Лікар хірург Євдокимова Лілія ЛеонідівнаЛікар хірург Євдокимова Лілія ЛеонідівнаАмбулаторна хірургія пропонує пацієнтам допомогу у випадках, які не потребують стаціонарного приміщення до медичного закладу. Симптоми багатьох захворювань і негативних станів значно відбиваються на якості життя. Тому ми пропонуємо позбутися проблем швидко і безпечно: консультація хірурга в Кривому Розі, Клініка Медітон!

 

Візит до медичного центру допоможе вирішити цілий список наболілих питань. Це не тільки консультація фахівця з питань симптомів або безпосередньо захворювань, але також експертна діагностика і малоінвазивне оперативне втручання без подальшого розміщення у стаціонарі.

 

Основні причини звернення до хірурга

 

Планові операції призначаються профільними лікарями і проводяться після спеціальної підготовки, аналізів і досліджень, ряду консультацій. Але існує і список прецедентів, коли операції виконуються амбулаторно, без попереднього підготовчого періоду:
• Видалення новоутворень шкіри;
• Видалення утворень підшкірної клітковини;
• Видалення врослого нігтя;
• Видалення сторонніх тіл!

 

Запис на прийом хірурга необхідний і для проведення обробки і перев'язки ран, для накладення швів або їх зняття!

 

Своєчасне звернення до фахівця дає можливість оцінити рівень здоров'я, пройти плановий огляд для виявлення можливих патологій або відстеження динаміки лікування раніше діагностованих захворювань і станів, а також виключення ускладнень, які ведуть не тільки до погіршення самопочуття, але також і додаткових фінансових витрат!

 

Скарги і симптоми

 

Прийом хірурга: симптоми і скаргиПрийом хірурга: симптоми і скаргиНа жаль, більшість ігнорує практично всі легкі ознаки можливих захворювань. Звернення до лікаря – крайній захід. І це неправильний підхід, адже патології мають тенденції до розвитку, а це говорить про можливість переходу хвороби в хронічну стадію, завдяки чому вона буде турбувати часто, практично на постійній основі. І стосується це не тільки захворювань внутрішніх органів, але також поверхневих пошкоджень – ран і ударів, які не гояться, нагноюються, втягують в запальний процес раніше здорові області. Ми рекомендуємо відвідати нашого фахівця, щоб отримати необхідну допомогу вчасно: прийом хірурга, Кривий Ріг, Клініка Медітон пр. Поштовий, 52!

 

Зверніть увагу на скарги, з якими необхідно записатися до лікаря:
• Розвиток незапальних патологій шкіри та підшкірної клітковини, серед яких ліпома, атерома, фіброма та інші;
• Наявність запальних процесів: незагойні рани, виразки і нагноєння, карбункули і фурункули;
• Оніміння нижніх кінцівок, відчуття холоду в ногах, пальцях та стопах, болі і спазми, набряклість нижніх кінцівок, переміжна кульгавість;
• Свіжі травми з кровотечею, обмороження і отримані опіки, удари і порізи, глибокі механічні пошкодження;
• Припухлості ніг і рук, больові відчуття під шкірою, почервоніння і локальне підвищення температури;
• Укуси комах або тварин, гнійні запалення на місці подібних пошкоджень;
• Травми грудей і живота, травми голови, болі в животі і грудній клітці різної локалізації!

 

Консультація хірурга: як проходить прийом і діагностика

 

Для відвідування не потрібна спеціальна підготовка, тільки в разі повторних прийомів, коли необхідні результати призначених аналізів та інструментальних досліджень!


Консультація хірурга, діагностика, лікуванняКонсультація хірурга, діагностика, лікування• Проводиться зовнішній огляд з підвищеною увагою до можливих гнійних утворень, дефектів і новоутворень шкіри, деформацій після травм, запалень;
• Визначається положення хребта, постановка стоп, коректність положення і руху кінцівок, голови;
• Проводиться прощупування, пальпація живота для визначення стану органів черевної порожнини;
• Виконується УЗД внутрішніх органів, УЗД м'яких тканин і судин нижніх кінцівок, при необхідності, УЗД лімфатичних вузлів – ультразвукова діагностика відразу, на місці;
Призначаються клінічні аналізи сечі і крові, біохімія, інфекційна панель, інші необхідні лабораторні дослідження, в залежності від первинного діагнозу;
• При необхідності, видається направлення в спеціалізовані відділення або для відвідування інших профільних фахівців!

 

Хірургія на пл. Визволення, відкрита медичним центром Клініка Медітон, надає термінову допомогу без вимог до спеціальної підготовки: видалення новоутворень шкіри, обробка свіжих ран, обробка нагноєнь і запалень, обробка ран I і II ступеня складності, перев'язка, накладення швів, зняття швів!

 

Запис на прийом хірурга по телефону або через реєстратуру, направлення можуть видати лікарі медичного центру!

 

 Прийом та призначення у Відділенні хірургії, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом хірурга  200,00
 Повторний прийом  170,00
 Хірургічна обробка ран  від 350,00
 Накладання швів  500,00

 

Приділіть час власному здоров'ю. Запишіться на прийом хірурга за телефоном (098) 530-60-40!

Поділитися