Лікар інфекціоніст, Наумов Ігор БорисовичЛікар інфекціоніст, Наумов Ігор БорисовичІнфекціонні захворювання сьогодні є вагомою проблемою і займають значну частину серед усіх хвороб людини. У світі налічується більше 2000 різних видів інфекцій. Кожна з них має свій спосіб проникнення в організм (так звані "вхідні ворота") та інкубаційний період від однієї години до десятка років. Завдання лікаря інфекціоніста Клініки Медітон в Кривому Розі – постановка вірного діагнозу та підготовка ефективного плану лікування, а також попередження інфекційних захворювань!

 

Перелік основних груп захворювань, які лікує лікар інфекціоніст Клініки Медітон:
• Грип, ГРВІ, ангіни, гострі кишкові інфекції, ботулізм;
• Вірусні гепатити А, В, С, ВІЛ, хвороба Лайма, наслідки укусів кліщів;
• Менінгіти, енцефаліти, бешихові запалення, лихоманки неясного генезу!

 

Герпетичні інфекції:
• Вірус Епштейна-Барр (ВЕБ), вітряна віспа, оперізуючий лишай, вірус простого герпесу 1/2 типу;
• Цитомегаловірус, кір, краснуха, паротит (свинка);
• Паразити, глистяні інвазії, інші інфекційні захворювання!

 

Основні симптоми інфекційних хвороб


Інфекційні захворювання: симптоматикаІнфекційні захворювання: симптоматикаСимптоми, з якими потрібна консультація лікаря інфекціоніста:
• Висока температура;
• Нудота і блювота;
Пронос, біль у животі;
• Висип на шкірі і слизових оболонках;
• Кашель, нежить, головний біль;
• Сонливість, слабкість, знижена працездатність;
• Ломота в суглобах і м'язах;
• Укус кліща, укус тварини (хвороба котячих подряпин, хвороба щурячих укусів)!

 

Відчувши загальне нездужання, один чи кілька з перелічених симптомів, відразу зверніться до фахівця для з'ясування причин негативних змін стану. Раннє отримання діагнозу і початок терапії інфекційного захворювання означає серйозне підвищення шансів на швидке одужання!

 

Інфекційне відділення в Кривому Розі

 

На базі медичного центру Клініка Медітон функціонує лабораторія з сучасним обладнанням, що дозволяє виконати увесь спектр необхідних для точної діагностики обстежень.


Консультація інфекціоніста в Кривому Розі, обстеженняКонсультація інфекціоніста в Кривому Розі, обстеженняПід час консультації наш спеціаліст з'ясує можливе джерело виникнення інфекцій, призначить необхідні для постановки діагнозу обстеження та аналізи.

 

Основним завданням лікаря є не тільки ефективне лікування, але і складання рекомендацій по правильному харчуванню і способу життя з метою попередження інфекцій!

 

Якщо вам необхідно записатися на прийом інфекціоніста в Кривому Розі, рекомендуємо зробити це вже зараз, не відкладаючи похід до лікаря.

 

 Прийом та призначення у Інфекційному відділенні  Ціна, грн
 Первинний прийом інфекціоніста  220,00
 Повторний прийом  180,00
 Призначення лікування  180,00
 Корекція лікування  120,00
 Онлайн консультація  350,00
 Денний стаціонар Covid  400,00

Інфекційне відділення: Питання-відповідь

 

Хто такий лікар інфекціоніст? Серед завдань інфекціоніста вивчення причин, механізмів виникнення і розвитку, а також клінічних проявів інфекційних хвороб. Інфекціоніст розробляє схеми профілактичних заходів, займається діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань.

 

Які хвороби лікує інфекціоніст? Це досить серйозний список. Стандартно, це грип та ГРВІ, ангіна і бактеріальна або вірусна пневмонія, а в умовах сьогоднішнього часу, і коронавірусна інфекція. Також, краснуха і кір, шигельози і дифтерія, ботулізм і вітрянка, лептоспіроз і токсоплазмоз, вірусні гепатити, гельмінтози і скарлатина. У списку хвороб також жовта лихоманка і малярія – тропічні хвороби, ІПСШ, післяопераційні інфекції.

 

Потрібна консультація інфекціоніста онлайн в Кривому Розі! Клініка Медітон надає таку можливість для пацієнтів з моменту початку пандемії і введення карантину. Якщо вам потрібна онлайн консультація лікаря інфекціоніста, зверніться в контакт центр по телефону або через месенджери.

 

Де в Кривому Розі приймає дитячий інфекціоніст? Філатова, 10, 3-й поверх. У нашому медичному центрі інфекціоніст приймає дітей з народження!

 

Коли йти на прийом інфекціоніста? За направленням інших лікарів, якщо є підозра на присутність інфекції, в разі отруєння або укусу комахи, коли самостійно пов'язуєте симптоматику з ознаками можливих інфекцій. Важливо звернутися до фахівця перед поїздкою в країни з неблагополучною епідеміологічною ситуацією або поганою санітарною обстановкою для отримання консультації з необхідних щеплень. І після повернення з подорожей, якщо маєте погане самопочуття.

 

Які симптоми інфекцій у дитини? Обов'язково зверніться до лікаря, якщо у дитини головні болі, отруєння і загальна інтоксикація організму, напади нудоти і блювоти, температура, жовтяниця, діарея і домішки крові в стільці, на поверхні шкіри і слизових помітні висипання і почервоніння.

 

Які інфекції існують? Це відразу кілька груп. Кишкові інфекції, що виникають при попаданні збудника в шлунково-кишковий тракт і кишечник з їжею або водою, інфекції зовнішніх покривів – зараження контактне через слизові і шкіру. Також, інфекції дихальних шляхів – інфікування аерозольним, повітряно-крапельним шляхом. Варто згадати і кров'яні інфекції. Це трансмісивні інфекції через укуси різних комах, наприклад, комарів або кліщів, і нетрансмісивні інфекції, які здатні передаватися людині під час переливання плазми або крові, в момент прийняття наркотиків через голки.

 

Як відбувається діагностика інфекційних захворювань? Головною метою є виявлення, ідентифікація збудника. Залежно від попереднього діагнозу після збору скарг і огляду, призначаються загальноклінічні аналізи, біохомія і серологія, а також деякі інструментальні дослідження, зокрема, це рентген, КТ і МРТ, ультразвукова діагностика, кольпоскопія та інші.

 

Які аналізи на інфекції здати? Тільки ті, які рекомендує лікар. Самостійно здавати аналізи не варто, потрібно прислухатися до рекомендацій. Найчастіше інфекціоніст призначає мазки і посіви на флору, ІФА і біохомію крові, ПЛР і паразитологічні тести, аналізи на вірусний гепатит, загальний аналіз сечі. У певних випадках для постановки діагнозу можуть знадобитися й інші аналізи – мікроскопія мазків, мокротиння і зішкрібів, серологія при кишкових або респіраторних захворюваннях, аналіз спинномозкової рідини та інші.

 

Яка профілактика інфекційних хвороб? Залежно від умов і обставин, може бути розроблена індивідуальна програма профілактики інфекцій. Найчастіше ж, це вакцинація – щеплення, заняття спортом і правильне харчування, відмова від шкідливих звичок, поліпшення імунітету і загартування організму в цілому, дотримання правил гігієни і обмежень при відвідуванні громадських лазень, басейнів і спортивних залів, а також дотримання рекомендацій фахівця під час поїздок в інші країни!


Консультація інфекціоніста Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація інфекціоніста Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЯк записатися до лікаря: консультація інфекціоніста? Через реєстратуру клініки, якщо направлення видав терапевт, гастроентеролог або інші фахівці. Запис онлайн через Особистий кабінет, а також по телефону і через месенджери, соціальні мережі клініки.

 

Телефон реєстратури – (098) 530-60-40: контакт-центр, вайбер. Звертайтеся у зручний час!

Поділитися