Вогнищева алопеція – захворювання волоссяВогнищева алопеція – захворювання волосся

Вогнищева алопеція є досить рідкісним захворюванням. Його аномалія полягає в тому, що випадання волосся, починаючись безпричинно, так само довільно зупиняється. Облисіння може тривати досить довгий час і привести до повного облисіння (плішивість). А потім процес припиняється, і волосся знову починають рости, тобто, відбувається відновлення волосся. Наші спеціалісти пропонуюсь професійну діагностику вогнищевого облисіння у Кривому Розі для призначення правильного лікування!

 

Осередкове облисіння починається з появи невеликої плями, яка потім переростає у більшу, і відбувається повна втрата волосся на голові або навіть на всьому тілі хворого.

 

Розрізняють 3 види волосяних волокон, що знаходяться по краю вогнища алопеції:
• Конусоподібні;
• Булавовидні;
• У вигляді знаку оклику.

 

Як показує практика, вогнищеві облисіння здатні вражати чоловіків і жінок в рівній мірі, хоча алопеція у жінок зустрічається все ж частіше.

 

Облисіння: причини гніздової алопеції

 

Що стосується розвитку алопеції, то найбільш частими вважаються слідуючі причини вогнищевого облисіння:
• Психічний стрес. Цей фактор дуже часто розглядається як основна причина вогнищевої алопеції. Хоча науково прямого зв'язку між стресом і облисінням не виявлено. Такий вид алопеції у дітей зустрічається найчастіше;
• Фізичні травми. Серед випадків облисіння нерідко зустрічається взаємозв'язок того, як фізична травма провокує розвиток осередкової алопеції (гніздової алопеції). При цьому фахівці знають, що будь-яка подія, яка провокує імунну систему і приводить її в активний стан, будь то сильний забій, удар або вірусна інфекція, легко може стати потенційною причиною захворювання;
• Інфекція. На практиці неодноразово зустрічалися випадки початку випадання волосся після перенесених інфекційних захворювань, в тому числі і шкірних;
• Спадковість або генетична схильність (андрогенна алопеція). Вченими доведено, що саме осередкове облисіння найчастіше виникає у родичів.

 

Також, гніздова алопеція може бути спровокована на тлі серйозного підвищення або порушення роботи сальних залоз. Дуже важливо розуміти, що випадіння волосся не зупинить часте миття волосся, а навіть навпаки, проблема може посилитися і захворювання почне розвиватися інтенсивніше. Тому необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівця, який призначить правильне і грамотне лікування облисіння.

 

Як лікувати вогнищеве облисіння?

 

Діагностика та лікування облисінняДіагностика та лікування облисінняІснує ряд способів лікування випадіння волосся, які дозволяють досягти певного успіху, проте лікування повинне бути грамотним і носити постійний характер, а не від випадку до випадку. Інакше при відміні лікування хвороба може повернутися. Всі відомі в даний час способи лікування досить ефективні при слабовиражених видах алопеції і, на жаль менш ефективні при запущених, важких стадіях облисіння.

 

Діагностика облисіння та встановлення причин

 

Фахівці Клініки Медітон застосовують новітнє обладнання для якісної діагностики та лікування облисіння. Лікарі використовують класичні методи медичних досліджень, а також інноваційні методи, що дають найкращий ефект. Завдяки такому підходу до проблеми, лікарі отримують максимально точні дані про волосяний покрив пацієнта. В клінічних умовах трихологи мають можливість провести всі потрібні аналізи і дослідження, і застосувати інші види діагностики, що є обов'язковою умовою для встановлення захворювання та причин випадіння волосся. Завдяки подібним дослідженням, спеціалісти підберуть для пацієнта найефективніше і повністю індивідуальне лікування волосся, а також дадуть рекомендації для подальшого догляду за шкірою голови і волоссям. Крім цього, фахівці зможуть підказати ефективну програму профілактики випадіння волосся.

 

Лікування вогнищевого облисіння у Кривому Розі

 

При первинному огляді, лікар-трихолог проводить діагностику волосяного покриву пацієнта, бере відповідні аналізи, а також призначає цифрову трихоскопію!

 

Якщо у вас діагностована вогнищева алопеція лікування в Клініці Медітон можна умовно розділити на декілька груп по методикам та препаратам:
• Лікування неспецифічними місцевими подразниками;
• Використання агентів, що провокують контактний дерматит;
• Застосування неспецифічних імунносупресорів: кортикостероїди в поєднанні з PUVA-терапією;
• Лікування специфічними імунносупресорами: циклоспорин (СуА);
• Використання методів безпосереднього впливу на волосяні цибулини: міноксидил;
• Використання інноваційних способів і препаратів для лікування алопеції: продукція Нано-Ген!

 

Лікування волосся в Кривому Розі: вогнищеве облисінняЛікування волосся в Кривому Розі: вогнищеве облисінняЛікування осередкових облисінь: Кривий Ріг, Філатова, 10. Номер call-центру для запису на прийом трихолога: (098) 530-60-40. Діагностика причин втрати волосся у чоловіків та жінок, апаратне обстеження волосся та шкіри голови, призначення лікування гніздової алопеції, трихолазії, дифузного випадання волосся!

 

Важливе по темі:

Прийом трихолога у Кривому Розі

Себорейний дерматит: діагностика та лікування

Лікування жирного волосся

Поділитися