krasota

Огляд дерматолога: діагностика і постановка діагнозу для призначення лікуванняОгляд дерматолога: діагностика і постановка діагнозу для призначення лікуванняВ сучасному світі зовнішній вигляд людини має велике значення. Найчастіше успіх людини схильний до впливу зовнішності, оскільки здорова, чиста шкіра і доглянуте, блискуче волосся самі по собі викликають прихильність до спілкування.


Наша дерматологічна клініка приділяє цьому розділу медицини максимум уваги. У Клініці Медітон окремими напрямками розвиваються дерматовенерологія, дерматологія, дерматоонкологія і дерматокосметологія. В арсеналі лікарів сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Тому ми можемо запропонувати експертний підхід до проблеми будь-якого рівня складності. Записуйтеся на прийом, якщо вам потрібен дерматолог у м. Кривий Ріг!

 

Лікування дерматологічних захворювань


У нас проводиться ефективне лікування таких захворювань:
• Шкірні дерматити, гострі і хронічні стани, мікози – грибкові ураження шкіри і нігтів (оніхомікоз);
• Купероз – наявність на обличчі і тілі судинних зірочок і сіточок. Алопеція – випадання волосся. Застосовуємо сучасні методики для зміцнення волосяних цибулин, а також європейські технології відновлення волосся;
• Хейліти – запалення слизової губ, яскраво-червона облямівка на лінії змикання. Псоріаз – хронічне захворювання шкіри і нігтів, в деяких випадках, суглобів. Використовуємо найбільш ефективні рішення, які забезпечують стійку ремісію;
Акне – вугровий висип, особливо в підлітковому віці, пігментні плями різного походження, освітлення веснянок, розацеа – рожеві вугри різного походження, а також рожевий лишай – плямисті висипання на шкірі;
• Лікування новоутворень шкіри – бородавок, папілом і родимок: лазерні методики, хірургічне висічення, радіохвильове видалення бородавок та інших новоутворень шкіри;
• Лікування післяопераційних рубців, келоїдних рубців, постакне, розтяжок шкіри;
Гіпергідроз – лікування підвищеної пітливості долонь і стоп, фотодерматит – алергія на сонце;
• Екзема – запальне захворювання шкіри, що характеризується різними висипаннями, печінням та свербінням;
• Вітіліго – зникнення пігменту, поява на шкірі білих плям різної форми і величини, пруріго – поява висипань, що супроводжується сильним свербінням;
• Контактні дерматити – лікування алергічних реакцій на зовнішні подразники, серед яких ліки і хімікати;
• Герпес, короста, лишай – лікування в дерматологічному центрі, відповідно до сучасних медичних протоколів!

 

Інтерв'ю з фахівцем відділення дерматовенерології (відео)

 

 

Консультація дерматолога: коли звернутися

 

Симптоми шкірних захворювань можуть проявлятися по-різному, а тому слід звернути увагу на будь-які зміни, що турбують і викликають дискомфорт:
Свербіж шкіри, відчуття печіння і болю, стягнутість і сухість, постійне бажання почухати аж до появи кривавих подряпин на поверхні шкіри;
• Лущення шкіри, утворення на поверхні лусочок, поява тріщин, через які можливе підключення інших захворювань з причини інфікування;
• Подразнення і запальний процес, поколювання шкіри, поява висипу і бляшок;
Виникнення прищів і гнійників, комедонів, вугрової висипки, папул і бульбашок з рідиною, які покриваються коркою;
• Поява червоних плям, локальне підвищення температури, злиття плям на шкірі з покриттям все більших областей;
• Рожеві плями на спині і грудях, світлі пятна з відсутністю пігменту або темні, гіперпігментовані;
• Виявлені підшкірні бугорки та шишки на тілі, кульки і утворення іншої форми, які можуть рухатися при пальпації;
• Шкіри занадто жирна, помічено підвищене потовиділення;
• Присутній дискомфорт шкіри голови – біль, висип, подразнення, лупа, поява гнійників і ранок;
• Присутній систематичний генералізований свербіж ввечері і під час нічного відпочинку;
• Набряклість шкіри на руках і ногах, підшкірний біль і відчуття припухлості з місцевим підвищенням температури;
• Механічні та інші пошкодження шкіри, незагойні рани, присутність рубців і шрамів;
• Поява великої кількості папілом на шиї та обличчі, в пахвових западинах, утворення бородавок на пальцях;
Профілактичний огляд у дерматологаПрофілактичний огляд у дерматолога• Виявлення змін родимок – якщо родимка змінює колір, форму і розміри, болить та кровить, необхідна термінова консультація дерматолога;
• Якщо ви вирішили видалити новоутворення шкіри і потрібно отримати рекомендації щодо вибору методу усунення проблеми;
• Є підозра на грибкові захворювання шкіри і нігтів, потовщується шкіра на стопах, з'являються мозолі;
• Якщо є негативні відчуття в момент загострення хронічних шкірних захворювань, в числі яких екзема, нейродерміт, псоріаз та інші!

 

Наші дерматологи нададуть кваліфіковану допомогу, незалежно від симптоматики і діагностованої патології!

 

Відвідування дерматолога

 

Потрібно пам'ятати, що перед візитом до лікаря-дерматолога:
• Не треба мити або іншим чином ретельно обробляти уражені ділянки шкіри;
• Не слід застосовувати мазі, креми в місцях уражень, впливати на шкіру лікарськими препаратами.

 

Основні діагностичні методи в дерматології


Для діагностики захворювань наші фахівці застосовують:
• Дерматоскопію – ефективний метод вивчення і дослідження новоутворень шкіри;
Лабораторні дослідження - мікроскопія зішкрібів, ПЛР, гістологія, біохімія;
• Радіохвильову біопсію і апаратну люмінесцентну діагностику;
Уретроскопію в якості найбільш ефективного методу дослідження сечівника.

Лікування шкірних утворень, дерматитів і висипань в Кривому Розі: прийом дерматовенерологаЛікування шкірних утворень, дерматитів і висипань в Кривому Розі: прийом дерматовенеролога

В якості апаратних лікувальних методик дерматологи використовують:
• Фотодинамічну терапію в лікуванні грибка нігтів;
• Радіохвильове видалення бородавок, папілом, родимок;
Лікування судинних сіточок, зірочок лазером.

 

 Прийом та процедури у Відділенні Дерматовенерології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом дерматовенеролога  200,00
 Повторний прийом  170,00
 Призначення лікування дерматовенерологом  від 200,00
 Дерматоскопія з фото - цифрова діагностика новоутворень  350,00
 Дерматоскопія FotoFinder  від 500,00
 Панч-біопсія шкіри  700,00
 Радіохвильове видалення новоутворень  від 120,00

Для вас працюють фахівці: дерматовенеролог, дерматоонколог, дитячий дерматолог: Кривий Ріг, філії дерматологічної клініки на вул. Філатова, 10 та пр. Поштовому, 52!

 

Відділення дерматології: Питання-відповідь

 

Що лікує дерматолог? Спеціаліст проводить діагностику і лікування захворювань шкіри, а також її придатків і слизових. Це грибкові захворювання шкіри, паразитарні та інфекційні ураження, запалення, хімічні і механічні пошкодження, доброякісні та злоякісні утворення.

 

Що лікує дерматоонколог? Профільний фахівець, в області діяльності якого діагностика і лікування новоутворень шкіри, пухлин шкіри: невуси (родимки), папіломи, гемангіоми, ліпоми і кератоми, базаліоми і бородавки. Проводиться діагностика меланоми і небезпечних родимок, лікування і профілактика патологій.

 

Хто такий дерматовенеролог? Лікар, який лікує шкірні та венеричні захворювання, статеві інфекції – ЗПСШ. Записатися до венеролога необхідно відразу після виявлення відповідних симптомів. Лікування повинно бути невідкладним, лікують статевих партнерів одночасно. Якщо вам потрібен кваліфікований венеролог – Кривий Ріг, Клініка Медітон: запис по телефону або через реєстратуру!

 

Для чого потрібно обстеження у дерматолога, коли проходити? Огляд слід проходити раз на рік для раннього виявлення небезпечних патологій, а також 2-3 рази на рік для відстеження динаміки лікування або розвитку дерматологічних захворювань.

 

Де в Кривому Розі приймає дитячий дерматолог? Ви можете записатися в будь-яку з філій Клініки Медітон, якщо вам потрібен дитячий дерматолог: Кривий Ріг, Філатова і Поштовий. Приймають лікарі з відповідною кваліфікацією!

 

Які послуги надає дерматологічне відділення? Зовнішній огляд, збір скарг, ведення пацієнтів, Діагностика патологій шкірних покривів, аналізи та диференціальна діагностика для підтвердження діагнозів, призначення лікування – складання схем, призначення і проведення видалення новоутворень.

 

Навіщо потрібна діагностика родимок, дерматоскопія? Для раннього визначення природи клітин родимок, пігментних плям, для встановлення виду утворення та розуміння, доброякісна або злоякісна родимка на тілі людини. Рання діагностика родимки в рази підвищує шанси успішного лікування!

 

Які методики для лікування дерматологічних хвороб застосовуються? Фотодинамічна терапія, лазерні та радіохвильові технології, ін'єкційні методики – плазмоліфтинг в дерматології, мезотерапія.

 

Де в Кривому Розі видалити новоутворення шкіри? Видалення родимки, кератоми, папіломи, атероми та інших новоутворень можна провести за адресою: Філатова, 10 або пр. Поштовий, 52. Попередня діагностика, прийом ліцензованих фахівців.

 

Якщо потрібно видалити папілому або бородавку, який метод вибрати? Метод видалення вибирається після проведення діагностики та визначення виду і характеру новоутворення. Видалення може проводитися лазером, радіохвилею, рідким азотом або комбінованим методом, наприклад, радіохвиля + кріодеструкція.

 

Коли потрібно звернутися до дерматолога, записатися до дерматоонколога? Правильне рішення–не чекати проблем, а проходити профілактичний огляд 1-2 рази на рік. Також важливо вчасно потрапити до лікаря при виявленні відповідних симптомів. Зміна виду утворень шкіри, їх фізичний ріст, свербіж, кровоточивість, збільшення кількості, інші форми занепокоєнь, при появі плям на тілі, запальних процесів.

 

Якщо ЗПСШ, записатися до дерматовенеролога? Правильно. Якщо є підозра на статеві інфекції, потрібно звернутися до дерматовенеролога. У Кривому Розі наш фахівець приймає на Філатова, 10. Можна пройти огляд, здати повний комплект аналізів на ЗПСШ пакетом, отримати призначення лікування і необхідних фізіопроцедур.

 

Які аналізи потрібні, де здати аналізи? Список визначається при відвідуванні лікаря. Нерідко, досить зовнішнього огляду і цифрової дерматоскопії, але можуть бути призначені загальноклінічні аналізи, зішкріби шкіри і панч-біопсія, печінковий комплекс, алергопанель, гормональна панель, посіви, забір матеріалу для гістологічного аналізу.

 

Можна здати аналізи на ЗПСШ, інфекції? У наших кабінетах забору аналізів можна здати матеріал для проведення досліджень на ЗПСШ, грибкові інфекції, інфекційні та паразитарні ураження. Отримавши результати, необхідно звернутися до фахівця для їх розшифровки і призначень. Венеролог, Кривий Ріг: Філатова, 10!

 

На які симптоми шкірних хвороб звернути увагу? Всі ознаки дерматологічних хвороб описані вище, безпосередньо в статті. Зверніть увагу, що перетин декількох симптомів – привід терміново звернутися до лікаря!

 

Як записатися на консультацію дерматолога? За номером телефону (098) 530-60-40 – вайбер, консультанти call-центру. Також є онлайн запис до дерматолога, через форми зв'язку на сайті!

 

Що робити, якщо хочу записатися до дерматоонколога? Зателефонувати нам, вибрати зручну для відвідування філію, а також визначити день і час за допомогою реєстратора.

 

Де в Кривому Розі є консультація дерматолога онлайн? На жаль, ми ще не ввели дану послугу. Але найближчим часом можлива буде не тільки консультація дерматолога онлайн в Кривому Розі, але також теледерматологія, для чого ми закуповуємо передове обладнання та софт!

 

Потрібен хороший дерматолог: відгуки, коментарі, рейтинги! У нашій клініці приймають ліцензовані дерматологи, дерматоонкологи і дерматовенерологи. Відгуки про них у вільному доступі, середня оцінка лікарів – 8,5 з 10!

 

Скільки коштує консультація дерматолога: ціна? Первинний прийом лікаря – від 200 грн. Більш детально ознайомитися з цінами ви можете, перейшовши в прайс-лист клініки. Якщо вас цікавить ціна дерматоскопії або інших послуг, уточнити її можна у операторів контакт-центру.


Консультація дерматолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація дерматолога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьДе приймає дерматолог: огляд, консультація, призначення? Наш дерматологічний центр на Філатова, 10. Також ми відкрили сучасний лікувально-діагностичний центр дерматології на пл. Визволення: пр. Поштовий, 52. У будь-якій з філій можна пройти огляд, діагностику, отримати призначення лікування або виконати видалення папілом, бородавок, інших шкірних утворень!

 

Як доїхати до клініки на Філатова і Поштовому? У розділі Контакти вся необхідна інформація–канали зв'язку, інтерактивна карта. На будь-яке питання дадуть відповідь оператори!

 

 

Записатися на прийом до дерматолога Ви можете за телефоном (098) 530-60-40. Вибирайте зручний час!

Поділитися