Зробити УЗД дитині можна у нас!Зробити УЗД дитині можна у нас!Ультразвукова діагностика – дослідження внутрішніх органів, яке дозволяє виявити патології на ранніх стадіях, а також надати повну інформацію для корекції лікування. Сьогодні Клініка Медітон пропонує дитяче УЗД в Кривому Розі. УЗД дітям: доступна ціна, висока інформативність, абсолютна безпека!

 

Для УЗД немає обмежень за віком, і тому можлива ультразвукова діагностика новонародженим. На жаль, багато захворювань серйозно помолодшали. Це говорить про необхідність ранньої діагностики навіть в дитячому віці, але саме УЗД сприяє своєчасному призначенню курсу лікування і виключенню складних наслідків!

 

Дитяче УЗД: переваги

 

Ультразвукова діагностика для дітей має ті самі позитивні якості, що й стандартне доросле УЗД, так як для дослідження використовується сучасне обладнання експертного класу. Але ми пропонуємо звернути увагу на наступні важливі моменти:
• Безпека – метод УЗД не має протипоказань, є неінвазивним, зовнішнім способом дослідження;
• Діагностика проходить без хворобливих відчуттів і дискомфорту, з легким дотиком датчика до поверхні шкіри. Це дає додатковий плюс – діти не лякаються поколювань, тертя, пощипувань, різких спалахів світла, які просто відсутні;
• Можливість багаторазового повторення процедури дослідження, наприклад, для відстеження динаміки лікування і корекції призначень. Дитяче УЗД не має негативного впливу на організм;
• Отримання точних даних за наявними патологіями, повна візуалізація результатів дослідження в режимі реального часу, підвищена інформативність діагностики;
• Доступна ціна на дитяче УЗД в Кривому Розі. Ми не підвищуємо тарифи, незважаючи на деякі складнощі, які пов'язані з непередбачуваною поведінкою малюків молодшого віку!

 

Як проводиться УЗД дитині

 

Дитяче УЗД: безпечно і професійноДитяче УЗД: безпечно і професійноПроцедура є стандартною, але щоб захистити малюка від страхів і не прищепити йому боязнь до білих халатів і медичних кабінетів, рекомендуємо наступний підхід:
• УЗД хлопчикам і дівчаткам проводиться в присутності мами або тата;
• Оголюється безпосередньо ділянка тіла, на якій проводиться дослідження. В одязі діти відчувають себе захищеними і менше лякаються;
• Дослідження проходить у формі гри, за рахунок чого дітки більш розслаблені. Увага перекладається на цікаві для малюка датчики, екран з візуальним зображенням!


Важливо, щоб дитина не турбувалася, не боялася відвідування клініки або лікарні, і поступово, під час дорослішання, усвідомлювала необхідність своєчасної діагностики та лікування можливих захворювань і патологій!

 

Додаткова перевага проведення УЗД маленьким дівчаткам і хлопчикам в Клініці Медітон, це присутність в медичному центрі педіатра, який може відразу вивчити результати діагностики!

 

Дитяче УЗД: Кривий Ріг, пр. Поштовий, 52

 

Багато фахівців ультразвукової діагностики мінімізують список досліджень. Часто це стосується власної практики або бажань, фінансової частини взаємодій або якості обладнання. Тому ми максимально розширили список послуг, що надаються для зручності наших клієнтів. Сьогодні ми пропонуємо:
• Дитяче УЗД черевної порожнини (дослідження підшлункової залози, селезінки і печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів);
• Комплексне УЗД нирок і черевної порожнини, а також дослідження черевної порожнини, сечового міхура і нирок;
• Дитяче УЗД щитовидної залози, слинних залоз, лімфатичних вузлів;
• Гінекологічне УЗД для дівчаток, без використання трансвагінального датчика;
• Урологічне УЗД для хлопчиків – сечовий міхур, органи мошонки, прохідність сечоводів;
• УЗД скринінг м'яких тканин і судин нижніх кінцівок!

 

Уточнити вид дослідження і можливість його проведення в нашому кабінеті дитячого УЗД ви можете через реєстратуру, або по телефону, зв'язавшись з операторами контакт-центру!

 

Нагадуємо, що в клініці приймають уролог, гінеколог, педіатр і терапевт, ендокринолог і ЛОР, гастроентеролог та інші фахівці, які можуть направити дитину на УЗД при підозрі на патології внутрішніх органів, але також перевірити результати отриманих досліджень, зробити висновки і призначення!

 

Дитяче УЗД в Кривому Розі


УЗД діткам у Кривому РозіУЗД діткам у Кривому РозіЦіни на дитяче УЗД можна уточнити по телефону. Запис на прийом і обстеження ведеться щодня, кабінет працює за вказаним на сайті графіком. Якщо необхідно терміново зробити УЗД нирок дитині, виконати дослідження органів малого тазу або щитовидки, звертайтеся без зволікань!

 

Зверніть увагу:

Медичний огляд дітей перед школою

УЗД в терапії

Підготовка до УЗД

Поділитися