Огляд педіатра в клініці Медітон: точна діагностікаОгляд педіатра в клініці Медітон: точна діагностікаВ Клініці Медітон маленькому пацієнту приділяється особлива увага! З самого раннього віку наші фахівці піклуються про здоров'я малюка і уважно стежать за змінами, що відбуваються у зв'язку з ростом дитини. Якщо ж все-таки малюк захворів, педіатр визначить перелік досліджень, вирішить, чи потрібно звертатися додатково до профільних фахівців, і призначить необхідне лікування. Далі педіатр проконтролює процес реабілітації.


Часто діти бояться візиту до лікаря. У Клініці Медітон дитина швидко відчує себе як вдома, і колишні страхи зникнуть. Наш кваліфікований спеціаліст просто знайде спільну мову з дитиною, буде спілкуватися з ним чуйно і доброзичливо, щоб згладити хвилюючу ситуацію і приділити час саме проблемі зі здоров'ям, а не емоціям.

 

Консультація педіатра в Кривому Розі, відео

 

 

Послуги відділення Педіатрії

 

У відділенні Педіатрії Клініки Медітон проводяться:

   • • Прийом і консультації дітей із захворюваннями:
    - верхніх дихальних шляхів, а також вірусних та інфекційних захворювань;
    - шлунково-кишкового тракту – метеоризм, гастрит, здуття, пронос або запор;
    - серцево-судинної системи – ВСД, аритмія, артеріальна гіпертензія;
    - сечостатевих органів – енурез, інфекція сечових шляхів, цистит, уретрит;
    - інфекційного характеру – вірусними та бактеріальними;
    • Періодичні профілактичні огляди, консультації з харчування дитини, підбір прикормів;
    • Апаратні та лабораторні дослідження, УЗД, напрямок до вузькоспеціалізованих фахівців!

Прийом дитячого лікаря у Кривому Розі: консультації педіатра Клініки МедітонПрийом дитячого лікаря у Кривому Розі: консультації педіатра Клініки Медітон

 

Як записатися на прийом до педіатра

 

Консультації за попереднім записом. Звернення через Особистий кабінет на сайті клініки, по вказаному телефону або через соцмережі. Можна записатися відразу в реєстратурі при відвідуванні медичного центру.

 

Розуміючи відповідальність за здоров'я дитини, наші педіатри уважно ставляться до вибору медикаментів, які призначаються з курсом лікування. Крім стандартного лікувального ефекту, важливою вимогою є мінімальний негативний вплив на організм пацієнта.

 

 Прийом та процедури у Відділенні Педіатрії, Кривий ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом педіатра  200,00
 Повторний прийом  170,00
 Призначення лікування педіатром  150,00
 Корекція курсу  100,00
 Проба Руф'є  200,00

Відділення педіатрії: Питання-відповідь

 

Що лікує педіатр? Лікар оцінює нервово-психічний і фізичний стан дитини, рівень її розвитку в залежності від віку, дає рекомендації щодо введення прикорму, формування дієти. Педіатр проводить діагностику і лікування захворювань, розробляє заходи профілактики для дитини.

 

Де в Кривому Розі приймає дитячий лікар? Педіатр Клініки Медітон приймає за адресою: пр. Поштовий, 52, 2-й поверх. Якщо вам потрібен педіатр на пл. Визволення, ви точно за адресою!

 

З якими дитячими хворобами звертатися до педіатра? Патології дихальних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, сечостатевих органів. Педіатр лікує кашель, нежить, підвищену температуру, здуття і пронос у дитини, інфекційні та вірусні захворювання.

 

Приймає дитячий лікар дітей до року? Так, в Клініці Медітон фахівець консультує дітей з народження, проводить огляд дітей в 1-3 місяці, 3-6 місяців та іншого віку.

 

Як часто потрібно обстеження дитини у педіатра? Плановий огляд у педіатра – перший раз в пологовому будинку, далі в 1, 3, 6, 9 місяців, в 1 рік, 3 роки, в 7 років. Самостійно можна звернутися до дитячого лікаря в будь-який час, або при перших підозрах на хворобу і при наявності занепокоєнь!

 

Які методи обстеження використовує педіатр? Опитування і збір скарг, вивчення історії хвороби, візуальний поверхневий огляд, прослуховування дихання, пальпація і перкусія. При необхідності, призначаються дитяче УЗД і аналізи, видається направлення до профільних фахівців.

 

Де здати аналізи дитині? Потрібно звернутися в реєстратуру або контакт-центр клініки, записатися і прийти у встановлений час. Ви можете здати аналізи на пл. Визволення, дитяча медсестра має необхідну кваліфікацію і відмінно контактує з малюками.

 

У вас можна зробити дитяче УЗД? Так. Якщо необхідна ультразвукова діагностика дитині, запишемо на прийом, підберемо найбільш зручний час. Кабінет дитячого УЗД на пл. Визволення.

 

Як записатися на консультацію дитячого лікаря? Вам потрібно звернутися в call-центр за номером телефону, записатися через Онлайн кабінет або через соціальні мережі, де вам дадуть відповідь наші менеджери.

 

Скільки коштує прийом педіатра в Кривому Розі? Ціна на прийом дитячого лікаря – від 200 грн. Вартість послуг клініки ви можете уточнити в розділі Прайс-лист або по телефону.

 

Потрібно записатися до педіатра на пл. Визволення! Будь ласка, будемо раді прийняти вас за попереднім погодженням дати і часу. Звертайтеся за вказаними контактами.

 

Приймає педіатр на Філатова? На даний момент, фахівець консультує за адресою: пр. Поштовий, 52.

 

Приймає дитячий лікар на дому? На жаль, сьогодні дана послуга не надається. В найближчому майбутньому рішення можуть бути переглянуті.

 

Консультація педіатра Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація педіатра Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібен хороший педіатр, Кривий Ріг! Відгуки – одна з основних тем для вивчення під час пошуку хорошого педіатра. Але важливо переконатися і в кваліфікації, тому пропонуємо перейти в розділ Спеціалісти і ознайомитися з біографіями лікарів, до яких ви записуєтеся на прийом, вивчити досвід, напрямки діяльності, як часто фахівець підвищує кваліфікацію і навчається сучасним методикам. Додатково, зверніть увагу на рейтинг педіатра в Кривому Розі, серед інших лікарів.

 

Приділіть всього 30 хвилин для здоров'я своєї дитини! Записатися на прийом до педіатра Ви можете за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися