звернути увагу на ламкість волосся, висічення кінчиків, втрату обсягу волосся, випадання волосся.

 

Які причини хвороб волосся? Причин більш ніж достатньо. Це може бути неправильний догляд, погана екологія, авітаміноз або вікові зміни, генетична схильність. Може бути встановлено, що хвороба настала через гормональні порушення, з причини шкірних або інфекційних захворювань, пов'язана з патологіями шлунково-кишкового тракту або розвивається на тлі порушення обміну речовин, алергічних реакцій.

 

Як записатися на прийом? По телефону, безпосередньо в реєстратурі, через соціальні мережі клініки або Особистий кабінет після реєстрації!

 

Потрібен хороший трихолог в Кривому Розі! На Філатова, 10, в дерматологічному центрі Клініка Медітон, ви зможете пройти комплексну діагностику і отримати призначення лікування.

 

Скільки коштує консультація у трихолога? Ціни на прийом, діагностичні дослідження, призначення лікування та процедури вказані в прайс-листі.

 

Які процедури для лікування волосся призначаються? Строго відповідно до діагнозу. Це ін'єкційні методики, плазмоліфтинг і мезотерапія, призначення кортикостероїдів і імуномодуляторів, системних або зовнішніх місцевих препаратів для відновлення і зміцнення волосся. Спеціаліст призначає фізіопроцедури для стимуляції росту. Також використовується передова методика відновлення волосся Регенера для лікування алопеції.

 

Де приймає трихолог? Кривий Ріг, Філатова, 10, медичний центр Клініка Медітон.

 

Потрібен трихолог-дерматолог: запис на прийом! Будь ласка, в нашій клініці за попереднім записом вас прийме дерматолог, трихолог, дерматовенеролог, косметолог, дерматоонколог. Записуйтеся через call-центр або Особистий кабінет онлайн.

 

У вас лікують себорейний дерматит? Так, але для підтвердження діагнозу необхідна попередня диференціальна діагностика.

 

Як вилікувати псоріаз голови? Призначення робить наш трихолог на Філатова, який проводить первинний прийом і підтверджує діагноз. Завдяки ефективній терапії та застосуванню сучасних технологій можлива стійка ремісія псоріазу.

 

Не можу позбутися лупи, лікується чи ні? Лупа лікується, і це доведено тисячами випадків. Необхідно правильне встановлення причини і лікування захворювання, частіше, із застосуванням місцевих препаратів.

 

У мене ламке волосся, лікування не допомагає: що робити? Швидше за все, встановлено неправильний діагноз. Захворювань, симптомом яких є ламкість, витончення і випадання волосся, досить багато. Записуйтеся на прийом трихолога на Філатова, і ми обов'язково докладемо максимум зусиль для досягнення необхідного результату!

 

Випадає волосся і свербить голова: який діагноз? Лишай, дерматомікози, псоріаз, себорея, дерматит і багато інших захворювань можуть виражатися подібними симптомами. Тому важливо провести експертну діагностику на місці, в кабінеті фахівця. На жаль, без огляду і ряду аналізів, точний діагноз неможливий!

 

Де в Кривому Розі лікувати облисіння? Клініка Медітон на Філатова, 10. Звертайтеся через контакт-центр, реєстратуру, соціальні мережі або Особистий кабінет на сайті клініки, де можна записатися на прийом трихолога онлайн.

 

Які методи лікування випадіння волосся застосовуєте? Їх декілька, і застосовуються тільки відповідно до діагнозу. Можливе призначення консервативної терапії, місцевих препаратів і спеціальної доглядової косметики для волосся і шкіри голови, як і призначення фізіотерапії, ін'єкційних методик, капілярного відновлення волосся Regenera Activa!

 

Чи можна відновити волосся після алопеції? Відповідаємо ствердно, так як неодноразово доводили дану можливість. Приходьте на прийом, і ви отримаєте вичерпну консультацію!


Консультація трихолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація трихолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьНаскільки точним є діагноз в трихології? Максимально, адже для постановки діагнозу виконується візуальний огляд і мікроскопія, додатково призначаються аналізи. При необхідності, для встановлення основного захворювання, що викликало проблеми, залучаються й інші фахівці. Це косметолог, дерматолог, ендокринолог, гастроентеролог!

 

Записатися на прийом до трихолога можна по телефону (098) 530-60-40 на зручний для Вас час!

Поділитися