Зробити УЗД дитині в Кривому РозіЗробити УЗД дитині в Кривому РозіУльтразвукова діагностика – дослідження внутрішніх органів, яке дозволяє виявити патології на ранніх стадіях, а також надати повну інформацію для корекції лікування. Сьогодні Клініка Медітон пропонує дитяче УЗД в Кривому Розі. УЗД дітям: доступна ціна, висока інформативність, абсолютна безпека!

 

Для УЗД немає обмежень за віком, і тому можлива ультразвукова діагностика новонародженим. На жаль, багато захворювань серйозно помолодшали. Це говорить про необхідність ранньої діагностики навіть в дитячому віці, але саме УЗД сприяє своєчасному призначенню курсу лікування і виключенню складних наслідків!

 

Дитяче УЗД: переваги

 

Ультразвукова діагностика для дітей має ті самі позитивні якості, що й стандартне доросле УЗД, так як для дослідження використовується сучасне обладнання експертного класу. Але ми пропонуємо звернути увагу на наступні важливі моменти:
• Безпека – метод УЗД для дитини не має протипоказань, є неінвазивним, зовнішнім способом дослідження;
• Діагностика проходить без хворобливих відчуттів і дискомфорту, з легким дотиком датчика до поверхні шкіри. Це дає додатковий плюс – діти не лякаються поколювань, тертя, пощипувань, різких спалахів світла, які просто відсутні;
• Можливість багаторазового повторення процедури дослідження, наприклад, для відстеження динаміки лікування і корекції призначень. Дитяче УЗД не має негативного впливу на організм;
• Отримання точних даних за наявними патологіями, повна візуалізація результатів дослідження в режимі реального часу, підвищена інформативність діагностики;
• Доступна ціна на дитяче УЗД в Кривому Розі. Ми не підвищуємо тарифи, незважаючи на деякі складнощі, які пов'язані з непередбачуваною поведінкою малюків молодшого віку!

 

Як проводиться УЗД дитині

 

Процедура є стандартною, але щоб захистити малюка від страхів і не прищепити йому боязнь до білих халатів і медичних кабінетів, рекомендуємо наступний підхід:
• УЗД хлопчикам і дівчаткам проводиться в присутності мами або тата;
• Оголюється безпосередньо ділянка тіла, на якій проводиться дослідження. В одязі діти відчувають себе захищеними і менше лякаються;
• Дослідження проходить у формі гри, за рахунок чого дітки більш розслаблені. Увага перекладається на цікаві для малюка датчики, екран з візуальним зображенням!


Важливо, щоб дитина не турбувалася, не боялася відвідування клініки або лікарні, і поступово, під час дорослішання, усвідомлювала необхідність своєчасної діагностики та лікування можливих захворювань і патологій!

 

Додаткова перевага проведення УЗД дівчаткам і хлопчикам в Клініці Медітон, це присутність в медичному центрі педіатра, який може відразу вивчити результати діагностики!

 

Дитяче УЗД в Кривому Розі на Визволення, пр. Поштовий, 52

 

Дитяче УЗД: безпечно і професійноДитяче УЗД: безпечно і професійноБагато фахівців ультразвукової діагностики мінімізують перелік досліджень. Часто це стосується власної практики чи бажань, фінансової частини взаємодій чи якості обладнання. Тому ми максимально розширили список послуг для зручності наших клієнтів. Сьогодні ми пропонуємо:
• Дитяче УЗД черевної порожнини: дослідження підшлункової залози, селезінки та печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів. Ультразвукова діагностика черевної порожнини дитині призначається при підозрі на запальні захворювання та гострі процеси під час загострення хронічних захворювань ШКТ, окремих органів. УЗД печінки, підшлункової та селезінки важливо виконати при виникненні болю в животі, спостереженні частої діареї або запорів, при нудоті та блювоті, втраті ваги, деформації живота, виявленні у стільці слизу або кров'яних включень;
• Комплексне УЗД нирок та черевної порожнини, а також дослідження черевної порожнини, сечового міхура та нирок. У разі підозри на певні захворювання та для коректної їх ідентифікації, проведення диференціальної діагностики та призначення лікування виявленої патології в гастроентерології чи урології, педіатр або терапевт, а також інші фахівці, можуть призначити дитині УЗД сечового міхура та нирок, ультразвукову діагностику черевної порожнини та нирок. Важливо вчасно розпочати обстеження, якщо помітили підвищене газоутворення, болить низ живота, присутні інші симптоми з боку шлунково-кишкового тракту, і, відповідно, присутні часті позиви в туалет та інші симптоми патологій сечостатевої системи;
Дитяче УЗД щитовидної залози, слинних залоз, лімфатичних вузлів. УЗ діагностика залоз та лімфовузлів дитині призначається при виявленні симптомів запального процесу, підозрі на паротит, вірусні захворювання, якщо лікар під час огляду встановив збільшення лімфатичних вузлів у певній ділянці;
• Гінекологічне УЗД для дівчаток, без використання трансвагінального датчика. У нашій клініці передбачено ультразвукову діагностику органів малого тазу для дівчаток із застосуванням абдомінального датчика. Обстеження проводиться у разі підозр на розвиток патологій сечостатевої та дітородної системи. Призначити його може терапевт, педіатр, гінеколог;
• Урологічне УЗД для хлопчиків – сечовий міхур, органи мошонки, прохідність сечоводів. Ультразвукова діагностика для хлопчиків важлива для своєчасного запобігання захворюванням сечостатевої системи, а також відстеження динаміки терапії у разі проходження лікування та необхідності його корекції або оцінки позитивних факторів;
• УЗД м'яких тканин та судин нижніх кінцівок для дітей призначається травматологом, хірургом, терапевтом, педіатром. Необхідність проведення УЗД дитині диктує підвищена травматизація у побуті, у навчальних закладах, у спортивних секціях!

 

Уточнити вид дослідження і можливість його проведення в нашому кабінеті дитячого УЗД ви можете через реєстратуру, або по телефону, зв'язавшись з операторами контакт-центру. Зателефонуйте заздалегідь і отримайте відповіді на всі необхідні питання, щоб уникнути непорозуміння в майбутньому. Діагностика нирок та печінки, лімфовузлів та щитовидки, комплексне УЗД черевної порожнини дитині: Кривий Ріг, поряд з площею Визволення!

 

Нагадуємо, що в клініці приймають уролог, гінеколог, педіатр і терапевт, ендокринолог і ЛОР, гастроентеролог та інші фахівці, які можуть направити дитину на УЗД при підозрі на патології внутрішніх органів, але також перевірити результати отриманих досліджень, зробити висновки і призначення!

 

Скільки коштує дитяче УЗД в Кривому Розі


Ціни на дитяче УЗД можна подивитись у прайс-листі або уточнити по телефону. Запис на прийом і обстеження ведеться щодня, кабінет працює за вказаним на сайті графіком. Якщо необхідно терміново зробити УЗД нирок дитині, УЗД живота, виконати дослідження органів малого тазу або щитовидної залози, звертайтеся без зволікань!

 

УЗД дітям в Кривому Розі на Поштовому та ФілатоваУЗД дітям в Кривому Розі на Поштовому та ФілатоваУЗД дитині на Визволення, Кривий Ріг, пр. Поштовий, а також дитяче УЗД на Філатова, у філіях Клініки Медітон. Уточніть по телефону дату та час прийому, вид дослідження та можливість виконання, ціни на УЗД для дітей, вартість лабораторних аналізів за потреби. Запис за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Медичний огляд дітей перед школою

УЗД в терапії

Підготовка до УЗД

Поділитися