Первинний прийом терапевта

280.00

Повторний прийом терапевта

200.00

Призначення курсу лікування

200.00

Корекція лікування

150.00

Денний стаціонар

200.00

Електрокардіограма 150.00
Розшифровка ЕКГ 50.00
Призначення лікування Covid 400.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення терапіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення терапіїЗапис до лікаря онлайнДіагностика та лікування кишкових інфекцій

Сезонне загострення захворювань

Призначення ультразвукової діагностики

Лабораторія клініки: аналізи і тести

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Прийом терапевта: ціни в Кривому Розі, обстеження та аналізи

 

Консультація терапевта – перший правильний крок у разі погіршення здоров'я. Важливо вчасно звернутися за допомогою, виключивши розвиток захворювання і ускладнення. Клініка Медітон, прийом терапевта в Кривому Розі: ціна на первинний і вторинний прийом, призначення!

 

Скільки коштує прийом терапевта, ви можете дізнатися вже на даній сторінці. Ми представили короткий прайс-лист на основні послуги терапевта – прийом і консультації, повторний прийом, а також призначення і корекцію лікування. Вже на місці, в кабінеті фахівця, буде проведено огляд і збір скарг, призначені аналізи, лабораторні дослідження, ЕКГ і УЗД, інші інструментальні дослідження для можливості уточнити діагноз і розробити коректну схему лікування. Якщо у вас температура, кашель і болить горло, присутнє загальне нездужання і головний біль, відчуваєте симптоми ГРВІ, рекомендуємо запис до терапевта для обстеження!

 

Вартість консультації терапевта на Філатова, скільки коштує УЗД і аналізи, як записатися на зручний час і дістатися до клініки, до яких профільних лікарів записатися додатково – підкажуть оператори call-центру. Інформація для самостійного ознайомлення на сайті!

Поділитися