Лікар подолог, дерматовенеролог Бесараб Андрій ОлександровичЛікар подолог, дерматовенеролог Бесараб Андрій ОлександровичПодологія – розділ медицини, який спеціалізується на вивченні захворювань стопи. Фактично, даний напрямок об'єднує ортопедію, хірургію, травматологію, дерматологію. Найбільш частими захворюваннями, з якими звертаються до лікаря подолога Клініки Медітон, є:
• Гіперкератоз, мозолі;
• Гіпергідроз стоп, деформація стопи, плоскостопість;
• Врослий ніготь;
• Оніхомікоз (грибкові ураження);
• Тріщини стопи, підошовні бородавки!

 

Консультація подолога та методики клініки


У Клініці Медітон Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію лікаря подолога, який в першу чергу виявить причини, що призвели до захворювання стопи. Крім симптоматичного лікування, необхідний ряд заходів, які виключать повторні прояви патології.

 

Наші фахівці застосовують такі методики:
• Апаратна обробка нігтів;
• Видалення мозолів, натоптишів, бородавок, радіохірургічне лікування врослого нігтя;
• Корекція врослого нігтя, корекція деформованого нігтя;
Лазерне лікування грибка нігтів;
• Фотодинамічне лікування грибка нігтів і кріохірургія!

Прийом подолога у Кривому Розі: лікування грибка нігтів, мозолів, натоптишів, врослого нігтя, медичний педикюрПрийом подолога у Кривому Розі: лікування грибка нігтів, мозолів, натоптишів, врослого нігтя, медичний педикюр

Окрім медичної консультації, наші фахівці допоможуть Вам підібрати засоби по догляду за стопами та спеціальні медикаменти для лікування нігтів, дадуть рекомендації для профілактики захворювань. Прийом подолога та ціни на послуги подолога описані нижче, а також у прайс-листі медичного центру!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Подології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом подолога  200,00
 Повторний прийом  170,00
 Призначення лікування подологом  від 200,00
 Апаратна обробка нігтьової пластини (1 од.)  50,00
 Лікування оніхомікозу лазером, 1 од.  від 100,00
 Кріодеструкція новоутворень  від 120,00

Відділення подології: Питання-відповідь

 

Що лікує подолог? Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань стоп і нігтів пальців ніг. Подологія об'єднує собою відразу кілька напрямків, а саме дерматологію, ортопедію та хірургію. Подолог лікує грибок стопи і патології нігтів, гіперкератоз, врослий ніготь, мозолі і бородавки стопи!

 

Чи потрібно проходити обстеження у подолога? Обстеження у подолога необхідне в період лікування встановлених захворювань, для відстеження динаміки, а також в разі діагностування хронічних патологій. Можна самостійно звертатися до фахівця, щоб підтримувати здоров'я стоп на рівні!

 

У вас можна пройти лікування грибка нігтів? Інфекційне ураження нігтів – досить складна проблема. Ми пропонуємо лікування оніхомікозу в Кривому Розі, рекомендуючи комплексний курс терапії. Підхід суто індивідуальний, тому потрібними будуть попередній огляд, діагностика, аналізи.

 

Скільки коштує лазерне лікування нігтів? Ціна вказана в прайс-листі клініки, і залежить від кількості оброблюваних нігтьових пластин і тривалості курсу, який призначає фахівець.

 

Скільки коштує видалення врослого нігтя в Кривому Розі? Ціна вказана у розділі Прайс-лист, і залежить від складності операції, кількості оброблюваних пластин, безпосередньо характеру ураження. Сьогодні ціна видалення нігтя від 1000 грн за одиницю.

 

Хочу видалити мозоль на нозі. Приїжджайте на діагностику на вул. Філатова, 10, або пр. Поштовий, 52. Видалення мозолю проводиться швидко і безпечно, в спеціально обладнаних кабінетах. Найчастіше використовуємо кріодеструкцію.

 

Потрібна корекція врослого нігтя. У Кривому Розі у нас дві філії, і в кожній із них можна провести операцію по корекції врослого нігтя, видалення пластини. Звертайтеся за телефоном або через Онлайн кабінет для запису.

 

Як вилікувати пітливість стоп, гіпергідроз? Для лікування підвищеного потовиділення стоп потрібно розуміти суть проблеми. Причинами гіпергідрозу можуть бути гормональний дисбаланс, інфекційні захворювання, грибок стопи, інші порушення і захворювання. Спочатку ми впливаємо на причину, і тільки в додатковому порядку призначаємо симптоматичне лікування для виключення дискомфорту вже в перші дні.

 

У вас можна пройти лікування грибка ніг? Так, необхідно пройти огляд, здати зішкріб на патогенні гриби для визначення наявності або відсутності мікозу, підтвердження ураження стоп грибком. Далі фахівець призначить лікування, яке може включати прийом препаратів, застосування зовнішніх засобів, фізіопроцедури і апаратні методики.

 

Що таке апаратна обробка нігтів? Обробка спеціальним фрезером з насадками для різних видів маніпуляцій. Процедура має на увазі механічну обробку.


Консультація подолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація подолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьДе можна здати аналіз на грибок нігтів: Кривий Ріг. У нас можна здати зішкріб на патогенні гриби, щоб виявити грибок нігтя, підтвердити передбачуваний діагноз. Проводиться забір біологічного матеріалу з нігтя, фахівець вивчає результат і рекомендує лікування грибка!

 

Записатися на прийом до лікаря подолога Ви можете за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися