Лікар невролог Гавриленко Тетяна ВасилінваЛікар невролог Гавриленко Тетяна ВасилінваУ старому жарті "всі хвороби від нервів", насправді є дуже велика частка істини. Адже в сучасному світі все частіше зустрічаються нервові перенапруження і хронічні стреси. Це призводить до порушень роботи нервової системи і подальшого розвитку широкого спектру захворювань.


Найчастіше, самі пацієнти, маючи певні симптоми, навіть не здогадуються, що їм необхідна консультація невролога, тому до лікаря направляють суміжні спеціалісти — терапевти, кардіологи, гастроентерологи, дерматологи.


Симптоматика в неврології

 

Якщо ви виявили у себе наступні симптоми, обов'язково запишіться на консультацію до лікаря-невролога:
Систематичний головний біль, прискорене серцебиття;
• Запаморочення, скачки артеріального тиску, напливи жару або ознобу;
• Болі у спині, в шийному відділі, суглобах, тремтіння в руках;
• Відчуття "кома" в горлі, оніміння кінцівок і задишка,
• Порушення режимів, підвищена дратівливість, атрофії;
• Виникнення страхів, зниження працездатності, збій рухової активності!

 

Також завданням невролога Клініки Медітон є лікування проблем вертеброгенного характеру (порушення хребта). Якщо ви відчуваєте дискомфорт в спині та опорно-руховому апараті в цілому, записуйтеся на прийом невролога!

Лікування неврологічних захворювань в Кривому Розі: запис на прийом невролога Клініки МедітонЛікування неврологічних захворювань в Кривому Розі: запис на прийом невролога Клініки Медітон

 

Прийом невролога, Кривий Ріг


Основні захворювання і неврологічні розлади, симптоми і синдроми, яким ми також готові приділити увагу в кабінеті неврології медичного центру на Філатова, 10:
• Мігрень, головний біль і розлади сну, неврит, невралгія, блукаючі болі;
• Наслідки інсульту, порушення координації рухів, втрата пам'яті, енцефалопатія, тривожні розлади;
• Хронічна втома, синдром вигорання, міжхребцеві грижі, протрузії;
• Розсіяний склероз, полінейропатії, енцефаломієліт, нейрогенні порушення ковтальної функції;
• Деменції, аміотрофічний склероз, нейрогенні порушення сечовипускання;
• Епілепсія, спадкові захворювання нервової системи, атеросклеротичні ураження артерій;
• Невралгії трійчастого нерва, міотонія і нарколепсія;
• Тремор кінцівок, хорея, наслідки черепно-мозкових травм!


Ефективне лікування неврологічних захворюваньЕфективне лікування неврологічних захворюваньСпеціалісти Клініки Медітон мають необхідний набір сучасного діагностичного обладнання. В арсеналі клініки інноваційні методики і спеціальний лабораторний комплекс, УЗД-апарати експерт-класу, інше відповідне обладнання та технічна база для лікування неврологічних захворювань.

 

Основне завдання лікарів клініки – виявити і усунути причину захворювання, а не постійно лікувати симптоми! Тому після діагностики, вам обов'язково буде запропонована індивідуальна програма – коректна послідовність лікувальних заходів для максимально ефективного вирішення проблеми в найкоротші терміни. Ми працюємо строго на результат!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Неврології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом невролога  200,00
 Повторний прийом  180,00
 Призначення лікування неврологом  150,00
 Корекція курсу лікування

 100,00

Відділення неврології : Питання-відповідь

 

Хто такий лікар невролог? Спеціаліст займається оцінкою стану центральної і периферичної нервової системи, діагностує і призначає лікування захворювань в неврології, патологій опорно-рухового апарату, розробляє курси профілактичних заходів.

 

Які хвороби лікує невролог? Це досить широкий список. Частина захворювань вказана вище, в основному матеріалі. Але готові його доповнити. Невролог лікує аутоімунні захворювання – міастенія Гравіс, синдром Гійєна-Барре, розсіяний склероз, а також судомні розлади, серед яких епілептичні та фебрильні напади. Міжреберні та ключичні невралгії, артрит і остеохондроз хребта, судинні розлади нервової системи – гіпертонія, інсульти, артеріальні аневризми, мігрень. Важливо згадати неврити, менінгіт і енцефаліти, різні дегенеративні захворювання нервової системи.

 

Чи потрібно систематичне обстеження у невролога? Існують вимоги до планового огляду у невролога дитини. Якщо мова про дорослих, частіше систематичний огляд і консультація необхідні в разі виявлення патологій і їх лікування, для відстеження динаміки неврологічних розладів і захворювань, корекції схеми лікування, оцінки результатів. Терміни встановлюються індивідуально.

 

Як записатися на консультацію невролога в Кривому Розі? Вам необхідно звернутися в реєстратуру клініки особисто, при відвідуванні медичного центру, або, що простіше, записатися до невролога по телефону, через Особистий кабінет або соціальні мережі.

 

Невропатолог або невролог: в чому різниця? Відповідь на дане питання ви можете знайти у відповідній статті на нашому сайті. Досить вбити питання в пошукову строку, і ви зможете отримати корисну інформацію.

 

У вас приймає рефлексотерапевт, що лікує? Рефлексотерапевт – фахівець, який практикує методики нетрадиційної медицини. Лікар лікує захворювання шляхом застосування спеціальних методів впливу на біологічно активні точки. Напрямки акупунктури, голковколювання та інші подібні, головним завданням яких є активація біоенергетичних і біоактивних точок, не застосовуються в нашій клініці. Даного фахівця немає в штаті.

 

Симптоми в неврології, коли звернутися до лікаря? Шум і тріск у вухах, головні болі і безсоння, болі в кінцівках, тремор і порушення координації, судомний синдром і втрати свідомості, порушення чутливості, відчуття тривоги. Додатково про симптоми і ознаки неврологічних розладів ви можете прочитати вище, в основному матеріалі на даній сторінці.

 

Які аналізи і діагностика в неврології? Строго в залежності від думки фахівця, який веде прийом і після збору анамнезу передбачає первинний діагноз. Спеціальні неврологічні тести, аналізи, УЗД, КТ і МРТ, рентгенографія та інші інструментальні дослідження призначаються для його підтвердження.


Консультація невролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація невролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьСкільки коштує прийом невролога в Кривому Розі? Ціна консультації вказана в прайс-листі, як і вартість призначень, повторного прийому. Уточнити необхідну інформацію можна по телефону, при зверненні до фахівців контактного центру клініки!


Приділіть всього півгодини для свого здоров'я! Наберіть номер реєстратури (098) 530-60-40, і виберіть зручний час для відвідування лікаря!

Поділитися