Чоловічі проблеми: причини, діагностика і лікування

 

Чоловічі проблеми та їх лікуванняЧоловічі проблеми та їх лікуванняНа жаль, ніхто з чоловіків не здатний застрахуватися від запальних захворювань статевої системи. До їх виникнення мають причетність переохолодження, недотримання основних правил особистої гігієни, численні і нерозбірливі статеві зв'язки, мікротравми статевих органів, носіння тісного одягу та незручної синтетичної білизни.


Запальні захворювання і чоловічі проблеми можуть супроводжуватися різними симптомами. Це зовнішні ознаки – біль, свербіж, печіння, набряки, почервоніння, а також внутрішні ознаки – ослаблення ерекції, порушення потенції, передчасна еякуляція та інші. Ігнорування лікування загрожує втратою статевих і репродутивных функцій.

 

Чоловічі захворювання: простатит

 

До числа найбільш поширених типів запалення відноситься простатит – запалення передміхурової залози. Серед причин простатиту:
• Малорухливий спосіб життя;
• Нерегулярне інтимне життя, носіння стягуючого одягу і синтетичної білизни;
• Інфекції, що передаються статевим шляхом;
• Стреси, зловживання курінням і алкоголем;
• Порушення гормонального фону.

 

Всі ці фактори викликають погіршення кровопостачання залози і застій секрету в протоках. При цьому застійні утворення сприяють розвитку хвороботворних організмів, які і призводять до появи тривалих уповільнених запалень.

 

В основному, простатит у чоловіків розвивається дуже повільно, і на самому початку практично ніяк себе не проявляє. Лише іноді, протягом декількох років, періодично можуть виникати деякі неприємні відчуття в області промежини і тазу, а також зрідка можливо прискорене (або навпаки, ускладнене) сечовипускання і незначні виділення з сечівника.

 

Як правило, велика частина чоловіків не звертає уваги на подібні ознаки простатиту, вважаючи їх лише проявом загальної втоми або випадковістю. Однак така думка помилкова. З періодичних симптомів простатит може перейти в хронічний простатит, і в результаті стати справжнім резервуаром інфекції. Подібний осередок може в значній мірі послабити захисні сили організму і привести до розвитку ускладнень простатиту.

 

Крім того, запалення статевих органів призводять до порушень сексуальної активності, погіршують якість сперми, є причинами імпотенції і втрати репродуктивної функції. Саме тому не слід самостійно призначати собі ліки від простатиту, адже більш правильне рішення – відвідати спеціалізовану клініку, пройти повноцінне обстеження та отримати висновок лікаря. Ми уважно ставимося до подібних проблем, і сьогодні використовуємо найбільш продуктивні та ефективні методики лікування простатиту у Кривому Розі!

 

Аденома передміхурової залози: лікування у Клініці Медітон

 

Не менш небезпечним є і слідуюче захворювання – аденома передміхурової залози. Аденома, по суті, є доброякісною пухлиною. Її розвиток викликаний поєднаною дією чоловічого гормону тестостерону і жіночого гормону естрогену. Аденома являє собою накопичення епітелію залози, в якому утворюються вузли. Якщо не лікувати аденому, то розростаючись, вона здавлює сечовипускальний канал, в результаті чого порушується сечовипускання (частішає), а струмінь сечі стає слабким і переривчастим. Це основні симптоми аденоми простати. В результаті таких порушень розвивається цистит. Також за аденоми залози виникають проблеми з ерекцією і еякуляцією.

 

Аденома простати, лікування якої включає комплексну терапію, є досить складним захворюванням, що включає прийом антибактеріальних препаратів, фізіопроцедури, а іноді, і оперативне втручання.

 

Цистит – інфекційне запалення сечового міхура

 

Лікування циститу: діагностика та призначення лікаряЛікування циститу: діагностика та призначення лікаряДосить поширене таке захворювання як цистит – запалення сечового міхура. Цистит у жінок і чоловіків – це інфекційне запальне захворювання, що може бути викликане такими причинами:
• Інфекційні захворювання то простудні захворювання.
• Захворювання, що передається статевим шляхом;
• Переохолодження, стресові ситуації.

 

Серед симптомів циститу – сильні різі під час сечовипускання, часті позиви в туалет, тягнучий біль внизу живота. Іноді сечовипускання супроводжується кров'яними виділеннями.


Якщо цистит не лікувати або лікувати неправильно, то з часом він посилиться і викличе масу неприємних відчуттів, перейде в хронічний цистит і буде активізуватися за наявності найменших подразників (понервували, трохи замерзли). Лікування циститу у чоловіків призначається лікарем і, як правило, грунтується на комплексному лікуванні та усуненні причин збудників захворювання, а також усунення симптомів захворювання.

 

Лікування уретриту у Кривому Розі

 

Звернути увагу слід і на наступне захворювання – уретрит (запалення сечівника). Воно зустрічається як у чоловіків, так і у жінок, при цьому протікає по-різному. Захворювання викликається інфекційним агентом (бактеріями, грибками або вірусами).

 

Залежно від роду виникнення, уретрит у чоловіків буває специфічний (викликаний статевою інфекцією), а також неспецифічний (викликаний важкими фізичними роботами, переохолодженням). При цьому захворюванні відбувається інфікування уретри, запалення сечівника. Уретрит, симптоми якого складно сплутати з чимось іншим, легко переходить з форми гострого уретриту в форму хронічного. Сечовипускання при цьому захворюванні вкрай болісне, супроводжується свербінням головки члена, печінням, болями в промежині і виділеннями з сечівника.

 

Грамотне лікування чоловічих захворювань – запорука успіху

 

Рішення чоловічих проблем – своєчасне лікування захворюваньРішення чоловічих проблем – своєчасне лікування захворюваньВідчувши на собі один з багатьох представлених симптомів чоловічих захворювань, слід негайно звернутися до професійного уролога. І зробити це потрібно якомога раніше. По-перше, з будь-яким захворюванням легше впоратися, поки воно на початковій стадії, а по-друге, при важкій формі запального процесу статевої системи у чоловіків, зокрема, аденоми простати, нерідко виникають такі ускладнення як втрата репродуктивної здатності, імпотенція і утворення пухлин.


Маючи за плечима багаторічний досвід роботи, арсенал сучасного діагностичного та лікувального обладнання, лікарі медичного центру Клініка Медітон надають кваліфіковану допомогу і призначають максимально ефективне лікування, що допоможе швидко і грамотно впоратися з найскладнішими патологіями сечостатевої системи чоловіків і жінок.

Поділитися