Лікар флеболог, судинний хірург Беліменко Микола СергійовичЛікар флеболог, судинний хірург Беліменко Микола СергійовичСудинна хірургія є самостійним спеціалізованим напрямком, що пов'язаний з високоточною діагностикою та лікуванням патологій кровоносних і лімфатичних судин. Клініка Медітон відкриває відділення судинної хірургії в Кривому Розі через збільшення звернень пацієнтів з венозними захворюваннями. Пропонуємо запис на прийом флеболога: допомога кваліфікованого фахівця, точна верифікація хвороб вен, правильні призначення, безопераційне лікування вен в Кривому Розі: склеротерапія, VenaBLOCK і ЕВЛА!


Симптоми венозних захворювань

 

Звернутися до флеболога варто вже при перших симптомах, які, найчастіше, просто ігноруються більшістю. Біль у ногах, підвищена набряклість, відчуття дискомфорту здаються тимчасовими, і тому, в нинішній суєті і прискореному життєвому ритмі, подібні проблеми зі здоров'ям відходять на другий план, а незабаром і зовсім забуваються. Але захворювання продовжують розвиватися і можуть призвести до незворотних змін в організмі, викликати ускладнення, які без перебільшення загрожують навіть втратою рухливості кінцівок, можуть привести до інвалідності!

 

Куди більш оптимістичні результати можливі при своєчасному, ранньому зверненні за допомогою фахівця, коли проблему ще можна вирішити стандартним списком процедур та малоінвазивними методиками для швидкого відновлення правильного та адекватного кровопостачання кінцівок для їх функціонування. Тому обов'язково зверніть увагу на наступні симптоми, які повинні стати сигналом для запису на прийом судинного хірурга:
• Шум в голові і вухах, часті і тривалі головні болі, стан похитування, непритомність;
• Тяжкість кінцівок, оніміння, підвищена і безпричинна набряклість;
• Відчуття пульсації в судинах, печіння в литкових м'язах і стопах;
• Здуття вен, поява судинних зірочок, почервоніння або синюшне забарвлення стоп;
• Больові відчуття, судоми кінцівок, відчуття холоду в стопах і гомілках;
• Холодна і бліда шкіра, порушення росту волосся на гомілках;
• Швидка втома ніг, поява болю при ходьбі на довгі відстані;
• Збільшення термінів загоєння ран на ногах, прояв некрозних ділянок!

 

Захворювання вен: лікування в Кривому Розі

 
Діагностика і лікування варикозу, тромбозу, атеросклерозу судинДіагностика і лікування варикозу, тромбозу, атеросклерозу судинСимптоми, які позначили наші спеціалісти, можуть вказувати на цілий список захворювань вен. Більшість з них вимагають якнайшвидшого втручання, професійної діагностики і початку лікування без зволікань, із застосуванням консервативних методів і сучасних апаратних методик!

 

• Атеросклероз судин нижніх кінцівок;
• Варикозне розширення вен;
• Тромбоз, тромбофлебіт, лімфостаз;
• Варикоцеле і трофічні виразки нижніх кінцівок;
• Хронічна венозна недостатність;
• Флебопатія, судинні зірочки!

 

Дані захворювання лікує флеболог, як і варикоз капілярних судин, лімфедему, тазове венозне повнокров'я!

 

Прийом та консультація флеболога в Кривому Розі

 

Первинний прийом є стандартним:
• Поверхневий огляд фахівцем;
• Ультразвукова діагностика судин;
• Індивідуальний підбір компресійного трикотажу;
• Висновок на руки пацієнту;
• Призначення ефективного лікування!

 

Додатково може призначатися ангіографія судин і МРТ судин, комп'ютерна томографія та УЗ дуплексне сканування судин!


Прийом флеболога в Кривому Розі: лікування судинПрийом флеболога в Кривому Розі: лікування судинПісля отримання підтвердженого діагнозу, флеболог призначає лікування захворювань вен, контролює його по завершенню призначеної схеми, вносить корективи в індивідуальну програму.

 

Судинна хірургія на Філатова, Кривий Ріг

 

Прийом веде серцево-судинний хірург, лікар-флеболог, фахівець із загальної хірургії, хірургії серця та магістральних судин, Беліменко Микола Сергійович, м. Дніпро!

 

Склеротерапія в Клініці Медітон

 

Позбавляє від судинних зірочок і варикозних вузлів. У вену вводиться склероз ант – спеціальний розчин, який надійно закриває судину. Для цього застосовується тонка голка, завдяки якій забезпечується безболісність і мінімізація дискомфорту. По завершенню процедури, яка триває всього 20-30 хвилин, необхідно тимчасове, до 5-10 днів, носіння спеціального компресійного трикотажу. Реабілітація не потрібна, що означає можливість повернення до стандартної життєдіяльності відразу. Склеротерапія може поєднуватися з ендовенозною лазерною абляцією – ЕВЛА, або процедурою VenaBLOCK!

 

VenaBLOCK, БІОКЛЕЙ

 

Інноваційна методика, яка вважається найбільш малоінвазивною процедурою лікування вен. Проводиться знеболювання місця впливу, безпосередньо проколу, і лікар-флеболог склеює ділянки вени спеціальним біоклеєм. Тумесцентна анестезія не потрібна, так як процедура не створює термічного впливу. Методика VenaBLOCK активно застосовується медичними фахівцями європейських країн, Туреччини та Австралії, і за останні 5 років показує відмінні результати. VenaBLOCK підходить пацієнтам з низьким больовим порогом, триває всього 30 хвилин, не вимагає подальшого носіння компресійного трикотажу. З плином часу, вена, на яку було надано вплив, розсмоктується!

 

Ендовенозна лазерна абляція

 

Ендовенозна лазерна абляція: ЕВЛА, ЕВЛКЕндовенозна лазерна абляція: ЕВЛА, ЕВЛКБезопераційний метод лікування венозної хвороби, який став прекрасною альтернативою класичному хірургічному втручанню. ЕВЛА використовується флебологами більше 15 років, і підходить для лікування варикозу, незалежно від стадії захворювання. Лазерне волокно, яке вводиться в хвору вену, запаює її під впливом високих температур. Процедура виконується з тумесцентною анестезією, місцевим знеболенням, коли навколо вени створюється "подушка" зі спеціального розчину для захисту тканин від термічного впливу і виключення виникнення болю. Тривалість ендовенозної лазерної коагуляції – всього 60-90 хвилин, в залежності від індивідуальних особливостей. Закрита вена розсмоктується з плином часу!

 

Всі процедури проводяться із застосуванням сучасного лазерного обладнання. Ефективність і точність рухів під час операції контролюються УЗД!

 

Переваги склеротерапії, VenaBLOCK і ЕВЛА

 

• Відсутність наркозу та хірургічного втручання – застосування тільки місцевої анестезії;
• Виключення госпіталізації і тривалих періодів реабілітації;
• Проведення процедур через прокол шкіри, що виключає біль, а також шрами і рубці;
• Гарантії фахівця, які обговорюються під час консультації!

 

Процедури, які проводить судинний хірург:
• УЗД діагностика варикозної хвороби, ендовенозна лазерна абляція;
• Пінне склерозування, мікросклеротерапія;
• Ціаноакрилатна абляція (біоклей VenaBLOCK), коронарографія;
• Балонна ангіопластика і стентування коронарних артерій!

 

Лікування вен ВенаБлокЛікування вен ВенаБлокЗавдяки наявності професійного європейського обладнання, а також високої кваліфікації фахівця, багато проблем можуть бути вирішені на місці, на базі медичного комплексу Клініка Медітон. Тут можна провести малоінвазивні операції, такі як лазерна крізьшкірна абляція венозних сіток, видалення судинних зірочок на ногах лазером, ЕВЛА, склеротерапія!

 

 

 

Судинний хірург, Кривий Ріг: прийом флеболога 1 раз на 2 тижні (попередній запис, дати і час уточнюйте по телефону)

 

 Прийом та процедури у Відділенні Судинної хірургії та флебології  Ціна, грн
 Вартість консультації флеболога  750,00
 Склеротерапія однієї кінцівки  3000,00
 Ендоваскулярна лазерна абляція перфоранту  від 5000,00
 Біоклей моноблок (одна кінцівка)  15400,00

Після процедури річне безкоштовне спостереження у флеболога (повторні консультації безкоштовні)!

 

Запис до судинного хірурга по телефону (098) 530-60-40!

Поділитися