Лікар косметолог, дерматолог Горбенко Людмила МиколаївнаЛікар косметолог, дерматолог Горбенко Людмила МиколаївнаКожна людина прагне бути привабливою не тільки духовно, але й зовні. І якщо є розбіжності з бажаним образом і реальним зовнішнім виглядом, це породжує незадоволеність, заважає повноцінно насолоджуватися життям. На щастя, розвиток отримує не тільки лікувальна частина естетичної медицини, але і профілактична. Все більше людей приділяють увагу своєму здоров'ю і зовнішньому вигляду, відвідуючи фітнес центри, правильно харчуючись і періодично вдаючись до традиційних косметологічних процедур.

 

Методики естетичної медицини

 

У XXI столітті науково-технічний прогрес у медичних технологіях виводить якість послуг на новий, значно вищий рівень. І естетична медицина не виняток. Більш широко застосовуються лазерні технології, з'являються нові апаратні косметологічні процедури, в ін'єкційних методиках також видно істотний прорив. Ботулотоксини, філери і біоревіталізанти з кожним роком все більш досконалі і дієві.

 

Одне з пріоритетних напрямків розвитку естетичної медицини – малоінвазивні методики хірургічних втручань. У Клініці Медітон ми використовуємо лазерні технології, радіохвильову і кріохірургію.

 

Естетична медицина, Клініка Медітон

 

Естетична медицина в Кривому Розі: косметологія і доглядЕстетична медицина в Кривому Розі: косметологія і доглядЗ допомогою діодного лазера, радіохвильової або кріо-хірургії фахівцями Клініки Медітон виконуються наступні маніпуляції:
• Лікування куперозу і телеангіектазії на обличчі, видалення кавернозних гемангіом;
Лікування судинних сіточок і зірочок на нижніх кінцівках;
Видалення новоутворень – бородавки, кондиломи, папіломи, фіброми, вульгарні бородавки, кератоми, контагинозный молюск, невуси;
• Апаратний педикюр, манікюр (корекція товщини і форми нігтьової пластини);
• Радіохвильове лікування врослого нігтя сертифікованими фахівцями!

 

Косметологія в Кривому Розі


Спеціалісти Клініки Медітон практикують не тільки сучасні, але і найбільш перспективні напрямки косметологічних послуг. Завдяки кваліфікованому підходу, ми можемо забезпечити видимі результати, які не просто маскують проблему, але і дають можливість позбутися її повністю. Відділення косметології Клініки Медітон звертає вашу увагу на наступні послуги:
Омолодження шкіри, біостимуляція мікрострумами, кріомасаж, апаратна підтяжка в Кривому РозіОмолодження шкіри, біостимуляція мікрострумами, кріомасаж, апаратна підтяжка в Кривому РозіЛікування вугрової хвороби з найкращим ефектом, використання апаратної косметології із застосуванням Дарсонваль (ознайомтеся з прайсом на послуги);
• Епіляція і пілінг, сучасна ультразвукова чистка шкіри;
• Методики омолодження – апаратна підтяжка шкіри (Pelleve), масаж обличчя і зони декольте, кріомасаж;
Біостимуляція мікрострумами, а також прокол вух і носа, пірсинг пупка!


Систематична робота над собою і реалізація продуктивних програм за участю співробітників відділення косметології – шлях до омолодження і здоров'я. Рекомендуємо вивчити переваги процедур, здатних повернути і підтримувати красу, налагодити кровообіг шкіри, поліпшити її пружність і нормалізувати природний колір, а також видалити новоутворення та інші естетичні проблеми. У списку послуг клініки:
• Антивікові, поживні і зволожуючі професійні догляди;
• Делікатне видалення розтяжок, рубців і шрамів, купероза, а також видалення папілом, родимок і бородавок!

 

Косметологічні послуги, Кривий Ріг: відео

 


Використовувані ін'єкційні методики є синтезом древніх знань, цілющих сил природи і новітніх технологій сучасної медицини та косметології:
Плазмоліфтинг, ботокс і біоревіталізація;
Збільшення і корекція губ, контурна пластика і мезотерапія!

Епіляція та пілінг, плазмоліфтінг і ботокс в Кривому Розі: прийом косметолога Клініки МедітонЕпіляція та пілінг, плазмоліфтінг і ботокс в Кривому Розі: прийом косметолога Клініки Медітон

Про дані процедури нашими спеціалістами написано кілька інформативних матеріалів, ознайомитися з якими ви можете за посиланнями, просто натиснувши на них!


Просимо прийнятидо уваги, що всі процедури проводяться за участю професіоналів – спеціально навчених і сертифікованих співробітників клініки. Запишіться на прийом до косметолога, дізнайтеся більше про переваги естетичної медицини і відвідуйте кабінет косметології систематично, щоб залишатися в тонусі і підтримувати свою природну красу!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Естетичної Медицини, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом лікаря  180,00

 Повторний прийом

 150,00
 Призначення косметолога  від 150,00
 Догляд за чутливою шкірою  400,00

 

Запишіться на прийом до фахівця по телефону (098) 530-60-40!

Поділитися