Лікар косметолог, дерматолог Горбенко Людмила МиколаївнаЛікар косметолог, дерматолог Горбенко Людмила МиколаївнаКожна людина прагне бути привабливою не тільки духовно, але й зовні. І якщо є розбіжності з бажаним образом і реальним зовнішнім виглядом, це породжує незадоволеність, заважає повноцінно насолоджуватися життям. На щастя, розвиток отримує не тільки лікувальна частина естетичної медицини, але і профілактична. Все більше людей приділяють увагу своєму здоров'ю і зовнішньому вигляду, відвідуючи фітнес центри, правильно харчуючись і періодично вдаючись до традиційних косметологічних процедур. Ми пропонуємо професійну допомогу наших спеціалістів: косметологія у Кривому Розі на Визволенні, Поштовий, 52, а також відділення естетичної медицини на Філатова, 10!

 

Методики естетичної медицини

 

У XXI столітті науково-технічний прогрес у медичних технологіях виводить якість послуг на новий, значно вищий рівень. І естетична медицина не виняток. Більш широко застосовуються лазерні технології, з'являються нові апаратні косметологічні процедури, в ін'єкційних методиках також видно істотний прорив. Ботулотоксини, філери і біоревіталізанти з кожним роком все більш досконалі і дієві.

 

Одне з пріоритетних напрямків розвитку естетичної медицини – малоінвазивні методики хірургічних втручань. У Клініці Медітон ми використовуємо лазерні технології, радіохвильову і кріохірургію. Завдяки сучасному оснащенню та досвіду лікарів косметологів можна значно покращити зовнішній вигляд. Виконуємо безпечне видалення родимок – електрокоагуляція, видалення папілом – кріодеструкція, видалення мозолів – рідкий азот, а також видалення гемангіом, кондилом, ксантелазми. Попередня дерматоскопія, вивчення можливості видалення новоутворень, направлення до лікаря. Прийом косметолога та спеціалістів естетичної медицини, консультація дерматохірурга. При виявленні підозрілих новоутворень – напрямок до дерматоонколога, призначення біопсії та гістологічного аналізу!

 

Послуги у відділенні естетичної медицини

 

Естетична медицина в Кривому Розі: косметологія і доглядЕстетична медицина в Кривому Розі: косметологія і доглядЗ допомогою діодного лазера, радіохвильової або кріо-хірургії фахівцями Клініки Медітон виконуються наступні маніпуляції:
• Лікування куперозу і телеангіектазії на обличчі, видалення кавернозних гемангіом;
Лікування судинних сіточок і зірочок на нижніх кінцівках;
• Видалення новоутворень: бородавки, кондиломи, папіломи, фіброми, вульгарні бородавки, кератоми, контагинозный молюск, невуси;
• Апаратний педикюр, манікюр (корекція товщини і форми нігтьової пластини);
• Радіохвильове лікування врослого нігтя сертифікованими фахівцями!

 

Апаратна естетична медицина у Кривому Розі справді користується попитом. Малоінвазивні методики є безпечними, скорочують період лікування дефектів, сприяють швидкому загоєнню шкіри після поверхневих операцій на шкірі. Лазерне видалення, радіохвиля та кріодеструкція стали явною альтернативою хірургічному висіченню родимок, мозолів, папілом та інших утворень шкіри та підшкірної клітковини!

 

Пропонуємо записатися на прийом косметолога, звернутися до дерматокосметолога з проблемами, що турбують. При необхідності участь у лікуванні візьмуть дерматолог, дерматохірург, дерматоонколог. Власна лабораторія забезпечить швидке виконання аналізів, цифрова дерматоскопія допоможе ідентифікувати патологію та підтвердити можливість впливу!

 

Косметологія в Кривому Розі


Спеціалісти Клініки Медітон практикують не тільки сучасні, але і найбільш перспективні напрямки косметологічних послуг. Завдяки кваліфікованому підходу, ми можемо забезпечити видимі результати, які не просто маскують проблему, але і дають можливість позбутися її повністю. Відділення косметології Клініки Медітон звертає вашу увагу на наступні послуги:
Лікування вугрової хвороби – дарсонвалізація, лікування акне та постакне – PRP-терапія, плазмоліфтинг;
• Епіляція та пілінг, сучасне ультразвукова чистка шкіри;
• Методики омолодження – апаратна підтяжка шкіри, масаж обличчя та зони декольте, кріомасаж;
• Біостимуляція мікрострумами, а також прокол вух та носа, пірсинг пупка!


Омолодження шкіри, біостимуляція мікрострумами, кріомасаж в Кривому РозіОмолодження шкіри, біостимуляція мікрострумами, кріомасаж в Кривому РозіСистематична робота над собою і реалізація продуктивних програм за участю співробітників відділення косметології – шлях до омолодження і здоров'я. Рекомендуємо вивчити переваги процедур, здатних повернути і підтримувати красу, налагодити кровообіг шкіри, поліпшити її пружність і нормалізувати природний колір, а також видалити новоутворення та інші естетичні проблеми. У списку послуг клініки:
• Антивікові, поживні і зволожуючі професійні догляди;
• Делікатне видалення розтяжок, рубців і шрамів, купероза, а також видалення папілом, родимок і бородавок!

 

Відділення косметології на Поштовому


Якщо вам потрібен косметолог на Визволення, буквально в кроковій доступності, ви проживаєте в Центрально-Міському районі або розумієте, що тут буде зручніше пройти курс процедур, пропонуємо звернутися до відділення косметології на Поштовому, 52:
• Комбінована чистка обличчя – ультразвук + ручне чищення, механічна чистка обличчя, лікувальний масаж та пластичний масаж обличчя та зони декольте:
• Спеціальна антивікова процедура, протизапальна процедура для жирної шкіри, змішаного типу та сухої шкіри, процедура для лікування акне – вугрової хвороби;
• Зволожуюча та поживна процедура, антивікова процедура для шкіри навколо очей;
Дарсонваль для лікування акне, лікування розтяжок та рубців, псоріазу та екземи, кріомасаж обличчя та спини, ультразвукова терапія – ультрафонофорез;
• Карбоксітерапія – лікування набряклості шкіри, в'ялості шкіри, омолодження вуглекислим газом;
• Видалення волосся – електроепіляція сивого, пушкового та світлого волосся, а також воскова епіляція пахв та зони бікіні, видалення волосся воском на руках та ногах!


Кабінет естетичної медицини у Кривому Розі: площа Визволення, пр. Поштовий, 52. Зручний доступ, досвідчені фахівці, сучасне обладнання для косметологічних процедур!

 

Естетична медицина на Філатова


Косметологи та дерматокосметологи нашої клініки готові запропонувати свої послуги у спеціалізованих кабінетах на Філатова, 10:
• Хімічні пілінги для очищення шкіри, біоревіталізація та плазмоліфтинг у косметології;
• Кріомасаж обличчя та зони декольте, контурна пластика, мезотерапія рубців;
• Механічне видалення контагіозного молюска, електрокоагуляція родимок, кріодеструкція бородавок;
• Видалення рідким азотом фібром, коагуляція вугрів та кондилом;
• Прокол вух, пірсинг губи та пірсинг носа!


Прийом дерматокосметолога, огляд та вивчення анамнезу, карти пацієнта, історії звернень та розвитку патологій шкіри або зовнішніх дефектів, призначення лікування шкіри, призначення та видалення родимок, папілом, бородавок та інших новоутворень, направлення до дерматоонколога для діагностики та призначення лікування у складних випадках, при підозрах на базаліому, меланому, немеланомний рак шкіри!

 

Косметологічні послуги, Кривий Ріг: відео

 


Використовувані ін'єкційні методики є синтезом древніх знань, цілющих сил природи і новітніх технологій сучасної медицини та косметології:
Плазмоліфтинг, ботокс і біоревіталізація;
• Збільшення і корекція губ, контурна пластика і мезотерапія!

 

Про дані процедури нашими спеціалістами написано кілька інформативних матеріалів, ознайомитися з якими ви можете за посиланнями, просто натиснувши на них!


Просимо прийнятидо уваги, що всі процедури проводяться за участю професіоналів – спеціально навчених і сертифікованих співробітників клініки. Запишіться на прийом до косметолога, дізнайтеся більше про переваги естетичної медицини і відвідуйте кабінет косметології систематично, щоб залишатися в тонусі і підтримувати свою природну красу!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Естетичної Медицини, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом лікаря  250,00

 Повторний прийом

 200,00
 Призначення косметолога  від 160,00
 Догляд за чутливою шкірою  400,00
 Комбінована чистка обличчя  500,00
 Кріомасаж  від 100,00

Косметологія та естетична медицина: Питання-відповідь

 

Хто такий косметолог? Спеціаліст, який використовує діагностичні, профілактичні, лікувальні, апаратні та відновлювальні методики для компенсації дефектів і відновлення структури тканин, а саме шкіри, слизових, підшкірної клітковини.

 

Коли потрібно звернутися до косметолога? При виявленні візуальних дефектів, почутті дискомфорту, що пов'язано зі станом шкіри, в період сезонних загострень, і в разі перших ознак старіння, боротьба з якими більш ніж реальна.

 

Як омолодити шкіру, потрібні поради. Омолодження шкіри – досить широке поняття, яке може включати застосування спеціалізованих засобів для відновлення її фізичних показників, а також ряд апаратних методик. Антивікові процедури, як і стандартні технології омолодження, суто індивідуальні. Тому запрошуємо вас записатися на прийом косметолога для отримання професійних рекомендацій!

 

Які методики для догляду за шкірою використовуються? У нашій клініці вам будуть запропоновані: професійна косметика від світових брендів, плазмоліфтинг і мезотерапія, уколи ботокса і гіалуронової кислоти, ручний масаж обличчя і зони декольте, живильні маски, пілінги для оновлення шкіри. І це тільки початковий список!

 

Як вибрати косметолога: відгуки, рейтинги, сертифікати – що вивчати? Пропонуємо ознайомитися з біографіями наших лікарів в розділі Спеціалісти. Тут розміщені сертифікати, вказані спеціалізації, застосовувані методики. Якщо ви шукаєте відгуки про косметологів Кривого Рогу, вони є в каталогах, на сторінках міських форумів та інших інформаційних майданчиків!

 

Чи можна довіряти думці про лікарів на інших сайтах? Якщо ви вбиваєте в пошук запити подібні косметолог Кривий Ріг відгуки або кращий косметолог у Кривому Розі, а також ще кілька стандартних запитів – косметолог на Поштовому або косметологія поряд з Визволення, вам буде показано кілька десятків результатів. Саме на форумах та сайтах, в обговореннях, люди висловлюють свою думки. Ми не несемо відповідальності за їхню коректність, зміст та достовірність, тому що написати відгук про косметолога може будь-хто, без підтвердження особистості. Тому повторно пропонуємо вивчити кваліфікацію лікаря та спеціалізації, його біографію та освіту, а також досвід роботи у сфері косметології!

 

Зі скількох років відвідувати косметолога? Залежно від вашого запиту. У юнацькому віці немає необхідності впливати на шкіру ззовні. Проблемою можуть стати вугрова хвороба, прищі, новоутворення. Стандартно, в кабінет косметології звертаються дівчата після 20-25 років, старше 30 років. З іншого боку, пильна увага до власного зовнішнього вигляду і своєчасна турбота про якість шкіри в пріоритеті, обмежень тут немає!

 

Хто лікує юнацькі прищі, акне? Поряд з косметологом, проблемою обов'язково повинен займатися дерматолог. Акне і прищі – захворювання запального характеру, і перебіг їх може бути індивідуальним. Необхідна діагностика і комплексне лікування, до якого нерідко залучаються і інші профільні фахівці!

 

Як лікувати жирну шкіру? Необхідна діагностика, так як проблема жирної шкіри пов'язана з гормональним фоном, станом внутрішніх органів, харчуванням і іншими численними факторами. Вплив безпосередньо на причину, і додатково симптоматичне лікування шкіри із застосуванням чистки обличчя, плазмоліфтинга, пілінгів і мезотерапії, інших процедур в залежності від діагнозу!

 

Як лікувати суху шкіру? Необхідно звернутися до дерматолога, який встановить причину і призначить лікування сухої шкіри. Викликати ефект лущення і свербіння можуть алергічні реакції, неякісні продукти харчування, відповідь організму на прийом лікарських препаратів, численні дерматологічні захворювання.

 

Для чого потрібні пілінги? Дана процедура сприяє своєчасному видаленню відмерлих клітин для можливості нормального оновлення шкіри. Професійний пілінг виключає закупорки пор шкіри, активізує регенерацію.

 

Для чого потрібен кріомасаж? Кріотерапія сприяє поліпшенню кровообігу і обмінних процесів, активізує дихання шкіри і імунний захист, підсилює самостійний синтез еластинів і колагенів, завдяки яким відбувається омолодження і відновлення.

 

Що таке карбоксітерапія? Процедура активації вироблення колагену за рахунок впливу на поверхню шкіри вуглекислого газу. Carboxy CO2 дозволяє боротися з в'ялістю шкіри, набряком, розширеними порами і іншими дефектами!

 

Які апаратні методики для омолодження застосовуються? Послуги клініки перераховані вище в статті. У блоці посилань ви зможете знайти цікавлячи вас процедури, а також в один клік перейти в матеріал, де дізнатися більше про пілінги, ультразвукову чистку обличчя, кріомасаж, фонофорез та інші методики.

 

Куди звернутися, якщо потрібно видалити папіломи на обличчі? Філатова, 10 і Поштовий, 52 – наші філії, де ви можете видалити папіломи на обличчі і шиї, в пахвовій області, на будь-якій іншій ділянці тіла.

 

Де в Кривому Розі видалити новоутворення на обличчі? У філіях нашого медцентру. На Філатова та Поштовому приймають сертифіковані фахівці, які використовують сучасне безпечне обладнання. Якщо необхідно складне видалення, проведемо діагностику, гістологічний аналіз. Прийом ведуть дерматолог і дерматоонколог!

 

Хочу видалити бородавку на обличчі, потрібен косметолог! Ви можете звернутися до нашого дерматологічного центру на Поштовому або Філатова. Видалення бородавок, папілом та родимок, видалення інших новоутворень шкіри лазером, радіохвильою та азотом. Якщо потрібен дерматокосметолог або косметолог – Кривий Ріг, Клініка Медітон!

 

Чим видалити родимку: лазером, азотом або радіохвилею? В першу чергу, необхідно відвідати дерматолога і провести дерматоскопію. Тільки за участю лікаря можна буде визначити методику видалення новоутворення. Технологія видалення родимки буде залежати і від виду новоутворення, його характеру!

 

Як доглядати за шкірою в домашніх умовах? Для догляду за шкірою і лікування встановлених проблем використовуються креми, лосьйони, мазі, які прописані фахівцем, а також додаткові рекомендовані процедури. Не варто самостійно вибирати косметику, і тим більше, лікарські препарати для прийому всередину. Обов'язкова консультація лікаря!

 

Потрібен хороший косметолог в Кривому Розі! Із задоволенням запропонуємо консультації на Філатова, 10, а також прийом косметолога на пл. Визволення – пр. Поштовий, 52. У нас можна пройти профілактичний огляд, отримати призначення лікування патологій шкіри, виконати видалення новоутворень, пройти курс омолодження з рядом доглядових процедур і застосуванням спеціалізованих апаратних комплексів.

 

Гіалуронова кислота і ботокс: ін'єкційна косметологія в Кривому Розі доступна? Звичайно. Ми практикуємо ін'єкційну косметологію багато років, використовуючи при цьому сертифіковані препарати і сучасне обладнання, безпечний інвентар і витратні матеріали. Якщо вирішили спробувати ін'єкції ботокса або гіалуронової кислоти, запрошуємо вас в кабінет косметології в будь-якій з філій Клініки Медітон!

 

Як вибрати крем від зморшок? Обов'язкова консультація косметолога, а можливо, і дерматолога. Крем від зморшок підбирається в залежності від типу шкіри і її стану, можливих виявлених дерматологічних проблем і патологій, з урахуванням індивідуальних показань і протипоказань, вашого віку, деяких інших факторів.

 

Хочу записатися на мезотерапію в Кривому Розі. Будь ласка! Готові проконсультувати по препаратам і провести курс мезотерапії при необхідності, як і інших процедур для відновлення і омолодження шкіри.

 

Як дізнатися, чи потрібна мені біоревіталізація? Процедура введення гіалуронової кислоти рекомендується не тільки для відновлення шкіри, але також і для профілактики вікових змін. Найчастіше застосовується при перших ознаках старіння, у випадках сухої шкіри, підвищеної пігментації і куперозі, при втраті еластичності і пружності. Приходьте, і ми підберемо найбільш оптимальний курс, порекомендуємо інші препарати при необхідності.

 
Прийом косметолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПрийом косметолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьЯк записатися до косметолога в Кривому Розі? Записатися можна по телефону, через контакт центр клініки, вайбер. Запис онлайн, через Особистий кабінет, а також через соціальні мережі.

 

Відділення естетичної медицини. Косметолог, Кривий Ріг: запис на прийом до фахівця за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися