Трихоскопія в Кривому РозіТрихоскопія в Кривому Розі

Трихоскопія є найбільш успішним і унікальним методом дослідження шкіри голови і волосся. Трихоскоп являє собою новітній апарат, оснащений спеціальною цифровою камерою з високою роздільною здатністю, а також комплектом об'єктивів з можливістю багаторазового збільшення під час зйомки (від 10 до 1000 разів). Під час проведення процедури, фахівець робить кілька знімків шкірних покривів голови, а також знімки фолікул і самого волосся. Пропонуємо проведення дослідження волосся методом трихоскопії у Кривому Розі. Для запису звертайтеся за зазначеними телефонами!

 

Цифрова трихоскопія є миттєвим і найбільш інформативним способом діагностики. Даний метод можна використовувати при усіх проблемах здоров'я волосся і шкіри голови. Крім діагностики захворювань волосся, за допомогою трихоскопії спеціалісти успішно проводять дерматоскопію і можуть виконати дослідження шкірних утворень без операційного втручання.

 

Переваги та можливості методу

 

Трихоскоп дає можливість визначати всі найважливіші показники стану шкіри і волосся на голові:
• Тип і стан шкіри (повна діагностика шкіри голови);
• Щільність і стан фолікулів волосся;
• Щільність волосся;
• Типи і фази росту волосся;
• Стан сальних і потових залоз на голові.


Основні переваги методу трихоскопіїОсновні переваги методу трихоскопії

За допомогою трихоскопії лікарі можуть комплексно вивчити структуру волосся, від кореня до кінчика, і з точністю визначити ступінь стоншування або руйнування волосяних покривів пацієнта. Тому даний метод діагностики також ефективний при обстеженні пацієнта з шкірними захворюваннями.

 

Для отримання висновку фототрихограми, готові знімки обробляють на комп'ютері за допомогою спеціальної програми. Таким чином, лікар може повною мірою проаналізувати всі побачені симптоми і виявлені ознаки захворювання волосся. Далі фахівець складає висновок, в якому вказана загальна картина стану волосся, темпи випадання волосся, а також рекомендовані методи подальшого лікування пацієнта.

 

Показання до застосування трихоскопії

 

Показаннями до проведення трихоскопії служать наступні симптоми і захворювання:
• Облисіння будь-якого типу (в тому числі вогнищеве облисіння та інші типи);
Будь-який тип лупи (себорея, сухі або жирні кірки);
• Сухі кінчики, жирне біля кореня волосся, посічене або ламке волосся;
• Будь-який тип пошкодження волосся або шкіри голови (різні травми голови, часте фарбування волосся, гарячі завивки, переохолодження);
• Плішивість, трихоптилоз;
• Ламкість волосся;
• Порушення структури волосяного покриву;
• Врослі волоски, фолікуліт.


Фототрихоскопія є абсолютно безболісним, не вимагаючим ніякої додаткової підготовки, методом діагностики та обстеження волосся і шкіри голови.

Трихоскопія у Кривому Розі: оцінка стану волосся

 

Для встановлення максимально точного діагнозу, разом з трихоскопією, фахівці Клініки Медітон застосовують також аналіз основних біохімічних показників крові, аналіз гормонального фону пацієнта, дослідження імунної системи. При необхідності, фахівець дає направлення на обстеження у суміжних лікарів (гінеколога, уролога, ендокринолога).

 

Лікарі Клініки Медітон володіють усіма найбільш сучасними методами для діагностики та успішного лікування облисіння та інших захворювань волосся.

 

Враховуючи, що стан волосся є прямим показником загального стану здоров'я організму, а також те, що деякі захворювання можуть бути викликані грибковими інфекціями, при виявленні у себе будь-яких симптомів захворювань, або ж при погіршенні зовнішнього вигляду волосся, не варто вдаватися до самолікування народними методами. Щоб уникнути повного облисіння і погіршення стану волосся, слід негайно звернутися за консультацією до спеціалістів, які проведуть повне обстеження і призначать правильне і ефективне лікування.


Повне дослідження стану волоссяПовне дослідження стану волоссяЦифрова трихоскопія: Кривий Ріг, відділення трихології на Філатова! Запис по телефону: (098) 530-60-40 – реєстратура клініки. Оцінка стану волосся, встановлення причин патологій шкіри голови, точна ідентифікація захворювання, призначення лікування!

 

Зверніть увагу:

Консультація трихолога, призначення лікування

Косметика для лікування волосся Satura Rosta

Мезотерапія голови: вітамінні коктейлі

Поділитися