Суть і причини захворювань

 

Сексуальні розлади у чоловіківСексуальні розлади у чоловіків

Потенція – здатність організму до статевого акту, є одним з головних біологічних мотиваторів людської поведінки. Сексуальні розлади, як правило, обумовлені ураженням відповідного відділу мозку або окремих ендокринних залоз. Це виражається в ослабленні ерекції, ранній еякуляції або порушенні оргазму.

 

Порушення ерекції можуть відбуватися під впливом різних факторів: стрес, стомлюваність, перенесені захворювання та інше. Також, в основі більшості сексуальних розладів, лежать запальні урогенітальні захворювання. Порушення ерекції часто поєднуються з її послабленням, передчасною еякуляцією і зниженням статевого потягу. Пропонуємо ефективне лікування ослаблення ерекції і імпотенції: Кривий Ріг, урологія Клініки Медітон!

 

Діагностика сексуальних розладів

 

Діагностика подібних розладів ґрунтується на проведенні аналізів на інфекції, що передаються статевим шляхом, спермограми, аналізів крові на вміст гормонів, ультразвуковому дослідженні передміхурової залози і сім'яних пухирців (ТРУЗД).

 

Лікування розладів та усунення сексуальної незадоволеності, з якими успішно борються фахівці медичного центру Клініка Медітон, передбачає повну діагностику, терапію синдромів і, звичайно ж, усунення самої причини захворювання (нормалізацію гормонального рівня, зняття запальних процесів, коригування статевої активності, усунення швидкого сім'явиверження). У будь-якому випадку, при наявності симптомів сексуального розладу, не можна займатися самолікуванням або запускати хворобу, відкладаючи візит до лікаря, оскільки наслідками ускладнених процесів можуть стати повне сексуальне безсилля і втрата репродуктивної функції.

 

Види сексуальних розладів і методи лікування імпотенції

 

1. Ослаблення ерекції або імпотенція чоловіків. У медицині розрізняють кілька типів ослаблення ерекції:
• Спонтанний (при перезбудженні, при переповненому сечовому міхурі);
• Адекватний (виникає при умовах достатніх для проведення статевого акту);
• Ситуаційний (в ситуації виникнення сексуальної напруги, але відсутності можливості провести статевий акт).


Грунтуючись на тому, що сексуальний розлад часто безпосередньо залежить від психоневротического стану (страх потерпіти невдачу) його лікування починають саме з застосування різних методів психотерапії.


Проте, якщо стан здоров'я хворого вже в запущеній формі, тоді застосовують препарати, що діють безпосередньо на сечостатеву систему (ін'єкції, свічки, пігулки для підвищення потенції).

 

Сексуальні розлади та допомога спеціалістівСексуальні розлади та допомога спеціалістів2. До числа сексуальних проблем також відноситься і пріапізм – гостровиникаюча, тривала (багатогодинна) хвороблива ерекція, не пов'язана з статевим збудженням. Таке порушення викликано в організмі патологічними змінами венозного відтоку або артеріального припливу. В даному випадку, для досягнення нормалізації відтоку, необхідно провести невідкладну урологічну допомогу.

 

3. Ще одним поширеним видом сексуального розладу є передчасна еякуляція (викидання з сечівника еякуляту, приблизно через 1 хвилину після початку статевого акту). Протилежністю в даному випадку є затримана еякуляція, коли статевий акт затягується і стає швидше виснажливим.

 

4. Простатит. Це, так зване, бактеріальне або застійне захворювання передміхурової залози. Простатит нерідко виникає на тлі нерегулярного статевого життя, частих простудних захворювань і недолікованих інфекцій.
В даному випадку призначається комплексна терапія з використанням масажу простати, комплексу фізіотерапевтичних процедур, а також прийомом протизапальних і антибактеріальних препаратів.

 

5. Наступним, досить поширеним видом сексуального розладу, є еректильна дисфункція. Симптоми цього захворювання такі, що під час статевого акту у чоловіка виникає недостатня прямота і твердість статевого члена, і, як наслідок, порушення оргазму. У числі причин виникнення такого розладу, як імпотенція, порушення роботи серцево-судинної системи у чоловіків старшого віку, а також стрес і перевтома у більш молодих. Серед методів лікування даного захворювання – консультація уролога (а можливо, і психотерапевта), здатного розпізнати імпотенцію, ознаки якої можуть бути змішані. Залежно від ступеня тяжкості захворювання, можуть бути призначені як лікарські препарати у вигляді ін'єкцій, так і супозиторії для відновлення потенції.

 

Прийом уролога. Клініка Медітон на ФілатоваПрийом уролога. Клініка Медітон на ФілатоваУ медичному центрі Клініка Медітон впроваджена і з успіхом застосовується сучасна методика лікування еректильної дисфункції із застосуванням апаратно-програмного комплексу Андро-Гін.

 

Важлива інформація:

Консультація уролога в Кривому Розі

ТРУЗД - трансректальне ультразвукове дослідження

ЛОД терапія - лікування еректильної дисфункції

Поділитися