Сучасна лабораторна діагностика у Кривому РозіСучасна лабораторна діагностика у Кривому РозіСучасна медицина неможлива без якісної лабораторної діагностики, завдяки якій лікарська допомога буде не просто ефективною, але й правильною. Тільки діагностика дає можливість коректної постановки діагнозу і призначення лікування!

 

Клініка Медітон працює з новітнім обладнанням і реактивами, що забезпечує отримання максимально інформативних даних про захворювання. У діагностичних заходах участь беруть лікарі-лаборанти з відповідною освітою та багаторічним досвідом. Саме такий підхід створює можливість отримання достовірної інформації, завдяки чому фахівці можуть оцінити результати лабораторних досліджень та призначити лікування. Пропонуємо здати аналізи на Філатова, 10, а також у пункті забору аналізів на Визволення, пр. Поштовий, 52: нова лабораторія Клініки Медітон, розшифровка результатів аналізів, отримання бланків онлайн!

 

Лабораторія: діагностика захворювань в Клініці Медітон

 

Діагностика кожного захворювання починається з лабораторних досліджень. Тобто, крім бесіди з доктором і опису симптомів, які відчуває пацієнт, необхідно здати аналізи. Їх результати дозволять оцінити стан здоров'я пацієнта на поточний момент, визначити клітинні і метаболічні процеси, встановити відхилення від норми. Ще ж правильніше відвідувати лікаря не в той момент, коли у вас щось болить або ви погано почуваєте себе протягом тривалого періоду, а систематично, для профілактики. Сьогодні пройти профілактичний огляд досить просто, тим більше, для нього немає ніяких протипоказань!

 

Технічні можливості нашої лабораторії у Кривому Розі дозволяють здати аналізи та вчасно отримати на руки результати досліджень: загальноклінічні аналізи, цитологія, гістологічний аналіз та біохімія, гормональні дослідження, аналізи на інфекції, алергологічні аналізи. Рекомендуємо звернути увагу на Пакетні дослідження: аналізи зі знижкою, ціна яких знижена у разі потреби здати одразу кілька аналізів. Зокрема, це пакет Профілактичного обстеження, пакет Лікування захворювань щитовидної залози, пакет Передопераційний та інші, ознайомитися з якими можна в прайс-листі нашого медичного центру або по телефону, уточнивши вартість аналізів у консультантів!

 

Інформуємо клієнтів медичного центру про можливість отримання консультацій у сфері урології, гінекології, дерматології, ортопедії та травматології, неврології, алергології та інших напрямків. Діагностичний комплекс включає не лише лабораторну діагностику. Ви також можете пройти УЗД на Філатова та Поштовому!

 

Лабораторія Клініки Медітон в Кривому Розі, відео консультації

 

 

Сучасна лабораторна діагностика у місті Кривий Ріг

 

Що являє собою сучасна лабораторна діагностика, і як взагалі вона працює? На даний момент, діагностика здійснюється в різних напрямках:
• Імунологічні аналізи, біохімічні та молекулярні аналізи;
• Мікроскопічні, цитологічні аналізи, гематологічні аналізи!

 

Лабораторна діагностика допомагає вчасно виявити різноманітні патологічні відхилення, захворювання, що передаються статевим шляхом, інфекції: уреаплазмоз, хламідіоз, вірусні гепатити, вірус папіломи людини, токсоплазмоз та інші. Аналізи сечі і калу не менш важливі, так як за їх рахунок діагностуються захворювання нирок і сечовивідних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту!

 

У цей же момент, аналіз крові дає повну картину по гормональному статусу і імунітету! Показники, отримані під час аналізів крові, дуже важливі в діагностиці порушень ендокринної системи, аутоімунних патологій, для встановлення причин втрати репродуктивної функції у чоловіків і жінок. А злоякісні захворювання визначаються за рахунок досліджень крові на специфічні білки – онкомаркери!

 

Коли необхідна лабораторна діагностика

 

Аналізи і лабораторна діагностикаАналізи і лабораторна діагностикаСьогодні, завдяки численним журналам і газетам, а також статтям в мережі Інтернет, люди звикли ставити собі діагноз самостійно, особисто вибирати ліки і проходити лікування. Ось чому безліч складних хвороб з гострої форми просто переходять в хронічну, тимчасово затихають, щоб в період наступного, наприклад, сезонного загострення, знову показати себе у всій красі. Тому необхідно раз і назавжди запам'ятати, що діагноз може поставити тільки лікар, як і прийняти рішення, чи потрібно здавати аналізи і які лабораторні дослідження проходити!

 

Можна з упевненістю заявити, що лабораторна діагностика, яка виконується коректно і строго за призначенням, вважається одним з найбільш інформативних методів досліджень у медицині. Саме лабораторна діагностика і її результати є основними і вирішальними факторами в лікуванні переважної кількості захворювань! За аналізами можна визначити не тільки хворобу, але також правильно встановити тяжкість захворювання, стадію, терміни, зробити прогнози, проконтролювати результати лікування.

 

Методи лабораторної діагностики: аналізи в Клініці Медітон

 

Методи сучасної лабораторної діагностики продовжують розширюватися і поліпшуватися, і Клініка Медітон йде в ногу з новітніми технологіями і методиками. Але обов'язковим чинником якісної роботи є і те, що лабораторний комплекс нашої клініки функціонує в суворій відповідності з нормативною документацією МОЗ України та всіма наявними санітарними правилами. Комплекс оснащений спеціальним обладнанням і програмним забезпеченням, що дозволяє кожен раз отримувати точні результати аналізів!

 

Точні і недорогі аналізи в Клініці МедітонТочні і недорогі аналізи в Клініці МедітонЗдати аналізи Кривий Ріг, лабораторія Клініки Медітон:
• Загальноклінічні дослідження: загальний аналіз сечі, вивчення фізико-механічних властивостей біоматеріалу, мікроскопія сечі і сечового осаду, двостаканна і трьохстаканна проба, забір сечі після масажу простати, визначення кількості білка в сечі, гемоглобін, еритроцити і лейкоцити;
• Цитологічні дослідження: мікроскопічні дослідження урогенітальних мазків, дослідження секрету передміхурової залози, цитологія шийки матки, цитоморфологія, кольпоцитограма, назоцитограма, зішкріби на ІПСШ;
• Гістологічні дослідження: забір матеріалу для гістології, зразки тканини для вивчення під мікроскопом. Дослідження проводиться для підтвердження діагнозів в дерматології, дерматоонкології, урології, гінекології;
• Біохімічні дослідження: комплексний аналіз – печінкова панель, білірубін, АЛТ і АСТ, загальний білок і альбумін. Нирковий комплекс CITO і стандарт, креатинін і сечовина, холестерин, глюкоза, лужна фотосфаза;
• Гормональні дослідження: тестостерон загальний, антитіла ТГ і ТПО, тироксин, тиреотропний гормон;
• Онкологічна панель: ІФА, кров на ПСА загальний і вільний;
• Інфекційні дослідження: гепатит В і гепатит С, HBsAg австралійський антиген, сумарні антитіла до HСV;
• Мікробіологічні дослідження: забір матеріалу виділень статевих органів для посіву ІПСШ, посів уреаплазма і мікоплазма, антибіотикограма;
• Дерматологічні дослідження: зішкріб на патогенні гриби, дослідження демодекс CITO і стандарт;
• Гематологічні дослідження: лейкоформула, ШОЕ, тромбоцити, лейкоцити та еритроцити, коагулограма, час згортання, аналіз на групу крові;
• А також імунологічні дослідження – аналізи на гепатити, ВІЛ та сифіліс, аналіз на наявність паразитів, аналізи на урогенітальні інфекції та визначення рівня імуноглобулінів, дослідження репродуктивної системи – спермограма, посткоїтальний тест!

 

 Аналізи, лабораторія Кліниіки Медітон, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Загальний аналіз крові, ЗАК  230,00
 Загальний аналіз сечі, ЗАС  160,00
 Печінковий профіль, 9 показників  608,00
 Холестерин загальний  100,00
 Спермограма  300,00
 Гормон щитовидної залози ТТГ  190,00
 Нирковий комплекс, 3 показника  264,00

Лабораторія Клініки Медітон: Питання-відповідь

 

Де здати аналізи в Кривому Розі? У нашому місті досить пунктів забору, але кожна людина самостійно вибирає, де зручніше здати аналізи, ціни, можливість комплексного підходу, швидкість. Ми пропонуємо скористатися послугами Клініки Медітон. Власна лабораторія, новітнє обладнання та реактиви, співпраця з численними партнерами для підвищення швидкості проведення та отримання достовірних результатів. Ви можете звернутися на Філатова, 10, здати аналізи на Визволення – пр. Поштовий, 52.

 

Які аналізи на Філатова можна здати? Весь список вказаний в прайс-листі клініки. Уточнити інформацію можна по телефону і, отримавши відповідь, відразу записатися на зручний час.

 

Аналізи на Визволення, пункт забору де розташований? Поруч з кільцем площі Визволення, пр. Поштовий, 52 – навпроти Гранд піца, в 20 м від колишнього кафе Джеронімо. Детальніше на карті, розміщеній на сайті в розділі Контакти.

 

Де здати аналізи дитині? Зручніше в нашій філії на Поштовому, де виконує забір аналізів дитяча медсестра. Але краще заздалегідь звернутися по телефону у контакт-центр, інформація буде актуальною на момент дзвінка. Наші менеджери підкажуть, як проїхати до клініки, на який час записатися, порекомендують лікаря для розшифрлвки лабораторних тестів за потреби. Якщо потрібно здати аналізи – Кривий Ріг, Поштовий та Філатова: дитячі аналізи, апаратне дослідження, комплексна діагностика!

 

Можна подивитися результати аналізів онлайн? Так, після реєстрації на сайті клініки в Особистому кабінеті, ви отримуєте можливість отримати аналізи онлайн, результати також приходять на пошту пацієнта.

 

Чи можна здати аналізи в Кривому Розі недорого? Ціни в нашому медичному центрі встановлюються з урахуванням можливості забезпечення купівельної спроможності. Тому вартість розумна і адекватна, але ви можете додатково заощадити, якщо замовляєте пакетні аналізи.

 

Що таке пакетні аналізи? Це спеціально зібрані групи за напрямками. Кожному з нас вже відомі подібні. Це загальний аналіз крові з декількома показниками, загальний аналіз сечі, печінковий комплекс. Але сьогодні ми пропонуємо здати пакетні аналізи для оцінки чоловічого здоров'я, стану нирок у жінок і чоловіків, профілактичного обстеження, передопераційний пакет та інші. Детальніше в прайс-листі клініки.

 

У вас своя лабораторія? Так, але також ми підтримуємо партнерські відносини з іншими організаціями, які дають можливість розширити лінійку лабораторних досліджень.

 

Хочу здати аналіз крові на Філатова! Телефонуйте, записуйтеся і приїжджайте на узгоджений час. У нас можна здати загальний аналіз крові, коагулограму, експрес тести, аналіз на групу крові, час згортання та інші.

 

Аналізи на ЗПСШ, дослідження на статеві інфекції: як здати? Необхідно записатися на прийом лікаря, пройти огляд і отримати рекомендації для аналізів на ІПСШ. Не рекомендуємо заздалегідь самостійно приймати рішення по пакетам аналізів на статеві інфекції. Є протокольні алгоритми, яким необхідно слідувати.

 

Що таке гістологія і гістологічний аналіз? Це дослідження взятих зразків тканин, мікроскопія тканин для визначення типу і характеристик утворення.

 

Потрібно пройти дослідження репродуктивної системи, спермограма і тести! Рекомендуємо в обов'язковому порядку поєднати аналізи з прийомом лікаря. Спочатку слід отримати рекомендації фахівця і визначитися з первинним діагнозом, методиками його підтвердження і подальшою розробкою схеми лікування при встановленні проблеми. Самостійно подібні рішення краще не приймати!

 

Де здати аналіз на гепатит? На Філатова і Поштовому. У будь-якій філії нашої клініки в пунктах забору. Звертайтеся для запису!

 

Можна одночасно здати аналізи і пройти УЗД? Бажано первинно звернутися до лікаря, який порекомендує пакет необхідних лабораторних досліджень і призначить ультразвукову діагностику при необхідності, а також інші інструментальні дослідження. У наших філіях працюють пункти забору, також відкриті кабінети УЗД. Можна все зробити за один приїзд. З будь-яким питанням звертайтесь до контакт-центру по телефону, і вам підкажуть: де здати аналізи у Кривому Розі, які аналізи роблять у клініці, в який час та в якій філії пройти комплексне медичне обстеження з інструментальними дослідженнями та консультацією лікарів!

 

У вас є розшифровка результатів аналізів? Неодмінно. Ви отримуєте розшифровку на фірмовому бланку клініки або на вказану адресу електронної пошти. Рекомендуємо після отримання результатів відразу звернутися до лікаря для їх вивчення, призначення або коригування схеми лікування!

 

У якій лабораторії здати аналізи у Кривому Розі? Цілком очевидною відповіддю буде пропозиція здати аналізи на Філатова чи Поштовому, у Клініці Медітон. За іншими лабораторіями та медичними центрами ми не надаємо дані. По-перше, це не зовсім коректно, а по-друге, інформація часто змінюється, пункти прийому аналізів відкриваються і закриваються... тому навіть якщо б ми хотіли вести подібний список, частина інформації була б свідомо неправильною, і це вводило б людей в оману. Якщо ви хочете здати аналізи та отримати дійсно якісне обслуговування в лабораторії – Кривий Ріг, Клініка Медітон!

 

Де терміново здати аналізи у Кривому Розі? Лабораторія на Філатова проводить роботу відповідно до протоколів та норм. Терміновий аналіз крові чи сечі означає лише своєчасність, дотримання зазначених термінів. Для кожного лабораторного дослідження визначено строки, але в реєстратурі або у операторів контакт центру ви можете поцікавитись, що таке терміновий аналіз CITO, і вам обов'язково запропонують прийнятні строки та варіант.

 

Аналізи, лабораторія Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьАналізи, лабораторія Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЗвертайтеся до нашого медичного центру, якщо необхідно здати біохімічний аналіз сечі та крові, ПЛР тести, печінковий профіль, мазки на цитологію. Вартість аналізів, будь ласка, уточнюйте по телефону або при особистому відвідуванні Клініки Медітон, у консультантів в реєстратурі!

 

Приділіть своєму здоров'ю всього кілька хвилин. Запишіться на аналізи в Клініку Медітон по телефону (098) 530-60-40.
Поділитися