Лікар подолог, дерматовенеролог Бесараб Андрій ОлександровичЛікар подолог, дерматовенеролог Бесараб Андрій ОлександровичПодологія – розділ медицини, який спеціалізується на вивченні захворювань стопи. Фактично, даний напрямок об'єднує ортопедію, хірургію, травматологію, дерматологію.

 

Найбільш частими захворюваннями, з якими звертаються до лікаря подолога Клініки Медітон, є:
• Гіперкератоз – значне потовщення рогового шару епідермісу, огрубіння шкіри, затвердіння, втрата чутливості, сухість, лущення та тріщини;
• Мозолі – наповнені рідиною жорсткі ущільнення, сухі мозолі. Утворення завдають дискомфорту, сковують рухи, мозолі болять, можуть лопнути і стати осередком інфікування з розвитком негативних наслідків як нагноєння рани. Тому правильне рішення у разі мозолі – видалення;
• Стрижневі мозолі – утворення зі стрижнем, що йде вглиб тканин. Можливі чіткі болючі відчуття та обмеження рухливості за рахунок постійного дискомфорту;
• Натоптиші на ногах – щільні грубі утворення на підошвах, натоптиші між пальцями. Симптоми практично ідентичні мозолям;
• Гіпергідроз стоп – підвищене потовиділення, що призводить до розвитку інфекцій, можливе поширення грибка стопи, тріщини;
Деформація стопи та плоскостопість – вроджені або набуті зміни з опущенням склепінь аж до утворення повного контакту підошви із землею. При плоскостопості підвищується стомлюваність ніг, з'являються біль за рахунок тиску на нервові закінчення та судини;
• Врослий ніготь – систематичне вростання нігтьової пластини в навколонігтьовий валик з можливим розвитком набряклості та нагноєння. При врослому нігті боляче ходити, наступати на ногу практично неможливо. Необхідне термінове видалення нігтя, лікування в домашніх умовах не рекомендується;
• Оніхомікоз – грибкові ураження нігтя, розвиток захворювання з охопленням усіх нігтів ноги, шкіри стопи та пальців. Свербіння та почервоніння шкіри, лущення, поганий запах від ніг. Нігті кришаться, розшаровуються, можуть потовщуватися, мають жовтий колір і тьмяний відтінок. У нашому медичному центрі фахівці можуть запропонувати медикаментозне лікування грибка нігтів, лазерне лікування оніхомікозу у комплексі з місцевими препаратами;
• Тріщини стопи – лікування необхідно відповідно до поставленого діагнозу. Тріщини стопи є прямим симптомом численних захворювань, тому слід встановити зв'язок та призначити відповідну терапію, поверхневу обробку для нормалізації шкіри. Якщо не лікувати тріщини стопи, проблема буде розвиватися, викликаючи постійний біль та інфікуванням ран!

 

Прийом подолога в Кривому Розі: лікування захворювань стопи, фізіотерапія та апаратні методики, призначення препаратів для зовнішнього застосування в лікуванні грибка нігтів, гіперкератозу, натоптишів та гіпергідрозу, мозолів та врослого нігтя!

 

Консультація подолога: методики лікування захворювань ніг

 

Подолог у Кривому Розі: лікування грибка нігтів, мозолів, врослого нігтяПодолог у Кривому Розі: лікування грибка нігтів, мозолів, врослого нігтяПрофесійна консультація подолога, грамотна постановка діагнозу, встановлення причин захворювання та призначення лікування хвороби стопи, нігтів та пальців ніг. Сьогодні наші фахівці застосовують не лише консервативне симптоматичне лікування, а й додаткові заходи. Це апаратні методики, фізіотерапія, застосування сучасних технологій для уникнення розвитку патологій стопи:
• Апаратна обробка нігтьових пластин, медичний педикюр – процедура обробки нігтів при різних патологіях;
• Видалення мозолів рідким азотом, видалення натоптишів та бородавок, кріодеструкція із застосуванням спеціального медичного обладнання;
• Радіохірургічне лікування врослого нігтя, видалення радіохвилею – безпечна процедура для усунення вростання нігтьової пластини в шкіру пальців ніг;
• Корекція врослого нігтя, корекція деформованого нігтя, а також лікування п'яткової шпори – ударно-хвильова терапія;
• Лазерне лікування грибка нігтів. Призначення курсу лазерної терапії оніхомікозу з розробкою схеми комплексного лікування нігтів;
• Фотодинамічне лікування грибка нігтів, призначення медикаментозних засобів поверхневої обробки з метою закріплення ефекту та підвищення результативності!

 

Окрім медичної консультації, наші фахівці допоможуть підібрати засоби по догляду за стопами та спеціальні медикаменти для лікування нігтів, дадуть рекомендації для профілактики захворювань. Ціни на послуги подолога описані нижче, а також у прайс-листі медичного центру!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Подології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Апаратна обробка нігтьової пластини (1 од.)  100,00
 Лікування оніхомікозу лазером, 1 од.  від 120,00
 Кріодеструкція новоутворень  від 150,00

Відділення подології: Питання-відповідь

 

Що лікує подолог? Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань стоп і нігтів пальців ніг. Подологія об'єднує собою відразу кілька напрямків, а саме дерматологію, ортопедію та хірургію. Подолог лікує грибок стопи і патології нігтів, гіперкератоз, врослий ніготь, мозолі і бородавки стопи!

 

Чи потрібно проходити обстеження у подолога? Обстеження у подолога необхідне в період лікування встановлених захворювань, для відстеження динаміки, а також в разі діагностування хронічних патологій. Можна самостійно звертатися до фахівця, щоб підтримувати здоров'я стоп на рівні!

 

У вас можна пройти лікування грибка нігтів? Інфекційне ураження нігтів – досить складна проблема. Ми пропонуємо лікування оніхомікозу в Кривому Розі, рекомендуючи комплексний курс терапії. Підхід суто індивідуальний, тому потрібними будуть попередній огляд, діагностика, аналізи.

 

Скільки коштує лазерне лікування нігтів? Ціна вказана в прайс-листі клініки, і залежить від кількості оброблюваних нігтьових пластин і тривалості курсу, який призначає фахівець.

 

Скільки коштує видалення врослого нігтя в Кривому Розі? Ціна вказана у розділі Прайс-лист, і залежить від складності операції, кількості оброблюваних пластин, безпосередньо характеру ураження. Сьогодні ціна видалення нігтя від 1000 грн за одиницю.

 

Хочу видалити мозоль на нозі. Приїжджайте на діагностику на вул. Філатова, 10, або пр. Поштовий, 52. Видалення мозолю проводиться швидко і безпечно, в спеціально обладнаних кабінетах. Найчастіше використовуємо кріодеструкцію.

 

Потрібна корекція врослого нігтя. У Кривому Розі у нас дві філії, і в кожній із них можна провести операцію по корекції врослого нігтя, видалення пластини. Звертайтеся за телефоном або через Онлайн кабінет для запису.

 

Як вилікувати пітливість стоп, гіпергідроз? Для лікування підвищеного потовиділення стоп потрібно розуміти суть проблеми. Причинами гіпергідрозу можуть бути гормональний дисбаланс, інфекційні захворювання, грибок стопи, інші порушення і захворювання. Спочатку ми впливаємо на причину, і тільки в додатковому порядку призначаємо симптоматичне лікування для виключення дискомфорту вже в перші дні.

 

У вас можна пройти лікування грибка ніг? Так, необхідно пройти огляд, здати зішкріб на патогенні гриби для визначення наявності або відсутності мікозу, підтвердження ураження стоп грибком. Далі фахівець призначить лікування, яке може включати прийом препаратів, застосування зовнішніх засобів, фізіопроцедури і апаратні методики.

 

Що таке апаратна обробка нігтів? Обробка спеціальним фрезером з насадками для різних видів маніпуляцій. Процедура має на увазі механічну обробку.


Консультація подолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація подолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьДе можна здати аналіз на грибок нігтів: Кривий Ріг. У нас можна здати зішкріб на патогенні гриби, щоб виявити грибок нігтя, підтвердити передбачуваний діагноз. Проводиться забір біологічного матеріалу з нігтя, фахівець вивчає результат і рекомендує лікування грибка!

 

Записатися на прийом до лікаря подолога Ви можете за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися