Що являє собою УЗД


УЗД в терапії, Кривий РігУЗД в терапії, Кривий РігУльтразвуковий метод дослідження – це спосіб візуалізації органів, тканин і патологічних вогнищ, оснований на реєстрації та комп'ютерній обробці відображеного від біологічних структур сигналу у вигляді ультразвукових хвиль. УЗД дозволяє визначити не тільки положення, форму, розміри, структуру досліджуваних об'єктів, але і кінематичну характеристику швидкопротікаючих процесів в організмі, таких як кровотік в судинах і скорочення серця.


Метод ультразвукової діагностики досить практичний у своєму застосуванні і абсолютно безпечний для пацієнта. Вагітність, годування груддю, дитячий вік, критичний стан здоров'я, тяжкість захворювання не є обмеженнями для проведення дослідження. У більшості випадків підготовка перед УЗД не потрібна. За винятком, мабуть, дослідження органів черевної порожнини, особливо підшлункової залози, коли можуть заважати скупчення газів (тому просять пацієнта приходити натщесерце, на пустий шлунок). Крім того, для кращої візуалізації органів тазу, як правило, УЗД виконується при наповненому сечовому міхурі.

 

Ультразвукова діагностика в Кривому Розі

 

У медичному центрі Клініка Медітон спеціалістами проводиться ультразвукове дослідження практично всіх внутрішніх органів і систем:
• УЗД сонних і хребетних артерій (показано, якщо присутні хронічні головні болі, регулярні непритомності, наявность симптомів порушення мозкового кровообігу, подключичного синдрому, при механічній травмі, що супроводжується пошкодженням судин і гематомою).
• УЗД щитовидної залози (при підозрі на будь-яку патологію щитовидної залози).
• УЗД лімфатичних вузлів (підозра на метастази при діагностованій пухлині будь-якої локалізації і гістологічного типу).
• УЗД неорганних новоутворень (пухлини, кісти).
УЗД серця, нирок, щитовидної залозиУЗД серця, нирок, щитовидної залози• УЗД серця (діагностика всіх видів вад серця; оцінка функціонального стану серця; оцінка морфологічного та функціонального станів внутрішньосерцевих структур; виявлення і визначення ступеня порушення внутрішньосерцевої динаміки; діагностика гіпертрофічних змін в міокарді; діагностика інтракардіальних тромбів і пухлин; визначення ішемічних областей в міокарді; виявлення рідини в порожнині перикарда; оцінка рівня легеневої артеріальної гіпертензії; діагностика пошкоджень структур серця при травмі грудної клітини; оцінка ефективності оперативного втручання на серце).
УЗД молочних залоз (уточнення даних, отриманих при рентгенологічному дослідженні; диференціація порожнинних і солідних новоутворень, виявлених при проведенні пальпації і рентгенівської мамографії; оцінка ущільнень у молочній залозі нез'ясованого походження, контроль стану раніше встановлених протезів молочних залоз, пункційна біопсія під контролем УЗД).
УЗД печінки і підшлункової залози (діагностика різних захворювань паренхіматозних органів травлення, виявлення портальної гіпертензії, діагностика характеру ушкоджень при травмі живота, виявлення метастаз в печінці при пухлинах різної локалізації).
• УЗД жовчних шляхів і жовчного міхура (оцінка стану органів, визначення наявності жовчних конкрементів, діагностика жовчнокам'яної хвороби.
• УЗД черевної порожнини (діагностика перитоніту, внутрішньочеревних абсцесів, різного роду запальних інфільтратів).
• УЗД нирок і сечовивідних шляхів, УЗД сечового міхура (оцінка стану органів системи сечовиділення та діагностика їх захворювань, визначення причини анурії і гематурії, оцінка характеру ураження при пухлині нирки, сечоводу, сечового міхура).
• УЗД черевної частини аорти і нижньої порожнистої вени (виявлення аневризми черевної аорти, стенозу, оклюзій; флеботромбоза нижньої порожнистої вени).
• УЗД суглобів верхніх і нижніх кінцівок (діагностика різних захворювань кісток, суглобів і м'яких тканин; виявлення вроджених дефектів розвитку, діагностика ушкоджень м'язів, сухожиль, суглобів і зв'язкового апарату).
• УЗД периферійних артеріальних і венозних судин (діагностика аневризм, аномальних артеріовенозних сполучень, тромбозів, емболій, стенозів, оклюзій і хронічної венозної недостатності).

 

УЗД у Кривому Розі: вартість

 

Скільки коштує УЗД у Кривому Розі: ціна ультразвукового дослідженняСкільки коштує УЗД у Кривому Розі: ціна ультразвукового дослідженняНа сьогоднішній день, ультразвукове дослідження є невід'ємною частиною діагностичного процесу при ідентифікації більшості захворювань. І можливості даного інструментального методу обстеження пацієнта продовжують невпинно розширюватися.

 

Ціна УЗД в прайс-листі клініки. Саме тут вказано, скільки коштує УЗД щитовидної залози, нирок та серця, які акції сьогодні проходять у медичному центрі для економії коштів пацієнтів. Запис на УЗД печінки, жовчного або нирок, УЗД серця та щитовидної залози по телефону (098) 530-60-40, або через реєстратуру медцентру на Філатова та Поштовому!

 

Ми стараємося підтримувати доступність тарифів на подібні дослідження!

 

Варто знати:

Гінекологічне ультразвукове дослідження

Трансректальне ультразвукове дослідження

Спеціалісти медичного центру

 

Поділитися