Чи можна вилікувати хронічний простатит?Чи можна вилікувати хронічний простатит?

Хронічний простатит – уповільнений запальний процес передміхурової залози, який в ускладнених випадках супроводжується закупоркою вивідних проток дольок простати гнійними "пробками" з виникненням закритих порожнин, що містять продукти запалення – "мікроабсцеси ". Лікування таких ускладнених форм простатитів до теперішнього часу було вкрай складним завданням, тому що медицина не мала ефективних методів, що дозволяють дренувати гнійні осередки.

 

Протягом тривалого періоду вважалося, що панацея при лікуванні обструктивних форм простатиту – масаж передміхурової залози. Але сьогодні наші лікарі чудово розуміють, що пальцевий масаж простати небезпечний і травматичний, є справді малоприємною і навіть болісною процедурою, незважаючи на численні твердження та доказові факти його ефективності.

 

З іншого боку, сама ідея масажу для дренування простати не позбавлена ​​здорового глузду. Під час впливу на передміхурову залозу помітний необхідний результат – із простати виділяється секрет, що говорить про мінімізацію застійних явищ. Але ж знову, у цьому прийомі є додаткова негативна сторона. Доведено, що пальцевий масаж простати призводить до виділення секрету, в основному, із здорових часточок органу, функціональність яких є нормальною. Що стосується запалених часточок із закупоркою вивідних проток та помітною стадією ураження, ситуація інша. Секрет з них не виділяється, процес дренування не є фактом, а при грубішому масажі простати запальний вміст може поширюватися і проникати в здорові тканини передміхурової залози.

 

Методи лікування хронічного простатиту в Клініці Медітон


Хронічний простатит: діагностика та лікуванняХронічний простатит: діагностика та лікуванняСаме для лікування обструктивних форм простатиту і вирішення проблеми дренажу передміхурової залози у нашій клініці застосовуються такі методики:
Трансректальний пневмовібромасаж передміхурової залози;
• Трансуретральна вакуумна аспірація передміхурової залози;
• Трансуретральна електростимуляція передміхурової залози;
• Поєднана трансуретральна вакуумаспірація з електростимуляцією;
• Внутрішньоорганний ректальний і зовнішній фонофорез лікарських засобів (ультразвук).

 

Правильне лікування хронічного простатиту


В поєднанні з системною ензимною терапією (препарати вобэнзим, флогэнзим, мовіназа, дістрептаза) і внутріорганним (ректальний фонофорез) введенням протеолітичних ферментів, використання вищевказаних методик дозволяє в короткі терміни (через 10-15 процедур) повністю дренувати вогнища гнійного запалення в простаті.

 

Паралельно проводиться виявлення прихованої в них мікрофлори і потім, за показаннями, відповідна антибактеріальна терапія та імунокорекція. Це саме правильна, та найбільш ефективна схема лікування хронічного простатиту!

 

Дренування простати за допомогою трансректального пневмовібромасажу є базовою методикою лікування важких форм обструктивного простатиту в силу її високої ефективності та повної безпеки.


Трансуретральна вакуумаспірація з подальшою електростимуляцією передміхурової залози є допоміжним методом і застосовується у хворих з тривалим перебігом захворювання, з вираженими рубцево-дистрофічними змінами в простаті і наявністю так званих ретростенотичних мікроабсцесів.

 

Лікування хронічного простатиту в Кривому Розі

 

Лікування простатиту у Кривому РозіЛікування простатиту у Кривому РозіУ деяких випадках, фахівці нашого медичного центру застосовують поєднання трансуретрального і трансректального методів дренування простати, що призводить до істотного підвищення результативності лікування і скорочення його термінів. Ефективне лікування хронічного простатиту: Кривий Ріг, Клініка Медітон. Звертайтесь по телефону та через соціальні мережі!

 

Додаткова інформація:

Прийом уролога на Філатова

ЛОД терапія - лікування еректильної дисфункції

Лікування простатиту: ціна, прайс-лист

Поділитися