Прийом гастроентеролога Клініки Медітон: консультація лікаряПрийом гастроентеролога Клініки Медітон: консультація лікаряСьогодні у більшості людей все менше часу залишається для правильного харчування, дотримання режиму дня. Багато людей "перекушують на бігу", а пізно ввечері вживають велику кількість їжі. Менше часу і на повноцінний відпочинок і сон, який так важливий. Ці фактори призводять до погіршення здоров'я людини, і в першу чергу страждає травна система.


Своєчасне звернення до лікаря при виявленні симптомів захворювань дозволяє швидше впоратися з проблемою. Гастроентеролог Клініки Медітон в Кривому Розі надасть кваліфіковану консультацію з лікування захворювань шлунково-кишкового тракту!


Коли потрібно записатися на прийом до гастроентеролога:
1) Коли у вас присутні слідуючі симптоми:
• Неприємний смак у роті, нудота, печія, блювота;
• Порушення травлення – запори або пронос, домішки крові в калі;
• Зміна кольору шкіри (жовтушність);
• Болі в животі, незапланована втрата ваги!


Коли слід звернутися до гастроентерологаКоли слід звернутися до гастроентеролога2) Коли проходите курс лікування в іншого фахівця і ним призначені препарати, що можуть негативно впливати на органи травлення. Мета консультації — вирішення питань про сумісність медикаментів і методи "прикриття" органів шлунково-кишкового тракту.


3) Якщо хтось у вашій родині страждає патологією органів травлення, є ймовірність спадкової схильності (целіакія, непереносимість лактози, симптом Жильбера).


Хвороби, які лікує лікар гастроентеролог в Клініці Медітон


• Захворювання печінки (жировий гепатоз, гепатити);
• Захворювання підшлункової залози (хронічні панкреатити);
• Ерозія, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит;
• Хвороби, викликані Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі);
• Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;
• Функціональні розлади травлення (синдром роздратованого кишечника, дискінезія жовчовивідних шляхів);
• Захворювання жовчного міхура і жовчовивідних шляхів (хронічний холецистит);
• Захворювання кишечника (коліти, НВК) та інші захворювання ШКТ!

 

Відділення гастроентерології в Кривому Розі: діагностика та лікування захворювань ШКТ


Лікування виразки, ГЕРХ, колітів у Кривому РозіЛікування виразки, ГЕРХ, колітів у Кривому РозіВідчувши негативні зміни в звичайному стані або перераховані вище симптоми, а також якщо у вас спостерігається хронічний перебіг гепатозу, ГЕРХ, холециститу або панкреатиту, запишіться на прийом гастроентеролога в Кривому Розі. Спеціаліст Клініки Медітон вислухає скарги, вивчить анамнез, призначить необхідні обстеження і аналізи для уточнення діагнозу і призначення ефективного лікування захворювань. Для корекції діагнозу і лікування можуть знадобитися ФГДС, УЗД органів черевної порожнини, КТ, колоноскопія, лабораторні дослідження.


Наш фахівець підготує індивідуальну схему лікування захворювання, дасть рекомендації по харчуванню і способу життя, профілактиці рецидиву патології. Гастроентеролог, Кривий Ріг – запис по телефону (098) 530-60-40!

 

 Прийом та призначення, Відділення гастроентерології Клініки Медітон  Ціна, грн
 Первинний прийом гастроентеролога  180,00
 Повторний прийом лікаря  150,00
 Призначення лікування  150,00
 Корекція курсу лікування  100,00

Відділення гастроентерології: Питання-відповідь

 

Хто такий гастроентеролог? Це лікар, головними завданнями якого є точна діагностика і лікування захворювань ШКТ, а також розробка профілактичних заходів і процедур для пацієнтів, які страждають патологіями травного тракту.

 

Що таке гастроентерологія? Це напрямок медицини, що вивчає шлунково-кишковий тракту, його функціональність і будову, можливі патології, і який об'єднує кілька основних розділів. Зокрема, це гематологія – будова, функціональність, патології і терапія печінки, жовчних шляхів і жовчного міхура. Проктологія – діагностика функціональності, виявлення і лікування захворювань прямої кишки і заднього проходу. Колопроктологія – дослідження і лікування захворювань товстої кишки.

 

Які хвороби лікує гастроентеролог? Захворювання шлунку – виразка, коліти, різні пухлинні процеси, диспеспсія. Хвороби жовчного міхура та протоків – холецистит, дискінезія, холангіт. Патології підшлункової залози, зокрема, панкреатит. Також, кісти, пухлини і абсцеси селезінки, безпосередньо патології кишечника – ентерити і коліти, паразитарні інвазії, дисбактеріоз.

 

Коли потрібно звернутися до гастроентеролога? Дана інформація подана в основному матеріалі, трохи вище в статті. Описані основні симптоми, дані рекомендації фахівців.

 

Чи потрібен профілактичний огляд? Обов'язково, в разі проходження лікування або наявності загострень хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Ви можете прийти на огляд гастроентеролога, якщо відчуваєте відповідні симптоми, перевіритися і отримати діагноз.

 

Де приймає гастроентеролог в Кривому Розі? Філатова, 10, Клініка Медітон, 3-й поверх.

 

Як записатися на консультацію гастроентеролога? Онлайн, через Особистий кабінет на сайті медичного центру, а також через реєстратуру клініки під час відвідування, або по телефону.

 

Які аналізи призначає гастроентеролог? Аналізи і дослідження залежать від скарг пацієнта і результатів первинного огляду, думки лікаря і підозри на конкретну патологію. Кожен випадок індивідуальний, але частіше призначаються біохімія і загальний аналіз крові, аналіз калу, печінковий профіль, ліпідний комплекс.

 

Які методи діагностики хвороб шлунково-кишкового тракту використовуються? Залежно від первинного діагнозу, який необхідно підтвердити. Поряд з лабораторними дослідженнями лікар може призначити ФГДС, колоноскопію, УЗД черевної порожнини, біопсію.

 

Коли потрібно дотримуватися дієти? У разі виявлення патологій шлунково-кишкового тракту, для лікування яких потрібно обмеження вживання певних продуктів. З іншого боку, систематичне правильне харчування і дробове харчування, з мінімізацією шкідливих продуктів, що негативно впливають на функціональність шлунково-кишкового тракту, є запорукою продовження здорової діяльності травного тракту.

 

Чи потрібно пити ферменти при переїданні? Не обов'язково потрібно, але можна. А ось, чи потрібно, скаже тільки провідний фахівець, у якого ви спостерігаєтеся. Ферменти, як і інші препарати, бажано не призначати собі самостійно. Якщо ж є необхідність вживання ферментів після їжі, правильно віддати перевагу комбінованим поліферментним комплексам. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!

 

У мене кислий присмак у роті, гіркота теж буває! Кислий присмак може сигналізувати про наявність рефлюксу, розвиток гастриту з підвищеною кислотністю, панкреатит. Гіркота в роті свідчить про проблеми з жовчними шляхами або печінкою. Потрібно звернутися до лікаря і пройти обстеження!

 

Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків? Правильним рішенням буде не відновлення мікрофлори після антибіотиків, а запобігання порушенням мікрофлори вже під час прийому препаратів, з першого дня антибіотикотерапії, щоб попередити дисбактеріоз і відповідні симптоми. Потрібні будуть пробіотики, сорбенти, в деяких випадках, кишкові антисептики. Всі препарати слід приймати тільки за рекомендацією лікаря. Пропонуємо звернутися за консультацією!

 

Де лікують Хелікобактер пілорі в Кривому Розі: аналізи, призначення? Пройти лікування хелікобактер пілорі можна в нашому медичному центрі. Зверніться за консультацією за вказаними контактами і запишіться до лікаря!


Консультація гастроентеролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація гастроентеролога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЯк часто відвідувати гастроентеролога після хвороби? Періодичність вказує фахівець, який веде лікування. Існує пряма залежність від діагностованої патології і курсу терапії.

 

Запис на прийом можна по телефону (098) 530-60-40: контакт-центр медичного закладу, вайбер. Консультації, рекомендації, запис на зручну дату та час!

Поділитися