Прийом терапевта Клініки Медітон: консультаціяПрийом терапевта Клініки Медітон: консультаціяНа сьогоднішній день, у всьому світі зростає увага людей до власного здоров'я. Завдяки розумному підходу, комплексній організації режиму, дієти та лікування, можна прагнути до краси, довголіття і гарного самопочуття.


Лікар-терапевт Клініки Медітон індивідуально підходить до кожного пацієнта, об'єднуючи результати роботи фахівців і несучи відповідальність за послідовність діагностики, лікування і реабілітації. Якщо Ви не знаєте причину свого нездужання, в першу чергу необхідно звернутися до терапевта. Це заощадить Ваш час і кошти, оскільки не потрібно буде "бігати" по лікарів різної спеціалізації.


У всьому світі терапевти супроводжують сім'ї, будучи їх довіреною особою в питаннях здоров'я – знаючи спадковість і схильність, легше проводити діагностику, з'ясовувати причини захворювань і поганого самопочуття.

 

Огляд, вимірювання тиску та ЕКГ у відділенні терапії (відео)

 

 

Захворювання в терапії: діагностика в Кривому Розі


Терапевт Клініки Медітон надасть професійну допомогу при таких захворюваннях:
• Захворювання серцево-судинної системи;
• Органів дихання, в тому числі при сезонних епідеміях грипу, ГРВІ;
• Органів шлунково-кишкового тракту;
• Суглобів та інших ревматичних станів;
• Спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями, консультації пацієнтів перед операціями;
• Надання екстреної допомоги при гострих станах;
• Лікування в умовах денного стаціонару (внутрішньовенно-крапельне, внутрішньом'язове введення препаратів під наглядом лікаря).

Прийом терапевта в Кривому Розі: збір анамнезу, діагностика захворювань, призначення ефективного лікуванняПрийом терапевта в Кривому Розі: збір анамнезу, діагностика захворювань, призначення ефективного лікування

Перше й найбільш важливе завдання терапевта – це діагностика. Адже від правильного діагнозу безпосередньо залежить результат лікування. Фахівці Клініки Медітон мають все необхідне для того, щоб виявити проблеми зі здоров'ям, а також попередити виникнення захворювань при схильності. В арсеналі сучасний лабораторний комплекс, виконання УЗД на апаратах експертного класу та інше. Фахівці клініки не будуть займатися лікуванням тільки симптомів захворювання. Головне завдання – виявити і усунути причину, тому після діагностики буде запропонована індивідуальна послідовність лікувальних заходів для максимально швидкого та ефективного вирішення проблеми.

 

 Прийом і процедури у Відділенні Терапії, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом терапевта  200,00
 Повторний прийом  170,00
 Призначення лікування терапевтом  150,00
 Денний стаціонар  200,00

Відділення терапії: Питання-відповідь

 

Що лікує терапевт? Лікар-терапевт є фахівцем широкого профілю, який займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів, а також рекомендує профілактичні заходи. У більш складних випадках, терапевт виписує направлення до профільного фахівця. Стандартно, пацієнти звертаються зі скаргами на нездужання, кашель або біль в горлі, підвищення температури, з застудою, порушеннями роботи органів шлунково-кишкового тракту, в разі проносу або запорів.

 

Як проходить консультація терапевта? Основними завданнями терапевта є огляд, прослуховування і прощупування – пальпація, збір анамнезу, вивчення історії хвороби, призначення діагностики, а також лікування захворювань за результатами її завершення. На прийомі лікаря можливе вимірювання температури, артеріального тиску, пульсу.

 

Які діагностичні методики застосовуються? Для діагностики захворювань призначаються кардіограма, УЗД внутрішніх органів, рентгенографія, гастроскопія, лабораторні аналізи.

 

Терапевт направляє на аналізи? Звичайно, з урахуванням попереднього діагнозу можуть бути призначені загальноклінічні аналізи сечі, гематологічні аналізи – резус фактор крові, загальний аналіз і коагулограма. Також, біохімічні дослідження – АЛТ, АСТ і білок, нирковий комплекс, гормональна панель та інші.

 

Чи видає терапевт направлення до лікарів? Обов'язково! Якщо фахівець розуміє, що захворювання, яке визначено за допомогою аналізів, УЗД та інших методів обстеження, вимагає залучення профільних фахівців, терапевт може виписати направлення до невролога, алерголога, отоларинголога, гастроентеролога, інфекціоніста.

 

Навіщо мені до терапевта, може відразу записатися до профільного фахівця? Лікар сприяє постановці діагнозу і проведенню коректної диференціальної діагностики. Ви в силах самостійно визначити тільки малу частину патологій, симптоми інших частіше перетинаються. Наприклад, головний біль може вказувати як на ряд неврологічних порушень, так і на шийний остеохондроз або, наприклад, розвиток гаймориту або синуситу.

 

Прийом терапевта в Кривому Розі: куди записатися? Якщо ви проживаєте на Соцмісті, в районі Автовокзалу, на Східному або біля площі Олександра Поля, зручніше записатися до терапевта на Філатова, 10. Якщо проживаєте на Карачунах, Макулані або Смичці, біля Центрально-міського ринку, рекомендуємо запис до терапевта на пл. Визволення – пр. Поштовий, 52.

 

Порадьте хорошого терапевта! Вам потрібен лікар з відповідною кваліфікацією та досвідом. Цим критеріям відповідають наші фахівці. Більш детально ознайомитися з їх біографіями, сертифікатами і допусками ви можете в розділі Спеціалісти. Додатковий плюс звернення до терапевтів Клініки Медітон – сучасний діагностичний центр. Лікарі більше ніж 15 спеціалізацій в одному комплексі, на місці УЗД і аналізи, діти будуть направлені до педіатра і на дитяче УЗД!

 

Як вибрати терапевта: відгуки про фахівців, рейтинги? Важливо уважно ознайомитися з біографією, вивчити досвід в різних напрямках, також звернути увагу, як часто лікар проходить підвищення кваліфікації, курси, тренінги, атестацію на підвищення категорії. Якщо потрібні безпосередньо відгуки про терапевтів, вони в прямому доступі!

 

Скільки коштує прийом терапевта? Ціна на первинний і повторний прийом, призначення лікування, аналізи, УЗД діагностику та інші послуги нашого медичного центру, вказана в прайс-листі!

 

Сімейний лікар або терапевт: хто мене буде лікувати? Для відвідування сімейного лікаря, який за спеціалізацією є більш широким фахівцем, необхідна декларація. Документ підписується для можливості доступу до безкоштовної медицини. Після підписання декларації, медичні послуги (визначений їх перелік), оплачуються НСЗУ. Тобто, ви отримуєте безкоштовний прийом лікаря, з яким підписана декларація, призначення, деякі аналізи, направлення до профільних фахівців (безкоштовне відвідування при отриманні направлення від сімейного лікаря). Ви самостійно робите вибір, і в якості альтернативи можете безпосередньо звернутися в комерційний медичний центр. Прийом терапевта, УЗД, аналізи, додаткові послуги в такому випадку будуть оплачуватися відповідно до встановленої тарифікації!

 

Як записатися на прийом терапевта


Консультація терапевта Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація терапевта Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьВам необхіно зв'язатися з нами за вказаним номером телефону і визначити день і час відвідування. Ви можете звернутися по телефону, через вайбер або соціальні мережі, а також записатися до терапевта онлайн, через Особистий кабінет на сайті клініки!


Приділіть всього 30 хвилин для свого здоров'я! Записатися на прийом терапевта Ви можете за телефоном (098) 530-60-40 на зручний для Вас час.

Поділитися