Фототрихограма в Кривому РозіФототрихограма в Кривому Розі

Якщо ви помітили, що ваше волосся стало жирним або дуже сухим, більше ламається або випадає, волосся стоншується та змінює колір, слід негайно звернутися до трихолога. Діагностика волосся, комплексне обстеження та аналізи, трихограма у Кривому Розі: відділення трихології Клініки Медітон!

 

Фототрихограма – це дослідження волосся за допомогою мікроскопа, що дозволяє провести диференційну діагностику між дифузним і андрогенетичним випаданням волосся. Діагностика волосся – досить цікава процедура, під час якої пацієнт зможе бачити на екрані монітора, як виглядає його волосся при різному ступеню збільшення.

 

У свою чергу, мікроскопія волосся сприяє ідентифікації причин захворювання волосся, завдяки чому трихолог визначає патологічний процес та вплив на його розвиток внутрішніх та зовнішніх факторів, призначає лікування облисіння, порідіння та витончення волосся.

 

Мікроскопія волосся, збільшення в 60 разів

 

Дане дослідження у трихології проводиться за допомогою спеціального мікроскопа. Спочатку робиться оглядовий знімок волосяного покриву. Потім, мікроскоп збільшує зображення в 60 разів, а спеціальна програма підраховує кількість волосся (в будь-якій стадії) на 1 квадратний сантиметр і порівнює реальний результат з встановленою нормою.

 

Серед щодня проводимих дій (миття волосся, розчісування, тертя об одяг), складно точно встановити яка тенденція до облисіння у людини. Тому трихограма волосся зможе показати, чи є реальна проблема втрати волосся, або ситуація з випаданням волосся у межах норми. А також, в якій стадії на даний момент знаходиться волосся – період активного росту або період спокою.

 

Мікроскопічне дослідження волосся, збільшення в 200 разів


Збільшення зображення волоссяЗбільшення зображення волосся

Збільшення зображення в 200 разів мікроскопом дозволить розглянути стан шкірного покриву голови – суха або жирна шкіра, себорея, дерматит. Також трихолог зможе вивчити товщину волосся, що є дуже важливим критерієм, який дозволяє оцінити чутливість волосся до впливу гормонів андрогенів.

 

Практична трихологія допускає наявність тонких волосків серед здорових, але їх кількість не повинна перевищувати 20% від загального числа. Якщо цей показник вище, значить, волосся знаходиться в гормонозалежному стані. Багаторазове збільшення дає можливість фахівцеві побачити жовті точки – порожні волосяні фолікули. Але в нормі їх взагалі бути не повинно. Волосся має рости подвійними або потрійними пучками – юнітами. Таким чином, ще на ранній стадії, лікар трихолог може діагностувати у пацієнта облисіння або осередкове облисіння.

 

Трихограма, збільшення зображення волосся в 1000 разів


При розгляді зі збільшенням у 1000 разів, фахівець зможе вивчити стрижень волоса. А, як відомо, на стрижні накопичуються всі пошкодження за час життя волоса, будь то фарба, вплив сонця, або надлишок хлору у воді. І таким чином, лікар зможе провести діагностику випадіння волосся і уточнити, чи підходять волоссю пацієнта використовувані засоби.

 

Трихограма у Кривому Розі на Філатова: переваги

 

Фототрихограма є незамінним і вкрай показовим методом для розгляду стану волосся, як до початку курсу лікування, так і після його закінчення. Це так звані періоди спокою росту волосся. Адже, як правило, нові волоски після лікування ще досить довгий час залишаються непомітними на голові, і щоб їх побачити, необхідний зріст до 3-4 см, а це близько 2-3 місяців. Тоді як при використанні фототрихограми волосся, мікроскоп зможе розрізнити зміни вже через один місяць лікування, і побачити всі стадії росту волосся після застосування курсу.

 

По завершенню процедури, пацієнт отримує детальну роздруківку, де буде описано стан волосся, фактичний стан волосяного покриву, всі наявні відхилення від норми, а також проблеми, що потребують якнайшвидшого лікування.

 

Фототрихограмма – вивчення стану волоссяФототрихограмма – вивчення стану волоссяФахівці Клініки Медітон проводять діагностику та лікування волосся, використовуючи у своїй повсякденній практиці цифровий трихоскоп, який дає можливість вже при первинному зверненні пацієнта встановити діагноз і призначити ефективне лікування, що дозволяє попередити подальше випадання і повернути волоссю життєву силу і природну привабливість. Своєчасна діагностика в трихології, а саме трихограма та трихоскопія, дерматоскопія та лабораторні аналізи, сприяють якості та ефективності курсу призначеного лікування та фізіотерапевтичних процедур!

 

Трихограма волосся на Філатова у Кривому Розі, консультація трихолога та призначення лікування за результатами обстеження. Записуйтесь через реєстратуру або Особистий кабінет!

 

Потрібна інформація:

Трихограма в Кривому Розі, ціна

Дифузне випадання волосся

Лікування вогнищевого облисіння

Поділитися