Чоловічі проблеми: причини, діагностика і лікування

 

Чоловічі проблеми та їх лікуванняЧоловічі проблеми та їх лікуванняНа жаль, ніхто з чоловіків не здатний застрахуватися від запальних захворювань статевої системи. До їх виникнення мають причетність переохолодження, недотримання основних правил особистої гігієни, численні і нерозбірливі статеві зв'язки, мікротравми статевих органів, носіння тісного одягу та незручної синтетичної білизни.


Запальні захворювання і чоловічі проблеми можуть супроводжуватися різними симптомами. Це зовнішні ознаки – біль, свербіж, печіння, набряки, почервоніння, а також внутрішні ознаки – ослаблення ерекції, порушення потенції, передчасна еякуляція та інші. Ігнорування лікування загрожує втратою статевих і репродуктивних функцій. Тому, якщо ви тільки виявили ознаки циститу або уретриту, що будуть описані далі, відразу звертайтеся за допомогою!

 

Простатит: запалення передміхурової залози

 

Одним з найбільш поширених типів запальних захворювань чоловічої сечостатевої системи є простатит – запалення передміхурової залози. Серед причин розвитку простатиту:
• Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, небажання займатися власним фізичним розвитком;
• Нерегулярне інтимне життя, відсутність постійного статевого партнера, інфекції що передаються статевим шляхом;
• Носіння стягуючої і синтетичної білизни, надання переваги обтягуючому одягу;
• Стрес, регулярні нервові ситуації, недосипання, слабкість організму;
• Зловживання курінням і алкоголем, неправильне харчування;
Порушення гормонального фону у чоловіків – дисбаланс гормонів в організмі.

 

Дані фактори викликають погіршення кровопостачання залози і застій секрету в протоках. При цьому застійні утворення сприяють розвитку хвороботворних організмів, які і призводять до появи тривалих уповільнених запалень.

 

В основному, простатит у чоловіків розвивається дуже повільно, і на самому початку практично ніяк себе не проявляє. Лише іноді, протягом декількох років, періодично можуть виникати деякі неприємні відчуття в області промежини і тазу, а також зрідка можливо прискорене (або навпаки, ускладнене) сечовипускання і незначні виділення з сечівника.

 

Зверніть увагу! Простатит необхідно лікувати відразуЗверніть увагу! Простатит необхідно лікувати відразуЯк правило, велика частина чоловіків не звертає уваги на подібні ознаки простатиту, вважаючи їх лише проявом загальної втоми або випадковістю. Однак така думка помилкова. З періодичних симптомів простатит може перейти в хронічний простатит, і в результаті стати справжнім резервуаром інфекції. Подібний осередок може в значній мірі послабити захисні сили організму і привести до розвитку ускладнень простатиту.

 

Крім того, запалення статевих органів призводять до порушень сексуальної активності, погіршують якість сперми, є причинами імпотенції і втрати репродуктивної функції. Саме тому не слід самостійно призначати собі ліки від простатиту, адже більш правильне рішення – відвідати спеціалізовану клініку, пройти повноцінне обстеження та отримати висновок лікаря. Ми уважно ставимося до подібних проблем, і сьогодні використовуємо найбільш продуктивні та ефективні методики терапії простатиту!

 

Лікування простатиту у Кривому Розі на Філатова! Апаратна урологія: трансректальний пневмовібромасаж передміхурової залози, вакуумна аспірація, ЕЛМТ терапія, фонофорез, медикаментозна терапія!

 

Аденома передміхурової залози: лікування у Клініці Медітон

 

Не менш небезпечним є і слідуюче захворювання – аденома передміхурової залози. Аденома, по суті, є доброякісною пухлиною. Її розвиток викликаний поєднаною дією чоловічого гормону тестостерону і жіночого гормону естрогену. Аденома являє собою накопичення епітелію залози, в якому утворюються вузли. Якщо не лікувати аденому, то розростаючись, вона здавлює сечовипускальний канал, в результаті чого порушується сечовипускання (частішає), а струмінь сечі стає слабким і переривчастим. Це основні симптоми аденоми простати. В результаті таких порушень розвивається цистит. Також за аденоми залози виникають проблеми з ерекцією і еякуляцією.

 

Серед причин розвитку аденоми простати, або доброякісної гіперплазії передміхурової залози: гормональний дисбаланс, спадковість, запалення в простаті, ЗПСШ.

 

Для лікування аденоми простати сьогодні застосовується комплексна терапія, що включає прийом антибактеріальних препаратів, фізіопроцедури, а іноді, і оперативне втручання. Більш детальна інформація за посиланням: Що таке аденома простати, причини, діагностика та лікування, можливі ускладнення аденоми!

 

Цистит – інфекційне запалення сечового міхура

 

Лікування циститу: діагностика та призначення лікаряЛікування циститу: діагностика та призначення лікаряДосить поширене таке захворювання як цистит – запалення сечового міхура. Цистит у чоловіків і жінок – інфекційне запальне захворювання, що може бути викликане такими причинами:
• Інфекційні захворювання то простудні захворювання.
• Захворювання, що передається статевим шляхом;
• Переохолодження, стресові ситуації.

 

Симптоми циститу у чоловіків: сильні різі під час сечовипускання, часті позиви в туалет, тягнучий біль внизу живота, іноді сечовипускання супроводжується кров'яними виділеннями.

 

Якщо не лікувати цистит, лікувати неправильно або самостійно, не дотримуючись рекомендацій лікаря, з часом він посилиться і викличе масу неприємних відчуттів, перейде в хронічний цистит і буде активізуватися при наявності найменших подразників (понервували, трохи замерзли).

 

Лікування циститу у чоловіків призначається урологом і, як правило, грунтується на комплексній терапії та усуненні причин збудників захворювання, а також придушенні симптомів захворювання. Пропонуємо експертне лікування циститу в Кривому Розі: уретроцистоскопія на новому обладнанні, повний комплекс лабораторної діагностики, УЗД і ТРУЗД, обстеження в медичному центрі, ведення пацієнта до виходу на позитивний результат!

 

Запалення уретри – уретрит: лікування в Кривому Розі

 

Виникає запалення сечівника у чоловіків і жінок, при цьому протікає по-різному за рахунок фізіологічних особливостей сечостатевої системи. Але викликано захворювання може бути ідентичним інфекційним агентом, а саме бактеріями, грибками або вірусами.

 

Залежно від роду виникнення, уретрит у чоловіків буває специфічний (викликаний статевою інфекцією), а також неспецифічний (викликаний важкими фізичними роботами, переохолодженням). Відбувається інфікування уретри, розвивається запалення сечівника.

 

Симптоми уретриту типові, але схожі з ознаками деяких інших запальних захворювань чоловічих статевих органів, а також ознаками розвитку інфекцій, що передаються статевим шляхом. Це хворобливе сечовипускання, печіння і різі при поході в туалет, гнійні виділення з уретри, свербіж головки члена, тягнучі болі в промежині, розвиток циститу з відповідними симптомами.

 

Лікуванням уретритів займається дерматовенеролог або уролог. Для розробки ефективної схеми необхідно здати аналізи, пройти ряд стандартних тестів. Можливе призначення УЗД, трансректальної ультразвукової діагностики, уретроцистоскопії. За результатами призначається лікування уретриту. Комплекс містить медикаментозне симптоматичне лікування, лікування основного захворювання і усунення інфекційного і запального процесу, підтримуючу терапію, фізіопроцедури. Лікарі рекомендують вчасно звернути увагу на захворювання, доки не розвинувся хронічний уретрит!

 

Лікування простатиту, циститу, уретриту та аденоми у Кривому Розі

 

Відчувши на собі один з багатьох представлених симптомів чоловічих захворювань, слід негайно звернутися до уролога. І зробити це потрібно якомога раніше. По-перше, з будь-яким захворюванням легше впоратися, поки воно на початковій стадії, а по-друге, при важкій формі запального процесу статевої системи у чоловіків, зокрема, аденоми простати, нерідко виникають такі ускладнення як втрата репродуктивної здатності, імпотенція і утворення пухлин.


Рішення чоловічих проблем – своєчасне лікування захворюваньРішення чоловічих проблем – своєчасне лікування захворюваньМаючи за плечима багаторічний досвід роботи, арсенал сучасного діагностичного та лікувального обладнання, лікарі медичного центру Клініка Медітон надають кваліфіковану допомогу і призначають максимально ефективне лікування, що допоможе швидко і грамотно впоратися з найскладнішими патологіями сечостатевої системи чоловіків і жінок. Ми лікуємо простатит, аденому, цистит у чоловіків і жінок, уретрит. Звертайтеся за консультацією!

 

Зверніть увагу:

Консультація уролога в Клініці Медітон

Трансректальне ультразвукове дослідження

Пневмовібромасаж – лікування хронічного простатиту

Поділитися