ЛОР лікар Закржевська Наталія ОлегівнаЛОР лікар Закржевська Наталія ОлегівнаУсім з дитинства відомо, що лікар-отоларинголог (ЛОР) займається лікуванням захворювань горла, носа та вух. І якщо не приділяти уваги лікуванню, то навіть такі прості захворювання, як ГРВІ, риніт та отит можуть привести до важких ускладнень. Тому наші фахівці хочуть нагадати, що періодично необхідним є профілактичний огляд, який сприяє ранньому виявленню патологій та своєчасному їх лікуванню, а також попередженню ЛОР захворювань. У нас приймає лікар отоларинголог для дорослих та дитячий ЛОР: Кривий Ріг, Філатова, 10!

 

Коли слід звернутися до ЛОРа

 

Позначимо симптоми та стани, з якими слід записатися на прийом отоларинголога для проходження діагностики та призначення лікування:
• Нежить, закладеність носа протягом тривалого періоду, запах та присмак гною;
• Першіння в горлі, осиплість голосу та хрипи, різі при ковтанні;
• Погіршення нюху, мінливість сприйняття запахів;
• Якщо болить вухо, стріляє у вусі, є погіршення слуху та закладеність, спостерігається часткова або повна втрата слуху;
• Болить ніс, вилиці біля носа, болить голова, спостерігаються запаморочення, відзначається нічне хропіння;
• Болить у горлі, стали чутливими і запалилися шийні лімфатичні вузли;
• У пацієнта підтверджений діагноз захворювання в отоларингології та необхідний профілактичний огляд, призначення процедур для лікування ЛОР патології!

 

Симптоми ЛОР захворювань є показовими, і вони вкрай неприємні, тому що безпосередньо впливають на якість життя людини. Якщо болить горло, ви не зможете нормально харчуватися і розмовляти з людьми, якщо болить вухо – складно навіть підвестися з ліжка та залишити будинок, при розвитку гаймориту практично всі справи можуть відійти на другий план. Тому важливо вчасно записатися на консультацію отоларинголога, пройти огляд, інструментальне обстеження, здати аналізи та отримати точний діагноз для призначення лікування. Ми пропонуємо свою допомогу: дитячий ЛОР на Філатова, отоларинголог для дорослих – лікарі з досвідом понад 25 років!

 

Прийом ЛОРа: Кривий Ріг (відео)

 

 

Лікування ЛОР захворювань в Кривому Розі

 

Наші фахівці лікують такі ЛОР захворювання:
• Гострі та хронічні ларингіти, ларинготрахеїти, риніт, алергічний риніт;
• Тонзиліт, фарингіт і назальні поліпи;
• Дисфонія, паратонзіллярний абсцес, лабіринтит;
• Лікування зовнішнього і середнього отиту, фурункула вуха, видалення сірчаних пробок;
• Отомікоз, гайморит, фронтит, етмоїдит;
• Видалення чужорідних тіл з носа, вуха, гортаноглотки!

 

Послуги у відділенні отоларингології на Філатова

 

Лікарі клініки, завдяки оснащенню ЛОР кабінетів, власному досвіду та кваліфікації, надають низку стандартних та специфічних послуг:
• Первинний прийом отоларинголога, огляд та збір скарг;
• Призначення аналізів та інструментальної діагностики для визначення патологій вуха, горла та носа;
• Чистка вух, промивання при отитах, видалення сірчаних пробок;
• Промивання носа та тампонування, промивання піднебінних мигдалин;
• Радіохвильова вапоризація залишків піднебінних мигдалин;
• Кріодеструкція залишків гланд після видалення;
• Лазерне лікування політомії та лейкоплакії, лазерне видалення синехій носа;
• Прокол гайморових пазух, внутрішньоносові блокади;
• Фотодинамічна терапія в отоларингології – ФДТ ЛОР органів;
• Розтин паратонзилярного абсцесу, розтин фурункулів, лазерне видалення новоутворень!

 

Консультація отоларинголога на Філатова: запис на прийом дитячого ЛОРа, консультація отоларинголога для дорослих, точна діагностика патологій носоглотки та вуха, лікування із застосуванням сучасних технологій та обладнання!

 

Лікування та діагностика проводяться на сучасному обладнанні з використанням новітніх методик – радіохвильової та лазерної хірургії, кріохірургії. В результаті, ряд захворювань, які раніше лікували в стаціонарі оперативним шляхом, тепер можна лікувати малоінвазивними способами амбулаторно. Пацієнт через 2 години після процедури їде додому. Прийом також веде дитячий ЛОР лікар: ціни в прайс-листі отоларингології!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Отоларингології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом отоларинголога  300,00
 Повторний прийом  250,00
 Призначення лікування  200,00
 Фотодинамічна терапія ЛОР органів, 1 сеанс  300,00
 Промивання сірчаних пробок, одне вухо  130,00
 Промивання піднебінних мигдалин + голка  250,00
 Лазерне лікування лейкоплакії  1000,00

Відділення отоларингології: Питання-відповідь

 

Що лікує отоларинголог? Головними завданнями отоларинголога є діагностика і лікування хвороб носа, горла і вуха. У нашому медичному центрі фахівці забезпечують лікування порушень носового дихання, запальних захворювань, грибкових інфекцій. ЛОР лікує ангіни, риніт і тонзиліт, отит, євстахіїт і гайморит, фарингіт. Проводиться чистка вух з видаленням сірчаних пробок, видалення залишків піднебінних мигдалин, апаратне лікування запальних процесів.

 

ЛОР і отоларинголог: в чому різниця і відмінності? Принципової різниці немає, це один і той же фахівець. ЛОР – скорочене позначення лікаря, спеціальність якого ларингооторинолог!

 

Де в Кривому Розі приймає дитячий ЛОР? Якщо вам необхідно записати дитину до ЛОРа, на огляд, проведення діагностики та лікування, а також профілактики патологій вуха, горла і носа, звертайтеся за вказаними контактами. Приймає дитячий ЛОР на Філатова, 10, Клініка Медітон, 3-й поверх. Один з наших фахівців веде прийом дітей з народження, другий – з 4-х років.

 

Коли проходити обстеження у отоларинголога? Профілактичний огляд у ЛОРа необхідний 1-2 рази на рік. Рекомендуємо звертатися до лікаря відразу після прояву відповідних симптомів, а також до початку періодів загострення, якщо у вас є хронічні захворювання. У разі запалення горла, болю у вусі, нежиті, утрудненого дихання відразу запишіться на прийом!

 

Які послуги надає відділення отоларингології на Філатова? Підготовка індивідуальних схем для профілактики захворювань вуха, горла і гортані, носа, огляд в кабінеті фахівця, повна діагностика і призначення лікування.

 

З якими симптомами звернутися до ЛОРа? Закладеність вуха, ускладнення слуху, больові відчуття у вухах, першіння і біль в горлі, хрипота, нежить, проблеми з нюхом, виділення з вуха або носа, часта захворюваність – ГРВІ, ГРЗ, ангіни, збільшення лімфатичних вузлів.

 

Скільки коштує прийом отоларинголога в Кривому Розі: ціна? Первинний прийом – від 200 грн, ціни на додаткову діагностику та проведення процедур ви можете уточнити в прайс-листі або по телефону, у наших адміністраторів.

 

Які методики для лікування вуха, горла і носа використовуються? Від звичних і простих, до більш складних, сучасних і загальновизнаних фахівцями. Чистка та промивання вух і придаткових пазух носа, тампонада, внутрішньогортанні вливання, промивання мигдалин. Проводиться розтин абсцесів і прокол гайморових пазух, виконується внутрішньоносова блокада. Серед апаратних методик в отоларингології лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдалин, радіохвильова вазотомія, кріодеструкція залишків піднебінних мигдалин, фотодинамічна терапія.

 

Хто виписує направлення до ЛОРа, сімейний лікар? Ви можете звернутися до нас після рекомендації сімейного лікаря відвідати профільного фахівця. Направлення для відвідування приватного медичного центру не потрібно. Телефонуйте в зручний час і записуйтеся за власною ініціативою, для профілактичного огляду або якщо відчули себе погано.

 

Які аналізи потрібні перед відвідуванням отоларинголога? Якщо діяти правильно, спочатку необхідно звернутися до лікаря. Не потрібно навмання, читаючи статті на сайтах і переглядаючи відео на різних майданчиках, приймати самостійні рішення. Зверніться до лікаря, який проведе огляд і призначить аналізи відповідно до первинного діагнозу, для його уточнення або проведення диференціальної діагностики.

 

Де здати аналізи, на Філатова чи Визволення? Здати аналізи можна в будь-якій з наших філій, і на пр. Поштовому, 52, і по вул. Філатова, 10. Попередньо рекомендуємо звернутися до операторів контакт-центру для уточнення інформації та запису.

 

Консультація ЛОРа, онлайн запис можливий? Запис ведеться по телефону, через Особистий кабінет онлайн, через соціальні мережі і месенджери, кнопки яких ви можете бачити на сайті клініки. Звертайтеся зручним способом.


Консультація отоларинголога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація отоларинголога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібен хороший отоларинголог: відгуки про ЛОР лікарів, коментарі! У нашому медичному центрі працюють фахівці, досвід яких не менше 20 років. Пропонуємо ознайомитися з біографіями лікарів в розділі Спеціалісти, а також вивчити напрямки їх діяльності!

 

Записатися на прийом до отоларинголога можна по телефону (098) 530-60-40 на будь-який зручний для Вас час.

Поділитися