Лікар ендокринолог Чорноморець Олена ВиталіївнаЛікар ендокринолог Чорноморець Олена ВиталіївнаЛікар ендокринолог займається питаннями лікування та профілактики захворювань, причинами яких є порушення в роботі залоз внутрішньої секреції людини – ендокринної системи. Ця система за допомогою виділення гормонів виконує функцію регулювання різних процесів організму. Найчастіше, саме гормональні порушення – збої в ендокринній системі, надають негативний вплив на весь організм.

 

Гормональний дисбаланс може значно погіршити якість життя, як і захворювання, спричинені патологіями ендокринної системи. Тому важливо вчасно звернути увагу на зміни здоров'я та відповідні симптоми, і записатися на прийом ендокринолога: Філатова, 10, Кривий Ріг, медичний центр Клініка Медітон!


В сучасних умовах до лікарів ендокринологів все частіше звертаються пацієнти, у яких згодом діагностується цукровий діабет, захворювання щитовидної залози. Причиною тому є погіршення екологічної ситуації, наслідки Чорнобильської катастрофи, а також прискорення ритму життя, яке провокує виникнення стресів. Також, негативною тенденцією можна назвати розвиток цукрового діабету та тиреоїдних захворювань у молодих людей.

 

Коли звернутися до ендокринолога?


Обстеження у ендокринолога Клініки МедітонОбстеження у ендокринолога Клініки МедітонЗапис на прийом лікаря варто оформити за наявності наступних симптомів:
• Постійне відчуття втоми, слабкість, сонливість, стомлюваність, спади фізичної функціональності;
Ослаблення статевої функції, зниження сексуального потягу, порушення менструального циклу;
Підвищена пітливість, гіпергідроз пахв, гіпергідроз долоней та стоп ніг;
• Тремтіння кінцівок, тремор пальців, тремтіння в руках і ногах, відчуття кома в горлі;
• Різкий набір або різке зменшення ваги тіла, втрата апетиту чи постійне почуття голоду;
Порушення серцебиття, підвищений ритм, відчуття пульсацій під час сну, аритмії;
• Задишка, різка нестача повітря, нічне або ранкове апное, головний біль і запаморочення;
• Погана концентрація уваги, втрати думки, збої у пам'яті;
• Сухість шкіри і слизових, лущення шкіри, рецидиви дерматитів та висипань;
• Ріст волосся за чоловічим типом у жінок, наприклад, поява волосся на обличчі у жінок;
Облисіння: випадання волосся, ламкість, зміна якості волосся;

• Перепади настрою, дратівливість, депресивні стани;

• Постійне відчуття спраги, набряклість обличчя, набряклість кінцівок;

• Перепади артеріального тиску, почастішання пульсу;

• Виявлення утворень в області щитовидної залози, ущільнень!

 

Профілактичний огляд у ендокринолога вагітних для виключення патологій щитовидки та ранньої діагностики діабетів, профілактичний огляд жінок старше 40-45 років не менше разу на рік!

 

Діагностика в ендокринології

 

Правильно поставлений діагноз – запорука успішного лікування. У процесі діагностики ендокринолог керується лабораторними дослідженнями. У Клініці Медітон функціонує сучасний лабораторний комплекс, де можна провести широкий спектр гормональних досліджень: тиреоїдна панель, репродуктивна панель, гіпофізо-надниркові показники, а також здати аналізи крові на цукор та глікозильований гемоглобін, аналіз сечі, тироксин Т4, тестостерон загальний. Деякі дані про стан ендокринної системи лікарі можуть отримати за допомогою ультразвукових досліджень. Обов'язковим є зовнішній огляд, прощупування, вивчення історії хвороби та безпосередньо скарг пацієнта.

 

Ендокринолог у Кривому Розі: лікування захворювань


Ендокринолог, обстеження та призначення лікуванняЕндокринолог, обстеження та призначення лікуванняФахівці Клініки Медітон пропонують допомогу при підтвердженні наступних захворювань ендокринної системи:
• Лікування цукрового діабету І та ІІ типу, захворювань гіпоталамуса, гіпофіза: нецукровий діабет, аденома гіпофіза, гіпоталамічний синдром;
• Лікування захворювань щитовидної залози: тиреотоксикоз, гіпотеріоз, тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит;
• Лікування хронічної надниркової недостатності та інших захворювань надниркових залоз;
Лікування порушень менструального циклу, гірсутизму у жінок, гінекомастії у чоловіків;
• Призначення лікування при остеопорозі, ожирінні, різких втратах ваги!

 

Вузловий ендемічний токсичний зоб, гіперпролактинемія, гормонально активні пухлини, порушення обміну речовин та передменструальний синдром, первинний гіперальдостеронізм та захворювання жіночої репродуктивної системи – серйозні проблеми, оцінку яким може дати лише фахівець!

 

Не забувайте, що раннє виявлення цукрового діабету або захворювань щитовидної залози значно покращує ефективність лікування. При відсутності скарг, з метою профілактичного огляду бажано з'являтися у ендокринолога не рідше одного разу на рік. Якщо у вас є один з перерахованих вище симптомів, до лікаря слід звернутися негайно.

 

Консультація у ендокринолога – це не лише стандартний огляд, направлення на аналізи або ультразук щитовидної залози. Ми пропонуємо цілий діагностичний комплекс для точного визначення захворювання ендокринної системи та внутрішніх органів, а також досвід та кваліфікацію спеціалістів для розробки індивідуальної схеми терапії. Додатково, на прийомі ендокринолога ви зможете дізнатися про вплив гормонів на організм чоловіка та жінки, як на тлі гормонального дисбалансу та вторинних патологічних станів може змінюватись настрій людини, її функціональність, загальні фізичні можливості!

 

Ендокринолог на Філатова, ендокринолог-гінеколог, терапевт та невролог, алерголог, уролог та інші фахівці готові допомогти з відновленням здоров'я, а також запобігти можливим захворюванням життєво важливих систем у разі своєчасних профілактичних відвідувань для оцінки стану здоров'я!

 

 Прийом та процедури у Відділенні Ендокринології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом ендокринолога  300,00
 Повторний прийом  250,00
 Призначення лікування ендокринологом  200,00
 УЗД щитовидної залози  400,00

Відділення ендокринології: Питання-відповідь

 

Хто такий ендокринолог? Серед завдань лікаря-ендокринолога діагностика та лікування патологій ендокринної системи, а також розробка індивідуальних профілактичних заходів для обмеження розвитку хвороб. Це фахівець, який лікує збої ендокринної системи, а також їх наслідки. Лікар нормалізує обмін речовин, відновлює гормональний баланс, працює над стабілізацією функціонування підшлункової та щитовидної залози, гіпофіза, гіпоталамуса, надниркових залоз.

 

Які захворювання лікує ендокринолог? Список досить великий: це аутоімунні розлади, цукровий діабет, збої метаболізму, ожиріння, нецукровий діабет, хвороба Кушинга, деякі нервово-психічні розлади, порушення статевих функцій, остеопороз та інші захворювання і патології.

 

За що відповідають гормони? В організмі людини гормони несуть відповідальність за зростання, фізичний, розумовий і статевий розвиток, безпосередньо за обмін речовин. Крім того, за регуляцію статевих функцій і репродуктивні можливості, регуляцію фізіологічних показників в життєзабезпеченні, адаптивні здібності, стан волосся і шкіри.

 

Коли проходити обстеження ендокринолога? Профілактичний огляд – кожні 5 років. Жінкам старше 45 років рекомендовано щорічне відвідування лікаря. Найчастіше, до ендокринолога дає направлення гінеколог, терапевт, інші фахівці, або пацієнт звертається до лікаря для відстеження динаміки лікування раніше встановлених патологій. Але ви можете записатися на консультацію і самостійно, якщо відчуваєте перепади артеріального тиску і тремор кінцівок, помітили постійну нервозність або відчуття тривалої втоми, якщо страждаєте ожирінням або набряками.

 

Який алгоритм обстеження щитовидної залози? По-перше, відвідування лікаря. Ніякої самодіагностики! Огляд у ендокринолога і збір скарг, прощупування – пальпація для визначення чутливості, розмірів та інших фізичних характеристик щитовидної залози, ультразвукове дослідження і аналізи на гормони щитовидної залози. За результатами може бути призначено розширене обстеження, але рішення про це приймає тільки лікар!

 

Чи небезпечно збільшення лімфовузлів? Збільшення лімфатичних вузлів говорить про можливу присутність і розвиток вірусної або бактеріальної інфекції, аутоімунних захворювань, гранулематозу, онкології. Діагноз не обов'язково складний, але необхідно пам'ятати про власне здоров'я і вчасно звертатися до лікаря, тим більше якщо збільшені лімфовузли болючі на дотик.

 

Які симптоми хвороб ендокринної системи? Ознаки розвитку патологій або гормонального збою описані трохи раніше, в основному матеріалі. Там же ми відповіли на питання: коли слід звертатися до ендокринолога!

 

Як записатися на прийом лікаря? Вам необхідно зателефонувати за вказаним номером і визначитися зі зручною датою і часом. Можливий запис до ендокринолога онлайн, через Особистий кабінет на сайті – швидка реєстрація і самостійне визначення часу відвідування. Також, через соціальні мережі і месенджери.

 

Де в Кривому Розі приймає ендокринолог? Філатова, 10, Клініка Медітон, 3-й поверх.

 

Які аналізи призначає ендокринолог? Загальний аналіз крові і глюкоза крові, біохімія крові, аналіз на гормони – ТТГ, вільний Т4, АТ до ТПО, а також глікований гемоглобін. Додатково призначаються печінковий комплекс, ліпідограма та інші аналізи.

 

Де здати аналізи на гормони? У наших філіях ви можете здати аналізи на гормональні дослідження. Зокрема, це тиреоїдна панель, тиреотропний гормон (ТТГ), тироксин Т4, антитіла до тиреоглобуліну ат-ТГ, антитіла до тиреоїдної пероксидази ат-ТПО, тестостерон загальний.

 

Скільки коштує консультація ендокринолога: ціна? Прийом лікаря – від 200 грн. Вартість послуг клініки, зокрема, ціну УЗД щитовидки та інших органів, ви можете уточнити по телефону або безпосередньо в прайс-листі!

 

Де в Кривому Розі зробити УЗД щитовидної залози? Філатова, 10 та пр. Поштовий, 52. Ультразвукова діагностика проводиться в кожній з наших філій!

 

Які ще УЗД для ендокринолога потрібні? Залежно від результатів огляду та первинної діагностики, можуть призначатися УЗД підшлункової та селезінки, УЗД печінки і жовчного міхура.

 

Є комплексне гормональне обстеження? У нашому медичному центрі ви можете пройти повне обстеження за рекомендацією фахівця. Залежно від первинно отриманої інформації, вам будуть призначені відповідні аналізи та інструментальні обстеження. Самостійно можна записатися на пакетні аналізи.


Консультація ендокринолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація ендокринолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьПотрібна консультація гінеколога та ендокринолога в Кривому Розі! Клініка Медітон надає таку можливість. Консультація ендокринолога і гінеколога в одному медичному центрі, де можна відразу здати аналізи, пройти ультразвукову діагностику, отримати рекомендації фахівців.

 

Приділіть час своєму здоров'ю! Запишіться на прийом до ендокринолога за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися