Лікар ортопед-травматолог Волков Максим ВолодимировичЛікар ортопед-травматолог Волков Максим ВолодимировичТравматологія – область медицини, яка спеціалізується на вивченні пошкоджень і захворювань, що розвиваються після ушкоджень. Завдання травматології – розробка методів лікування і профілактики травм з підвищенням ефективності результату. Ортопедія спеціалізується на профілактиці, діагностиці, лікуванні деформацій і функціональних порушень опорно-рухового апарату людини. Ортопедія і травматологія традиційно пов'язані між собою. У завдання обох областей входить протезування і спортивна медицина, у напрямку яких лікар дає відповідні рекомендації!

 

Прийом ортопеда-травматолога у Кривому Розі на Філатова


У Клініці Медітон лікар ортопед-травматолог проводить:
• Консультації з питань профілактики та лікування порушення функцій опорно-рухового апарату;
Лікування п'яткової шпори;
• Лікування врослого нігтя радіохвильовим методом (апарат Surgitron);
• Виконання лікувальних блокад з метою зняття больового синдрому (спина, суглоби);
Плазмоліфтинг.

 

Інтерв'ю лікаря відділення ортопедії-травматології (відео)

 

 

Метод плазмоліфтингу в ортопедії і травматології


Плазмоліфтинг в ортопедії і травматології дозволяє:
Зняти спазм м'язів, усунути болі в суглобах, збільшити рухливість суглоба;
• Відновити кісткову, хрящову тканину, суглобову рідину, зміцнити тканини опорно-рухового апарату;
• Прискорити реабілітацію після протезування, операцій і травм.

 

Спеціалізація ортопеда-травматолога


Лікар ортопед-травматолог Клініки Медітон надасть професійну допомогу для лікування наступних станів:
• Болі в спині, болі в суглобах;
• Обмеження руху в суглобах, скутість в хребті, спазм в попереку;
• Захворювання ніг, скутість руху: болі в області п'яти, травми стопи;
• Вростання нігтя, спазми м'язів, а також з метою реабілітації!

Прийом ортопеда в Кривому Розі: лікування болю в суглобах і спині, усунення спазмів м'язів, реабілітаціяПрийом ортопеда в Кривому Розі: лікування болю в суглобах і спині, усунення спазмів м'язів, реабілітація

 

 Прийом і процедури у Відділенні Травматології і Ортопедії, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом ортопеда-травматолога  250,00
 Повторний прийом  200,00
 Призначення лікування та процедур  150,00
 Тейпування  від 150,00
 Плазмотерапія, 1 пробірка  1000,00
 Видалення врослого нігтя  від 1300,00
 Лікувальна блокада  300,00

Відділення ортопедії та травматології : Питання-відповідь

 

Хто такий ортопед? Лікар, серед завдань якого діагностика і лікування, а також профілактика порушень функціональності кістково-м'язової системи, які можуть наступати в результаті певного роду травм або захворювань.

 

Що лікує травматолог? Механічні пошкодження опорно-рухового апарату: вивихи і переломи, розриви зв'язок, опіки та забої, порізи і колоті рани, а також інші травми, отримані вдома, на виробництві, під час занять спортом.

 

У вас є дитячий ортопед? У Клініці Медітон приймає ортопед для дорослих. На даний момент, інші напрямки тільки в розробці. У найближчому майбутньому, можливе розширення відділення!

 

Потрібна хороша приватна травматологія! Запрошуємо відвідати наш медичний центр. Лікування патологій опорно-рухового апарату, спортивних і побутових травм, захворювань кістково-м'язової системи, пошкоджень зв'язок, сухожиль, суглобів і кісток з використанням консервативної терапії та фізіотерапії, ін'єкційних методик.

 

Потрібен хірург для лікування травми нігтя! У нашому медичному центрі приймає хірург і ортопед-травматолог. Залежно від роду травми, тяжкості і стану, а також необхідності призначення індивідуального лікування, ви будете записані до відповідного фахівця. Зверніться в контакт-центр клініки по телефону і отримайте консультацію.

 

Де в Кривому Розі видалити врослий ніготь? На Філатова, 10, в нашому медичному центрі. Якщо вам зручніше дістатися на площу Визволення, видалити ніготь можна і в нашій філії на Поштовому, 52.

 

Травма кисті: до кого звернутися? Необхідно записатися на прийом ортопеда-травматолога, щоб пройти огляд і отримати консультацію безпосередньо від фахівця.

 

Потрібна консультація: травма коліна? Запис по телефону, онлайн, через месенджери. Консультація після огляду та діагностики, призначення схеми лікування травми коліна.

 

Що робити, якщо болить спина? Біль в спині виникає з численних причин, встановити які допоможуть наші лікарі. Лікувати симптоми не має сенсу, так як можлива патологія буде розвиватися і з часом призведе до ускладнень. Причиною болю в спині і попереку може бути радикуліт, остеохондроз, грижі хребта, міозит, міжреберна невралгія і десятки інших захворювань, для кожного з яких розробляється індивідуальна схема терапії, призначаються фізіопроцедури. Перше, що необхідно зробити – пройти експертну діагностику.

 

Потрібно зробити тейпування? У нашому медичному центрі ми проводимо тейпування колін і плечових суглобів, тейпування ліктів і гомілковостопів, шийно-комірцевої зони. Звертайтеся по телефону і записуйтеся на прийом лікаря.

 

Які ін'єкційні методики в ортопедії використовуєте: блокади, PRP? Все вірно, лікувальні блокади, ін'єкції гіалуронової кислоти, уколи з анальгетиками і міорелаксантами, іншими препаратами. Активно практикуємо плазмоліфтинг в ортопедії. PRP-терапія є найбільш ефективним і безпечним методом, який застосовується сьогодні в різних напрямках медицини.

 

Скільки коштує лікувальна блокада, уколи? Вартість лікувальної блокади можна уточнити в прайс-листі або по телефону. Ціна залежить від курсу, безпосередньо препаратів та деяких інших факторів.

 

Які методики краще для лікування спини, хребта, кінцівок? В залежності від діагнозу. Ортопед-травматолог може призначити як консервативне лікування, так і ряд спеціальних фізіотерапевтичних процедур, курс ін'єкцій для основного і симптоматичного лікування. Тому, в першу чергу, тільки диференціальна діагностика.

 

Що таке ударно-хвильова терапія? Ударно-хвильова терапія – сучасна високоефективна апаратна методика, призначена для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Технологія основана на перетворенні електричного струму в механічні коливання, хвилі різної амплітуди і частоти, завдяки яким відбувається сприятливий вплив на тканини організму. УВТ викликає розтягування і подальше стиснення тканин, що можна порівняти з проведенням глибокого масажу.

 

Постійний біль в попереку, як лікувати? В першу чергу, встановити причини, для чого необхідний огляд, збір скарг, діагностика. Після цього буде призначено лікування болю в попереку, терапія встановленого захворювання і усунення симптомів для полегшення стану.


Консультація ортопеда Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація ортопеда Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЯк приймає травматолог на Філатова? Графік лікаря можна уточнити по телефону або через соціальні мережі, залишивши відповідний коментар.

 

Скільки коштує консультація ортопеда в Кривому Розі? Ціна на первинний і вторинний прийом, процедури та додаткові послуги, вказана в прайс-листі.

 

Приділіть всього півгодини для свого здоров'я! Записатися на прийом до ортопеда-травматолога Ви можете за телефоном (098) 530-60-40 на зручний для Вас час.

Поділитися