Лікування захворювань волосся у Кривому РозіЛікування захворювань волосся у Кривому РозіВолосся не є самостійним органом, оскільки це придаток шкіри. Саме тому стан волосся залежить від здоров'я організму людини в цілому, а також стану його шкірних покривів. Хвороби волосся людини, в більшості випадків, є одним із зовнішніх показників внутрішніх захворювань. І оскільки всі процеси в організмі людини повністю взаємопов'язані, то навіть незначне порушення і збої в роботі імунної або гормональної системи, а також неврологічні розлади або збої в роботі шлунково-кишкового тракту, практично відразу відображаються на стані здоров'я шкіри, а значить, і на зовнішньому вигляді і структурі волосяного покриву. Крім того, спадковість також впливає на випадання волосся і ймовірність розвитку того чи іншого захворювання волосяного покриву.

 

Захворювання волосся неприємні і візуально зрозумілі, вони відбиваються на самопочутті та самооцінці. Тому важливо негайно отримати консультацію трихолога. Лікування волосся у Кривому Розі: діагностичний комплекс трихоскопія та трихограма, ін'єкційні методики для лікування захворювань волосся, фізіотерапевтичні процедури, відновлення волосся Regenera Activa у відділенні трихології на Філатова!

 

Причини розвитку захворювань волосся

 

Хвороби волосся, які вивчає трихологія, можуть бути спровоковані різними причинами, серед яких внутрішні і зовнішні.


До внутрішніх можна віднести наступні:
Шкірні захворювання, запальні інфекції;
• Перенесені операції, інтоксикація організму;
• Алергія на прийняті лікарські препарати, розлад нервової або гормональної системи;
• Опромінення при лікуванні онкозахворювань, дефіцит мікроелементів і вітамінів в організмі;
• Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту.

 

До числа зовнішніх причин захворювань волосся можна віднести:
Недотримання основ гігієни, різні травми голови;
• Часте фарбування волосся і хімічна завивка, часте і тривале перебування на холоді без головного убору.

 

Алопеція або облисіння голови. Серед причин розвитку облисіння часті стреси, відносяться часті стреси, спадкова схильність, велика крововтрата в результаті травмування, ендокринні порушення в організмі, дефіцит заліза та білків, наслідок лікування антикоагулянтами, прийом препаратів, що знижують рівень холестерину в організмі, а також надлишок вітаміну А. Найбільш часто зустрічається осередкове та андрогенетичне облисіння. Ці два види облисіння можуть бути спровоковані гормональним збоєм в організмі, а також підвищенням рівня чоловічих статевих гормонів. При випаданні волосся, спочатку у пацієнта утворюються залисина в області чола, а потім лисина поширюється від чола до тімені. Випадання волосся у чоловіків може розвинутися до 20 років, а у жінок до 20-30.

 

Також, алопеція може бути спровокована на тлі значного підвищення або порушення роботи сальних залоз. Важливо знати, що від випадіння волосся не допоможе збільшення частоти миття, а ще більше посилить процес розвитку захворювання, тому необхідно негайно звернутися до фахівця, який призначить правильне лікування алопеції.

 

На погіршенні стану здоров'я волосся також позначається недолік кальцію в організмі. Така ситуація найбільш часто зустрічається у жінок в період менопаузи. В такому випадку необхідно застосовувати лікування у вигляді замісної гормональної терапії, яка допоможе заповнити недолік кальцію.

 

Облисіння, як правило, є наслідком опромінення при лікуванні онкологічних захворювань. Нерідко зустрічається післяпологове випадіння волосся у жінок, яке проходить без застосування додаткового лікування, приблизно через 2-3 тижні.

 

Основні захворювання волосся

 

Які захворювання волосся зустрічаються найбільш часто:
• Облисіння (алопеція), плішивість та себорея;
• Гіперхромія, гіпохромія, трихоптилоз, червоний вовчак, трихоклазія (ламкість волосся);
• Порушення структури волосяного покриву, врослі волоски, альбінізм, педикульоз;
• Грибкові захворювання (мікози), трихонодоз, гірсутизм;
Псоріаз (лускатий лишай), фолікуліт.

 

Захворювання волосся та симптоми

 

Захворювання волосся, симптоми та ознаки патологіїЗахворювання волосся, симптоми та ознаки патологіїСеборея – захворювання волосся, що характеризується змінами в кількості виділяємого шкірного жиру. Існує 2 типи себореї: суха і жирна. Суха себорея є прямим наслідком недостатньої кількості виділяємого сальними залозами шкірного жиру. У цьому випадку, шкіра стає пересушеною, вона лущиться, а волосяний покрив стає вкрай ламким. Волосся тоншає, у нього пропадає природний блиск, з'являється лупа. При цьому важливо розрізняти появу лупи з таким симптомом як лущення шкіри на голові. При розвитку жирної себореї, відбувається навпаки. Волосся стає надмірно жирним, склеюється в пасма, а на шкірному покриві з'являються жирні кірки жовтуватого кольору. Жирна себорея супроводжується свербінням і може спровокувати передчасне випадіння волосся.

 

Гіперхромія є порушенням в роботі організму і виявляється як посилена пігментація, в результаті якої змінюється натуральний колір волосся.

 

Гіпохромія являє собою раннє посивіння в результаті нестачі в організмі вітамінів.

 

Трихоптилоз є наслідком недолікованої сухої себореї. При цьому волосся стає тьмяним, неживим і безбарвним.

 

Трихоклазія – надмірна ламкість волосся, викликана неправильним доглядом за ним. При розвитку цього захворювання, волосся починає обламуватися практично відразу над рівнем шкіри.

 

Вросле волосся. Такий симптом, як правило, є наслідком перенесених травм або сильних запальних процесів в організмі. При цьому волосся, виходячи з фолікула на поверхню шкірного покриву, починає загинатися і знову вростати в шкіру. Або не виходячи на поверхню, волосся може рости відразу під роговим шаром.

 

Альбінізм. Складне захворювання організму, при якому відзначається вроджена відсутність пігментації волосяного покриву. Як правило, альбінізм є наслідком отруєння сильними отрутами або раніше перенесених шкірних захворювань.

 

Гірсутизм – це захворювання є прямим наслідком порушення роботи ендокринної або нервової системи. В результаті такого порушення, на місці тонкого пушкового волосся починають рости грубі пігментовані волоски.

 

Мікоз. Захворювання відноситься до типу грибкових. Його поява викликана хвороботворними грибками, які вражають шкірні покриви людини і волосся. До числа захворювань, викликаних грибками, можна віднести стригучий лишай, паршу (фавус) і мікроспорію. Таке захворювання є інфекційним і передається через головні убори, гребінці та одяг.

 

Трихонодоз. Це досить поширене захворювання, яке є результатом неправильного догляду за волоссям, в результаті якого відбувається порушення структури стрижня волоса. Основним симптомом цього захворювання є вузлуватість структури волоса, розщеплення волосся, схильність до сплутування і утворення петель на волоссі при розчісуванні. Серед методів лікування трихонодозу – дбайливий і правильний догляд за волоссям, використання щадних методів догляду і укладання, рідке миття волосся і делікатне розчісування з використанням гребенів з рідкими зубами. При цьому захворюванні протипоказані знебарвлення і хімічна завивка.

 

Фолікуліт являє собою запалення волосяних фолікул. Це захворювання викликають бактерії стафілококи. При появі фолікуліту, відбувається значне почервоніння шкіри голови, а також розвиваються хворобливі гнійні утворення. Саме тому, враховуючи, що стан волосся є прямим наслідком загального стану здоров'я пацієнта, а також те, що деякі захворювання можуть бути викликані грибковими інфекціями, при виявленні яких-небудь симптомів захворювань, або ж при погіршенні зовнішнього вигляду волосся, не варто вдаватися до самолікування або використовувати для лікування випадіння волосся народні методи. Щоб уникнути повного облисіння і погіршення стану, краще негайно звернутися за консультацією до фахівців, і кваліфікований лікар-трихолог призначить грамотне лікування.

 

Клінічне обстеження та діагностика волосся у Кривому Розі

 

В медичному центрі Клініка Медітон використовують сучасні технології для діагностики та лікування захворювань волосся. Практикуючі фахівці застосовують класичні методи медичних досліджень і аналізів (біохімічний, мікроелементарний), а також методи цифрової трихоскопії. Завдяки професійному підходу та новітньому обладнанню, лікарі отримують максимально точні дані про стан здоров'я волосяного покриву і можуть грамотно визначити результати своїх досліджень. На підставі проведених обстежень, спеціалісти підбирають для пацієнта максимально ефективне та індивідуальне лікування волосся, а також розробляють рекомендації для подальшого догляду за волоссям і шкірою голови. Крім того, в Клініці Медітон проводиться лікування алопеції і повний спектр процедур, спрямованих на боротьбу і профілактику випадіння волосся, а також на поліпшення росту і структури волосся. Серед таких процедур – мезотерапія волосистої частини голови, використання терапевтичного лазера, лікувальний масаж волосистої частини голови, відновлення волосся Regenera, а також кріотерапія та плазмотерапія волосся, використання інших новітніх методик та засобів від випадіння волосся.

 

Завдяки постійному розвитку нашого відділення трихології на Філатова, маємо можливість точної діагностики захворювань волосся для отримання загальної картини та призначення ефективної терапії, комплексного впливу фізіотерапевтичних процедур та зовнішніх засобів для лікування волосся, ін'єкційних методик – плазмоліфтинг волосся та шкіри голови, мезотерапія. Пропонуємо експертне лікування себореї та фолікуліту, облисінь різного типу, врослого волосся та гіперхромії.

 

Лікування захворювань волосся, Кривий Ріг: консультація трихологаЛікування захворювань волосся, Кривий Ріг: консультація трихологаПрийом трихолога на Філатова: лікування захворювань волосся у Кривому Розі. Точна діагностика патологій шкіри голови та волосся, повний лабораторний комплекс та експертна апаратна діагностика, призначення лікування волосся, зовнішніх засобів та процедур. Запис за телефоном (098) 530-60-40.

 

Важливо знати:

Запис на прийом трихолога

Фототрихограма – мікроскопічне дослідження волосся

Косметика для лікування волосся Satura Rosta

Поділитися