Що являє собою хронічний простатит


Чи можна вилікувати хронічний простатит?Чи можна вилікувати хронічний простатит?

Хронічний простатит – уповільнений запальний процес передміхурової залози, який в ускладнених випадках супроводжується закупоркою вивідних проток дольок простати гнійними "пробками" з виникненням закритих порожнин, що містять продукти запалення – "мікроабсцеси ". Лікування таких ускладнених форм простатитів до теперішнього часу було вкрай складним завданням, тому що медицина не мала ефективних методів, що дозволяють дренувати зазначені гнійні вогнища.

 

Одним з методів лікування обструктивних форм простатиту є масаж передміхурової залози. Метод лікування простатиту за допомогою пальцевого масажу являє собою велику небезпеку більшості хворих хронічним простатитом в силу його травматичності. Крім того, пальцевий масаж є досить болючою процедурою.

 

Між тим, сама по собі ідея використання масажу з метою дренування простати не позбавлена здорового глузду. І, дійсно, треба визнати, що при цьому з простати виділяється секрет, що сприяє зменшенню в ній застою. Однак, наукові дослідження показали, що при пальцевому масажі секрет виділяється в основному з більш здорових дольок, дренажна функція вивідних проток яких не порушена. Що стосується дольок, які знаходяться на більш важкій стадії ураження, з закупоркою їх вивідних проток "пробками", тут все зовсім по-іншому: запальний вміст з таких дольок не виділяється і, більш того, при грубому масажі може поширюватися в інші відділи простати, навіть за межі органу.


Лікування простатиту в Кривому Розі


Хронічний простатит: діагностика та лікуванняХронічний простатит: діагностика та лікуванняСаме для лікування обструктивних форм простатиту і вирішення проблеми дренажу передміхурової залози у нашій клініці застосовуються такі методики:
Трансректальний пневмовібромасаж передміхурової залози;
• Трансуретральна вакуумна аспірація передміхурової залози;
• Трансуретральна електростимуляція передміхурової залози;
• Поєднана трансуретральна вакуумаспірація з електростимуляцією;
• Внутрішньоорганний (ректальний) і зовнішній фонофорез лікарських засобів (ультразвук).


Правильне лікування хронічного простатиту


В поєднанні з системною ензимною терапією (препарати вобэнзим, флогэнзим, мовіназа, дістрептаза) і внутріорганним (ректальний фонофорез) введенням протеолітичних ферментів, використання вищевказаних методик дозволяє в короткі терміни (через 10-15 процедур) повністю дренувати вогнища гнійного запалення в простаті.

 

Паралельно проводиться виявлення прихованої в них мікрофлори і потім, за показаннями, відповідна антибактеріальна терапія та імунокорекція. Це саме правильна, та найбільш ефективна схема лікування хронічного простатиту!

 

Дренування простати за допомогою трансректального пневмовібромасажу є базовою методикою лікування важких форм обструктивного простатиту в силу її високої ефективності та повної безпеки.


Трансуретральна вакуумаспірація з подальшою електростимуляцією передміхурової залози є допоміжним методом і застосовується у хворих з тривалим перебігом захворювання, з вираженими рубцево-дистрофічними змінами в простаті і наявністю так званих ретростенотичних мікроабсцесів.

 

Лікування простатиту у Кривому РозіЛікування простатиту у Кривому РозіУ деяких випадках, фахівці нашого медичного центру застосовують поєднання трансуретрального і трансректального методів дренування простати,що призводить до істотного підвищення ефективності лікування і скорочення його термінів. Ефективне лікування хронічного простатиту: Кривий Ріг, Клініка Медітон!

 

Додаткова інформація:

Прийом уролога на Філатова

ЛОД терапія - лікування еректильної дисфункції

Профілактика венеричних захворювань

Поділитися