Лікування кишкових інфекцій в Кривому РозіЛікування кишкових інфекцій в Кривому Розі

В весняний і літній час, коли погода стає більш спекотною, ризик виникнення кишкових інфекцій значно зростає. Серйозні проблеми можуть виникнути, якщо зараження не було визначено вчасно. Ми пропонуємо ефективне та швидке лікування кишкових інфекцій в Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка Медітон!

 

Людина живе в симбіозі з численними корисними бактеріями. Але часто в шлунково-кишковий тракт потрапляють і шкідливі бактерії, і тоді з'являється ризик початку запального процесу в шлунку, а також кишечнику. На даний момент, відомо досить багато способів проникнення шкідливих бактерій в організм людини, але найбільш часто проблеми виникають через воду і продукти, якщо вода не очищена, а їжа зіпсована!

 

Що являють собою кишкові інфекції?

 

Кишкова інфекція викликається бактеріями, цвіллю, вірусами, дріжджами, грибком, різними кишковими паразитами. Зазначені в списку організми створюють певне середовище, хаос в ШКТ людини, і нерідко стають збудниками кишкових інфекцій, а також інфекцій сечових шляхів. Будь-яка подібна інфекція може не тільки впливати на життєві процеси, а й представляти серйозну небезпеку для життя людини. Рівень загрози безпосередньо залежить від типу бактерії або мікроорганізму, що викликав інфекцію.

 

Причини кишкових інфекцій

 

Найбільш частою причиною виникнення кишкової інфекції та її розвитку є їжа. Якщо продукти під час приготування або вживання в сирому вигляді не обробляються, є всі шанси отримати зараження бактеріями. Крім цього, причиною кишкової інфекції може стати і зіпсований продукт, який при неправильному зберіганні стає сприятливим середовищем для розвитку бактерій!

 

Симптоми кишкових інфекцій


Симптоми кишкових інфекційСимптоми кишкових інфекцій

Спеціалісти Клініки Медітон, які успішно борються з усіма відомими видами кишкових інфекцій, розповідають про основні симптоми даної проблеми. Рекомендуємо звернути на них увагу!

 

Біль в животі: досить часто біль в животі викликається саме бактеріями. Спазми можуть бути короткочасними і тривалими, доставляти неприємні відчуття відразу по 3-4 хвилини!

 

Нудота: поширений симптом кишкової інфекції. Фахівці рекомендують звернутися до лікаря, якщо даний симптом не проходить протягом декількох годин, і не зникає після очищення шлунку.

 

Діарея (пронос): присутні в шлунку бактерії можуть стати і причиною діареї. Варто пам'ятати, що подібний розлад шлунку часто небезпечний для людини, так як призводить до зневоднення і інших небезпечних наслідків!

 

Втрата апетиту: якщо не хочеться їсти протягом тривалого періоду – це проблема. Організм не отримує корисних речовин, що обов'язково призведе до ослаблення, головних болів та інших негативних наслідків. Причиною даного явища також можуть бути кишкові інфекції!

 

Запор: часто кишкові інфекції пов'язані з паразитарними організмами. Тоді основним із симптомів стає запор! Глистова інвазія, зокрема, призводить до серйозних ускладнень процесу дефекації.

 

Синдром роздратованого кишечника: маса неприємних відчуттів, які викликані синдромом роздратованого кишечника – ознака присутності в організмі паразитарних інфекцій!

 

Порушення сну: насправді, дуже малій кількості людей відомо, що порушення сну також може бути викликано кишковими інфекціями. Але це саме так, адже інфекція викликає роздратування, і сон при цьому втрачається. Під час сну організм намагається боротися з токсинами в печінці, але перешкодити цьому намагаються паразити!

 

Порушення імунної системи: цілком можлива анемія, адже патогенні мікроорганізми, які присутні в даний момент в організмі людини, по максимуму поглинають поживні речовини. Це призводить до серйозного ослаблення імунної системи!


Причини і складності кишкових інфекційПричини і складності кишкових інфекцій

Скреготання зубами: Бруксизм, який найбільш часто проявляється під час сну, є одним із симптомів інтоксикації організму, яка частіше пов'язана саме з хвороботворними мікроорганізмами.

 

Депресія: до даного симптому можуть привести інфекції, які послаблюють організм і серйозно відбиваються на настрої людини. Тому депресії відносять безпосередньо до кишкових дріжджових інфекцій!

 

Головні болі: також один з головних симптомів кишкової дріжджової інфекції. Якщо людина помічає часті головні болі, варто обов'язково звернутися за допомогою, відвідати лікаря і встановити причину. Необхідно пройти обстеження на кишкові інфекції!

 

Висип на шкірі: різного виду висипи розглядаються в якості окремих дерматологічних захворювань, але висип, свербіж, печіння та почервоніння – симптоми кишкових інфекцій!

 

Коли звертатися до лікаря

 

Взагалі, практично кожна людина максимально відкладає похід до лікаря, перебивається знайомими таблетками і народними засобами. Але при наступних симптомах звернутися до лікаря варто обов'язково і негайно!

 

Сильна слабкість;
• Постійна спрага;
• Відчуття сухості в роті;
• Відвідування туалету більше 8 разів на день;
Висока температура, вище 40!

 

Фахівці Клініки Медітон рекомендують не відкладати відвідування лікаря до подібних симптомів, так як вони досить небезпечні. Пройдіть обстеження вже в той момент, як ви помітили попередню симптоматику кишечних інфекцій або інших захворювань!

 

Профілактика кишкових інфекцій


Профілактика кишкових інфекцій: консультаціяПрофілактика кишкових інфекцій: консультація

Сьогодні всім спеціалістам сфери добре відомі основні превентивні заходи, спрямовані на попередження розвитку кишкових інфекцій. Про них нам розповість провідний фахівець медичного центру Клініка Медітон!

 

• Перше правило – особиста гігієна, миття рук не тільки перед їжею, але також після туалету, після приходу додому, поїздки в транспорті. Крім того, вибір свіжих продуктів, їх правильна підготовка перед приготуванням, зберігання, правильне і якісне миття посуду!
• Друге правило – коректне зберігання продуктів харчування. Це означає роздільне зберігання сирих і готових продуктів, застосування для готування окремого посуду для різних продуктів. Цьому є причини, наприклад, наступна – під час змішування сирих і готових продуктів може статися обсіменіння готової їжі за рахунок сирих продуктів. Результатом цього стає сальмонельоз!
• Третє правило – правильна і тривала обробка продуктів, які готуєте! Потрібно добре проварювати і прожарювати м'ясо, не допускати вживання сирих морепродуктів, яєць.
• Четверте правило – зберігання приготованої їжі! Потрібно розуміти, які продукти є швидкопсувними. У дану категорію входить багато готових продуктів, наприклад, салати з заправкою. Термін їх зберігання – всього 2 години при кімнатній температурі. Після цього вживати їх категорично заборонено!
• П'яте, і дуже важливе правило – використання кип'яченої або очищеної води!

 

Якщо ви помітили у себе симптоми кишкової інфекції і вирішили почекати з відвідуванням лікаря, варто пам'ятати, що на роздуми у вас не більше доби. Якщо не усунути проблему в цей час, захворювання почне розвиватися в більш інтенсивному темпі.

 

Кишкова інфекція: лікування у Кривому Розі

 

Варто своєчасно звернутись до спеціалістів, які ідентифікують подразник та безпосередньо негативну реакцію організму. Відповідно до діагнозу, буде запропоноване лікування кишкової інфекції та терапія для зняття симптомів, шо виникли. На місці, після консультації лікаря, будуть призначені аналізи і тести, УЗД, інші види досліджень для встановлення причини розладу!

 

Ми рекомендуємо не відкладати на завтра, а в той же день, як ви відчули дискомфорт, звернутися до лікаря і отримати кваліфіковану допомогу!

 

Лікування інфекцій ЖКТ в Клініці МедітонЛікування інфекцій ЖКТ в Клініці МедітонЗапис на прийом лікаря через реєстратуру медичного центру, або через контакт-центр. Телефон: (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Лікування паразитарних захворювань

Лікування дизентерії: причини, симптоми, діагностика

Харчове отруєння: діагностика та призначення

Поділитися