Сучасна лабораторна діагностика у Кривому РозіСучасна лабораторна діагностика у Кривому РозіСучасна медицина неможлива без якісної лабораторної діагностики, завдяки якій лікарська допомога буде не просто ефективною, але, в першу чергу, правильною. Тільки діагностика дає можливість коректної постановки діагнозу і призначення лікування!

 

На даний момент, Клініка Медітон працює тільки з новітнім обладнанням і реактивами, що забезпечує отримання максимально інформативних даних про захворювання!

 

Діагностика захворювань в Клініці Медітон

 

Діагностика кожного захворювання починається з лабораторних досліджень. Тобто, крім бесіди з доктором і опису симптомів, які відчуває пацієнт, необхідно здати аналізи. Їх результати дозволять оцінити стан здоров'я пацієнта на поточний момент, визначити клітинні і метаболічні процеси, встановити відхилення від норми. Ще ж правильніше відвідувати лікаря не в той момент, коли у вас щось болить або ви погано почуваєте себе протягом тривалого періоду, а систематично, для профілактики. Сьогодні пройти профілактичний огляд досить просто, тим більше, для нього немає ніяких протипоказань!

 

Лабораторія Клініки Медітон в Кривому Розі, відео консультації фахівця

 

 

Сучасна лабораторна діагностика у місті Кривий Ріг

 

Що являє собою сучасна лабораторна діагностика, і як взагалі вона працює? На даний момент, діагностика здійснюється в різних напрямках:
• Імунологічні аналізи, біохімічні та молекулярні аналізи;
• Мікроскопічні, цитологічні аналізи, гематологічні аналізи!

 

Лабораторна діагностика допомагає вчасно виявити різноманітні патологічні відхилення, захворювання, що передаються статевим шляхом, інфекції: уреаплазмоз, хламідіоз, вірусні гепатити, вірус папіломи людини, токсоплазмоз та інші. Аналізи сечі і калу не менш важливі, так як за їх рахунок діагностуються захворювання нирок і сечовивідних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту!

Аналізи в Кривому Розі на Філатова: лабораторія Клініки МедітонАналізи в Кривому Розі на Філатова: лабораторія Клініки Медітон

У цей же момент, аналіз крові дає повну картину по гормональному статусу і імунітету! Показники, отримані під час аналізів крові, дуже важливі в діагностиці порушень ендокринної системи, аутоімунних патологій, для встановлення причин втрати репродуктивної функції у чоловіків і жінок. А злоякісні захворювання визначаються за рахунок досліджень крові на специфічні білки – онкомаркери!

 

Коли необхідна лабораторна діагностика

 

Аналізи і лабораторна діагностикаАналізи і лабораторна діагностикаСьогодні, завдяки численним журналам і газетам, а також статтям в мережі Інтернет, люди звикли ставити собі діагноз самостійно, самостійно вибирати ліки і проходити лікування. Ось чому безліч складних хвороб з гострої форми просто переходять в хронічну, тимчасово затихають, щоб в період наступного, наприклад, сезонного загострення, знову показати себе у всій красі. Тому необхідно раз і назавжди запам'ятати, що діагноз може поставити тільки лікар, як і прийняти рішення про те, чи потрібно людині здавати ті чи інші аналізи!

 

Можна з упевненістю заявити, що лабораторна діагностика, яка виконується коректно і строго за призначенням, вважається одним з найбільш інформативних методів досліджень у медицині. Саме лабораторна діагностика і її результати є основними і вирішальними факторами в лікуванні переважної кількості захворювань! За аналізами можна визначити не тільки хворобу, але також правильно встановити тяжкість захворювання, стадію, терміни, зробити прогнози, проконтролювати результати лікування.

 

Методи лабораторної діагностики в Клініці Медітон

 

Методи сучасної лабораторної діагностики продовжують розширюватися і поліпшуватися, і Клініка Медітон йде в ногу з новітніми технологіями і методиками. Але обов'язковим чинником якісної роботи є і те, що лабораторний комплекс нашої клініки функціонує в суворій відповідності з нормативною документацією МОЗ України та всіма наявними санітарними правилами. Комплекс оснащений спеціальним обладнанням і програмним забезпеченням, що дозволяє кожен раз отримувати точні результати аналізів!

 

Точні і недорогі аналізи в Клініці МедітонТочні і недорогі аналізи в Клініці МедітонЛабораторія Клініки Медітон виконує наступні види досліджень:
• Загальноклінічні дослідження;
• Цитологічні дослідження;
• Гістологічні дослідження;
• Біохімічні дослідження;
• Імунологічні дослідження;
• Гормональні дослідження;
• Онкологічна панель;
• Інфекційні дослідження;
• Паразитарні дослідження;
• Мікробіологічні дослідження;
• Дерматологічні дослідження.

 

Вартість аналізів, будь ласка, уточнюйте по телефону або при особистому відвідуванні Клініки Медітон, у консультантів в реєстратурі!

 

Приділіть своєму здоров'ю всього кілька хвилин. Запишіться на аналізи в Клініку Медітон по телефону (098) 530-60-40.

Поділитися