Огляд педіатра в клініці Медітон: точна діагностікаОгляд педіатра в клініці Медітон: точна діагностікаВ Клініці Медітон маленькому пацієнту приділяється особлива увага! З самого раннього віку наші фахівці піклуються про здоров'я малюка і уважно стежать за змінами, що відбуваються у зв'язку з ростом дитини. Якщо ж все-таки малюк захворів, педіатр визначить перелік досліджень, вирішить, чи потрібно звертатися додатково до профільних фахівців, і призначить необхідне лікування. Далі педіатр проконтролює процес реабілітації.


Часто у дітей присутні страхи перед відвідуванням лікарів. Але в нашому медичному центрі дитина швидко почуватиметься як удома. Педіатр Клініки Медітон дуже просто порозуміється з дитиною, згладить хвилюючу ситуацію і приділить час саме проблемі зі здоров'ям, а не емоціям. Кваліфікований підхід та розширені можливості діагностики – шлях до вирішення основного завдання. Завдяки подібним інструментам ми визначимо проблеми зі здоров'ям і почнемо його відновлення. Дитячий лікар у Кривому Розі: педіатр на Визволення, пр. Поштовий, 52!

 

Консультація педіатра в Кривому Розі, відео

 

 

Послуги відділення Педіатрії

 

Прийом та консультації дітей із захворюваннями:
• Верхніх дихальних шляхів, а також вірусних та інфекційних захворювань;
Шлунково-кишкового тракту: метеоризм, гастрит, здуття, пронос чи запор;
• Серцево-судинна система: ВСД, аритмія, артеріальна гіпертензія;
• Сечостатеві органи: інфекція сечових шляхів, цистит, уретрит;
• Інфекційні захворювання: вірусні, бактеріальні!

 

Рекомендуємо періодичні профілактичні огляди у педіатра, консультації щодо харчування дитини. На прийомі розробляється спеціальна дієта, дитячий лікар консультує мам щодо введення прикормів та добавок, регулювання режимів харчування малюка!

 

Якщо під час огляду дитини педіатр виявляє ознаки захворювань та патологічних станів, рекомендується низка діагностичних заходів. Лабораторні дослідження, інструментальне обстеження дитини, дитяче УЗД внутрішніх органів!

 

Коли звернутися до педіатра

 

Симптоми дитячих захворювань різноманітні і визначити деякі з них практично неможливо з природних причин – діти просто не можуть описати свої скарги. Потрібно орієнтуватися на зовнішні прояви, специфічні маркери, поведінку, емоційний фон, інші показники здоров'я малюка. І зробити це може лише кваліфікований спеціаліст, який проводить диференціальну діагностику для встановлення захворювання та призначення лікування.

 

Дитячі хвороби: консультація педіатраДитячі хвороби: консультація педіатраНезалежно від складності оцінки стану здоров'я дитини, важливо звернути увагу на ряд симптомів, і терміново записатися до педіатра у разі їх появи:
• Сухість шкіри, лущення шкіри на руках та ногах, дерматити на спині та грудях, висипання та попрілості у складках шкіри;
• Якщо у дитини болить горло, болить вухо чи голова, турбують проблеми з очима, у куточках рота з'являються заїди;
• Коли у дитини кашель та хрипи, нежить, температура та інші симптоми ГРВІ, застуди та грипу;
• Коліки у животі, болить живіт, бурчить у кишечнику, відсутній апетит, спостерігається тривала діарея чи запор;
• Дитина не спить, нервує, відчуває слабкість, постійно вередує;
• Якщо є скарги на біль у ніжках та ручках, суглобах та м'язах, коли важко встати чи сісти, змінити положення тіла;
• Існують часті позиви в туалет, дитина скаржиться на біль під час сечовипускання або акту дефекації, ви помітили зміну кольору сечі або калу;
• Якщо у дитини аритмії, частий пульс, біль у грудях!

 

Будь-який з наборів подібної симптоматики може свідчити про захворювання, гострі та хронічні стани, патології розвитку органів та життєво важливих систем. Перше, що необхідно зробити при виявленні даних ознак та при частих скаргах дитини – записатися на прийом педіатра: Поштовий, 52, площа Визволення!

 

Дитячий лікар проведе огляд та опитування, прослухає серце та дихання, виконає виміри антропометричних даних для порівняння з протокольними таблицями розвитку організму дитини, а також призначить за необхідності аналізи для дитини, ультразвукову діагностику та інші інструментальні обстеження. Якщо педіатр під час діагностики вважає за необхідне направлення до вузькопрофільних фахівців, він може рекомендувати запис до дерматолога, уролога, невролога, ортопеда-травматолога, консультації алерголога, отоларинголога, ендокринолога або інфекціоніста!

 

Як записатися на прийом до педіатра

 

Консультації щодо попереднього запису через особистий кабінет на сайті клініки, за номером телефону або через соціальні мережі. Можна записатися до педіатра одразу у реєстратурі при відвідуванні медичного центру.

 

Зверніться за вказаними контактами, виберіть зручний час та оформіть запис до дитячого лікаря. Залежно від симптомів, наявного діагнозу та історії хвороби, може бути рекомендований запис до інших фахівців. У медичному центрі приймають дитячий дерматолог, дитячий отоларинголог, інфекціоніст!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Педіатрії, Кривий ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом педіатра  430,00
 Повторний прийом лікаря  320,00
 Проба Руф'є  150,00

Відділення педіатрії: Питання-відповідь

 

Що лікує педіатр? Лікар оцінює нервово-психічний і фізичний стан дитини, рівень її розвитку в залежності від віку, дає рекомендації щодо введення прикорму, формування дієти. Педіатр проводить діагностику і лікування захворювань, розробляє заходи профілактики для дитини.

 

Де в Кривому Розі приймає дитячий лікар? Педіатр Клініки Медітон приймає за адресою: пр. Поштовий, 52. Якщо вам потрібен педіатр на пл. Визволення, ви точно за адресою!

 

З якими дитячими хворобами звертатися до педіатра? Патології дихальних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, сечостатевих органів. Педіатр лікує кашель, нежить, підвищену температуру, здуття і пронос у дитини, інфекційні та вірусні захворювання.

 

Приймає дитячий лікар дітей до року? Так, в Клініці Медітон фахівець консультує дітей з народження, проводить огляд дітей в 1-3 місяці, 3-6 місяців та іншого віку.

 

Як часто потрібно обстеження дитини у педіатра? Плановий огляд у педіатра – перший раз в пологовому будинку, далі в 1, 3, 6, 9 місяців, в 1 рік, 3 роки, в 7 років. Самостійно можна звернутися до дитячого лікаря в будь-який час, або при перших підозрах на хворобу і при наявності занепокоєнь!

 

Які методи обстеження використовує педіатр? Опитування і збір скарг, вивчення історії хвороби, візуальний поверхневий огляд, прослуховування дихання, пальпація і перкусія. При необхідності, призначаються дитяче УЗД і аналізи, видається направлення до профільних фахівців.

 

Де здати аналізи дитині? Потрібно звернутися в реєстратуру або контакт-центр клініки, записатися і прийти у встановлений час. Ви можете здати аналізи на пл. Визволення, дитяча медсестра має необхідну кваліфікацію і відмінно контактує з малюками.

 

У вас можна зробити дитяче УЗД? Так. Якщо необхідна ультразвукова діагностика дитині, запишемо на прийом, підберемо найбільш зручний час. Кабінет дитячого УЗД на пл. Визволення.

 

Як записатися на консультацію дитячого лікаря? Вам потрібно звернутися в call-центр за номером телефону, записатися через Онлайн кабінет або через соціальні мережі, де вам дадуть відповідь наші менеджери.

 

Скільки коштує прийом педіатра в Кривому Розі? Ціна на прийом дитячого лікаря – від 200 грн. Вартість послуг клініки ви можете уточнити в розділі Прайс-лист або по телефону.

 

Потрібно записатися до педіатра на пл. Визволення! Будь ласка, будемо раді прийняти вас за попереднім погодженням дати і часу. Звертайтеся за вказаними контактами.

 

Приймає педіатр на Філатова? На даний момент, фахівець консультує за адресою: пр. Поштовий, 52.

 

Приймає дитячий лікар на дому? На жаль, сьогодні дана послуга не надається. В найближчому майбутньому рішення можуть бути переглянуті.

 

Консультація педіатра Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація педіатра Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібен хороший педіатр, Кривий Ріг! Відгуки – одна з основних тем для вивчення під час пошуку хорошого педіатра. Але важливо переконатися і в кваліфікації, тому пропонуємо перейти в розділ Спеціалісти і ознайомитися з біографіями лікарів, до яких ви записуєтеся на прийом, вивчити досвід, напрямки діяльності, як часто фахівець підвищує кваліфікацію і навчається сучасним методикам. Додатково, зверніть увагу на рейтинг педіатра в Кривому Розі, серед інших лікарів.

 

Приділіть всього 30 хвилин для здоров'я своєї дитини! Записатися на прийом до педіатра Ви можете за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися