Первинний прийом трихолога

300.00

Рекомендації по лікуванню

350.00

Мезотерапія волосистої частини голови

400.00-650.00

Трихоскопія (дослідження волосся та шкіри голови)

300.00

Фототрихограма (апаратна діагностика волосся)

400.00

Плазмотерапія (PRP-терапія, плазмоліфтинг) волосистої частини голови 1 пробірка 8,5 мл

1000.00

1 пробірка 12,5 мл 1300.00

2 пробірки 8,5 мл

1800.00

Фізіотерапевтичне лікування волосистої частини голови з нанесенням активної речовини (дарсонваль + масаж)

170.00

Відновлення волосся Regenera Activa

30000.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення трихологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення трихологіїЗапис до лікаря онлайнФототрихограма: мікроскопія волосся

Лікування вогнищевого облисіння

Лікування себорейного дерматиту

Мезотерапія для відновлення волосся

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Прийом трихолога: ціна в Кривому Розі, вартість лікування волосся

 

Скільки коштує консультація трихолога в Кривому Розі, яка вартість відновлення волосся і лікування шкіри голови, де проводиться мезотерапія голови недорого? Відповіді вже на сайті Клініки Медітон, зокрема, на даній сторінці, де розміщений прайс-лист з трихології!

 

Запрошуємо відвідати кабінет трихолога. Ціни вказані на прийом трихолога, повторний прийом, а також призначення лікування, додаткові рекомендації фахівця. На первинному прийомі проводиться діагностика захворювань шкіри голови і волосся, трихоскопія для апаратної оцінки з багаторазовим збільшенням, а також комп'ютерне дослідження – фототрихограма. Призначає трихолог і аналізи, якщо необхідна серія тестів для підтвердження діагнозу, відстеження динаміки призначеного курсу терапії. Консультація трихолога необхідна для коректного призначення лікування шкіри голови, лікування волосся. У нашій клініці проводиться протокольна терапія різних видів алопеції та інших патологій. Лікування адрогенетичної алопеції, осередкових облисінь та дифузного випадання волосся, терапія фолікуліту та себорейного дерматиту, стригучого лишаю. Лікар рекомендує правильний догляд за волоссям, косметику, шампуні та гелі, спеціальні засоби для жирного та сухого волосся, препарати для лікування лупи. Пропонуємо професійний підхід та адекватні ціни лікування випадіння волосся у Кривому Розі, прийнятну вартість консультації трихолога, діагностики та призначень, а також наступних процедур, які проводяться у медичному центрі на Філатова!

 

Клініка Медітон пропонує експертне лікування волосся, фізіотерапевтичні методики. Додатково, в разі призначення, проводиться мезотерапія, плазмоліфтинг голови: ціни на послуги трихолога вказані у таблиці, як і вартість відновлення волосся Regenera Activa. Будь ласка, для запису звертайтеся за вказаними контактами. Для вас працює call-центр і реєстратура, можливий запис через Особистий кабінет після реєстрації!

Поділитися