Лікар хірург Євдокимова Лілія ЛеонідівнаЛікар хірург Євдокимова Лілія ЛеонідівнаАмбулаторна хірургія пропонує пацієнтам допомогу у випадках, які не потребують стаціонарного приміщення до медичного закладу. Симптоми багатьох захворювань і негативних станів значно відбиваються на якості життя. Тому ми пропонуємо позбутися проблем швидко і безпечно: консультація хірурга в Кривому Розі, Клініка Медітон!

 

Візит до медичного центру допоможе вирішити цілий список наболілих питань. Це не тільки консультація фахівця з питань симптомів або безпосередньо захворювань, але також експертна діагностика і малоінвазивне оперативне втручання без подальшого розміщення у стаціонарі.

 

Основні причини звернення до хірурга

 

Планові операції призначаються профільними лікарями і проводяться після спеціальної підготовки, аналізів і досліджень, ряду консультацій. Але існує і список прецедентів, коли операції виконуються амбулаторно, без попереднього підготовчого періоду:
• Видалення новоутворень шкіри: видалення родимок та папілом;
• Видалення утворень підшкірної клітковини: видалення ліпоми та атероми;
• Видалення врослого нігтя: радіохвильове видалення ногтьової пластини;
• Видалення сторонніх тіл: уламків скла, стружки металевої, видалення скалок!

 

Запис на прийом хірурга необхідний і для проведення обробки і перев'язки ран, для накладення швів або їх зняття. Перев'язка в домашніх умовах не є правильним рішенням, оскільки подібні маніпуляції повинні проводитись у спеціалізованих кабінетах із забезпеченням санітарних норм. Те ж стосується зняття швів – видаляти шовний матеріал із рани своїми руками, пінцетом та ножицями, небезпечно!

 

Своєчасне звернення до фахівця дає можливість оцінити рівень здоров'я, пройти плановий огляд хірурга для виявлення можливих патологій або відстеження динаміки лікування раніше діагностованих захворювань і станів, а також виключення ускладнень, які ведуть не тільки до погіршення самопочуття, але також і додаткових фінансових витрат!

 

Хірургія: скарги і симптоми

 

Прийом хірурга: симптоми і скаргиПрийом хірурга: симптоми і скаргиНа жаль, більшість ігнорує практично всі легкі ознаки можливих захворювань. Звернення до лікаря – крайній захід. І це неправильний підхід, адже патології мають тенденції до розвитку, а це говорить про можливість переходу хвороби в хронічну стадію, завдяки чому вона буде турбувати часто, практично на постійній основі. І стосується це не тільки захворювань внутрішніх органів, але також поверхневих пошкоджень – ран і ударів, які не гояться, нагноюються, втягують в запальний процес раніше здорові області. Ми рекомендуємо відвідати нашого фахівця, щоб отримати необхідну допомогу вчасно: прийом хірурга, Кривий Ріг, Клініка Медітон пр. Поштовий, 52!

 

Зверніть увагу на скарги, з якими необхідно записатися до лікаря:
• Розвиток незапальних патологій шкіри та підшкірної клітковини, серед яких ліпома, атерома, фіброма та інші;
• Наявність запальних процесів: незагойні рани, виразки і нагноєння, карбункули і фурункули;
• Оніміння нижніх кінцівок, відчуття холоду в ногах, пальцях та стопах, болі і спазми, набряклість нижніх кінцівок, переміжна кульгавість;
• Свіжі травми з кровотечею, обмороження і отримані опіки, удари і порізи, глибокі механічні пошкодження;
• Припухлості ніг і рук, больові відчуття під шкірою, почервоніння і локальне підвищення температури;
• Укуси комах або тварин, гнійні запалення на місці подібних пошкоджень;
• Травми грудей і живота, травми голови, болі в животі і грудній клітці різної локалізації!

 

Показання для звернення до хірурга: відео Клініки Медітон

 

 

Консультація хірурга: як проходить прийом і діагностика

 

Для відвідування не потрібна спеціальна підготовка, тільки в разі повторних прийомів, коли необхідні результати призначених аналізів та інструментальних досліджень!


• Проводиться зовнішній огляд з підвищеною увагою до можливих гнійних утворень, дефектів і новоутворень шкіри, деформацій після травм, запалень;
• Визначається положення хребта, постановка стоп, коректність положення і руху кінцівок, голови;
• Проводиться прощупування, пальпація живота для визначення стану органів черевної порожнини;
• Виконується УЗД внутрішніх органів, УЗД м'яких тканин і судин нижніх кінцівок, при необхідності, УЗД лімфатичних вузлів – ультразвукова діагностика відразу, на місці;
Призначаються клінічні аналізи сечі і крові, біохімія, інфекційна панель, інші необхідні лабораторні дослідження, в залежності від первинного діагнозу;
• При необхідності, видається направлення в спеціалізовані відділення або для відвідування інших профільних фахівців!

 

Хірургія на пл. Визволення, відкрита медичним центром Клініка Медітон, надає термінову допомогу без вимог до спеціальної підготовки: видалення новоутворень шкіри, обробка свіжих ран, обробка нагноєнь і запалень, обробка ран I і II ступеня складності, перев'язка, накладення швів, зняття швів!

 

Запис на прийом хірурга по телефону або через реєстратуру, направлення можуть видати лікарі медичного центру!

 

 Прийом та призначення у Відділенні хірургії, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом хірурга  -
 Повторний прийом  -
 Хірургічна обробка ран  -
 Накладання швів  500,00

Відділення хірургії: Питання-відповідь

 

Що лікує хірург? Лікар спеціалізується на захворюваннях і патологіях, які неможливо вилікувати із застосуванням консервативної терапії, тобто, медикаментозно, без радикального втручання в організм. Залежно від вузької спеціалізації, хірург виконує різні операції, які стосуються шкіри, підшкірної клітковини, органів і систем життєдіяльності. У нашому медичному центрі хірург виконує малоінвазивні операції, видаляє новоутворення шкіри і підшкірної клітковини, займається обробкою ран різного ступеня тяжкості, виконує накладення і зняття швів, перев'язки.

 

Що таке малоінвазивна операція? Це хірургічні операції, які мають на увазі мінімальне втручання в організм, мінімальне травмування, а значить, полегшують і значно скорочують терміни загоєння і реабілітації.

 

Що таке ендоваскулярна хірургія? Це галузь медицини і напрямок хірургії, завдяки якому операції виконуються з мінімальним впливом на організм, без розрізів, суто через мікроскопічні проколи шкіри. У нашій клініці до розряду ендоваскулярних можна віднести операції, які виконує судинний хірург. Для більш докладного ознайомлення перейдіть в розділ Судинна хірургія і отримайте доступ до інформації про лікування і профілактику хвороб вен нижніх кінцівок.

 

Як записатися на прийом хірурга? На сайті клініки є кнопки, після натискання яких ви потрапляєте в прикріплені онлайн форми запису – Особистий кабінет, Запис онлайн, месенджери. Записатися до хірурга можна і за телефоном (098) 530-60-40!

 

Де в Кривому Розі приймає хірург? Площа Визволення, пр. Поштовий, 52, Клініка Медітон!

 

Які операції проводить хірург, видалення родимки зробить? Так, ви можете записатися на видалення шкірних новоутворень, яке буде виконано після первинної консультації, огляду та діагностики.

 

Чи проводиться гістологія перед видаленням новоутворення? Первинна діагностика, огляд і дерматоскопія дадуть фахівцеві інформацію про необхідність взяття матеріалу для гістологічного дослідження. У разі виникнення даної вимоги, буде проведена біопсія.

 

Мені потрібно видалити врослий ніготь! Для проведення операції з видалення врослого нігтя ви можете записатися до хірурга або ортопеда-травматолога клініки, у філію на Філатова або Поштовому. Проводимо видалення нігтя радіохвильовим методом.

 

Де накласти шви на рану? Якщо у вас відкрита рана, необхідна хірургічна обробка, чистка і накладення швів, зверніться до реєстраторів медичного центру і запишіться до лікаря на Поштовому, 52.

 

Ваш хірург зробить перев'язку? Хірург виконує перев'язки за попереднім записом через реєстратуру, або після запису в кабінеті хірурга, який призначає перев'язку після операції, обробки ран.

 

Можна зняти шви, як записатися на прийом лікаря? Так, в нашій хірургії зняти шви, як і накласти шви при необхідності, можна. Запис на прийом лікаря стандартно по телефону і онлайн через Особистий кабінет.

 

Мені потрібно видалити жировик: скільки коштує? Можливість видалення жировиків і вартість обговорюються на прийомі лікаря. Ціна видалення залежить від типу новоутворення, розміру та інших факторів. Для запису на прийом зверніться по телефону. Оператори підкажуть вартість операції для орієнтиру. Ознайомитися з цінами можна і в прайс-листі клініки на сайті.

 
Консультація хірурга Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація хірурга Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібно терміново зашити рану, поріз: де приймає хірург? Проспект Поштовий, 52, в кроковій доступності від пл. Визволення. Приїжджайте на огляд, консультацію, щоб зашити рану і на наступні перев'язки, зняття швів.

 

Хочу записатися до хірурга на Визволення! Телефон контакт-центру: (098) 530-60-40!

 

Приділіть час власному здоров'ю. Запишіться на прийом хірурга за телефоном (098) 530-60-40!

Поділитися