ЛОР лікар Закржевська Наталія ОлегівнаЛОР лікар Закржевська Наталія ОлегівнаУсім з дитинства відомо, що лікар-отоларинголог (ЛОР) займається лікуванням захворювань горла, носа, вух. І якщо не приділяти уваги лікуванню, то навіть такі прості захворювання, як ГРВІ, риніт та отит можуть привести до важких ускладнень.

 

Коли слід звернутися до ЛОРа

 

До лікаря-отоларинголога потрібно звернутися при таких симптомах:
• Нежить;
• Якщо відчуваєте біль в горлі;
• Погіршення нюху;
• Часткова або повна втрата слуху, осиплий голос або "хрипи";
• Біль у вухах, відчуття шуму, хропіння;
Запаморочення;
• Регулярні головні болі.

 

Фотодинамічна терапія в лікуванні риніту, синуситу, тонзиліту (відео)

 

 

Лікування ЛОР захворювань в Кривому Розі

 

Наші фахівці професійно лікують такі ЛОР захворювання:
• Гострі та хронічні ларингіти, ларинготрахеїти, риніт, алергічний риніт;
• Тонзиліт, фарингіт і назальні поліпи;
• Дисфонія, паратонзіллярний абсцес, лабіринтит;
• Лікування зовнішнього і середнього отиту, фурункула вуха, видалення сірчаних пробок;
• Отомікоз, гайморит, фронтит, етмоїдит;
• Чужорідні тіла носа, вуха, гортаноглотки, інші ЛОР патології!

Прийом ЛОРа в Кривому Розі: лікування отиту, фарингіту, гаймориту, нежитю і хропіння, назальних поліпівПрийом ЛОРа в Кривому Розі: лікування отиту, фарингіту, гаймориту, нежитю і хропіння, назальних поліпів

Лікування та діагностика проводяться на сучасному обладнанні з використанням новітніх методик – радіохвильової та лазерної хірургії, кріохірургії. В результаті, ряд захворювань, які раніше лікували в стаціонарі оперативним шляхом, тепер можна лікувати малоінвазивними способами амбулаторно. Пацієнт через 2 години після процедури їде додому. Прийом також веде дитячий ЛОР лікар!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Отоларингології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом отоларинголога  200,00
 Повторний прийом  160,00
 Призначення лікування  180,00
 Фотодинамічна терапія ЛОР органів  від 220,00
 Промивання сірчаних пробок, одне вухо  90,00
 Промивання піднебінних мигдалин + голка  200,00
 Лазерне лікування лейкоплакії  900,00

Відділення отоларингології: Питання-відповідь

 

Що лікує отоларинголог? Головними завданнями отоларинголога є діагностика і лікування хвороб носа, горла і вуха. У нашому медичному центрі фахівці забезпечують лікування порушень носового дихання, запальних захворювань, грибкових інфекцій. ЛОР лікує ангіни, риніт і тонзиліт, отит, євстахіїт і гайморит, фарингіт. Проводиться чистка вух з видаленням сірчаних пробок, видалення залишків піднебінних мигдалин, апаратне лікування запальних процесів.

 

ЛОР і отоларинголог: в чому різниця і відмінності? Принципової різниці немає, це один і той же фахівець. ЛОР – скорочене позначення лікаря, спеціальність якого ларингооторинолог!

 

Де в Кривому Розі приймає дитячий ЛОР? Якщо вам необхідно записати дитину до ЛОРа, на огляд, проведення діагностики та лікування, а також профілактики патологій вуха, горла і носа, звертайтеся за вказаними контактами. Приймає дитячий ЛОР на Філатова, 10, Клініка Медітон, 3-й поверх. Один з наших фахівців веде прийом дітей з народження, другий – з 4-х років.

 

Коли проходити обстеження у отоларинголога? Профілактичний огляд у ЛОРа необхідний 1-2 рази на рік. Рекомендуємо звертатися до лікаря відразу після прояву відповідних симптомів, а також до початку періодів загострення, якщо у вас є хронічні захворювання. У разі запалення горла, болю у вусі, нежиті, утрудненого дихання відразу запишіться на прийом!

 

Які послуги надає відділення отоларингології на Філатова? Підготовка індивідуальних схем для профілактики захворювань вуха, горла і гортані, носа, огляд в кабінеті фахівця, повна діагностика і призначення лікування.

 

З якими симптомами звернутися до ЛОРа? Закладеність вуха, ускладнення слуху, больові відчуття у вухах, першіння і біль в горлі, хрипота, нежить, проблеми з нюхом, виділення з вуха або носа, часта захворюваність – ГРВІ, ГРЗ, ангіни, збільшення лімфатичних вузлів.

 

Скільки коштує прийом отоларинголога в Кривому Розі: ціна? Первинний прийом – від 200 грн, ціни на додаткову діагностику та проведення процедур ви можете уточнити в прайс-листі або по телефону, у наших адміністраторів.

 

Які методики для лікування вуха, горла і носа використовуються? Від звичних і простих, до більш складних, сучасних і загальновизнаних фахівцями. Чистка та промивання вух і придаткових пазух носа, тампонада, внутрішньогортанні вливання, промивання мигдалин. Проводиться розтин абсцесів і прокол гайморових пазух, виконується внутрішньоносова блокада. Серед апаратних методик в отоларингології лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдалин, радіохвильова вазотомія, кріодеструкція залишків піднебінних мигдалин, фотодинамічна терапія.

 

Хто виписує направлення до ЛОРа, сімейний лікар? Ви можете звернутися до нас після рекомендації сімейного лікаря відвідати профільного фахівця. Направлення для відвідування приватного медичного центру не потрібно. Телефонуйте в зручний час і записуйтеся за власною ініціативою, для профілактичного огляду або якщо відчули себе погано.

 

Які аналізи потрібні перед відвідуванням отоларинголога? Якщо діяти правильно, спочатку необхідно звернутися до лікаря. Не потрібно навмання, читаючи статті на сайтах і переглядаючи відео на різних майданчиках, приймати самостійні рішення. Зверніться до лікаря, який проведе огляд і призначить аналізи відповідно до первинного діагнозу, для його уточнення або проведення диференціальної діагностики.

 

Де здати аналізи, на Філатова чи Визволення? Здати аналізи можна в будь-якій з наших філій, і на пр. Поштовому, 52, і по вул. Філатова, 10. Попередньо рекомендуємо звернутися до операторів контакт-центру для уточнення інформації та запису.

 

Консультація ЛОРа, онлайн запис можливий? Запис ведеться по телефону, через Особистий кабінет онлайн, через соціальні мережі і месенджери, кнопки яких ви можете бачити на сайті клініки. Звертайтеся зручним способом.


Консультація отоларинголога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація отоларинголога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібен хороший отоларинголог: відгуки про ЛОР лікарів, коментарі! У нашому медичному центрі працюють фахівці, досвід яких не менше 20 років. Пропонуємо ознайомитися з біографіями лікарів в розділі Спеціалісти, а також вивчити напрямки їх діяльності!

 

Записатися на прийом до отоларинголога можна по телефону (098) 530-60-40 на будь-який зручний для Вас час.

Поділитися