Лікар флеболог, судинний хірург Беліменко Микола СергійовичЛікар флеболог, судинний хірург Беліменко Микола СергійовичСудинна хірургія є самостійним спеціалізованим напрямком, що пов'язаний з високоточною діагностикою та лікуванням патологій кровоносних і лімфатичних судин. Клініка Медітон відкриває відділення судинної хірургії в Кривому Розі через збільшення звернень пацієнтів з венозними захворюваннями. Пропонуємо запис на прийом флеболога: допомога кваліфікованого фахівця, точна верифікація хвороб вен, правильні призначення, безопераційне лікування вен в Кривому Розі: склеротерапія, VenaBLOCK і ЕВЛА!

 

Симптоми венозних захворювань

 

Звернутися до флеболога варто вже при перших симптомах, які, найчастіше, просто ігноруються більшістю. Біль у ногах, підвищена набряклість, відчуття дискомфорту здаються тимчасовими, і тому, в нинішній суєті і прискореному життєвому ритмі, подібні проблеми зі здоров'ям відходять на другий план, а незабаром і зовсім забуваються. Але захворювання продовжують розвиватися і можуть призвести до незворотних змін в організмі, викликати ускладнення, які без перебільшення загрожують навіть втратою рухливості кінцівок, можуть привести до інвалідності!

 

Куди більш оптимістичні результати можливі при своєчасному, ранньому зверненні за допомогою фахівця, коли проблему ще можна вирішити стандартним списком процедур та малоінвазивними методиками для швидкого відновлення правильного та адекватного кровопостачання кінцівок для їх функціонування. Тому обов'язково зверніть увагу на наступні симптоми, які повинні стати сигналом для запису на прийом судинного хірурга:
• Шум в голові і вухах, часті і тривалі головні болі, стан похитування, непритомність;
• Тяжкість кінцівок, оніміння, підвищена і безпричинна набряклість;
• Відчуття пульсації в судинах, печіння в литкових м'язах і стопах;
• Здуття вен, поява судинних зірочок, почервоніння або синюшне забарвлення стоп;
• Больові відчуття, судоми кінцівок, відчуття холоду в стопах і гомілках;
• Холодна і бліда шкіра, порушення росту волосся на гомілках;
• Швидка втома ніг, поява болю при ходьбі на довгі відстані;
• Збільшення термінів загоєння ран на ногах, прояв некрозних ділянок!

 

Захворювання вен: лікування в Кривому Розі

 
Діагностика і лікування варикозу, тромбозу, атеросклерозу судинДіагностика і лікування варикозу, тромбозу, атеросклерозу судинСимптоми, які позначили наші спеціалісти, можуть вказувати на цілий список захворювань вен. Більшість з них вимагають якнайшвидшого втручання, професійної діагностики і початку лікування без зволікань, із застосуванням консервативних методів і сучасних апаратних методик!

 

• Атеросклероз судин нижніх кінцівок;
• Варикозне розширення вен;
• Тромбоз, тромбофлебіт, лімфостаз;
• Варикоцеле і трофічні виразки нижніх кінцівок;
• Хронічна венозна недостатність;
• Флебопатія, судинні зірочки!

 

Дані захворювання лікує флеболог, як і варикоз капілярних судин, лімфедему, тазове венозне повнокров'я!

 

Прийом та консультація флеболога в Кривому Розі

 

Первинний прийом є стандартним:
• Поверхневий огляд фахівцем;
• Ультразвукова діагностика судин;
• Індивідуальний підбір компресійного трикотажу;
• Висновок на руки пацієнту;
• Призначення ефективного лікування!

 

Додатково може призначатися ангіографія судин і МРТ судин, комп'ютерна томографія та УЗ дуплексне сканування судин!


Прийом флеболога в Кривому Розі: лікування судинПрийом флеболога в Кривому Розі: лікування судинПісля отримання підтвердженого діагнозу, флеболог призначає лікування захворювань вен, контролює його по завершенню призначеної схеми, вносить корективи в індивідуальну програму.

 

Судинна хірургія на Філатова, Кривий Ріг

 

Прийом веде серцево-судинний хірург, лікар-флеболог, фахівець із загальної хірургії, хірургії серця та магістральних судин, Беліменко Микола Сергійович, м. Дніпро!

 

Склеротерапія в Клініці Медітон

 

Позбавляє від судинних зірочок і варикозних вузлів. У вену вводиться склероз ант – спеціальний розчин, який надійно закриває судину. Для цього застосовується тонка голка, завдяки якій забезпечується безболісність і мінімізація дискомфорту. По завершенню процедури, яка триває всього 20-30 хвилин, необхідно тимчасове, до 5-10 днів, носіння спеціального компресійного трикотажу. Реабілітація не потрібна, що означає можливість повернення до стандартної життєдіяльності відразу. Склеротерапія може поєднуватися з ендовенозною лазерною абляцією – ЕВЛА, або процедурою VenaBLOCK!

 

VenaBLOCK, БІОКЛЕЙ

 

Інноваційна методика, яка вважається найбільш малоінвазивною процедурою лікування вен. Проводиться знеболювання місця впливу, безпосередньо проколу, і лікар-флеболог склеює ділянки вени спеціальним біоклеєм. Тумесцентна анестезія не потрібна, так як процедура не створює термічного впливу. Методика VenaBLOCK активно застосовується медичними фахівцями європейських країн, Туреччини та Австралії, і за останні 5 років показує відмінні результати. VenaBLOCK підходить пацієнтам з низьким больовим порогом, триває всього 30 хвилин, не вимагає подальшого носіння компресійного трикотажу. З плином часу, вена, на яку було надано вплив, розсмоктується!

 

Ендовенозна лазерна абляція

 

Ендовенозна лазерна абляція: ЕВЛА, ЕВЛКЕндовенозна лазерна абляція: ЕВЛА, ЕВЛКБезопераційний метод лікування венозної хвороби, який став прекрасною альтернативою класичному хірургічному втручанню. ЕВЛА використовується флебологами більше 15 років, і підходить для лікування варикозу, незалежно від стадії захворювання. Лазерне волокно, яке вводиться в хвору вену, запаює її під впливом високих температур. Процедура виконується з тумесцентною анестезією, місцевим знеболенням, коли навколо вени створюється "подушка" зі спеціального розчину для захисту тканин від термічного впливу і виключення виникнення болю. Тривалість ендовенозної лазерної коагуляції – всього 60-90 хвилин, в залежності від індивідуальних особливостей. Закрита вена розсмоктується з плином часу!

 

Всі процедури проводяться із застосуванням сучасного лазерного обладнання. Ефективність і точність рухів під час операції контролюються УЗД!

 

Переваги склеротерапії, VenaBLOCK і ЕВЛА

 

• Відсутність наркозу та хірургічного втручання – застосування тільки місцевої анестезії;
• Виключення госпіталізації і тривалих періодів реабілітації;
• Проведення процедур через прокол шкіри, що виключає біль, а також шрами і рубці;
• Гарантії фахівця, які обговорюються під час консультації!

 

Процедури, які проводить судинний хірург:
• УЗД діагностика варикозної хвороби, ендовенозна лазерна абляція;
• Пінне склерозування, мікросклеротерапія;
• Ціаноакрилатна абляція (біоклей VenaBLOCK), коронарографія;
• Балонна ангіопластика і стентування коронарних артерій!

 

Завдяки наявності професійного європейського обладнання, а також високої кваліфікації фахівця, багато проблем можуть бути вирішені на місці, на базі медичного комплексу Клініка Медітон. Тут можна провести малоінвазивні операції, такі як лазерна крізьшкірна абляція венозних сіток, видалення судинних зірочок на ногах лазером, ЕВЛА, склеротерапія!

 

Судинний хірург, Кривий Ріг: прийом флеболога 1 раз на 2 тижні (попередній запис: дату і час уточнюйте по телефону)

 

Після процедури річне безкоштовне спостереження у флеболога (повторні консультації безкоштовні)!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Судинної хірургії та флебології  Ціна, грн
 Вартість консультації флеболога  -
 Склеротерапія однієї кінцівки  -
 Ендо-венозна лазерна абляція  -
 Біоклей моноблок (одна кінцівка)  -

Відділення судинної хірургії: Питання-відповідь

 

Хто такий флеболог? Це профільний фахівець, який вивчає будову і функціональність вен, діагностує можливі відхилення і патологічні стани, розробляє індивідуальні схеми лікування і профілактики хвороб вен. Флеболог лікує варикозну хворобу, трофічні виразки, флебіт і тромбофлебіт, тромбози.

 

Що лікує судинний хірург? Спеціаліст, який займається виявленням захворювань судинної системи, експертною діагностикою та лікуванням. Ангіохірург може проводити ендоскопічні та оперативні втручання, ендовенозну лазерну абляцію, стентування, пінне склерозування.

 

Де пройти обстеження у флеболога в Кривому Розі? Філатова, 10 – адреса Клініки Медітон, де приймає лікар-флеболог. Можлива первинна діагностика, консультації, малоінвазивні операції, подальше спостереження.

 

Потрібен судинний хірург, операція на ногах! Наш фахівець використовує безопераційні методики, які не вимагають застосування наркозу і тривалої госпіталізації, складного відновлення і реабілітації. Якщо вам показана операція на ногах для лікування варикозу, існує декілька технологій малоінвазивного лікування з високою доказовою базою.

 

Як записатися на прийом флеболога? По телефону, через Особистий кабінет, соціальні мережі, встановлені на сайті медичного центру месенджери!

 

Які операції проводить судинний хірург Клініки Медітон? Основою є безопераційні методики. У нас виконуються пінне склерозування і мікросклеротерапія, коронографія, стентування коронарних артерій і балонна ангіопластика, ЕВЛА і ВенаБлок.

 

Де зробити УЗД судин нижніх кінцівок? Філатова, 10 – флеболог, попередній запис, УЗД судин шиї та голови в кабінеті ультразвукової діагностики. УЗД артерій і вен нижніх кінцівок – Поштовий, 52.

 

Де в Кривому Розі зробити УЗД вен? Площа Визволення, в нашому відділенні на Поштовому, 52.

 

У вас можна зробити УЗД артерій і вен відразу, комплексно? Так. Є окрема послуга ультразвукової діагностики, але також комплексна.

 

Що таке склеротерапія? Процедура, під час якої в просвіт судини вводиться спеціальний компонент – склерозант, що забезпечує склеювання стінок судини з подальшим розсмоктуванням.

 

Що таке ендовенозна лазерна абляція? Безопераційне лікування варикозу – сучасна технологія, основою якої є запаювання проблемної вени під впливом підвищеної температури. Закрита вена поступово розсмоктується.

 

Потрібна консультація: біоклей ВенаБлок для ніг? Про необхідність застосування даної процедури розповість лікар. Запишіться на консультацію, пройдіть огляд і діагностику.

 

Як вилікувати варикоз без операції? Використовуючи сучасні безопераційні технології, які не вимагають довготривалої реабілітації. Відразу після проведення ЕВЛА, склеротерапії або інших рекомендованих маніпуляцій, ви самостійно йдете додому!

 

Де пройти лікування варикозної хвороби ніг? Існує декілька складних шляхів – звернення до сімейного лікаря або терапевта, подальше направлення до профільного фахівця, тривале обстеження, лікування медикаментозними препаратами або направлення на операцію, яка вимагає застосування наркозу і госпіталізації. Але є і більш просте рішення, яке є комплексним. Воно включає експертну діагностику і лікування з використанням інноваційних технологій. Тому рекомендуємо записатися до флеболога Клініки Медітон!

 

Потрібен флеболог, УЗД діагностика варикозної хвороби: запис на прийом? Запис через реєстратуру, за вказаним телефоном медичного центру, через соціальні мережі або Особистий кабінет на сайті. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ви отримаєте необхідні рекомендації!

 

Якщо не лікувати варикоз, ризик тромбозу вен існує? Немає єдиних стандартів в прогнозах, але слід розуміти, що хвороба буде розвиватися. Згодом, в залежності від стадії, можливі ускладнення. І це тромбофлебіт або тромбоз варикозних вен, трофічні виразки. Додатково, присутня відповідна симптоматика: набряклість нижніх кінцівок, судоми і болі в ногах, варикозна екзема, посилення естетичного дефекту.

 

Чи можна вилікувати судинні зірочки? Так, але для призначення лікування і його реалізації необхідна попередня діагностика. Ідіопатичні судинні зірочки можна лікувати із застосуванням мікросклеротерапії, лазерних технологій. Можливе призначення більш складної терапії, якщо присутній рефлюкс і розвиток варикозного розширення.

 

Скільки коштує лікування варикозу, флебіту і тромбофлебіту? Вартість діагностики та процедур вказана в прайс-листі. Більш детальна інформація доступна по телефону. Важливо знати, що точну відповідь зможе дати тільки фахівець в індивідуальному порядку, після повного обстеження і постановки діагнозу!


Консультація флеболога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація флеболога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьДе приймає судинний хірург: Філатова або Поштовий? Лікар приймає на Філатова, 10, строго за попереднім записом. У філії Клініки Медітон на Поштовому можна пройти УЗД нижніх кінцівок.

 

Запис до судинного хірурга за телефоном (098) 530-60-40: контакт-центр клініки, вайбер. Звернутися до нас можна через соціальні мережі, здійснити запис онлайн через Особистий кабінет!

Поділитися