Трихоскопія в Кривому Розі на ФілатоваТрихоскопія в Кривому Розі на Філатова

Трихоскопія – це комп'ютерне дослідження волосся та шкіри голови, найбільш успішна та унікальна методика, яка повсюдно застосовується у трихології. Сам апарат трихоскоп являє собою обладнання, оснащене спеціальною цифровою камерою з високою роздільною здатністю, а також комплектом об'єктивів з можливістю багаторазового збільшення під час зйомки – від 10 до 1000 разів. Під час лікар робить кілька знімків шкірних покривів голови, а також знімки фолікул і самого волосся. Дослідження показове і результативне, сприяє найбільш точній діагностиці. Запрошуємо пройти обстеження у відділенні трихології Клініки Медітон: комп'ютерна трихоскопія у Кривому Розі на Філатова!

 

Цифрова трихоскопія волосся – це миттєвий, безпечний та найбільш інформативний спосіб діагностики, вивчення здоров'я волосся та шкірних покривів голови. З його допомогою проводиться дерматоскопія, виконуються дослідження шкірних утворень під волоссям, їх точне вивчення без операційного втручання!

 

Можливості та переваги трихоскопії

 

Трихоскоп дає можливість визначати найважливіші показники стану шкіри і волосся на голові:
• Тип і стан шкіри – комплексна діагностика шкіри голови;
• Щільність і стан фолікулів волосся;
• Щільність волосся, типи і фази росту волосся;
• Стан сальних і потових залоз на голові.

 

Трихоскопія або комп'ютерний аналіз волосся дозволяє комплексно вивчити структуру волосся, від кореня до кінчика, і з точністю визначити ступінь стоншування або руйнування волосяних покривів пацієнта. Тому даний метод діагностики також ефективний при обстеженні пацієнта з шкірними захворюваннями.

 

Для отримання результатів трихоскопії, готові знімки обробляють на комп'ютері за допомогою спеціальної програми. Лікар може повною мірою проаналізувати всі побачені симптоми і виявлені ознаки захворювання волосся. Далі фахівець складає висновок, в якому вказана загальна картина стану волосся, темпи випадання волосся, а також рекомендовані методи подальшого лікування пацієнта, процедури, курси.

 

Показання до застосування трихоскопії

 

Показання для трихоскопії волосся, симптоми та захворювання:
• Облисіння будь-якого типу, в тому числі вогнищеве облисіння та інші типи;
Будь-який тип лупи – себорея, сухі або жирні кірки;
• Сухі кінчики, жирне біля кореня волосся, посічене або ламке волосся;
• Будь-який тип пошкодження волосся або шкіри голови – травми голови, часте фарбування волосся, гарячі завивки, переохолодження;
• Плішивість, трихоптилоз, ламкість волосся;
• Порушення структури волосяного покриву;
• Врослі волоски, фолікуліт.


Фототрихоскопія – це безболісний, неінвазивний метод діагностики та цифрового дослідження волосся і шкіри голови, що не вимагає додаткової підготовки.

Трихоскопія у Кривому Розі, оцінка стану волосся

 

Для встановлення максимально точного діагнозу, разом з трихоскопією, лікарі Клініки Медітон застосовують аналіз біохімічних показників крові, аналіз гормонального фону пацієнта, дослідження імунної системи. При необхідності, фахівець видає направлення на обстеження у суміжних лікарів (гінеколога, уролога, ендокринолога), може призначити біопсію та гістологічний аналіз.

 

В арсеналі наших лікарів сучасні методики та технології вивчення волосся, обладнання для діагностики облисінь будь-якого типу, втрати волосся через вплив зовнішніх факторів. Це розширює можливості та наближає до позначки в 100% щодо точності результатів обстеження, що позитивно відбивається на подальшому курсі лікування волосся та шкіри голови.

 

Враховуючи, що стан волосся є прямим показником загального стану здоров'я, а також факт розвитку патологій на фоні активізації грибкових інфекцій, при виявленні у себе будь-яких симптомів захворювань, або ж при погіршенні зовнішнього вигляду волосся, не варто вдаватися до самолікування народними методами. Щоб уникнути повного облисіння і погіршення стану волосся, слід негайно записатися на прийом трихолога, пройти огляд та комп'ютерну трихоскопію, а також низку діагностичних заходів, що сприяють встановленню причин патологічного процесу – лабораторні дослідження, цифрова дерматоскопія та інші!


Дослідження стану волосся, цифрова діагностикаДослідження стану волосся, цифрова діагностикаЦифрова трихоскопія у Кривому Розі на Філатова, консультація трихолога, повний лікувально-діагностичний комплекс. Призначення лікування, відстеження динаміки терапії, профілактичні огляди!

 

Зверніть увагу:

Трихоскопія в Кривому Розі, ціна

Косметика для лікування волосся Satura Rosta

Мезотерапія голови: вітамінні коктейлі

Поділитися