УЗД щитовидної залози: Філатова та пл. ВизволенняУЗД щитовидної залози: Філатова та пл. ВизволенняЗахворювання щитовидної залози – гіпертиреоз, гіпотиреоз або вузловий зоб, здатні вплинути на загальне здоров'я та самопочуття людини, а також характерні серйозними ускладненнями для внутрішніх органів та життєво важливих систем. Для початку лікування важлива експертна діагностика: УЗД щитовидної залози на Філатова та Поштовому!

 

Збої в роботі щитовидки призводять до порушень роботи серця та органів травлення, впливають на шкіру та слизові оболонки, викликають захворювання очей та порушення структури кісткових тканин, можуть призвести до порушення метаболізму, діабету та ожиріння, безпліддя. І це лише короткий перелік проблем, на чолі яких хвороби залози. Консультація ендокринолога – перший крок до отримання діагнозу та початку лікування. Але огляд та прощупування щитовидки, лабораторні аналізи і тести – лише початок. Важливою частиною діагностичних заходів є інструментальне обстеження, ультразвукова діагностика щитовидної залози для вивчення розмірів органу, його структури, характеру кровотоку, виявлення вузлів і новоутворень, патологій розвитку!

 

УЗД щитовидної залози: показання

 

Коли записатися на УЗД щитовидки? Показання для дослідження залози можуть бути різними, але ми зібрали найбільш важливі:
• Слабкість організму, швидка стомлюваність, сонливість чи порушення сну, апатичні стани, депресії;
• Зміна маси тіла – набір ваги та початкові стадії ожиріння, або швидка втрата ваги;
• Оніміння кінцівок, тремор пальців рук, втрата чутливості, нервозність без причини, різка зміна настрою;
• Прискорений пульс, аритмія та миготлива аритмія, коли чути стук серця у вухах, відчуваєте кому в горлі;
• Ультразвук щитовидки при плануванні вагітності, після курсу гормональної терапії або протягом призначення та регулювання дозувань гормональних препаратів;
• УЗД обстеження залози при захворюваннях ендокринної системи, якщо людина працює на шкідливому виробництві!

 

Обов'язковим вважається профілактичний огляд у ендокринолога та УЗД щитовидної залози після 35-40 років. Правильним рішенням для кожної людини буде відвідування фахівця двічі на рік. Це сприяє ранньому виявленню патологічних процесів та швидкому їх усуванню!

 

Обстеження є найпростішим, вже знайомим кожному процесом. Пацієнт лягає на кушетку, лікар наносить спеціальний гель-провідник на шкіру шиї і датчиком апарата знімає необхідні для оцінки стану залози дані. Тут же трактується результат УЗД щитовидки, норма чи відхилення, допустимі значення. Також лікар видає бланк з діагнозом та внесеними результатами обстеження, направляє при необхідності на консультацію ендокринолога або рекомендує додаткові лабораторні аналізи та інструментальні обстеження!

 

Ультразвукове дослідження щитовидної залози у Кривому Розі

 

Ціна на ультразвук щитовидки, а також дослідження органів черевної порожнини, серця та судин, молочних залоз, прописана у прайс-листі нашого медичного центру. Дізнатись, скільки коштує УЗД щитовидної залози та лімфатичних вузлів, на який час записатися, і за якою адресою під'їхати, також можна у менеджерів контакт центру. Одночасно ви можете отримати інформацію щодо прийому лікарів клініки. У медичному центрі консультації проводять ендокринолог, терапевт, отоларинголог, уролог, гінеколог. Якщо хочете записати на консультацію дитину – прийом педіатра, дитяче УЗД!

 

Швидка стомлюваність, проблеми з серцебиттям, нервозність та пітливість, погана працездатність, ломота в м'язах, часті висипання на шкірі, зміна розмірів лімфовузлів, набір ваги, біль у шлунку та кишечнику... подібні симптоми можуть говорити про необхідність термінового обстеження. Це важливо для своєчасної ідентифікації захворювання та початку лікування на первинних стадіях розвитку патології!


УЗД діагностика щитовидки у Кривому Розі, Клініка МедитонУЗД діагностика щитовидки у Кривому Розі, Клініка МедитонУЗД щитовидної залози на Визволення та Філатова: результати, видача бланків на руки, висока інформативність, нове обладнання та багаторічний досвід лікарів. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Додаткова інформація:
УЗД щитовидки: ціни на Філатова
Прийом ендокринолога: вартість
Лабораторні дослідження, аналізи

Поділитися