Лікування захворювань органів ШКТЛікування захворювань органів ШКТХвороби внутрішніх органів можуть турбувати практично кожну людину, залежно від індивідуальної конституції організму, способу життя, екологічної обстановки та інших численних факторів. Важливим рішенням у разі їхнього прояву є своєчасне звернення за допомогою, а не стандартне ігнорування проблеми з можливим самостійним лікуванням у період загострення. Захворювання органів дихання та травлення, а саме патології легень та бронхів, а також органів шлунково-кишкового тракту, здатні значно погіршити якість життя. Тому необхідно відстежувати всі симптоми, що виникають, і негайно реагувати на їх прояви, адже серед представлених ризиків перехід захворювання в хронічну форму і можливе поєднання деяких станів зі значним погіршенням самопочуття. Пропонуємо ефективне лікування органів ШКТ у Кривому Розі, а також лікування органів дихання: філії клініки на Філатова та Поштовому!


Клініка Медітон пропонує сучасну діагностику та лікування органів дихання та органів травлення, для чого в нас запроваджено передовий лабораторний та апаратний діагностичний комплекс. Значним фактором позитивного впливу на здоров'я пацієнтів є досвід наших фахівців. Ви можете записатися на прийом гастроентеролога, терапевта, пульмонолога, які для підтвердження діагнозу призначать УЗД та інші інструментальні дослідження, а також аналізи та тести в лабораторії!

 

Захворювання органів травлення

 

Як відомо, органи травлення людини є найбільш важливими в життєдіяльності організму. Саме тому, турбота про максимально налагоджене травлення повинна проявлятися у всьому. Це стосується як харчування, його регулярності і збалансованості, так і способу життя людини в цілому. Дихання ж – найважливіша функція в людському організмі, за допомогою якої, людина отримує необхідний обсяг кисню для здійснення повноцінного функціонування всіх органів і систем. Наші лікарі пропонують ефективне лікування органів травлення та дихання в Кривому Розі, експертну діагностику захворювань та індивідуальну програму терапії!

 

Основні патології органів шлунково-кишкового тракту

 

На сьогоднішній день, існує величезний список захворювань органів травлення:
Виразкова хвороба шлунка. Хронічне захворювання, що відноситься до ураження органів шлунково-кишкового тракту. Характеризується утворенням виразок на слизовій оболонці шлунка, а також частими рецидивами;
• Виразка дванадцятипалої кишки. Виразка, яка виникає внаслідок впливу кислоти на слизову оболонку дванадцятипалої кишки. Характеризується рецидивами;
• Жовчнокам'яна хвороба. Утворення каменів в жовчному міхурі і жовчних протоках. Подібне, найчастіше, призводить до розвитку холециститу;
Панкреатит. Група захворювань, що характеризується запаленням підшлункової залози. Захворювання провокує порушення в роботі мозку, легенів, серця, печінки і нирок;
• Холецистит. Найбільш часте ускладнення жовчнокам'яної хвороби виявляється в якості запалення жовчного міхура. Провокує порушення відтоку жовчі;
• Коліт. Запальне захворювання слизової оболонки товстого кишечника. Найчастіше проявляється в організмі чоловіків у віці від 40 до 60 років і у жінок у віці від 20 до 60 років;
Гастрит. Запальні, або дистрофічні зміни слизової оболонки шлунка. Захворювання може бути гострим або хронічним!

 

Причини захворювань органів травлення


Лікування захворювань органів травленняЛікування захворювань органів травлення

Причинами прояву того чи іншого захворювання органів травлення можуть бути як зовнішні, так і внутрішні впливи. До зовнішніх причин можна віднести, наприклад, якість вживаних продуктів. Внутрішні причини виникнення подібного роду захворювань можуть бути генетичними, аутоімунними, а також виникати внаслідок порушення внутрішньоутробного розвитку.

 

Симптоми хвороб органів травного тракту

 

Що стосується симптомів при виникненні різних захворювань органів травлення, їх прояв присутній постійно. З безлічі симптомів, в якості основного можна виділити біль протягом травного процесу. Залежно від виникаючого захворювання, біль буде мати різний характер, локалізуючись в підребер'ї, як в разі виникнення холециститу, або оперізуючий біль, як при панкреатиті. Крім цього, симптомами можуть бути диспепсія, печія і нудота, блювота, дисфагія, анорексія. Симптомами захворювань шлунку, жовчного та печінки можуть бути і різноманітні зміни шкірного покриву.

 

Діагностика патологій ШКТ

 

Для діагностики самого захворювання необхідний обов'язковий безпосередній огляд фахівця. Правильно складений аналіз скарг пацієнта, професійно проведена пальпація, перкусія, аускультація – запорука коректного діагнозу.

 

Часто використовується УЗД ШКТ. Також традиційним методом діагностики при виникненні захворювань органів травлення є колоноскопія. Подібна процедура дозволяє провести повний огляд товстого кишечника на предмет наявності утворень, що представляють серйозну небезпеку для здоров'я пацієнта. Ще одним найбільш достовірним методом дослідження в гастроентерології є біопсія – забір клітин з організму пацієнта. Взяття тканин, а також подальше їх дослідження дозволить визначити абсолютно точний склад досліджуваного матеріалу. Практично завжди терапевт чи гастроентеролог призначає стандартні лабораторні дослідження для встановлення патології ШКТ. Це аналізи сечі та крові, біохімічні дослідження, дихальні тести на Хелікобактер, печінковий профіль та інші аналізи!

 

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в Кривому Розі

 

Стандартно призначається лікувальна дієта, що обмежує вживання шкідливої їжі. У разі виявлення бактеріальних агентів або інфекційних та запальних процесів обов'язковою вважається терапія, спрямована на їх усунення, а також рекомендація застосування відновлювальних препаратів. Лікарі можуть призначити анальгетики та антигістаміни, вітамінні комплекси, засоби замісної терапії ферментами, а також інші препарати та лікарські засоби, курси лікування та процедури, залежно від встановленої хвороби шлунка та кишечника. Необхідно розуміти, що схеми лікування гастриту, панкреатиту, холециститу, лікування гепатозу та інших патологій можуть значно відрізнятися, зокрема, і за рахунок поєднання даних захворювань, їх одночасного хронічного перебігу!

 

Захворювання органів дихання


Захворювання органів диханняЗахворювання органів дихання

Захворювання системи органів дихання людини включає величезних розділ серйозних недуг, які мають прямий зв'язок з ураженням дихальних шляхів. З огляду на те, що система дихання людини розташована в грудній клітці, дуже важливо вилікувати захворювання на самій ранній стадії його розвитку, щоб уникнути несприятливих наслідків, пов'язаних з ускладненнями.

 

Серед найбільш хвилюючих захворювань органів дихання можна виділити наступні:
• Бронхіальна астма. Запальне хронічне захворювання дихальних шляхів, обумовлене хрипами, задишкою, кашлем і болями в грудях;
• Саркоїдоз легенів. Захворювання, яке утворює запалення, що характеризуються ураженням лімфатичних вузлів, печінки, селезінки, органів зору;
• Запалення легенів. Захворювання інфекційного походження, що характеризується запальним процесом легеневої тканини;
Бронхіт. Хвороба характеризується запальним процесом бронхів. У разі набряку слизової оболонки, може відбуватися закупорка бронхів;
• Туберкульоз. Інфекційне захворювання, що вражає легені. Характеризується тривалим кашлем з мокротою, або кровохарканням, лихоманкою, слабкістю!

 

Причини хвороб дихальних органів

 

Що стосується причин виникнення захворювань органів дихання, основною з них є мікроорганізми. Патології легенів та бронхів викликаються одним типом збудника, але іноді їх може бути декілька. Нерідко, до причин захворювання дихальних шляхів відносяться і алергени, з них – побутові, алергени тварин, харчові, лікарські. Наявність хронічних інфекцій, спадковість, генетичні аномалії, зловживання алкоголем також можуть стати провокуючими факторами для розвитку захворювань органів дихання.

 

Симптоми хвороб органів дихання

 

Досить часто, під час розвитку хвороби, пацієнт скаржиться на біль. За походженням і локалізацією больові відчуття можуть бути різними в залежності від положення тіла, інтенсивності кашлю та інших причин. Болить у грудях, при глибокому вдиху, боляче кашляти. Не менш тривожними є симптоми у вигляді задишки, кашлю і кровохаркання.

 

Для найбільш правильної діагностики захворювання необхідно пройти огляд кваліфікованого фахівця, при якому виявляються різного роду патологічні форми грудної клітини, визначається тип, частота, ритм дихання. З метою встановлення найбільш точного діагнозу проводиться також пальпація, перкусія, аускультація. Подібні процедури дозволяють оцінити дихання, вислухати хрипи, виявити кількість повітря в легенях. Для визначення захворювань носоглотки, трахеї, легенів та бронхів призначається лабораторна діагностика, інструментальні методи обстеження!

 

У Клініці Медітон застосовуються найбільш інноваційні методики інструментальної, лабораторної та функціональної діагностики захворювань органів травлення і дихання. Фахівці медичного центру ведуть роботу, орієнтуючись виключно на передові, доказові методи обстеження для встановлення максимально точного і правильного діагнозу, незалежно від стадії захворювання!

 

Лікування органів дихання у Кривому Розі

 

Якщо отоларинголог, терапевт або пульмонолог виявляють певний запальний процес або підтверджують хронічне захворювання трахеї, бронхів і легень, призначається відповідне лікування. Точну схему терапії буде визначено на прийомі лікаря. Запишіться на консультацію та обстеження!

 

Прийом пульмоногола та терапевта: лікування органів диханняПрийом пульмоногола та терапевта: лікування органів диханняЛікування органів дихання та травлення у Клініці Медітон. Покращена діагностична база, власна лабораторія, інструментальне обстеження, призначення терапевта та гастроентеролога, пульмонолога та отоларинголога!

 

Важлива інформація:

Синдром роздратованого кишечника

Терапевт Клініки Медітон

Консультація терапевта

Поділитися