Лікування сексуальних розладів у чоловіківЛікування сексуальних розладів у чоловіківПотенція – здатність організму до статевого акту, є одним з головних біологічних мотиваторів людської поведінки. Сексуальні розлади, як правило, обумовлені ураженням відповідного відділу мозку або окремих ендокринних залоз. Це виражається в ослабленні ерекції, ранній еякуляції або порушенні оргазму.

 

Подібні проблеми завжди мають причини. Порушення ерекції можуть відбуватися під впливом різних факторів: стрес, стомлюваність, перенесені захворювання та інше. Також, в основі більшості сексуальних розладів, лежать запальні урогенітальні захворювання. Порушення ерекції часто поєднуються з її послабленням, передчасною еякуляцією і зниженням статевого потягу. І це серйозно впливає не тільки на сексуальне життя, але також зарозумілість, настрій, самовпевненість, що призводить до додаткових стресів та депресії. Тому слід вчасно звернутися за допомогою, щоб уникнути подібних станів та їх наслідків. Пропонуємо ефективне лікування ослаблення ерекції та імпотенції у Кривому Розі, відділення урології Клініки Медітон.

 

Діагностика сексуальних розладів

 

Потрібна ідентифікація причин порушення лібідо, загального зниження статевого потягу, а також проблем з ерекцією та еякуляцією, передчасним сім'явиверженням. Діагностика сексуальних розладів – це розмова з лікарем, аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом, спермограма, аналіз крові на гормони, ультразвукове дослідження передміхурової залози та насіннєвих бульбашок ТРУЗД, інші лабораторні дослідження та методи інструментального обстеження для первинних висновків.

 

Лікування сексуальних розладів у чоловіків

 

Насамперед важлива якісна, експертна діагностика. За результатами огляду та збору анамнезу, після отримання даних інструментального обстеження та лабораторних аналізів, можливе призначення терапії та спеціалізованих процедур!

 

Лікування розладів та усунення сексуальної незадоволеності, з якими успішно борються фахівці медичного центру Клініка Медітон, передбачає повну діагностику, терапію синдромів і, звичайно ж, усунення самої причини захворювання. Проводиться нормалізація гормонального рівня, зняття запальних процесів, коригування статевої активності, усунення швидкого сім'явиверження. Не рекомендовано за наявності симптомів сексуального розладу займатися самолікуванням або запускати хворобу, відкладаючи візит до лікаря. Наслідками ускладнених процесів можуть стати повне сексуальне безсилля і втрата репродуктивної функції.

 

Види сексуальних розладів і методи лікування імпотенції

 

Сексуальні розлади та допомога спеціалістівСексуальні розлади та допомога спеціалістів1. Ослаблення ерекції або імпотенція чоловіків. У медицині розрізняють кілька типів ослаблення ерекції:
• Спонтанне ослаблення ерекції – при перезбудженні, при переповненому сечовому міхурі;
• Адекватне ослаблення – виникає при умовах достатніх для проведення статевого акту;
• Ситуаційна втрата ерекції – в ситуації виникнення сексуальної напруги, але відсутності можливості провести статевий акк.


Грунтуючись на тому, що сексуальний розлад часто безпосередньо залежить від психоневротического стану – страху потерпіти невдачу, його лікування починають саме з застосування різних методів психотерапії. Проте, якщо стан здоров'я хворого вже в запущеній формі, тоді застосовують препарати, що діють безпосередньо на сечостатеву систему – ін'єкції, свічки, пігулки для підвищення потенції.

 

2. Одна з сексуальних проблем – пріапізм. Це гостровиникаюча, тривала, багатогодинна та хвороблива ерекція, не пов'язана з статевим збудженням. Порушення викликано в організмі патологічними змінами венозного відтоку або артеріального припливу. В даному випадку, для досягнення нормалізації відтоку, необхідно провести невідкладну урологічну допомогу.

 

3. Досить часто ідентифікований сексуальний розлад – передчасна еякуляція, викидання з сечівника еякуляту, приблизно через 1 хвилину після початку статевого акту. Протилежністю в даному випадку є затримана еякуляція, коли статевий акт затягується і стає швидше виснажливим.

 

4. Простатит. Це бактеріальне або застійне захворювання передміхурової залози. Простатит нерідко виникає на тлі нерегулярного статевого життя, частих простудних захворювань і недолікованих інфекцій.
Лікування простатиту: комплексна терапія з використанням масажу простати ПВМ, процедури, прийом протизапальних і антибактеріальних препаратів.

 

5. Складний сексуальний розлад – еректильна дисфункція. Симптоми захворювання: під час статевого акту у чоловіка виникає недостатня прямота і твердість статевого члена, і, як наслідок, порушення оргазму. У числі причин виникнення імпотенції – порушення роботи серцево-судинної системи у чоловіків старшого віку, а також стрес і перевтома у більш молодих. Серед методів лікування даного захворювання – консультація уролога, а, можливо, і психотерапевта, здатного розпізнати імпотенцію, ознаки якої можуть бути змішані. Залежно від ступеня тяжкості захворювання, можуть бути призначені як лікарські препарати у вигляді ін'єкцій, так і супозиторії для відновлення потенції.

 

Якісне лікування сексуальних розладів у чоловіків – це обов'язкове встановлення причин проблеми в результаті комплексної діагностики, і точковий вплив у разі виявлення виняткового патологічного процесу або стану, або різнобічний підхід за наявності супутніх захворювань, інфекцій і запальних захворювань статевих органів у чоловіка.

 

Прийом уролога, лікування сексуальної дисфункціїПрийом уролога, лікування сексуальної дисфункціїЛікування ослаблення ерекції, імпотенції, раннього сім'явиверження, хворобливої ​​ерекції. Діагностичний комплекс, власна лабораторія, обладнані процедурні кабінети, апаратна урологія у Кривому Розі на Філатова!

 

Важлива інформація:

Консультація уролога в Кривому Розі, ціни

ТРУЗД - трансректальне ультразвукове дослідження

ЛОД терапія - лікування еректильної дисфункції

Поділитися