Чоловічі захворювання, лікування у Кривому РозіЧоловічі захворювання, лікування у Кривому РозіНа жаль, ніхто з чоловіків не здатний застрахуватися від запальних захворювань статевої системи. До їх виникнення мають причетність переохолодження, недотримання основних правил особистої гігієни, численні і нерозбірливі статеві зв'язки, мікротравми статевих органів, носіння тісного одягу та незручної синтетичної білизни.


Чоловічі запальні захворювання можуть супроводжуватися різними симптомами. Це зовнішні ознаки – біль, свербіж, печіння, набряки, почервоніння, а також внутрішні ознаки – ослаблення ерекції, порушення потенції, передчасна еякуляція та інші. Ігнорування лікування загрожує втратою статевих і репродуктивних функцій. Тому важливо не пропустити перші ознаки чоловічих захворювань сечостатевої сфери та одразу звернутися до лікаря. Рекомендуємо лікування циститу та уретриту у Кривому Розі, лікування простатиту та аденоми в урології на Філатова!

 

Простатит: запалення передміхурової залози

 

Одним з найбільш поширених типів запальних захворювань чоловічої сечостатевої системи є простатит – запалення передміхурової залози. Причини розвитку простатиту:
• Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, небажання займатися власним фізичним розвитком;
• Нерегулярне інтимне життя, відсутність постійного статевого партнера, інфекції що передаються статевим шляхом;
• Носіння стягуючої і синтетичної білизни, надання переваги обтягуючому одягу;
• Стрес, регулярні нервові ситуації, недосипання, слабкість організму;
• Зловживання курінням і алкоголем, неправильне харчування;
Порушення гормонального фону у чоловіків – дисбаланс гормонів в організмі.

 

Дані фактори викликають погіршення кровопостачання залози і застій секрету в протоках. При цьому застійні утворення сприяють розвитку хвороботворних організмів, які і призводять до появи тривалих уповільнених запалень.

 

В основному, простатит у чоловіків розвивається дуже повільно, і на самому початку практично ніяк себе не проявляє. Лише іноді, протягом декількох років, періодично можуть виникати деякі неприємні відчуття в області промежини і тазу, а також зрідка можливо прискорене або, навпаки, ускладнене сечовипускання і незначні виділення з сечівника.

 

Як правило, велика частина чоловіків не звертає уваги на подібні ознаки простатиту, вважаючи їх лише проявом загальної втоми або випадковістю. Однак така думка помилкова. З періодичних симптомів простатит може перейти в хронічний простатит, і в результаті стати справжнім резервуаром інфекції. Подібний осередок може в значній мірі послабити захисні сили організму і привести до розвитку ускладнень простатиту.

 

Крім того, запалення статевих органів призводять до порушень сексуальної активності, погіршують якість сперми, є причинами імпотенції і втрати репродуктивної функції. Саме тому не слід самостійно призначати собі ліки від простатиту, адже більш правильне рішення – відвідати спеціалізовану клініку, пройти повноцінне обстеження та отримати висновок лікаря. До того ж, що у певний момент простатит стає не якимось фантомним захворюванням, про яке ви просто чули. Це реальна проблема, симптоми якої не змусять чекати: болі при сечовипусканні, різі, часті позиви в туалет, виділення з уретри, підвищення температури та гарячка.

 

Лікування простатиту у Кривому Розі на Філатова

 

Простатит необхідно лікувати, прислухайтесь до рекомендацій урологаПростатит необхідно лікувати, прислухайтесь до рекомендацій урологаЗапалення передміхурової залози, хронічний простатит та ускладнення, це досить серйозні проблеми, з якими необхідно боротися при первинних симптомах. Огляд, апаратну діагностику простатиту та лабораторні аналізи можна пройти у відділенні урології на Філатова.

 

Тут буде призначено й лікування простатиту. Процедури для терапії: трансректальний пневмовібромасаж передміхурової залози, вакуумна аспірація, ЕЛМТ терапія, фонофорез, медикаментозна терапія простатиту!

 

Аденома передміхурової залози

 

Не менш небезпечним є і слідуюче захворювання – аденома передміхурової залози. Аденома, по суті, є доброякісною пухлиною. Її розвиток викликаний поєднаною дією чоловічого гормону тестостерону і жіночого гормону естрогену. Аденома являє собою накопичення епітелію залози, в якому утворюються вузли. Якщо не лікувати аденому, то розростаючись, вона здавлює сечовипускальний канал, в результаті чого порушується сечовипускання – частішає, а струмінь сечі стає слабким і переривчастим. Це основні симптоми аденоми простати. В результаті таких порушень розвивається цистит. Також аденома залози провокує проблеми з ерекцією і еякуляцією.

 

Серед причин розвитку аденоми простати, або доброякісної гіперплазії передміхурової залози: гормональний дисбаланс, спадковість, запалення в простаті, ЗПСШ.

 

Лікування аденоми простати в Кривому Розі

 

Завдяки тому, що наш медичний центр систематично покращує та розвиває відділення урології на Філатова, лікування аденоми простати стає більш ефективним. Сучасні методики та технології, апаратні комплекси та процедури дозволяють нам впливати на вогнище патологічного процесу точково. А своєчасне відвідування уролога, за чим уже самостійно стежить пацієнт, стає гарантією раннього виявлення та своєчасної реакції на ідентифіковане захворювання.

 

Лікування аденоми простати: антибактеріальні препарати, процедури, підтримуюча та відновлювальна терапія. У складних випадках рекомендується оперативне втручання. Більш детальна інформація у відповідній статті, де консультують наші лікарі та відповідають на запитання: що таке аденома простати, причини, діагностика та лікування доброякісної пухлини, можливі ускладнення аденоми!

 

Цистит – інфекційне запалення сечового міхура

 

Лікування циститу та уретриту, запалень та інфекційних захворюваньЛікування циститу та уретриту, запалень та інфекційних захворювань

Цистит чоловіків та жінок – це інфекційне запальне захворювання. Запалення сечового міхура є проблемою із яскраво вираженими симптомами, які погіршують якість життя. Патологія вимагає підвищеної уваги, адже можливі серйозні ускладнення з явними збитками здоров'ю.

 

Симптоми циститу у чоловіків: різі під час сечовипускання, часті позиви в туалет, тягнучий біль внизу живота, іноді сечовипускання супроводжується кров'яними виділеннями.

 

Якщо не лікувати цистит, лікувати неправильно або самостійно, не дотримуючись рекомендацій лікаря, згодом він посилиться і викличе масу неприємних відчуттів, перейде в хронічний цистит і активізуватиметься за наявності найменших подразників, навіть якщо трохи понервував або перемерз.

 

Причини циститу:
• Інфекційні захворювання то простудні захворювання.
• Захворювання, що передається статевим шляхом;
• Переохолодження, стресові ситуації.

 

Лікування циститу у відділенні урології Клініки Медітон

 

Призначає лікування циститу у чоловіків уролог. Це комплексна терапія та усунення причин-збудників захворювання, а також придушення симптомів запалення слизової оболонки сечового міхура.

 

Пропонуємо експертне лікування циститу у Кривому Розі: уретроцистоскопія на новому обладнанні, повний комплекс лабораторної діагностики, УЗД та ТРУЗД, обстеження у медичному центрі, ведення пацієнта до виходу на позитивний результат!

 

Запалення уретри – уретрит

 

Виникає запалення сечівника у чоловіків і жінок, при цьому протікає по-різному за рахунок фізіологічних особливостей сечостатевої системи. Але викликано захворювання може бути ідентичним інфекційним агентом, а саме бактеріями, грибками або вірусами.

 

Залежно від роду виникнення, уретрит у чоловіків буває специфічний – викликаний статевою інфекцією, а також неспецифічний – викликаний важкими фізичними роботами, переохолодженням. Відбувається інфікування уретри, розвивається запалення сечівника.

 

Симптоми уретриту типові, але схожі з ознаками деяких інших запальних захворювань чоловічих статевих органів, а також ознаками розвитку інфекцій, що передаються статевим шляхом. Це хворобливе сечовипускання, печіння і різі при поході в туалет, гнійні виділення з уретри, свербіж головки члена, тягнучі болі в промежині, розвиток циститу з відповідними симптомами.

 

Діагностика та лікування уретриту

 

Проводить лікування уретриту дерматовенеролог чи уролог. Для розробки ефективної схеми необхідно здати аналізи, пройти низку стандартних тестів. Можливе призначення УЗД, трансректальної ультразвукової діагностики, уретроцистоскопії. За результатами призначається лікування уретриту. Комплекс містить медикаментозне симптоматичне лікування, лікування основного захворювання та усунення інфекційного та запального процесу, підтримуючу терапію, фізіопроцедури. Лікарі рекомендують вчасно звернути увагу на проблему, допоки не розвинувся хронічний уретрит!

 

Перші симптоми чоловічих захворювань, коли звернутися до уролога

 

Консультація потрібна протягом кількох днів. Відчувши на собі один із багатьох представлених симптомів чоловічих захворювань, слід негайно звернутися до уролога. По-перше, з будь-яким захворюванням легше впоратися, поки воно на початковій стадії, а по-друге, при тяжкій формі запального процесу статевої системи у чоловіків, наприклад, при аденомі простати, нерідко виникають ускладнення, зокрема, втрата репродуктивної здатності, імпотенція та утворення пухлин.

 

Маючи за плечима багаторічний досвід роботи, арсенал сучасного діагностичного та лікувального обладнання, лікарі медичного центру Клініка Медітон надають кваліфіковану допомогу. Ви можете нам довіряти!


Лікування чоловічих запальних захворювань у Кривому РозіЛікування чоловічих запальних захворювань у Кривому РозіЛікування уретриту та циститу у Кривому Розі, лікування простатиту та аденоми: ефективна терапія, яка допоможе швидко та грамотно впоратися з найскладнішими патологіями сечостатевої системи у чоловіків. Прийом уролога, консультація дерматовенеролога, власна лабораторія, комплексне обстеження, процедурні кабінети та апаратне лікування!

 

Зверніть увагу:

Консультація уролога в Клініці Медітон

Трансректальне ультразвукове дослідження

Пневмовібромасаж – лікування хронічного простатиту

Поділитися