Лікування захворювань волосся у Кривому РозіЛікування захворювань волосся у Кривому РозіВолосся не є самостійним органом, оскільки це придаток шкіри. Саме тому стан волосся залежить, в першу чергу, від здоров'я організму людини в цілому, а також стану його шкірних покривів. Хвороби волосся людини, в більшості випадків, є одним із зовнішніх показників внутрішніх захворювань. І оскільки всі процеси в організмі людини повністю взаємопов'язані, то навіть незначне порушення і збої в роботі імунної або гормональної системи, а також неврологічні розлади або збої в роботі шлунково-кишкового тракту, практично відразу відображаються на стані здоров'я шкіри, а значить, і на зовнішньому вигляді і структурі волосяного покриву. Крім того, спадковість також впливає на випадання волосся і ймовірність розвитку того чи іншого захворювання волосяного покриву.

 

Ми пропонуємо ефективне лікування захворювань волосся у Кривому Розі. Звертайтесь за адресою або по телефону!

 

Причини розвитку захворювань волосся

 

Хвороби волосся, які вивчає трихологія, можуть бути спровоковані різними причинами, серед яких внутрішні і зовнішні.


До внутрішніх можна віднести наступні:
Шкірні захворювання, запальні інфекції;
• Перенесені операції, інтоксикація організму;
• Алергія на прийняті лікарські препарати, розлад нервової або гормональної системи;
• Опромінення при лікуванні онкозахворювань, дефіцит мікроелементів і вітамінів в організмі;
• Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту.

 

До числа зовнішніх причин захворювань волосся можна віднести:
Недотримання основ гігієни, різні травми голови;
• Часте фарбування волосся і хімічна завивка, часте і тривале перебування на холоді без головного убору.

 

Алопеція (облисіння) голови зустрічається різних видів. До причин, що спричинили облисіння, відносяться часті стреси, спадкова схильність, велика крововтрата в результаті травмування, ендокринні порушення в організмі, дефіцит заліза та білків, наслідок лікування антикоагулянтами, прийом препаратів, що знижують рівень холестерину в організмі, а також надлишок вітаміну А. Найбільш часто зустрічається осередкове та андрогенетичне облисіння. Ці два види облисіння можуть бути спровоковані гормональним збоєм в організмі, а також підвищенням рівня чоловічих статевих гормонів. При випаданні волосся, спочатку у пацієнта утворюються залисина в області чола, а потім лисина поширюється від чола до тімені. Випадання волосся у чоловіків може розвинутися до 20 років, а у жінок до 20-30.

 

Також, алопеція може бути спровокована на тлі значного підвищення або порушення роботи сальних залоз. Важливо знати, що від випадіння волосся не допоможе збільшення частоти миття, а ще більше посилить процес розвитку захворювання, тому необхідно негайно звернутися до фахівця, який призначить правильне лікування алопеції.

 

На погіршенні стану здоров'я волосся також позначається недолік кальцію в організмі. Така ситуація найбільш часто зустрічається у жінок в період менопаузи. В такому випадку необхідно застосовувати лікування у вигляді замісної гормональної терапії, яка допоможе заповнити недолік кальцію.

 

Облисіння, як правило, є наслідком опромінення при лікуванні онкологічних захворювань. Нерідко зустрічається післяпологове випадіння волосся у жінок, яке проходить без застосування додаткового лікування, приблизно через 2-3 тижні.

 

Основні захворювання волосся

 

Захворювання волосся: симптоматикаЗахворювання волосся: симптоматикаЯкі захворювання волосся зустрічаються найбільш часто:
• Облисіння (алопеція), плішивість та себорея;
• Гіперхромія, гіпохромія, трихоптилоз, червоний вовчак, трихоклазія (ламкість волосся);
• Порушення структури волосяного покриву, врослі волоски, альбінізм, педикульоз;
• Грибкові захворювання (мікози), трихонодоз, гірсутизм;
Псоріаз (лускатий лишай), фолікуліт.

 

Захворювання волосся та симптоми

 

Себорея – захворювання волосся, що характеризується змінами в кількості виділяємого шкірного жиру. Існує 2 типи себореї: суха і жирна. Суха себорея є прямим наслідком недостатньої кількості виділяємого сальними залозами шкірного жиру. У цьому випадку, шкіра стає пересушеною, вона лущиться, а волосяний покрив стає вкрай ламким. Волосся тоншає, у нього пропадає природний блиск, з'являється лупа. При цьому важливо розрізняти появу лупи з таким симптомом як лущення шкіри на голові. При розвитку жирної себореї, відбувається навпаки. Волосся стає надмірно жирним, склеюється в пасма, а на шкірному покриві з'являються жирні кірки жовтуватого кольору. Жирна себорея супроводжується свербінням і може спровокувати передчасне випадіння волосся.

 

Гіперхромія є порушенням в роботі організму і виявляється як посилена пігментація, в результаті якої змінюється натуральний колір волосся.

 

Гіпохромія являє собою раннє посивіння в результаті нестачі в організмі вітамінів.

 

Трихоптилоз є наслідком недолікованої сухої себореї. При цьому волосся стає тьмяним, неживим і безбарвним.

 

Трихоклазія – надмірна ламкість волосся, викликана неправильним доглядом за ним. При розвитку цього захворювання, волосся починає обламуватися практично відразу над рівнем шкіри.

 

Вросле волосся. Такий симптом, як правило, є наслідком перенесених травм або сильних запальних процесів в організмі. При цьому волосся, виходячи з фолікула на поверхню шкірного покриву, починає загинатися і знову вростати в шкіру. Або не виходячи на поверхню, волосся може рости відразу під роговим шаром.

 

Альбінізм. Складне захворювання організму, при якому відзначається вроджена відсутність пігментації волосяного покриву. Як правило, альбінізм є наслідком отруєння сильними отрутами або раніше перенесених шкірних захворювань.

 

Гірсутизм – це захворювання є прямим наслідком порушення роботи ендокринної або нервової системи. В результаті такого порушення, на місці тонкого пушкового волосся починають рости грубі пігментовані волоски.

 

Мікоз. Захворювання відноситься до типу грибкових. Його поява викликана хвороботворними грибками, які вражають шкірні покриви людини і волосся. До числа захворювань, викликаних грибками, можна віднести стригучий лишай, паршу (фавус) і мікроспорію. Таке захворювання є інфекційним і передається через головні убори, гребінці та одяг.

 

Трихонодоз. Це досить поширене захворювання, яке є результатом неправильного догляду за волоссям, в результаті якого відбувається порушення структури стрижня волоса. Основним симптомом цього захворювання є вузлуватість структури волоса, розщеплення волосся, схильність до сплутування і утворення петель на волоссі при розчісуванні. Серед методів лікування трихонодозу – дбайливий і правильний догляд за волоссям, використання щадних методів догляду і укладання, рідке миття волосся і делікатне розчісування з використанням гребенів з рідкими зубами. При цьому захворюванні протипоказані знебарвлення і хімічна завивка.

 

Фолікуліт являє собою запалення волосяних фолікул. Це захворювання викликають бактерії стафілококи. При появі фолікуліту, відбувається значне почервоніння шкіри голови, а також розвиваються хворобливі гнійні утворення. Саме тому, враховуючи, що стан волосся є прямим наслідком загального стану здоров'я пацієнта, а також те, що деякі захворювання можуть бути викликані грибковими інфекціями, при виявленні яких-небудь симптомів захворювань, або ж при погіршенні зовнішнього вигляду волосся, не варто вдаватися до самолікування або використовувати для лікування випадіння волосся народні методи. Щоб уникнути повного облисіння і погіршення стану, краще негайно звернутися за консультацією до фахівців, і кваліфікований лікар-трихолог призначить грамотне лікування.

 

Клінічне обстеження та діагностика волосся у Кривому Розі

 

В медичному центрі Клініка Медітон використовують сучасні технології для діагностики та лікування захворювань волосся. Практикуючі фахівці застосовують класичні методи медичних досліджень і аналізів (біохімічний, мікроелементарний), а також методи цифрової трихоскопії. Завдяки професійному підходу та новітньому обладнанню, лікарі отримують максимально точні дані про стан здоров'я волосяного покриву і можуть грамотно визначити результати своїх досліджень. На підставі проведених обстежень, спеціалісти підбирають для пацієнта максимально ефективне та індивідуальне лікування волосся, а також розробляють рекомендації для подальшого догляду за волоссям і шкірою голови. Крім того, в Клініці Медітон проводиться лікування алопеції і повний спектр процедур, спрямованих на боротьбу і профілактику випадіння волосся, а також на поліпшення росту і структури волосся. Серед таких процедур – мезотерапія волосистої частини голови, використання терапевтичного лазера, лікувальний масаж волосистої частини голови, відновлення волосся Regenera, а також кріотерапія та плазмотерапія волосся, використання інших новітніх методик та засобів від випадіння волосся.

 

Лікування захворювань волосся, Кривий Ріг: консультація трихологаЛікування захворювань волосся, Кривий Ріг: консультація трихологаЗаписатися на прийом трихолога для лікування захворювань волосся у Кривому Розі можна за телефоном (098) 530-60-40. Точна діагностика патологій шкіри голови та волосся, повний лабораторний комплекс та експертна апаратна діагностика, призначення лікування волосся!

 

Важливо знати:

Запис на прийом трихолога

Фототрихограма – мікроскопічне дослідження волосся

Косметика для лікування волосся Satura Rosta

Поділитися