Дифузне випадання волоссяДифузне випадання волосся

Дифузна алопеція являє собою інтенсивне облисіння на всій площі голови, як у жінок, так і у чоловіків. Цей тип випадіння волосся з'являється в результаті змін біологічної програми розвитку росту волосся в зв'язку з будь-яким негативним впливом на організм. Ми пропонуємо професійну діагностику та лікування дифузного випадання волосся у Кривому Розі!

 

У жінок алопеція іноді носить косметичний характер виникнення. Тобто, випадання волосся в результаті пересушування феном, використання прасок для волосся, а також сильних засобів для фіксації укладки. Також, спровокувати появу дифузного облисіння можуть перенесені раніше важкі захворювання, прийом сильних лікарських препаратів, вагітність, тривале дотримання жорсткої дієти.

 

Симптоми і види дифузного випадіння волосся

 

Дифузне облисіння супроводжується посиленим випаданням волосся з різних ділянок голови. Хоча спочатку захворювання патологія проявляється в появі всього однієї лисіючої смужки в області тімені. У найбільш важких випадках, шкіру голови повністю видно через волосся. При цьому процес облисіння може супроводжуватися жирною (рідше сухою) себореєю.

 

Такі фактори, як тривалість випадання волосся і регулярне збільшення кількості випадаючого волосся, свідчать про те, що облисіння вже з'явилося і інтенсивно розвивається.

 

Існує два типи дифузної алопеції: телогенове випадання волосся і анагенове випадання. При телогеновому випаданні спостерігається інтенсивне облисіння, яке може посилюватися в певні періоди часу. Ріст волосся при цьому слабшає. Причинами випадіння волосся цього виду можуть стати вагітність, фізичні травми, складні операції, скасування прийому пероральних контрацептивів, сувора тривала дієта, фізична перевтома і стреси.


При анагеновій формі випадіння волосся на організм і фолікули волосся, як правило, впливають більш сильні і швидкодіючі фактори. В результаті такого облисіння, фолікули не переходять в стадію спокою, тому волосся просто випадає безпосередньо зі стадії росту. Відбувається це дуже інтенсивно. Факторами патології можуть бути радіація, хіміотерапія, вплив отрут. Однак після усунення причини, що викликала облисіння, процес випадання волосся цілком реверсивний.

 

Дифузна алопеція: лікування випадіння волосся в Кривому Розі

 

На жаль, при дифузній алопеції, відновлення волосся – завдання дуже важке. При грамотному спеціальному лікуванні можна зупинити подальше облисіння, але відновити зростання вже випавшого волосся – практично неможливо. Тільки при своєчасному зверненні до фахівців і якнайшвидшому грамотному призначенні терапії, можна домогтися зменшення випадання волосся.

 

При зверненні до лікаря-трихолога, він в першу чергу проводить обстеження шкірних покривів голови та перевіряє їх на предмет наявності запалень. Потім трихолог оцінює розподіл і густоту наявного волосяного покриву з подальшим оглядом діаметра волосся, його форми та довжини, а також зі встановленням ступеню ламкості. Для цього спеціалісти Клініки Медітон проводять візуальну оцінку стану шкіри волосистої частини голови та стану волосяних фолікулів, завдяки чому, в деяких випадках, можна встановити причину і ступінь облисіння вже під час огляду пацієнта.

 

Потім проводяться аналіз крові і трихограма. Призначаються консультації лікаря ендокринолога, уролога і гінеколога.


Під час лікування випадіння волосся та облисіння, крім спеціальних препаратів, лікарі, як правило, рекомендують збагатити пацієнту раціон харчування продуктами, що містять вітаміни C, E, A, B6, B1 і спеціальними мікроелементами.

 

Лікування облисіння у Кривому РозіЛікування облисіння у Кривому РозіДифузна алопеція: лікування облисіння в Кривому Розі, відділення трихології Клініки Медітон на Філатова. Діагностика, аналізи та тести, розробка індивідуальної програми терапії патології волосся та шкіри голови. Запис проводиться по телефону (098) 530-60-40!

 

Цікаве по темі:

Вогнищеве облисіння: діагностика та лікування

Професійна діагностика в трихології – TrichoScience

Regenera – капілярне лікування випадіння волосся

Поділитися