Прийом гастроентеролога в Кривому Розі: консультація по хворобам ШКТПрийом гастроентеролога в Кривому Розі: консультація по хворобам ШКТЗа рахунок ритму життя, у сучасної людини все менше часу залишається для правильного харчування та дотримання режиму дня. Багато людей "перекушують на бігу", а пізно ввечері вживають велику кількість їжі. Менше часу і на повноцінний відпочинок і сон, який так важливий. Ці фактори призводять до погіршення здоров'я людини, і в першу чергу страждає травна система. На жаль, відчути симптоми захворювань шлунково-кишкового тракту можна вже в молодому віці. Тому так важливо вчасно звернутися до фахівця за допомогою: гастроентеролог у Кривому Розі на Філатова, комплексна діагностика та лікування хвороб шлунково-кишкового тракту!


Своєчасне звернення до лікаря при виявленні симптомів захворювань дозволяє швидше впоратися з проблемою. Рання діагностика підвищує шанси точкової терапії, коли у патологічний процес залучено один орган, а не ціла система. Достатньо одного курсу лікування шлунку, печінки або жовчного для вирішення проблеми та виключення переходу захворювання в хронічну форму з постійними наступними рецидивами. Для цього важливо стежити за здоров'ям та вчасно проходити обстеження у гастроентеролога, отримувати рекомендації щодо профілактики хвороб ШКТ!

 

Відділення гастроентерології у Кривому Розі – питання лікарю

 

У нас ви знайдете відповіді на цілий перелік запитань:
• Що лікує гастроентеролог: це лікар, який проводить лише обстеження шлунка, чи фахівець займається діагностикою та лікуванням печінки, кишечника, підшлункової залози?
• Які симптоми захворювань шлунково-кишкового тракту, на які ознаки патологічного процесу у шлунку та кишечнику варто звернути увагу: болі та різі, здуття, пронос чи запор, відрижка?
• Коли записатися на прийом гастроентеролога, якщо постійно печія, болить живіт і мучить діарея – наскільки терміново слід прийняти рішення та пройти обстеження травного тракту?
• Які види обстеження у гастроентерології пропонують ваші лікарі? Які аналізи необхідно здати під час лікування шлунково-кишкового тракту: аналіз крові, печінковий профіль та ферменти, ліпідний комплекс, лабораторні аналізи на інфекції?
• Чи можна зробити УЗД печінки та підшлункової на Філатова чи Поштовому, які органи потрібно обстежити додатково при підозрі на хронічні патології?
• Які захворювання лікує гастроентеролог: чи можу звернутися за призначеннями, якщо раніше діагностовано гастрит, панкреатит, виразку, холецистит, дисбактеріоз кишечника?
• За якою адресою проводиться прийом гастроентеролога у Кривому Розі, як дістатися клініки?
• Скільки коштує консультація гастроентеролога Клініки Медітон, яка ціна обстеження органів травлення, чи є пакетні аналізи та комплексні дослідження ШКТ?

 

Коли записатися на прийом гастроентеролога

 

Консультація необхідна у кількох випадках. Не варто забувати про спадковість, і з раннього дитинства спостерігати за здоров'ям дітей. Якщо хтось у сім'ї страждає на патологію органів травлення, є ймовірність схильності. Уваги потребують целіакія, непереносимість лактози, синдром Жільбера.

 

Також, у разі проходження лікування органів інших систем життєзабезпечення, якщо спостерігаєтесь у гінеколога або уролога, алерголога, дерматовенеролога або ендокринолога, і вам призначені препарати, здатні впливати на органи травлення. Мета консультації гастроентеролога – вирішення питань щодо сумісності медикаментів та методи "прикриття" органів шлунково-кишкового тракту від негативного впливу, зокрема, при лікуванні антибіотиками, противірусними, антибактеріальними засобами!

 

І найважливіше відразу записатися на прийом гастроентеролога, лабораторні дослідження, тести та аналізи ШКТ, інструментальну діагностику та ультразвукове дослідження, якщо спостерігаєте прояв специфічних симптомів!

 

Ознаки захворювань у гастроентерології: симптоми

 

Коли слід звернутися до гастроентерологаКоли слід звернутися до гастроентерологаЗверніть увагу на зміни власного стану, які відрізняють його від стандартного. Разові коліки, тяжкість у шлунку, печія та пронос можуть бути ситуативними, внаслідок переїдання та як реакція на продукти харчування. У таких випадках пацієнти застосовують препарати з власної аптечки і надовго забувають про неприємні прояви. Незалежно від подібних рішень лікарі рекомендують звернутися за допомогою:
• Якщо болить живіт, тяжкість зміщується ближче до кишечника, болить під правим ребром або є різі в лівому підребер'ї, відчувається ком у шлунку, різі тривалі і не знімаються препаратами;
• Якщо ви чуєте бурчання в кишечнику, болить низ живота, пече біля пупка, вас пучить – проявляється метеоризм, спостерігається тривалий запор або діарея протягом одного-двох днів, відбувається зміна стільця за рахунок розладів травлення;
• Болить у грудях, у шлунку та кишечнику, біль періодичний і плаваючий, тупий або гострий, віддає в нижній відділ спини;
• Є нудота без блювоти, тривалий передблювотний стан, блювання не зупиняється, виявляються ознаки зневоднення, які нерідко є і під час проносу;
• У роті неприємний присмак, смак металу, гіркота або кислота, дивний солодкий присмак, відчувається вміст шлунку з кислотою, постійно мучить печія, з'являється неприємний запах із рота;
• Виявлено слиз у калі або кров, почорніння або іншу зміну кольору, значно змінюється графік відвідування туалету;
• З'явилися нічні болі шлунка, в животі пече, біль розпирає або давить, не йде при зміні положення та прийому ліків;
• Довго мучить відрижка з неприємним присмаком, спостерігаються напади гикавки та відрижки, немає можливості нормально ковтати їжу, з'явилося рясне слиновиділення;
• Якщо проявляється жовтушність обличчя, жовтушність білків очей, шкіра обличчя змінює колір;
• На поверхні шкіри тулуба з'являються висипання та гнійники, прищі та папули, червоні плями на руках та ногах, червоні дрібні крапки, спостерігається лущення та сухість шкіри, утворюються бляшки;
• Помітною стає явна зміна маси тіла, набір ваги або різке схуднення, спостерігається слабкість організму, підвищена стомлюваність, ломота у м'язах, втрата працездатності, безсоння чи інші порушення сну!

 

Будь-який з подібних симптомів, і тим більше, перетин декількох зі списку, можуть свідчити про серйозне порушення роботи травного тракту та розвиток запального процесу, прояв захворювань травного тракту. Рекомендуємо звернутися до гастроентеролога на Філатова в Кривому Розі, наш спеціаліст приймає за попереднім записом у зручний для вас час!

 

Захворювання у гастроентерології


• Захворювання печінки: жировий гепатоз, токсичні та вірусні гепатити, лікування цирозу печінки;
• Захворювання підшлункової залози: хронічні панкреатити, різні панкреатичні недостатності;
• Лікування ерозій та виразки шлунку, виразки дванадцятипалої кишки, терапія гастриту;
• Хвороби, спричинені бактерією Helicobacter pylori, ерадіація хелікобактер пілорі;
Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, гастродуоденальні захворювання;
• Функціональні розлади травлення, синдром подразненого кишечника;
• Захворювання жовчного міхура та жовчовивідних шляхів: лікування хронічного холециститу, холестерозу, холангіту, дискінезії;
• Захворювання кишечника: лікування колітів, диспепсії, дисбактеріозу, лікування хвороби Крона та целіакії;
• Призначення симптоматичного лікування при печії, запорах або діареї, болях у шлунку, відповідно до діагнозу!

 

Діагностика у відділенні гастроентерології на Філатова


Лікування виразки, ГЕРХ, колітів у Кривому РозіЛікування виразки, ГЕРХ, колітів у Кривому Розі

Відчувши негативні зміни у звичайному стані або перераховані вище симптоми, а також якщо у вас спостерігається хронічний перебіг гепатозу, ГЕРХ, холециститу або панкреатиту, запишіться на прийом гастроентеролога в Кривому Розі. Лікар вислухає скарги, вивчить анамнез та проведе зовнішній огляд, після чого призначить лабораторні дослідження та додаткове інструментальне обстеження для підтвердження діагнозу та можливості розробки схеми лікування!

 

Стандартно, це загальноклінічні дослідження, аналізи крові, калу та сечі, біохімія крові та печінковий профіль, глюкоза крові, показники ліпідного обміну. Додатково призначаються тести на гепатити, розширений печінковий комплекс та ліпідний комплекс, гормональні дослідження, алергологічна панель. Для корекції діагнозу та призначень можуть знадобитися ФГДС, УЗД органів черевної порожнини, КТ, колоноскопія, повторні або поглиблені лабораторні дослідження та консультації інших вузькопрофільних фахівців!

 

Лікування хвороб ШКТ у Кривому Розі

 

Наші лікарі широко застосовують власний досвід у лікуванні патологій травної системи: хвороб товстого та тонкого кишечника, печінки та шлунка, захворювань підшлункової залози та жовчного міхура. Основою є консервативні методики, терапія з використанням анальгетиків, антацидів, спазмолітиків, ферментів, антигістамінів, вітамінів, блокаторів рецепторів, пробіотиків. Прописуються дієти та правильні режими сну та неспання, спеціальні фізичні вправи. При цьому враховується форма та стадія захворювання, стать та вік пацієнта, переносимість лікарських препаратів, інші індивідуальні дані, наявність додаткових хронічних захворювань. У складних випадках призначається консультація ендокринолога, хірурга, гепатолога, імунолога, алерголога, виписується направлення на колоноскопію, фібросканування, КТ внутрішніх органів, рекомендується біопсія та гістологічні аналізи, ендоскопічні операції!

 

Лікування гастриту, панкреатиту та холециститу, жирового гепатозу печінки, виразкової хвороби та інших гострих та хронічних станів, захворювань та патологій ШКТ. Звертайтесь на Філатова: гастроентеролог, Кривий Ріг – запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

 Прийом та призначення, Відділення гастроентерології Клініки Медітон  Ціна, грн
 Первинний прийом гастроентеролога  350,00
 Повторний прийом лікаря  300,00
 Призначення лікування  350,00
 Корекція курсу лікування  250,00

Відділення гастроентерології: Питання-відповідь

 

Хто такий гастроентеролог? Це лікар, головними завданнями якого є точна діагностика і лікування захворювань ШКТ, а також розробка профілактичних заходів і процедур для пацієнтів, які страждають патологіями травного тракту.

 

Що таке гастроентерологія? Це напрямок медицини, що вивчає шлунково-кишковий тракту, його функціональність і будову, можливі патології, і який об'єднує кілька основних розділів. Зокрема, це гематологія – будова, функціональність, патології і терапія печінки, жовчних шляхів і жовчного міхура. Проктологія – діагностика функціональності, виявлення і лікування захворювань прямої кишки і заднього проходу. Колопроктологія – дослідження і лікування захворювань товстої кишки.

 

Які хвороби лікує гастроентеролог? Захворювання шлунку – виразка, коліти, різні пухлинні процеси, диспеспсія. Хвороби жовчного міхура та протоків – холецистит, дискінезія, холангіт. Патології підшлункової залози, зокрема, панкреатит. Також, кісти, пухлини і абсцеси селезінки, безпосередньо патології кишечника – ентерити і коліти, паразитарні інвазії, дисбактеріоз.

 

Коли потрібно звернутися до гастроентеролога? Дана інформація подана в основному матеріалі, трохи вище в статті. Описані основні симптоми, дані рекомендації фахівців.

 

Чи потрібен профілактичний огляд? Обов'язково, в разі проходження лікування або наявності загострень хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Ви можете прийти на огляд гастроентеролога, якщо відчуваєте відповідні симптоми, перевіритися і отримати діагноз.

 

Де приймає гастроентеролог в Кривому Розі? Філатова, 10, Клініка Медітон, 3-й поверх.

 

Як записатися на консультацію гастроентеролога? Онлайн, через Особистий кабінет на сайті медичного центру, а також через реєстратуру клініки під час відвідування, або по телефону.

 

Які аналізи призначає гастроентеролог? Аналізи і дослідження залежать від скарг пацієнта і результатів первинного огляду, думки лікаря і підозри на конкретну патологію. Кожен випадок індивідуальний, але частіше призначаються біохімія і загальний аналіз крові, аналіз калу, печінковий профіль, ліпідний комплекс.

 

Які методи діагностики хвороб шлунково-кишкового тракту використовуються? Залежно від первинного діагнозу, який необхідно підтвердити. Поряд з лабораторними дослідженнями лікар може призначити ФГДС, колоноскопію, УЗД черевної порожнини, біопсію.

 

Коли потрібно дотримуватися дієти? У разі виявлення патологій шлунково-кишкового тракту, для лікування яких потрібно обмеження вживання певних продуктів. З іншого боку, систематичне правильне харчування і дробове харчування, з мінімізацією шкідливих продуктів, що негативно впливають на функціональність шлунково-кишкового тракту, є запорукою продовження здорової діяльності травного тракту.

 

Чи потрібно пити ферменти при переїданні? Не обов'язково потрібно, але можна. А ось, чи потрібно, скаже тільки провідний фахівець, у якого ви спостерігаєтеся. Ферменти, як і інші препарати, бажано не призначати собі самостійно. Якщо ж є необхідність вживання ферментів після їжі, правильно віддати перевагу комбінованим поліферментним комплексам. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!

 

У мене кислий присмак у роті, гіркота теж буває! Кислий присмак може сигналізувати про наявність рефлюксу, розвиток гастриту з підвищеною кислотністю, панкреатит. Гіркота в роті свідчить про проблеми з жовчними шляхами або печінкою. Потрібно звернутися до лікаря і пройти обстеження!

 

Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків? Правильним рішенням буде не відновлення мікрофлори після антибіотиків, а запобігання порушенням мікрофлори вже під час прийому препаратів, з першого дня антибіотикотерапії, щоб попередити дисбактеріоз і відповідні симптоми. Потрібні будуть пробіотики, сорбенти, в деяких випадках, кишкові антисептики. Всі препарати слід приймати тільки за рекомендацією лікаря. Пропонуємо звернутися за консультацією!

 

Де лікують Хелікобактер пілорі в Кривому Розі: аналізи, призначення? Пройти лікування хелікобактер пілорі можна в нашому медичному центрі. Зверніться за консультацією за вказаними контактами і запишіться до лікаря!


Консультація гастроентеролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація гастроентеролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЯк часто відвідувати гастроентеролога після хвороби? Періодичність вказує фахівець, який веде лікування. Існує пряма залежність від діагностованої патології і курсу терапії.

 

Запис на прийом можна по телефону (098) 530-60-40: контакт-центр медичного закладу, вайбер. Консультації, рекомендації, запис на зручну дату та час!

Поділитися