Сучасна лабораторна діагностика у Кривому РозіСучасна лабораторна діагностика у Кривому РозіСучасна медицина неможлива без якісної лабораторної діагностики, завдяки якій лікарська допомога буде не просто ефективною, але, в першу чергу, правильною. Тільки діагностика дає можливість коректної постановки діагнозу і призначення лікування!

 

На даний момент, Клініка Медітон працює тільки з новітнім обладнанням і реактивами, що забезпечує отримання максимально інформативних даних про захворювання!

 

Діагностика захворювань в Клініці Медітон

 

Діагностика кожного захворювання починається з лабораторних досліджень. Тобто, крім бесіди з доктором і опису симптомів, які відчуває пацієнт, необхідно здати аналізи. Їх результати дозволять оцінити стан здоров'я пацієнта на поточний момент, визначити клітинні і метаболічні процеси, встановити відхилення від норми. Ще ж правильніше відвідувати лікаря не в той момент, коли у вас щось болить або ви погано почуваєте себе протягом тривалого періоду, а систематично, для профілактики. Сьогодні пройти профілактичний огляд досить просто, тим більше, для нього немає ніяких протипоказань!

 

Лабораторія Клініки Медітон в Кривому Розі, відео консультації фахівця

 

 

Сучасна лабораторна діагностика у місті Кривий Ріг

 

Що являє собою сучасна лабораторна діагностика, і як взагалі вона працює? На даний момент, діагностика здійснюється в різних напрямках:
• Імунологічні аналізи, біохімічні та молекулярні аналізи;
• Мікроскопічні, цитологічні аналізи, гематологічні аналізи!

 

Лабораторна діагностика допомагає вчасно виявити різноманітні патологічні відхилення, захворювання, що передаються статевим шляхом, інфекції: уреаплазмоз, хламідіоз, вірусні гепатити, вірус папіломи людини, токсоплазмоз та інші. Аналізи сечі і калу не менш важливі, так як за їх рахунок діагностуються захворювання нирок і сечовивідних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту!

Аналізи в Кривому Розі на Філатова: лабораторія Клініки МедітонАналізи в Кривому Розі на Філатова: лабораторія Клініки Медітон

У цей же момент, аналіз крові дає повну картину по гормональному статусу і імунітету! Показники, отримані під час аналізів крові, дуже важливі в діагностиці порушень ендокринної системи, аутоімунних патологій, для встановлення причин втрати репродуктивної функції у чоловіків і жінок. А злоякісні захворювання визначаються за рахунок досліджень крові на специфічні білки – онкомаркери!

 

Коли необхідна лабораторна діагностика

 

Аналізи і лабораторна діагностикаАналізи і лабораторна діагностикаСьогодні, завдяки численним журналам і газетам, а також статтям в мережі Інтернет, люди звикли ставити собі діагноз самостійно, самостійно вибирати ліки і проходити лікування. Ось чому безліч складних хвороб з гострої форми просто переходять в хронічну, тимчасово затихають, щоб в період наступного, наприклад, сезонного загострення, знову показати себе у всій красі. Тому необхідно раз і назавжди запам'ятати, що діагноз може поставити тільки лікар, як і прийняти рішення про те, чи потрібно людині здавати ті чи інші аналізи!

 

Можна з упевненістю заявити, що лабораторна діагностика, яка виконується коректно і строго за призначенням, вважається одним з найбільш інформативних методів досліджень у медицині. Саме лабораторна діагностика і її результати є основними і вирішальними факторами в лікуванні переважної кількості захворювань! За аналізами можна визначити не тільки хворобу, але також правильно встановити тяжкість захворювання, стадію, терміни, зробити прогнози, проконтролювати результати лікування.

 

Методи лабораторної діагностики в Клініці Медітон

 

Методи сучасної лабораторної діагностики продовжують розширюватися і поліпшуватися, і Клініка Медітон йде в ногу з новітніми технологіями і методиками. Але обов'язковим чинником якісної роботи є і те, що лабораторний комплекс нашої клініки функціонує в суворій відповідності з нормативною документацією МОЗ України та всіма наявними санітарними правилами. Комплекс оснащений спеціальним обладнанням і програмним забезпеченням, що дозволяє кожен раз отримувати точні результати аналізів!

 

Точні і недорогі аналізи в Клініці МедітонТочні і недорогі аналізи в Клініці МедітонЛабораторія Клініки Медітон виконує наступні види досліджень:
• Загальноклінічні дослідження;
• Цитологічні дослідження;
• Гістологічні дослідження;
• Біохімічні дослідження;
• Імунологічні дослідження;
• Гормональні дослідження;
• Онкологічна панель;
• Інфекційні дослідження;
• Паразитарні дослідження;
• Мікробіологічні дослідження;
• Дерматологічні дослідження.

 

Звертайтеся до нашого медичного центру, якщо необхідно здати біохімічний аналіз сечі та крові, ПЛР тести, печінковий профіль, мазки на цитологію. Вартість аналізів, будь ласка, уточнюйте по телефону або при особистому відвідуванні Клініки Медітон, у консультантів в реєстратурі!

 

Приділіть своєму здоров'ю всього кілька хвилин. Запишіться на аналізи в Клініку Медітон по телефону (098) 530-60-40.

Поділитися