Цистоскопія і переваги методуЦистоскопія і переваги методуЯк показує багаторічна медична практика, чоловічі сексуальні розлади можуть проявлятися різними симптомами порушення статевої функції, провокуючи послаблення потенції, зниження статевого потягу, погіршення ерекції і проблеми з еякуляцією. При лікуванні подібних проблем, в першу чергу проводиться повна діагностика сечостатевої системи. Одним із способів діагностування є цистоскопія сечового міхура. Це процедура, яка застосовується в урології для ендоскопічного дослідження сечового міхура зсередини. Для її проведення наші лікарі використовують сучасне обладнання. Цистоскопія у Кривому Розі, діагностика сечового міхура, дослідження уретри!

 

Цистоскопія сечового міхура у чоловіків, показання

 

Цистоскопія – це діагностика захворювань сечової системи високої точності, внутрішнє дослідження уретри та сечового міхура. Цей метод ефективніший, ніж використання УЗД та комп'ютерної томографії. Також в урології на Філатова нашими фахівцями проводиться цистоуретроскопія для комплексної діагностики та обстеження сечовидільної системи.

 

Показання для цистоскопії:
• Часті рецидивуючі цистити, виявлення домішок крові в сечі;
• Підозра на інтерстиціальний цистит, різні порушення сечовипускання;
• Дослідження виявлених на попередньому УЗД змін або новоутворень в уретрі.

 

Завдяки проведенню цистоскопії, можна діагностувати такі захворювання:
• Звуження уретри і помилкові ходи уретри, хронічний і гострий цистит;
• Пухлини сечового міхура, камені і ущільнення сечового міхура;
• Сечостатеві свищі, визначення джерела кровотечі в сечовій системі.

 

Цистоскопія в Кривому Розі, Клініка Медітон

 

Цистоскопія – це ендоскопічне обстеження сечового міхура з підвищеною ефективністю. В першу чергу, це діагностична процедура, завдяки якій можна проводити оцінку внутрішніх поверхонь сечового міхура і виходів сечоводів. Додатково, із застосуванням гнучкого уретроцистоскопа обстежується сечовипускальний канал на предмет функціональних змін, запальних процесів і наявності новоутворень.

 

Зверніть увагу і на інші можливості цистоскопа:

• Виконання щипкової біопсії сечового міхура для подальших досліджень;
• Швидка точкова зупинка внутрішніх кровотеч;
• Видалення пухлин сечового міхура, видалення новоутворень;
• Подрібнення і видалення каменів в сечовому міхурі;
• Розсічення стриктури сечівника;
• Електрорезекція гіперплазії простати;
• Установка сечовивідного катетера;
• Проведення розсічення гирла сечоводу!

 

Обов'язково уточніть можливість проведення тих чи інших операцій і маніпуляцій при попередньому зверненні, під час запису по телефону, або безпосередньо у лікаря!

 

Дослідження сечового міхура на Філатова

 

Фахівці Клініки Медітон проводять повну діагностику захворювань сечостатевої системи – цистоскопія для чоловіків та жінок на Філатова, у відділенні урології нашого медичного центру. Експертна оцінка патологічних процесів у комплексі з результатами лабораторних аналізів значно підвищує шанси коректної ідентифікації захворювання та його лікування. Ціна цистоскопії вказана у прайс-листі на сайті, уточнити вартість інших послуг можна за телефоном.

 

Також уролог призначає цистоскопію сечового міхура у жінок. Видається направлення до гінеколога для подальшого обстеження – кольпоскопія, що застосовується для обстеження шийки матки з використанням мікроскопа, гінекологічне УЗД, стандартний огляд у гінеколога!

 

Цистоскопія у Кривому Розі: діагностика та лікуванняЦистоскопія у Кривому Розі: діагностика та лікуванняЦистоскопія сечового міхура у Кривому Розі, уретроцистоскопія на Філатова, УЗД сечового міхура, нирок та передміхурової залози, ультразвукове визначення залишкової сечі, дослідження сечоводів.

 

Важливо знати:

Цистоскопія та уретроцистоскопія, ціни

Прийом уролога: консультація та діагностика

Спермограма в Кривому Розі

Поділитися