Первинний прийом терапевта

300.00

Повторний прийом терапевта

220.00

Призначення курсу лікування

220.00

Корекція лікування

170.00

Денний стаціонар

250.00

Електрокардіограма 150.00
Розшифровка ЕКГ 50.00
Призначення лікування Covid 400.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення терапіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення терапіїЗапис до лікаря онлайнДіагностика та лікування кишкових інфекцій

Сезонне загострення захворювань

Призначення ультразвукової діагностики

Лабораторія клініки: аналізи і тести

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Прийом терапевта: ціни в Кривому Розі, обстеження та аналізи

 

Консультація терапевта – перший правильний крок у разі погіршення здоров'я. Важливо вчасно звернутися за допомогою, виключивши розвиток захворювання і ускладнення. Клініка Медітон, прийом терапевта в Кривому Розі: ціна на первинний і вторинний прийом, призначення!

 

Скільки коштує прийом терапевта, ви можете дізнатися вже на даній сторінці. Ми представили короткий прайс-лист на основні послуги терапевта – прийом і консультації, повторний прийом, а також призначення і корекцію лікування. Вже на місці, в кабінеті фахівця, буде проведено огляд і збір скарг, призначені аналізи, лабораторні дослідження, ЕКГ і УЗД, інші інструментальні дослідження для можливості уточнити діагноз і розробити коректну схему лікування. Якщо у вас температура, кашель і болить горло, присутнє загальне нездужання і головний біль, відчуваєте симптоми ГРВІ, рекомендуємо запис до терапевта для обстеження. На Філатова, у нашому медичному центрі, ви можете пройти комплексну діагностику для призначення подальшого лікування патологій ШКТ, легень, серцево-судинної системи. Після огляду та збору скарг, а також прослуховування та вимірювання тиску, лікар направляє на аналізи та інструментальне обстеження. Далі, терапевт призначає лікування застуди та грипу, ГРЗ та ГРВІ, гіпертонії та стенокардії, гастриту та виразки, бронхіту та пневмонії. Якщо випадок складний, терапевт видає направлення до інших профільних лікарів. У нас ви можете відвідати гастроентеролога та кардіолога, уролога та гінеколога, пульмонолога та інфекціоніста. Вся інформація про них доступна на сайті клініки у відповідних розділах. У прайс-листі, де вказана ціна на прийом терапевта у Кривому Розі, ви також знайдете вартість послуг інших фахівців клініки, вартість процедур та апаратного лікування. Терапевт, алерголог, дерматолог, невролог, сімейний лікар – всі фахівці в одному медичному центрі!

 

Вартість консультації терапевта на Філатова, скільки коштує УЗД і аналізи, як записатися на зручний час і дістатися до клініки, до яких профільних лікарів записатися додатково, ціни на прийом сімейного лікаря – підкажуть оператори call-центру. Інформація для самостійного ознайомлення на сайті медичного центру Клініка Медітон!

Поділитися