ТРУЗД – УЗД простати у Кривому РозіТРУЗД – УЗД простати у Кривому РозіОдним із найефективніших методів досліджень простати є трансректальне ультразвукове дослідження ТРУЗД. Діагностична процедура дає точніші результати порівняно з трансабдомінальною діагностикою. Застосування ректального датчика сприяє практично прямому контакту з тканинами, що значно підвищує якість результату урологічного обстеження. Пропонуємо ТРУЗД у Кривому Розі, дослідження простати на Філатова!


Метод трансректального дослідження має ряд переваг в порівнянні з іншими видами діагностики:
• Ректальне УЗД передміхурової залози безпечне для здоров'я;
• Виключає необхідність проведення багатьох додаткових аналізів;
• На відміну від рентгена, при необхідності може проводитися багаторазово;
• Це сучасний, максимально ефективний і відносно недорогий вид діагностичного обстеження.

 

Завдяки ТРУЗД стало можливим ефективне обстеження пацієнтів з локальними жировими відкладеннями в області живота. Звичайне ультразвукове дослідження може бути недостатнім в подібному випадку, оскільки на відміну від ТРУЗД, ультразвук проходить крізь підшкірну жирову тканину. Трансректальне УЗД більш інформативне, оскільки у фахівця є можливість максимально повно оцінити стан багатьох внутрішніх органів. Звичайно, у пацієнтів, незнайомих із процедурою, виникає безліч питань: скільки коштує УЗД простати, боляче чи ні робити ТРУЗД, як підготуватися до обстеження? На кожне з них дадуть відповідь наші консультанти, необхідно тільки звернутися в контакт-центр!

 

Трансректальне УЗД та додаткова діагностика

 

Лікарі Клініки Медітон успішно проводять ТРУЗД діагностику захворювань сечостатевої системи. Завдяки сучасному обладнанню, досвіду фахівців клініки та впровадженню безпечних методів досліджень, подальше лікування відрізняється максимальною ефективністю.

 

В урології на Філатова ректальне УЗД виконує лікар-уролог І категорії, який за результатами обстеження призначає лікування. Якщо даних недостатньо, або є підозри на супутні захворювання сечостатевої системи або інфекційні та запальні процеси в уретрі, сечовому міхурі та передміхуровій залозі, пацієнту видається направлення на додаткове обстеження. У нас проводиться уретроскопія, цистоскопія, цифрова цистоуретроскопія, урофлоуметрія, УЗД передміхурової залози та сечового міхура, УЗД нирок та сечоводів, лабораторні аналізи. Також передбачені процедури для лікування в урології: пневмовібромасаж, магнітотерапія, лазеротерапія, електрофотостимуляція, фотодинамічна терапія уретри!

 

Коли необхідно зробити ТРУЗД

 

 Показання проведення ТРУЗД:
За наявності симптомів простатиту, ТРУЗІ простати;
• При симптомах розладу потенції;
• Для проведення діагностики проблеми втрати репродуктивної функції;
• При наявності болю (не встановленої етиології) в промежині або в нижній частині живота;
• При наявності скарг на часті запори у пацієнта або при дефекації з болем;
• При виявленні ущільнень в області заднього проходу (ТРУЗД передміхурової залози).

 

До числа протипоказань ТРУЗД відносяться:
• Хронічний геморой;
• Раніше проведені на прямій кишці оперативні втручання;
• Кишкова непрохідність.

 

Підготовка та проведення трансректального УЗД

 

Підготовка до процедури трансректального УЗД проводиться приблизно так само, як і до звичайного УЗД. Тобто, за 2 доби до проведення дослідження необхідно виключити з раціону продукти, що викликають підвищене газоутворення, а саме свіжі овочі, бобові, солодкі фрукти, хліб та макаронні вироби, а також газовані напої. Напередодні проведення УЗД передміхурової залози слід відмовитися від пізньої вечері, зробити очисну клізму і прийняти активоване вугілля.

 

Процедура ТРУЗД займаэ до 10-15 хвилин. Під час дослідження пацієнт лягає на лівий бік, підібгавши коліна до грудей. У ході процедури, трубку датчика в презервативі, через анальний отвір вводять у пряму кишку на глибину 5-7 см, і лікар на моніторі визначає можливі відхилення від норм.

 

Трансректальне УЗД простати, Кривий РігТрансректальне УЗД простати, Кривий РігТрансректальне УЗД простати, Кривий Ріг: урологія Клініки Медітон. Експертне урологічне обстеження для лікування хронічного простатиту, аденоми простати, сексуальних розладів. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Потрібно знати:

Скільки коштує ТРУЗД, ціна

Цифрова уретроцистоскопія HugeMed

Лікування імпотенції в Кривому Розі

Поділитися