Лікар гастроентеролог Дзядко Лариса ПетрівнаЛікар гастроентеролог Дзядко Лариса ПетрівнаСьогодні у більшості людей все менше часу залишається для правильного харчування, дотримання режиму дня. Багато людей "перекушують на бігу", а пізно ввечері вживають велику кількість їжі. Менше часу і на повноцінний відпочинок і сон, який так важливий. Ці фактори призводять до погіршення здоров'я людини, і в першу чергу страждає травна система.


Своєчасне звернення до лікаря при виявленні симптомів захворювань дозволяє швидше впоратися з проблемою. Гастроентеролог Клініки Медітон в Кривому Розі надасть кваліфіковану консультацію з лікування захворювань шлунково-кишкового тракту!


Коли потрібно записатися на прийом до гастроентеролога:
1) Коли у вас присутні слідуючі симптоми:
• Неприємний смак у роті, нудота, печія, блювота;
• Порушення травлення – запори або пронос, домішки крові в калі;
• Зміна кольору шкіри (жовтушність);
• Болі в животі, незапланована втрата ваги!


Коли слід звернутися до гастроентерологаКоли слід звернутися до гастроентеролога2) Коли проходите курс лікування в іншого фахівця і ним призначені препарати, що можуть негативно впливати на органи травлення. Мета консультації — вирішення питань про сумісність медикаментів і методи "прикриття" органів шлунково-кишкового тракту.


3) Якщо хтось у вашій родині страждає патологією органів травлення, є ймовірність спадкової схильності (целіакія, непереносимість лактози, симптом Жильбера).


Хвороби, які лікує лікар гастроентеролог в Клініці Медітон


• Захворювання печінки (жировий гепатоз, гепатити);
• Захворювання підшлункової залози (хронічні панкреатити);
• Ерозія, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит;
• Хвороби, викликані Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі);
• Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;
• Функціональні розлади травлення (синдром роздратованого кишечника, дискінезія жовчовивідних шляхів);
• Захворювання жовчного міхура і жовчовивідних шляхів (хронічний холецистит);
• Захворювання кишечника (коліти, НВК) та інші захворювання ШКТ!

 

Відділення гастроентерології в Кривому Розі: діагностика та лікування захворювань ШКТ


Лікування виразки, ГЕРХ, колітів у Кривому РозіЛікування виразки, ГЕРХ, колітів у Кривому РозіВідчувши негативні зміни в звичайному стані або перераховані вище симптоми, а також якщо у вас спостерігається хронічний перебіг гепатозу, ГЕРХ, холециститу або панкреатиту, запишіться на прийом гастроентеролога в Кривому Розі. Спеціаліст Клініки Медітон вислухає скарги, вивчить анамнез, призначить необхідні обстеження і аналізи для уточнення діагнозу і призначення ефективного лікування захворювань. Для корекції діагнозу і лікування можуть знадобитися ФГДС, УЗД органів черевної порожнини, КТ, колоноскопія, лабораторні дослідження.


Наш фахівець підготує індивідуальну схему лікування захворювання, дасть рекомендації по харчуванню і способу життя, профілактиці рецидиву патології. Гастроентеролог, Кривий Ріг – запис по телефону (098) 530-60-40!

 

 Прийом та призначення, Відділення гастроентерології Клініки Медітон  Ціна, грн
 Первинний прийом гастроентеролога  180,00
 Повторний прийом лікаря  150,00
 Призначення лікування  150,00
 Корекція курсу лікування  100,00

 

Запис на прийом по телефону (098) 530-60-40!

Поділитися