Чоловічі проблеми: причини, діагностика і лікування

 

Чоловічі проблеми та їх лікуванняЧоловічі проблеми та їх лікуванняНа жаль, ніхто з чоловіків не здатний застрахуватися від запальних захворювань статевої системи. До їх виникнення мають причетність переохолодження, недотримання основних правил особистої гігієни, численні і нерозбірливі статеві зв'язки, мікротравми статевих органів, носіння тісного одягу та незручної синтетичної білизни.


Запальні захворювання і чоловічі проблеми можуть супроводжуватися різними симптомами. Це зовнішні ознаки – біль, свербіж, печіння, набряки, почервоніння, а також внутрішні ознаки – ослаблення ерекції, порушення потенції, передчасна еякуляція та інші. Ігнорування лікування загрожує втратою статевих і репродуктивних функцій. Тому, якщо ви тільки виявили ознаки циститу або уретриту, що будуть описані далі, відразу звертайтеся за допомогою!

 

Чоловічі захворювання: простатит

 

До числа найбільш поширених типів запалення відноситься простатит – запалення передміхурової залози. Серед причин простатиту:
• Малорухливий спосіб життя;
• Нерегулярне інтимне життя, носіння стягуючого одягу і синтетичної білизни;
Інфекції, що передаються статевим шляхом;
• Стреси, зловживання курінням і алкоголем;
• Порушення гормонального фону.

 

Всі ці фактори викликають погіршення кровопостачання залози і застій секрету в протоках. При цьому застійні утворення сприяють розвитку хвороботворних організмів, які і призводять до появи тривалих уповільнених запалень.

 

В основному, простатит у чоловіків розвивається дуже повільно, і на самому початку практично ніяк себе не проявляє. Лише іноді, протягом декількох років, періодично можуть виникати деякі неприємні відчуття в області промежини і тазу, а також зрідка можливо прискорене (або навпаки, ускладнене) сечовипускання і незначні виділення з сечівника.

 

Зверніть увагу! Простатит необхідно лікувати відразуЗверніть увагу! Простатит необхідно лікувати відразуЯк правило, велика частина чоловіків не звертає уваги на подібні ознаки простатиту, вважаючи їх лише проявом загальної втоми або випадковістю. Однак така думка помилкова. З періодичних симптомів простатит може перейти в хронічний простатит, і в результаті стати справжнім резервуаром інфекції. Подібний осередок може в значній мірі послабити захисні сили організму і привести до розвитку ускладнень простатиту.

 

Крім того, запалення статевих органів призводять до порушень сексуальної активності, погіршують якість сперми, є причинами імпотенції і втрати репродуктивної функції. Саме тому не слід самостійно призначати собі ліки від простатиту, адже більш правильне рішення – відвідати спеціалізовану клініку, пройти повноцінне обстеження та отримати висновок лікаря. Ми уважно ставимося до подібних проблем, і сьогодні використовуємо найбільш продуктивні та ефективні методики лікування простатиту у Кривому Розі!

 

Аденома передміхурової залози: лікування у Клініці Медітон

 

Не менш небезпечним є і слідуюче захворювання – аденома передміхурової залози. Аденома, по суті, є доброякісною пухлиною. Її розвиток викликаний поєднаною дією чоловічого гормону тестостерону і жіночого гормону естрогену. Аденома являє собою накопичення епітелію залози, в якому утворюються вузли. Якщо не лікувати аденому, то розростаючись, вона здавлює сечовипускальний канал, в результаті чого порушується сечовипускання (частішає), а струмінь сечі стає слабким і переривчастим. Це основні симптоми аденоми простати. В результаті таких порушень розвивається цистит. Також за аденоми залози виникають проблеми з ерекцією і еякуляцією.

 

Аденома простати, лікування якої включає комплексну терапію, є досить складним захворюванням, що включає прийом антибактеріальних препаратів, фізіопроцедури, а іноді, і оперативне втручання.

 

Цистит – інфекційне запалення сечового міхура

 

Лікування циститу: діагностика та призначення лікаряЛікування циститу: діагностика та призначення лікаряДосить поширене таке захворювання як цистит – запалення сечового міхура. Цистит у жінок і чоловіків – це інфекційне запальне захворювання, що може бути викликане такими причинами:
• Інфекційні захворювання то простудні захворювання.
• Захворювання, що передається статевим шляхом;
• Переохолодження, стресові ситуації.

 

Серед симптомів циститу – сильні різі під час сечовипускання, часті позиви в туалет, тягнучий біль внизу живота. Іноді сечовипускання супроводжується кров'яними виділеннями.


Якщо цистит не лікувати або лікувати неправильно, то з часом він посилиться і викличе масу неприємних відчуттів, перейде в хронічний цистит і буде активізуватися за наявності найменших подразників (понервували, трохи замерзли). Лікування циститу у чоловіків призначається лікарем і, як правило, грунтується на комплексному лікуванні та усуненні причин збудників захворювання, а також усуненні симптомів захворювання. Ті ж схеми діють, якщо проводиться лікування циститу у жінок!

 

Лікування уретриту у Кривому Розі

 

Звернути увагу слід і на наступне захворювання – уретрит (запалення сечівника). Воно зустрічається як у чоловіків, так і у жінок, при цьому протікає по-різному. Захворювання викликається інфекційним агентом (бактеріями, грибками або вірусами).

 

Залежно від роду виникнення, уретрит у чоловіків буває специфічний (викликаний статевою інфекцією), а також неспецифічний (викликаний важкими фізичними роботами, переохолодженням). При цьому захворюванні відбувається інфікування уретри, запалення сечівника. Уретрит, симптоми якого складно сплутати з чимось іншим, легко переходить з форми гострого уретриту в форму хронічного. Сечовипускання при цьому захворюванні вкрай болісне, супроводжується свербінням головки члена, печінням, болями в промежині і виділеннями з сечівника. Навіть при таких важких симптомах не варто самостійно шукати препарати для лікування уретриту у чоловіків. Медикаментозні засоби призначаются індивідуально, тільки після експертної діагностики!

 

Грамотне лікування чоловічих захворювань – запорука успіху

 

Відчувши на собі один з багатьох представлених симптомів чоловічих захворювань, слід негайно звернутися до професійного уролога. І зробити це потрібно якомога раніше. По-перше, з будь-яким захворюванням легше впоратися, поки воно на початковій стадії, а по-друге, при важкій формі запального процесу статевої системи у чоловіків, зокрема, аденоми простати, нерідко виникають такі ускладнення як втрата репродуктивної здатності, імпотенція і утворення пухлин.


Рішення чоловічих проблем – своєчасне лікування захворюваньРішення чоловічих проблем – своєчасне лікування захворюваньМаючи за плечима багаторічний досвід роботи, арсенал сучасного діагностичного та лікувального обладнання, лікарі медичного центру Клініка Медітон надають кваліфіковану допомогу і призначають максимально ефективне лікування, що допоможе швидко і грамотно впоратися з найскладнішими патологіями сечостатевої системи чоловіків і жінок. Ми лікуємо простатит, аденому, цистит у чоловіків і жінок, уретрит. Звертайтеся за консультацією!

 

Зверніть увагу:

Консультація уролога в Клініці Медітон

Трансректальне ультразвукове дослідження

Пневмовібромасаж – лікування хронічного простатиту

Поділитися