Фототрихограма в Кривому РозіФототрихограма в Кривому Розі

Якщо ви помітили, що ваше волосся стало жирним або дуже сухим, більше ламається або випадає, слід негайно звернутися до фахівців і провести діагностику волосся. Трихограма у Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка Медітон!

 

Фототрихограма – це дослідження волосся за допомогою мікроскопа, що дозволяє провести диференційну діагностику між дифузним і андрогенетичним випаданням волосся. Діагностика волосся – досить цікава процедура, під час якої пацієнт зможе бачити на екрані монітора, як виглядає його волосся при різному ступеню збільшення.

 

Збільшення зображення волосся в 60 разів

 

Дане дослідження у трихології проводиться за допомогою спеціального мікроскопа. Спочатку робиться оглядовий знімок волосяного покриву. Потім, мікроскоп збільшує зображення в 60 разів, а спеціальна програма підраховує кількість волосся (в будь-якій стадії) на 1 квадратний сантиметр і порівнює реальний результат з встановленою нормою. Процедура називається трихограмою.

 

Серед щодня проводимих дій (миття волосся, розчісування, тертя об одяг), складно точно встановити яка тенденція до облисіння у людини. Тому така діагностика зможе показати, чи є реальна проблема втрати волосся, або ситуація з випаданням волосся у межах норми. А також, в якій стадії на даний момент знаходиться волосся (період активного росту або період спокою).

 

Збільшення зображення волосся в 200 разів


Збільшення зображення волоссяЗбільшення зображення волосся

Збільшення зображення в 200 разів мікроскопом дозволить розглянути стан шкірного покриву голови (суха або жирна шкіра, себорея, дерматит). Крім того, трихолог зможе вивчити товщину волосся, що є дуже важливим критерієм, який дозволяє оцінити чутливість волосся до впливу гормонів андрогенів.

 

Практична трихологія допускає наявність тонких волосків серед здорових, але їх кількість не повинна перевищувати 20% від загального числа. Якщо цей показник вище, значить, волосся знаходиться в гормонозалежному стані. Багаторазове збільшення дає можливість фахівцеві побачити жовті точки – порожні волосяні фолікули. Але в нормі їх взагалі бути не повинно. Волосся має рости подвійними або потрійними пучками – юнітами. Таким чином, ще на ранній стадії, лікар трихолог може діагностувати у пацієнта облисіння або осередкове облисіння.

 

Збільшення зображення волосся в 1000 разів


При розгляді зі збільшенням у 1000 разів, фахівець зможе вивчити стрижень волоса. А, як відомо, на стрижні накопичуються всі пошкодження за час життя волоса, будь то фарба, вплив сонця, або надлишок хлору у воді. І таким чином, лікар зможе провести діагностику випадіння волосся і уточнити, чи підходять волоссю пацієнта використовувані засоби.

 

Переваги фототрихограми

 

Фототрихограма є незамінним і вкрай показовим методом для розгляду стану волосся, як до початку курсу лікування, так і після його закінчення (так звані періоди спокою росту волосся). Адже, як правило, нова «поросль» після лікування ще досить довгий час залишається непомітною на голові, і щоб її побачити, необхідно, щоб вона відросла на 3-4 см, а для цього знадобиться близько 2-3 місяців. Тоді як при використанні методу фототрихограми, мікроскоп зможе розрізнити зміни вже через один місяць лікування, і побачити всі стадії росту волосся після застосування курсу.

 

По закінченню процедури, пацієнт отримує детальну роздруківку, де буде описано стан волосся, фактичний стан волосяного покриву, всі наявні відхилення від норми, а також звернута увага на наявні проблеми, які потребують якнайшвидшого лікування.

 

Фототрихограмма – метод вивчення стану волоссяФототрихограмма – метод вивчення стану волоссяФахівці Клініки Медітон проводять діагностику та лікування волосся, використовуючи у своїй повсякденній практиці цифровий трихоскоп, який дає можливість вже при первинному зверненні пацієнта встановити діагноз і призначити ефективне лікування, що дозволяє попередити подальше випадання і повернути волоссю життєву силу і природну привабливість.

 

Фототрихограма: Кривий Ріг,  Філатова, 10, Клініка Медітон, відділення трихології! Запис по телефону (098) 530-60-40 – контакт-центр, реєстратура!

 

Потрібна інформація:

Дифузне випадання волосся: діагностика та лікування

Лікування вогнищевого облисіння у Кривому Розі

Здорове волосся: правила догляду

Поділитися