Де зробити УЗД нирок у Кривому РозіДе зробити УЗД нирок у Кривому РозіУЗД нирок – одне з найбільш затребуваних досліджень для визначення захворювань сечостатевої системи. Обстеження дозволяє отримати максимум необхідних даних для оцінки характеристик органів, а також відстеження розвитку патології та динаміки лікування. УЗД нирок у Кривому Розі на Філатова та Поштовому, у відділеннях ультразвукової діагностики Клініки Медітон!

 

Звертаємо увагу пацієнтів, що у нашому медичному центрі ви можете пройти УЗ діагностику внутрішніх органів та систем життєдіяльності. Під час запису поцікавтеся, скільки коштує УЗД нирок та органів черевної порожнини, а також УЗД нирок, сечового міхура та передміхурової залози. Часто дані дослідження проводять у комплексі. Відповідно, у нашому прайс-листі розміщені спеціальні пропозиції, завдяки яким сукупна діагностика доступніша!

 

Коли призначають УЗД нирок: показання

 

Лікарі видають направлення у таких випадках:
• Сечокам'яна хвороба та підозри на утворення каменів у нирках;
• Пієлонефрит та вроджені аномалії розвитку нирок або надниркових залоз;
• Підозри на новоутворення у нирках, виявлення за результатами аналізів запальних та інфекційних процесів!

 

УЗД нирок та сечового міхура – інформативне апаратне дослідження, яке можна проходити багаторазово, із винятком небезпечного впливу на організм. Без проблем та обмежень проводиться УЗД нирок дітям – діагностика на сучасному обладнанні з високою роздільною здатністю та відмінною візуалізацією, що зводить до нуля похибки обстеження!

 

УЗД нирок: симптоми

 

• Зміна кольору сечі, запаху сечі, звичайної кількості при поході в туалет, різі та біль при сечовипусканні, зміна графіку походу в туалет – часті позиви або туалет 1-2 рази на день;
• Погані аналізи сечі, показники поза нормою, різкі зміни у розшифровці аналізів сечі, на які лікар звернув увагу;
• Біль у попереку та в підребер'ї, коліки та різі, болять нирки, стріляючі болі у тазі, загострення синдрому хронічних тазових болів;
• УЗД нирок та сечового міхура призначається при набряку: набрякає обличчя, набрякають руки та ноги, відчувається дискомфорт усередині, тому що отікають органи;
• Захворювання статевої сфери: інфекції та запальні процеси, загострення хронічних патологій, виявлення негативних змін у процесі обстеження інших органів та систем, підозри на новоутворення у нирках;
• Вроджені ниркові аномалії, а також травми, захворювання обміну речовин, тривала гіпертензія;
• Ультразвукова діагностика нирок перед операцією та після оперативного втручання!

 

Вказана інформація не є керівництвом до ваших наступних дій. Не можна орієнтуватися на узагальнені критерії, коли кожен організм індивідуальний. Крім того, обставиною для призначення УЗД нирок та УЗД органів черевної порожнини, надниркових залоз та органів малого тазу, як і інших досліджень та аналізів, є первинний діагноз, підозра на запальні або інфекційні процеси, деякі вторинні захворювання, а також інші особисті показники пацієнта: стать, вік, спосіб життя, антропометрія, наявність низки хронічних патологій, прийом певних лікарських засобів, інше!

 

УЗД нирок на Визволення та Філатова

 

Важливо пройти обстеження вчасно, безпосередньо за призначенням лікаря, у якого були на консультації, або за власним рішенням у разі виникнення відповідних симптомів. Призначити УЗД нирок, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози та інших органів, що входять до кола інтересів для оцінки стану, можуть терапевт, уролог, лікар гінеколог, дерматовенеролог, хірург, гастроентеролог, лікар-інфекціоніст.

 

Ультразвук нирок у Клініці Медітон на Поштовому та ФілатоваУльтразвук нирок у Клініці Медітон на Поштовому та ФілатоваУЗД нирок у Кривому Розі з розшифровкою та поясненням результатів, нове обладнання та датчики, підвищена інформативність: медичний центр на Поштовому та Філатова, запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:
Консультація уролога
Скільки коштує УЗД нирок: ціна
Лабораторні аналізи та тести

Поділитися