Діагностика і лікування алергічних реакцій в Клініці МедітонДіагностика і лікування алергічних реакцій в Клініці МедітонАлергія являє собою підвищену чутливість людського організму до будь-якого подразника – алергену. Реакція частіше проявляється ринітом, висипаннями на поверхні шкіри та їх зудом, кашлем, чханням, сльозливість очей. У разі виявлення подібної симптоматики, рекомендуємо записатися на прийом алерголога в Кривому Розі, звернувшись в реєстратуру Клініки Медітон!


Найбільш поширені види алергії


• Харчова алергія – реакція на певні продукти харчування;
• Медикаментозна алергія – відповідь організму на діючі речовини препаратів, що призначаються при лікуванні хвороб;
• Алергія на укуси комах – локальні або гострі інсектні реакції організму на отруйні речовини і продукти життєдіяльності комарів, бджіл, ос, мошки;
• Кропив'янка – шкірна реакція, алергічний дерматит, здатний виникнути з причини харчової або медикаментозної алергії, через запальні процеси в організмі;
• Набряк Квінке, інфекційні алергози, алергічний риніт і кон'юнктивіт, атопічний дерматит і ряд професійних дерматозів, бронхіальна астма!


Алергія може маскуватися симптомами звичайних простудних захворювань, тому варто уважно ставитися до кашлю, сльозотечі, шкірних висипань. Якщо закладеність носа і задишка, кашель і чхання, висипання і свербіж шкіри, почервоніння очей і сльозоточивість турбують вас протягом тривалого періоду, рекомендуємо без зволікань звернутися за консультацією в алергологічне відділення нашого медичного центру!


Як проявляються алергічні реакції: симптоми алергії


Лікування алергії: реакція організму, діагностика та призначенняЛікування алергії: реакція організму, діагностика та призначення• Кашель, першіння в горлі, ускладнення дихання і задишка;
• Почервоніння і висип на шкірі, лущення, свербіж, що посилюється;
• Нежить і закладеність носа, чхання;
• Відчуття хронічної втоми, сонливість, слабкість;
• Почервоніння і свербіж очей, сльозотеча, підвищена набряклість;
• Рідкий стілець або регулярні запори!


Діагностика алергічних захворювань


Фахівцем призначаються загальноклінічні дослідження крові, сечі і калу. Якщо присутній затяжний кашель – рентгенографія легенів. Враховується і сезонність, проводиться шкірне алергологічне тестування з використанням прік-тесту. В процесі діагностичної процедури виконується прокол шкіри пацієнта прік-ланцетом через краплю розчину певного алергену на глибину не більше 1 мм. Подібне тестування сприяє ідентифікації речовини-алергену, що викликає захворювання. В індивідуальних випадках, проводиться визначення загальних і специфічних імуноглобулінів Е (Ig E) в сироватці крові, а також молекулярна діагностика.


Лікування алергії в Кривому Розі


Точна діагностика дозволяє встановити алергени і призначити ефективне лікування алергічних реакцій:
• Елімінація алергенів, яка полягає в зниженні впливу алергенів на організм пацієнта;
• Медикаментозна терапія – підбір спеціальних антигістамінних препаратів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, а також призначення інших медикаментів загального і місцевого впливу відповідно до протоколів;
• Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ) – сублінгвальний прийом або підшкірне введення надмалих доз алергенів!


Профілактика алергічних захворювань


Алерголог Клініки Медітон дасть необхідні рекомендації щодо правил гіпоалергенного побуту, дієти, способу життя для мінімізації впливу алергенів на пацієнта. Дотримуючись встановлених правил і порад, можна значно послабити вплив подразника на організм і попередити алергічні реакції і можливі їх наслідки.

 

 Прийом та призначення у Відділенні алергології, Кривий Ріг  Ціна, грн
 Первинний прийом алерголога  350,00
 Повторний прийом  300,00
 Патч-тестування  від 1450,00

Відділення алергології: Питання-відповідь

 

Що лікує алерголог? Лікар визначає механізми алергічних реакцій організму, працює над дослідженням причин виникнення і розвитку алергії, встановлює безпосередньо алергени і захворювання, складає відповідні схеми лікування і рекомендує профілактичні заходи алергії.

 

Де в Кривому Розі приймає алерголог? Для запису на прийом лікаря-алерголога ви можете зв'язатися з операторами контактного центру Клініки Медітон і записатися на консультацію. Алерголог приймає на Філатова, 10.

 

Що таке сезонні алергії? Це алергічні реакції на пилок рослин, поліноз або сезонний алергічний ринокон'юнктивіт. Може проявлятися алергія на пилок, пил, квіти рослин, коли з'являється алергічний кашель, нежить, сльозливість очей, чхання та інші реакції!

 

Алергія, органи дихання: до кого звернутися? До нашого фахівця, який проведе діагностику, встановить причину патології і призначить лікування!

 

Як записатися на консультацію алерголога в Кривому Розі? По телефону, через месенджери та соціальні мережі, а також за допомогою спеціальної онлайн форми Особистий кабінет.

 

Де здати аналізи на алергію, алергопроби? Стандартні аналізи алергологічної панелі здати на Філатова або Поштовому, як і додаткові аналізи, які призначає лікар: аналіз крові, аналіз сечі, зішкріби, печінковий профіль. Також пропонується діагностика контактних алергій – патч-тестування різних серій відповідно до встановлених попередньо напрямів.

 

Що таке патч-тести? Patch-тести – сучасна діагностика контактної алергії. Спеціальна система, в яку включені гаптени, встановлюється на спину. Після отримання результатів реакції організму, фахівець розшифровує їх і робить призначення.

 

Які патч-тести в Кривому Розі можна пройти? У нашій клініці ви можете замовити патч-тести для визначення побутових алергенів, виявлення алергії на стоматологічні препарати та імплантати, встановлення можливих алергічних реакцій на косметику і хімікати.

 

Як проводиться діагностика? Більш детально про використання патч-тестів розповість алерголог на прийомі. Система встановлюється на спину, через 24-72 години система видаляється, а фахівець оцінює реакцію організму і інтерпретує результат, розробляє схему лікування при необхідності, розповідає про профілактику.

 

Потрібен дерматолог алерголог, консультація! Будь ласка, ви можете записатися на прийом алерголога, дерматолога, дерматовенеролога та інших фахівців медичного центру Клініка Медітон. У певних випадках, коли є підозра на серйозні реакції організму, дерматози і патології шкіри або реакції з ускладненнями, в лікуванні можуть взяти участь відразу кілька фахівців!

 

Нам потрібен дитячий алерголог: як записатися? Клініка Медітон, Філатова, 10 – дитячий алерголог приймає дітей з 1-го року!

 
Консультація алерголога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьКонсультація алерголога Клініки Медітон: рубрика Питання-відповідьДе приймає приватний платний алерголог: адреса в Кривому Розі? Ви можете звернутися в наш мед. центр. Алерголог приймає по вул. Філатова, 10. Запис до алерголога онлайн, через Особистий кабінет на сайті, а також по телефону, через месенджери і соціальні мережі клініки.

 

Скільки коштує консультація алерголога? Ціна, вартість алергопроб, аналізів і патч-тестування контактних алергій вказана в прайс-листі!

 

Запис на прийом спеціаліста за телефоном (098) 530-60-40!

Поділитися