Консультація лікаря по телефону безкоштовноКонсультація лікаря по телефону безкоштовноСкладна і насправді безпрецедентна ситуація в країні призвела до неможливості звернення людей за медичною допомогою. Нестача фінансів та логістичні проблеми посилили становище. Тому сьогодні ми ведемо безкоштовні онлайн консультації лікарів у Кривому Розі та регіонах: медичні консультації по телефону для людей, які справді цього потребують!

 

Онлайн консультація лікарів у Кривому Розі – послуга, яку Клініка Медітон запровадила ще декілька років тому. Пандемія Covid сприяла встановленню множинних обмежень, тому вже у квітні 2020 року ми переформатували роботу деяких наших фахівців та запропонували Онлайн консультації інфекціоніста та терапевта з коронавірусної інфекції, грипу та ГРВІ. Сьогодні ми значно розшили базу лікарів, готових відгукнутися та професійно відповісти на запитання пацієнтів!

 

Це сучасна телемедицина, завдяки якій можна повністю уникнути фізичного відвідування лікаря та налагодити контакт через месенджери за допомогою телекомунікаційних технологій. Онлайн консультація лікаря по телефону – дійсно підходяща альтернатива для людини, яка не має можливості приїхати до нас на прийом!

 

Сотні людей потребують медичної допомоги, але транспортні завдання, незнання міста переселенцями, а також фінансові труднощі відтинають можливість потрапити на прийом дерматолога, невролога, ортопеда та інших фахівців. Тому вам достатньо набрати номер лікаря, і отримати відповіді на запитання, а за необхідності вже після консультації оформити запис на обстеження, аналізи, ультразвукову діагностику.

 

Додатковою перевагою онлайн консультації лікаря є прямий зв'язок зі спеціалістом, за його особистим номером телефону (дзвінок, зв'язок через Вайбер та Телеграм)!

 

Безкоштовна онлайн консультація лікаря у Кривому Розі

 

Фахівці Клініки Медітон, з якими можна безпосередньо зв'язатися напряму, у телефонному режимі. Консультації лікарів для переселенців та жителів міста, регіону:
• Дерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог Буток Ігор Євгенійович: +38 (067) 563-22-12;
• Дерматовенеролог, трихолог Бесараб Андрій Олександрович: +38 (096) 811-84-91;
• Ортопед-травматолог Волков Максим Володимирович: +38(097) 764-53-06;
• Отоларинголог ЛОР лікар Яворська Наталія Вікторівна: +38 (068) 857-72-41;
• Гінеколог Скороход Вікторія Іванівна: +38 (068) 838-04-97, з 9:00 до 15:00;
• Невролог Варенова Оксана Олександрівна: +38 (068) 034-07-38, з 8:00 до 17:00!

 

Телемедицина у Кривому Розі: онлайн допомога лікарів для переселенців, безкоштовна консультація дерматовенеролога, отоларинголога, невролога за телефоном!

 

Це важлива ініціатива Клініки Медітон, яка у комплексі з іншими напрямками діяльності, дуже сподіваємось, допоможе багатьом нашим людям!

 

Задати питання лікарю безкоштовно: Кривий Ріг, Клініка МедітонЗадати питання лікарю безкоштовно: Кривий Ріг, Клініка МедітонМедичний центр на Філатова та Поштовому: комплексна лабораторна та інструментальна діагностика, призначення лікування, сучасні апаратні технології. Довідки за телефоном (098) 530-60-40 – контакт-центр клініки, а також пряма безкоштовна консультація лікаря в Телеграм та Вайбер!

 

Важлива інформація:

Лікарі Клініки Медітон

Лабораторна діагностика: ціни на аналізи

Знижки, акції, комплексні дослідження

Поділитися