Лікар гінеколог Скороход Вікторія ІванівнаЛікар гінеколог Скороход Вікторія ІванівнаОрганізм жінки – це дуже складна, тонка і вразлива система. Тому те, як жінка стежить за своїм здоров'ям, сильно впливає на самопочуття, зовнішній вигляд і репродуктивні функції.

 

Усім жінкам необхідно відвідувати гінеколога два рази на рік. Так можна підтримувати здоров'я і вести профілактику захворювань, при їх появі запобігати перебігу хвороби на ранніх стадіях.


На жаль, лише дехто виконує це правило, посилаючись на зайнятість або певні страхи та побоювання. Але ми рекомендуємо приділити час та пройти профілактичний огляд. Важливо оформити запис до гінеколога і у разі, якщо маєте скарги. Пропонуємо професійне та уважне ставлення до пацієнта, чемність та конфіденційність, покращена діагностична база, гінекологічне УЗД та кольпоскопія, а також протокольне лікування діагностованих захворювань, станів та патологій!


Прийом лікаря-гінеколога в Клініці Медітон – це гарантія того, що допомога в усуненні проблем сечостатевої сфери буде оперативною, а процедури безболісними. Лікарі працюють на новітньому обладнанні, що дозволяє проводити точну діагностику, безболісне малоінвазивне лікування.

 

Первинний прийом гінеколога


Первинний прийом гінеколога: запис з реєстратурі Первинний прийом гінеколога: запис з реєстратурі В первинний прийом гінеколога входять:
• Збір анамнезу і скарг;
• Гінекологічний огляд:
  - бімануальне дослідження;
  - візуальний огляд;
  - кольпоскопія.
• Попередня постановка діагнозу!

 

Для того щоб результати огляду та досліджень були найбільш достовірними, дотримуйтесь нижче наведених рекомендацій перед візитом до лікаря:
• Планувати відвідування гінеколога потрібно перед менструацією, або відразу після неї;
• Не приймайте ніяких заходів, щоб порушити мікрофлору піхви – не робіть спринцювань або іншого роду ретельної гігієнічної чистки статевих органів;
• За 2 тижні до запланованого візиту потрібно припинити прийом антибіотиків, імуномодуляторів і гормональних препаратів (обов'язково узгодьте припинення прийому з лікарем, який призначав дані медикаменти, щоб не завдати шкоди Вашому здоров'ю);
• Протягом 2-х днів до прийому слід дотримуватися статевого спокою, не вживати алкоголь. 

 

Інтерв'ю з лікарем Клініки Медітон, прийом та огляд гінеколога: відео

 


Лікування в гінекології Клініки Медітон


Перелік найбільш поширених захворювань, які успішно лікують фахівці клініки:
• Ерозія шийки матки;
Інфекції, що передаються статевим шляхом;
• Захворювання, викликані вірусом папіломи людини;
• Розлади менструального циклу, клімактеричні розлади;
• Дисплазія шийки матки;
• Втрата репродуктивної функції;
Кандидоз (молочниця).


Лікар-гінеколог може здійснити підбір контрацепції.

 

Коли відвідати гінеколога: симптоми


Гінекологічний огляд при появі симптомівГінекологічний огляд при появі симптомів• Відчуття печіння в піхві, яке може бути тимчасовим або посилюватися;
• Наростаючий свербіж шкіри і слизових оболонок, неприємні відчуття в області зовнішніх статевих органів;
• Нехарактерні, незвичні виділення, збільшена їх кількість, поганий запах;
• Поява кров'яних і та мажучих виділень в період між менструаціями;
• Біль при сечовипусканні, відчуття переповненості сечового міхура, часті позиви в туалет, напруга при сечовипусканні;
• Больові відчуття в момент статевого контакту, які відображаються на бажанні;
• Висипання на поверхні шкіри і слизових, подразнення, почервоніння і запалення, відчуття локального підвищення температури;
• Виявлення виразок, висипань з бульбашками, дрібних ерозій і нагноєнь;
• Тупі тягнучі болі внизу живота, больові відчуття всередині, які віддають в таз, спину і стегна;
Збій менструального циклу, збільшення або зменшення об'єму крові;
• Погіршення якості статевого життя, відчуття постійної втоми;
• Висока температура, поганий сон, нервозність;
• Поява новоутворень на зовнішніх статевих органах;
• Порушення дітородної функції, неможливість зачаття дитини;
• Нічні болі в області тазу і лобка, супроводжувані порушеннями сну;
• Перетинання одразу декількох зазначених симптомів!


Зверніться за допомогою, якщо відчуваєте дискомфорт, болі або прояв інших ознак гінекологічних захворювань протягом 1-2 днів!


Всі кабінети оснащені сучасним медичним обладнанням експертного класу. Також, допомогою нашим фахівцям гінекологічного відділення для більш детального вивчення того чи іншого захворювання та постановки правильного діагнозу, служить робота кабінетів УЗД з високою якістю ультразвукової діагностики, що забезпечує багатофункціональність апарату. У технологіях лікування використовується сучасний аргоноплазменный метод, радіохвильова хірургія, апарати для фізіотерапевтичних процедур.
Лікування ерозій шийки матки, порушень менструального циклу, дисплазії і безпліддя: прийом гінеколога у Кривому РозіЛікування ерозій шийки матки, порушень менструального циклу, дисплазії і безпліддя: прийом гінеколога у Кривому Розі

Один з найбільш важливих факторів – це своєчасність звернення до лікаря! Чим швидше звернутися зі своєю проблемою, тим швидше буде встановлений діагноз та призначене лікування, що в свою чергу значно зменшить ризик виникнення серйозних ускладнень. Тому якщо Вас турбують свербіж, почервоніння, виразки, біль при сечовипусканні, виділення, неприємний запах, негайно запишіться на прийом гінеколога!

 

 Первинний прийом та процедури у Відділенні Гінекології, Кривий ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом гінеколога  300,00

 Повторний прийом

 200,00
 Призначення лікування гінекологом  250,00
 Відеокольпоскопія - сучасна методика гінекологічного огляду  300,00
 Аргоно-плазмена абляція  1800,00
 Плазмотерапія, 1 пробірка  1000,00
 Фотодинамічна терапія, 1 сеанс  350,00

Консультація гінеколога: Питання-відповідь

 

Хто такий гінеколог, що лікує лікар? Основний напрямок діяльності гінеколога – жіночі захворювання, зокрема, патології жіночої репродуктивної системи. Спостереження стану жіночих статевих органів, спостереження за розвитком вагітності, лікування в динаміці, діагностика, лікування та профілактика гінекологічних хвороб!

 

Для чого потрібно обстеження у гінеколога, коли проходити? Огляд у гінеколога необхідний для своєчасного виявлення запальних захворювань статевих органів, інфекцій і новоутворень, інших відхилень, а також спостереження динаміки лікування наявних хвороб. Профілактичний огляд 1-2 рази на рік, навіть якщо нічого не турбує.

 

Які послуги надає гінекологічне відділення? Первинний прийом лікаря, в який входить бімануальне дослідження, стандартний візуальний огляд, кольпоскопія. При підозрі на наявність порушень, призначається гінекологічне УЗД та інші інструментальні дослідження, цистоскопія, урофлоуметрія. На місці можна здати аналізи – мазки, бакпосіви, ПЛР, загальноклінічні аналізи.

 

Які методики для лікування гінекологічних хвороб використовуєте? В арсеналі клініки розширений апаратний комплекс, завдяки чому є можливість проводити наступні операції та маніпуляції: введення і зняття внутрішньоматкової спіралі, санація і тампонада піхви, обробка уретри, радіохвильова біопсія і ЕЛМТ, плазмотерапія в гінекології, аргоно-плазмова абляція, зупинка кровотеч, видалення новоутворень, розсічення кіст, конізація, ін'єкції, лазерне омолодження піхви, інші послуги.

 

Де приймає гінеколог: огляд, консультація, гінекологічне обстеження? Приймають гінекологи на Філатова, 10, Кривий Ріг. Тут проводиться огляд, на місці забір аналізів і УЗД, маніпуляційний кабінет, кабінет фізіотерапії.

 

Які гінекологічні аналізи можна здати? У нас можна здати ПЛР-тести, бактеріологічні посіви, мазки на флору. При необхідності, додаткові лабораторні дослідження: аналізи крові і сечі, група крові, цитологія, мікроскопія, зішкріби на інфекції, гормональна панель, онкологічна панель, гістологія і біопсія.

 

Чи бере гінеколог аналізи на ЗПСШ, інфекції? Так, у нас можна здати аналізи на статеві інфекції: хламідіоз, уреаплазму, гонорею, трихомоніаз, мікоплазму. Передбачені пакетні аналізи ЗПСШ, експрес-тести ВІЛ і сифіліс, на антитіла, вірус герпесу.

 

На які симптоми звернути увагу, коли звернутися до гінеколога? Ознаки гінекологічних хвороб вказані вище, в статті. Обов'язково зверніться за допомогою, якщо ваше звичайний стан змінився в гіршу сторону, ви відчуваєте біль і печіння під час сечовипускання, помітили поганий запах і зміну кольору сечі, кров'янисті або мажучі виділення, новоутворення на статевих органах, у вас затримка менструації, погіршилася якість статевого життя.

 

Чи є у вас відділення естетичної гінекології? Відкриття даного напрямку можливе в майбутньому. Класичне відділення естетичної гінекології займається естетичними операціями, зокрема, це корекція розмірів і форми статевих губ, відновлення дівочої пліви, загальна вагінопластика, різні підтяжки. Наші фахівці використовують тільки нехірургічні методики, за допомогою яких можна вирішити ряд проблем інтимного профілю: усунути сухість піхви, підтягнути шкіру статевих органів, освітлити шкіру інтимної зони, підвищити м'язовий тонус, посилити сексуальний потяг, усунути хворобливість статевого акту, виключити швидкий розвиток вікових змін статевих органів. Призначаємо лазерне вагінальне омолодження, плазмоліфтинг в гінекології, видалення новоутворень статевих органів. У певних випадках, необхідна гормональна терапія. Тут важливо, щоб проблемі приділив увагу гінеколог і ендокринолог!

 

Як записатися на прийом гінеколога? Запис через реєстратуру клініки, за вказаним телефоном, через Особистий кабінет на сайті, соціальні мережі, інші канали зв'язку, які надані.

 

Можна замовити консультацію гінеколога онлайн? Сьогодні у нас немає можливості консультувати онлайн. Крім того, за кількома симптомами, про які ви розповісте фахівцю, поставити діагноз вкрай складно, так як можливий перетин з десятками захворювань. Обов'язковим для діагностики є візуальний огляд, кольпоскопія, УЗД.

 

Потрібен хороший гінеколог: відгуки, рейтинг! Ми з гордістю можемо заявити, що в клініці приймають кращі гінекологи. Відгуки та коментарі про них в прямому доступі, на міських форумах і в онлайн-каталогах, де ви маєте можливість звернути увагу та оцінити й інші клініки гінекології. Також ви можете звернутися до біографій лікарів, щоб вивчити їх кваліфікацію. Середній стаж фахівців медичного центру – від 20 років!

 

Скільки коштує консультація гінеколога: ціна? Вартість огляду, кольпоскопії, призначень та інших послуг прописана в прайс-листі клініки, де також можна дізнатися ціну на гінекологічне УЗД, інші діагностичні заходи і наступні фізіопроцедури.

 

Як ведеться запис до гінеколога? У Кривому Розі у нас дві філії, але приймає гінеколог на Філатова, 10. Ви можете звернутися за вказаними контактами, щоб проконсультуватися та підібрати зручний час. Запис до гінеколога ведеться щодня в робочий час, дзвінки приймаються і в Нд з 8.00 до 13.00!

 

Як доїхати до клініки на Філатова? Маршрут підкажуть фахівці контакт-центру. Також можна вивчити карту в розділі Контакти. Ми знаходимося біля площі Олександра Поля (раніше площа Артема).


Консультація гінеколога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація гінеколога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьДе знаходиться медцентр на Поштовому? Якщо вам необхідно потрапити в нашу філію на Поштовому, 52, орієнтуйтеся на площу Визволення. Діагностика, консультація педіатра та хірурга, прийом дерматолога і дерматоонколога, забір аналізів, доросле і дитяче УЗД. Крокова доступність від зупинок громадського транспорту. Трохи докладніше – на карті в розділі Контакти!

 

Залиште сумніви та зверніться за телефоном (098) 530-60-40 до спеціалістів, що обов'язково допоможуть. Щоденний запис до гінеколога!

Поділитися