Лікар ендокринолог Чорноморець Олена ВиталіївнаЛікар ендокринолог Чорноморець Олена ВиталіївнаЛікар ендокринолог займається питаннями лікування та профілактики захворювань, причинами яких є порушення в роботі залоз внутрішньої секреції людини – ендокринної системи. Ця система за допомогою виділення гормонів виконує функцію регулювання різних процесів організму. Найчастіше, саме гормональні порушення – збої в ендокринній системі, надають негативний вплив на весь організм.


В сучасних умовах до лікарів ендокринологів все частіше звертаються пацієнти, у яких згодом діагностується цукровий діабет, захворювання щитовидної залози. Причиною тому є погіршення екологічної ситуації, наслідки Чорнобильської катастрофи, а також прискорення ритму життя, яке провокує виникнення стресів. Також, негативною тенденцією можна назвати те, що все більше такі захворювання ендокринної системи як цукровий діабет та тиреоїдні захворювання виявляються у молодих людей.

 

Коли слід звертатися до ендокринолога?


Обстеження у ендокринолога Клініки МедітонОбстеження у ендокринолога Клініки МедітонДо лікаря ендокринолога слід звертатися при виникненні наступних симптомів:
• Постійне відчуття втоми, слабкість, сонливість, стомлюваність;
Ослаблення статевої функції;
• Порушення менструального циклу;
Підвищена пітливість (гіпергідроз);
• Тремтіння кінцівок;
• Різкий набір або різке зменшення ваги тіла;
• Надмірний апетит, або його зниження;
• Порушення серцебиття, підвищений ритм;
• Задишка;
• Погана концентрація уваги;
• Сухість шкіри і слизових, спрага, часті і об'ємні сечовипускання;
• Ріст волосся за чоловічим типом у жінок;
Облисіння.

 

Діагностика в ендокринології

 

Правильно поставлений діагноз – запорука успішного лікування. В процесі діагностики, в першу чергу, лікар ендокринолог керується лабораторними дослідженнями. У Клініці Медітон функціонує сучасний лабораторний комплекс, де можна провести широкий спектр гормональних досліджень: тиреоїдна і репродуктивна панелі, гіпофіз-надниркові показники і інші гормони. Деякі дані про стан ендокринної системи лікарі можуть отримати за допомогою ультразвукових досліджень.


Спеціалісти Клініки Медітон проводять лікування наступних захворювань ендокринної системи:
• Цукровий Діабет I і II типу, захворювання гіпоталамуса, гіпофіза (нецукровий діабет, аденоми гіпофіза, гіпоталамічний синдром);
• Захворювання щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпотеріоз, тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит);
• Хронічна надниркова недостатність, інші захворювання надниркових залоз;
Порушення менструального циклу, гірсутизм у жінок, гінекомастія у чоловіків;
• Остеопороз, ожиріння!

Прийом ендокринолога в Кривому Розі: лікування щитовидної залози, цукрового діабету, проблем з ожиріннямПрийом ендокринолога в Кривому Розі: лікування щитовидної залози, цукрового діабету, проблем з ожирінням

Не забувайте, що раннє виявлення цукрового діабету або захворювань щитовидної залози значно покращує ефективність лікування. При відсутності скарг, з метою профілактичного огляду бажано з'являтися у ендокринолога не рідше одного разу на рік. Якщо у Вас є один з перерахованих вище симптомів, до лікаря слід звернутися негайно.

 

 Прийом та процедури у Відділенні Ендокринології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом ендокринолога  200,00
 Повторний прийом  180,00
 Призначення лікування ендокринологом  150,00
 УЗД щитовидної залози  350,00

Відділення ендокринології: Питання-відповідь

 

Хто такий ендокринолог? Серед завдань лікаря-ендокринолога діагностика та лікування патологій ендокринної системи, а також розробка індивідуальних профілактичних заходів для обмеження розвитку хвороб. Це фахівець, який лікує збої ендокринної системи, а також їх наслідки. Лікар нормалізує обмін речовин, відновлює гормональний баланс, працює над стабілізацією функціонування підшлункової та щитовидної залози, гіпофіза, гіпоталамуса, надниркових залоз.

 

Які захворювання лікує ендокринолог? Список досить великий: це аутоімунні розлади, цукровий діабет, збої метаболізму, ожиріння, нецукровий діабет, хвороба Кушинга, деякі нервово-психічні розлади, порушення статевих функцій, остеопороз та інші захворювання і патології.

 

За що відповідають гормони? В організмі людини гормони несуть відповідальність за зростання, фізичний, розумовий і статевий розвиток, безпосередньо за обмін речовин. Крім того, за регуляцію статевих функцій і репродуктивні можливості, регуляцію фізіологічних показників в життєзабезпеченні, адаптивні здібності, стан волосся і шкіри.

 

Коли проходити обстеження ендокринолога? Профілактичний огляд – кожні 5 років. Жінкам старше 45 років рекомендовано щорічне відвідування лікаря. Найчастіше, до ендокринолога дає направлення гінеколог, терапевт, інші фахівці, або пацієнт звертається до лікаря для відстеження динаміки лікування раніше встановлених патологій. Але ви можете записатися на консультацію і самостійно, якщо відчуваєте перепади артеріального тиску і тремор кінцівок, помітили постійну нервозність або відчуття тривалої втоми, якщо страждаєте ожирінням або набряками.

 

Який алгоритм обстеження щитовидної залози? По-перше, відвідування лікаря. Ніякої самодіагностики! Огляд у ендокринолога і збір скарг, прощупування – пальпація для визначення чутливості, розмірів та інших фізичних характеристик щитовидної залози, ультразвукове дослідження і аналізи на гормони щитовидної залози. За результатами може бути призначено розширене обстеження, але рішення про це приймає тільки лікар!

 

Чи небезпечно збільшення лімфовузлів? Збільшення лімфатичних вузлів говорить про можливу присутність і розвиток вірусної або бактеріальної інфекції, аутоімунних захворювань, гранулематозу, онкології. Діагноз не обов'язково складний, але необхідно пам'ятати про власне здоров'я і вчасно звертатися до лікаря, тим більше якщо збільшені лімфовузли болючі на дотик.

 

Які симптоми хвороб ендокринної системи? Ознаки розвитку патологій або гормонального збою описані трохи раніше, в основному матеріалі. Там же ми відповіли на питання: коли слід звертатися до ендокринолога!

 

Як записатися на прийом лікаря? Вам необхідно зателефонувати за вказаним номером і визначитися зі зручною датою і часом. Можливий запис до ендокринолога онлайн, через Особистий кабінет на сайті – швидка реєстрація і самостійне визначення часу відвідування. Також, через соціальні мережі і месенджери.

 

Де в Кривому Розі приймає ендокринолог? Філатова, 10, Клініка Медітон, 3-й поверх.

 

Які аналізи призначає ендокринолог? Загальний аналіз крові і глюкоза крові, біохімія крові, аналіз на гормони – ТТГ, вільний Т4, АТ до ТПО, а також глікований гемоглобін. Додатково призначаються печінковий комплекс, ліпідограма та інші аналізи.

 

Де здати аналізи на гормони? У наших філіях ви можете здати аналізи на гормональні дослідження. Зокрема, це тиреоїдна панель, тиреотропний гормон (ТТГ), тироксин Т4, антитіла до тиреоглобуліну ат-ТГ, антитіла до тиреоїдної пероксидази ат-ТПО, тестостерон загальний.

 

Скільки коштує консультація ендокринолога: ціна? Прийом лікаря – від 200 грн. Вартість послуг клініки, зокрема, ціну УЗД щитовидки та інших органів, ви можете уточнити по телефону або безпосередньо в прайс-листі!

 

Де в Кривому Розі зробити УЗД щитовидної залози? Філатова, 10 та пр. Поштовий, 52. Ультразвукова діагностика проводиться в кожній з наших філій!

 

Які ще УЗД для ендокринолога потрібні? Залежно від результатів огляду та первинної діагностики, можуть призначатися УЗД підшлункової та селезінки, УЗД печінки і жовчного міхура.

 

Є комплексне гормональне обстеження? У нашому медичному центрі ви можете пройти повне обстеження за рекомендацією фахівця. Залежно від первинно отриманої інформації, вам будуть призначені відповідні аналізи та інструментальні обстеження. Самостійно можна записатися на пакетні аналізи.


Консультація ендокринолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація ендокринолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібна консультація гінеколога та ендокринолога в Кривому Розі! Клініка Медітон надає таку можливість. Консультація ендокринолога і гінеколога в одному медичному центрі, де можна відразу здати аналізи, пройти ультразвукову діагностику, отримати рекомендації фахівців.

 

Приділіть час своєму здоров'ю! Запишіться на прийом до ендокринолога за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися