Вередіна Наталія Анатоліївна: лаборант Клініки Медітон, завідуюча лабораторіїВередіна Наталія Анатоліївна: лаборант Клініки Медітон, завідуюча лабораторіїЗапис до лікаря онлайн

Посада: завідувачка лабораторії

 

Спеціалізації: забезпечення своєчасності та якості проведення лабораторних досліджень з урахуванням сучасних медичних протоколів. Контроль за здійсненням лаборантами посадових інструкцій, їх ознайомлення з технологіями, підбір реагентів, навчання співробітників. Забезпечення точності цитологічних, мікроскопічних, біохімічних аналізів

 

Стаж: 11 років. Практика на Філатова та Поштовому

 

Вередіна Наталія Анатоліївна, у 1999 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Біологія і хімія".


• У 2011 році пройшла курси спеціалізації в Дніпропетровській державній медичній академії та отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю "Клінічна лабораторна діагностика".
• З лютого 2012 року виконує обовʹязки завідуючої лабораторії відділення інтенсивної терапії новонароджених Криворізького перинатального центру.
• У 2012 та 2017 роках пройшла навчання з питань ізосерології та профілактики трансфузійних ускладнень на Криворізькій міській станції переливання крові.
• У жовтні 2013 року взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Акредитація-підтвердження компетентності та запорука якості послуг медичних лабораторій".
• У 2014 пройшла тематичне удосконалення з циклу "Актуальні питання цитологічної діагностики новоутворень" на базі ФПО Дніпропетровської медичної академії.
• У 2015 році приймала участь у роботі науково-практичних конференцій з міжнародною участю: "Організація діяльності клініко-діагностичних (медичних) лабораторій у відповідності до вимог сучасних міжнародних стандартів" та "Лабораторна діагностика в клініці внутрішніх хвороб".
• У жовтні 2016 року взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "ДСТУ EN 15189:2015 дорожня карта якості лабораторних досліджень" та у семінарі-нараді "Юридичні аспекти клінічної лабораторної діагностики".
• У 2019 пройшла тематичне удосконалення на кафедрі лабораторної діагностики Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика з циклу "Лабораторна діагностика захворювань шийки та тіла матки".

 

З серпня 2020 працює завідуючою лабораторії Клініки Медітон!

 

Поділитися