Лікар терапевт кардіолог Дзядко Лариса ПетрівнаЛікар терапевт кардіолог Дзядко Лариса ПетрівнаНа сьогоднішній день, у всьому світі зростає увага людей до власного здоров'я. Завдяки розумному підходу, комплексній організації режиму, дієти та лікування, можна прагнути до краси, довголіття і гарного самопочуття.


Лікар-терапевт Клініки Медітон індивідуально підходить до кожного пацієнта, об'єднуючи результати роботи фахівців і несучи відповідальність за послідовність діагностики, лікування і реабілітації. Якщо Ви не знаєте причину свого нездужання, в першу чергу необхідно звернутися до терапевта. Це заощадить Ваш час і кошти, оскільки не потрібно буде "бігати" по лікарів різної спеціалізації.


У всьому світі терапевти супроводжують сім'ї, будучи їх довіреною особою в питаннях здоров'я – знаючи спадковість і схильність, легше проводити діагностику, з'ясовувати причини захворювань і поганого самопочуття.

 

Огляд, вимірювання тиску та ЕКГ у відділенні терапії (відео)

 

 

Захворювання в терапії: діагностика в Кривому Розі


Терапевт Клініки Медітон надасть професійну допомогу при таких захворюваннях:
• Захворювання серцево-судинної системи;
• Органів дихання, в тому числі при сезонних епідеміях грипу, ГРВІ;
• Органів шлунково-кишкового тракту;
• Суглобів та інших ревматичних станів;
• Спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями, консультації пацієнтів перед операціями;
• Надання екстреної допомоги при гострих станах;
• Лікування в умовах денного стаціонару (внутрішньовенно-крапельне, внутрішньом'язове введення препаратів під наглядом лікаря).

Прийом терапевта в Кривому Розі: збір анамнезу, діагностика захворювань, призначення ефективного лікуванняПрийом терапевта в Кривому Розі: збір анамнезу, діагностика захворювань, призначення ефективного лікування

Перше й найбільш важливе завдання терапевта – це діагностика. Адже від правильного діагнозу безпосередньо залежить результат лікування. Фахівці Клініки Медітон мають все необхідне для того, щоб виявити проблеми зі здоров'ям, а також попередити виникнення захворювань при схильності. В арсеналі сучасний лабораторний комплекс, виконання УЗД на апаратах експертного класу та інше. Фахівці клініки не будуть займатися лікуванням тільки симптомів захворювання. Головне завдання – виявити і усунути причину, тому після діагностики буде запропонована індивідуальна послідовність лікувальних заходів для максимально швидкого та ефективного вирішення проблеми.

 

 Прийом і процедури у Відділенні Терапії, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом терапевта  180,00
 Повторний прийом  150,00
 Призначення лікування терапевтом  150,00
 Електрокардіографія (ЭКГ)  100,00


Приділіть всього 30 хвилин для свого здоров'я! Записатися на прийом терапевта Ви можете за телефоном (098) 530-60-40 на зручний для Вас час.

Поділитися