Лікар тимчасово не приймає. Будь ласка, зверніться до контакт-центру для консультації та направлення до інших фахівців, запису на лабораторні дослідження та інструментальну діагностику!

 

Первинний прийом флеболога

750.00

Ендоваскулярна лазерна абляція перфоранту 5000.00
Ендоваскулярна лазерна абляція перфоранту + склеротерапія 7900.00

Ендо-венозна лазерна абляція

від 8600.00

Склеротерапія 1 кінцівка

3000.00

Біоклей VenaBLOCK

15400.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення флебологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення флебологіїЗапис до лікаря онлайнУЗД вен нижніх кінцівок

Видалення судин лазером

Лікування вен: склеротерапія

Лікування тромбофлебіту

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Флеболог в Кривому Розі: ціни, послуги

 

Консультація флеболога – це комплексне обстеження з постановкою діагнозу, УЗД вен нижніх кінцівок і призначення лікування, підбір компресійного трикотажу. Флеболог на Філатова: ціни в Кривому Розі, відділення судинної хірургії!

 

Скільки коштує консультація судинного хірурга, повне обстеження, а також наступні малоінвазивні процедури та операції для лікування вен нижніх кінцівок, зазначено в прайс-листі. Вартість послуг флеболога може бути продиктована і індивідуально пацієнту, в залежності від необхідності проведення тих чи інших маніпуляцій. Виконується лікування варикозу, тромбозу і тромбофлебіту, атеросклерозу судин і хронічної венозної недостатності, лімфедеми!

 

Огляд у флеболога, консультація, ціни на операції з лікування вен. Пінне склерозування, ендовенозна лазерна абляція, балонна ангіопластика, мікросклеротерапія, ендоваскулярна лазерна абляція перфоранта – лікування за одну процедуру, без госпіталізації!

Поділитися