Лікар ендокринолог Чорноморець Олена ВиталіївнаЛікар ендокринолог Чорноморець Олена ВиталіївнаЛікар ендокринолог займається питаннями лікування та профілактики захворювань, причинами яких є порушення в роботі залоз внутрішньої секреції людини – ендокринної системи. Ця система за допомогою виділення гормонів виконує функцію регулювання різних процесів організму. Найчастіше, саме гормональні порушення – збої в ендокринній системі, надають негативний вплив на весь організм.


В сучасних умовах до лікарів ендокринологів все частіше звертаються пацієнти, у яких згодом діагностується цукровий діабет, захворювання щитовидної залози. Причиною тому є погіршення екологічної ситуації, наслідки Чорнобильської катастрофи, а також прискорення ритму життя, яке провокує виникнення стресів. Також, негативною тенденцією можна назвати те, що все більше такі захворювання ендокринної системи як цукровий діабет та тиреоїдні захворювання виявляються у молодих людей.

 

Коли слід звертатися до ендокринолога?


Обстеження у ендокринолога Клініки МедітонОбстеження у ендокринолога Клініки МедітонДо лікаря ендокринолога слід звертатися при виникненні наступних симптомів:
Постійне відчуття втоми, слабкість, сонливість, стомлюваність;
Ослаблення статевої функції;
• Порушення менструального циклу;
Підвищена пітливість (гіпергідроз);
• Тремтіння кінцівок;
• Різкий набір або різке зменшення ваги тіла;
• Надмірний апетит, або його зниження;
• Порушення серцебиття, підвищений ритм;
• Задишка;
• Погана концентрація уваги;
• Сухість шкіри і слизових, спрага, часті і об'ємні сечовипускання;
• Ріст волосся за чоловічим типом у жінок;
Облисіння.

 

Діагностика в ендокринології

 

Правильно поставлений діагноз – запорука успішного лікування. В процесі діагностики, в першу чергу, лікар ендокринолог керується лабораторними дослідженнями. У Клініці Медітон функціонує сучасний лабораторний комплекс, де можна провести широкий спектр гормональних досліджень: тиреоїдна і репродуктивна панелі, гіпофіз-надниркові показники і інші гормони. Деякі дані про стан ендокринної системи лікарі можуть отримати за допомогою ультразвукових досліджень.


Спеціалісти Клініки Медітон проводять лікування наступних захворювань ендокринної системи:
• Цукровий Діабет I і II типу, захворювання гіпоталамуса, гіпофіза (нецукровий діабет, аденоми гіпофіза, гіпоталамічний синдром);
Захворювання щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпотеріоз, тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит);
• Хронічна надниркова недостатність, інші захворювання надниркових залоз;
Порушення менструального циклу, гірсутизм у жінок, гінекомастія у чоловіків;
• Остеопороз, ожиріння!

Прийом ендокринолога в Кривому Розі: лікування щитовидної залози, цукрового діабету, проблем з ожиріннямПрийом ендокринолога в Кривому Розі: лікування щитовидної залози, цукрового діабету, проблем з ожирінням

Не забувайте, що раннє виявлення цукрового діабету або захворювань щитовидної залози значно покращує ефективність лікування. При відсутності скарг, з метою профілактичного огляду бажано з'являтися у ендокринолога не рідше одного разу на рік. Якщо у Вас є один з перерахованих вище симптомів, до лікаря слід звернутися негайно.

 

 Прийом та процедури у Відділенні Ендокринології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом ендокринолога  200,00
 Повторний прийом  180,00
 Призначення лікування ендокринологом  150,00
 УЗД щитовидної залози  350,00

 

Приділіть час своєму здоров'ю! Запишіться на прийом до ендокринолога за телефоном (098) 530-60-40.

Поділитися