Лікар гінеколог Скороход Вікторія ІванівнаЛікар гінеколог Скороход Вікторія Іванівна

Організм жінки – це дуже складна, тонка і вразлива система. Тому те, як жінка стежить за своїм здоров'ям, сильно впливає на самопочуття, зовнішній вигляд і репродуктивні функції. Усім жінкам необхідно відвідувати гінеколога два рази на рік. Так можна підтримувати здоров'я і вести профілактику захворювань, при їх появі запобігати перебіг хвороби на ранніх стадіях.


Насправді, нажаль, лише деякі виконують це правило, посилаючись на брак часу, або на те, що процедура огляду далеко не приємна. Але тільки не в Клініці Медітон! Професійне, уважне ставлення до пацієнта – це те, що Ви побачите під час візиту до гінеколога медичного центру. Наше завдання – це уважне ставлення до жінки і її проблем, створення комфортних умов перебування в медичному центрі, професійний підхід до діагностики та лікування захворювань.


Прийом лікаря-гінеколога в Клініці Медітон – це гарантія того, що допомога в усуненні проблем сечостатевої сфери буде оперативною, а процедури безболісними. Конфіденційність гарантована! Лікарі працюють на новітньому обладнанні, що дозволяє проводити точну діагностику, безболісне малоінвазивне лікування.

 

Первинний прийом гінеколога


Первинний прийом гінеколога: запис з реєстратурі Первинний прийом гінеколога: запис з реєстратурі В первинний прийом гінеколога входять:
• З'ясування скарг, виявлення симптомів, збір анамнезу;
• Огляд на гінекологічному кріслі – зовнішні статеві органи, вагінальне обстеження;
• Проведення аналізу мікрофлори піхви;
• Цитологічне дослідження;
• Огляд молочних залоз.

 

Для того щоб результати огляду та досліджень були найбільш достовірними, дотримуйтесь нижче наведених рекомендацій перед візитом до лікаря:
• Планувати відвідування гінеколога потрібно перед менструацією, або відразу після неї;
• Не приймайте ніяких заходів, щоб порушити мікрофлору піхви – не робіть спринцювань або іншого роду ретельної гігієнічної чистки статевих органів;
• За 2 тижні до запланованого візиту потрібно припинити прийом антибіотиків, імуномодуляторів і гормональних препаратів (обов'язково узгодьте припинення прийому з лікарем, який призначав дані медикаменти, щоб не завдати шкоди Вашому здоров'ю);
• Протягом 2-х днів до прийому слід дотримуватися статевого спокою, не вживати алкоголь. 

 

Інтерв'ю з лікарем Клініки Медітон, прийом та огляд гінеколога: відео

 


Лікування в гінекології Клініки Медітон


Перелік найбільш поширених захворювань, які успішно лікують фахівці клініки:
Ерозія шийки матки;
Інфекції, що передаються статевим шляхом;
• Захворювання, викликані вірусом папіломи людини;
Розлади менструального циклу, клімактеричні розлади;
• Дисплазія шийки матки;
• Втрата репродуктивної функції;
Кандидоз (молочниця).


Лікар-гінеколог може здійснити підбір контрацепції.
Всі кабінети оснащені сучасним медичним обладнанням експертного класу. Також, допомогою нашим фахівцям гінекологічного відділення для більш детального вивчення того чи іншого захворювання та постановки правильного діагнозу, служить робота кабінетів УЗД з високою якістю ультразвукової діагностики, що забезпечує багатофункціональність апарату. У технологіях лікування використовується сучасний аргоноплазменный метод, радіохвильова хірургія, апарати для фізіотерапевтичних процедур.
Лікування ерозій шийки матки, порушень менструального циклу, дисплазії і безпліддя: прийом гінеколога у Кривому РозіЛікування ерозій шийки матки, порушень менструального циклу, дисплазії і безпліддя: прийом гінеколога у Кривому Розі

Один з найбільш важливих факторів – це своєчасність звернення до лікаря! Чим швидше звернутися зі своєю проблемою, тим швидше буде встановлений діагноз та призначене лікування, що в свою чергу значно зменшить ризик виникнення серйозних ускладнень. Тому якщо Вас турбують свербіж, почервоніння, виразки, біль при сечовипусканні, виділення, неприємний запах, негайно запишіться на прийом гінеколога!

 

 Первинний прийом та процедури у Відділенні Гінекології, Кривий ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом гінеколога  250,00

 Повторний прийом

 150,00
 Призначення лікування гінекологом  250,00
 Відеокольпоскопія - сучасна методика гінекологічного огляду  250,00


Залиште сумніви та запишіться на прийом за телефоном (098) 530-60-40 до спеціалістів, що обов'язково допоможуть!

Поділитися