Гуманітарна допомога: Кривий РігГуманітарна допомога: Кривий РігУ цей неспокійний і відверто важкий час для кожної людини в нашій країні, необхідно допомагати один одному, і особливо тим людям, що найбільше постраждали. Це переселенці з гарячих точок та малозабезпечені сім'ї, члени яких втратили роботу та засоби до нормального існування!

 

Допомога переселенцям у Кривому Розі та гуманітарна допомога

 

Колектив медичного центру Клініка Медітон не може залишатися осторонь. І незалежно від внутрішніх фінансових та ресурсних складнощів, ми надаємо посильну допомогу!

 

• Наші лікарі ведуть безкоштовний онлайн прийом, діагностику та призначення лікування. У разі неможливості надати допомогу дистанційно, пацієнти запрошуються до клініки для проходження лабораторних та інструментальних досліджень та для призначення лікування на стандартній основі;
• З кожної оплаченої вами консультації ми переказуємо 10 грн. на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України;
• Додатково та при можливості керівництво медичного центру, використовуючи власні кошти, закуповує все необхідне для допомоги тим, хто її потребує!

 

Але й цього мало! Тому ми об'єднуємося з іншими компаніями та організаціями, які займаються благодійністю!

 

Пункт гуманітарної допомоги переселенцям у Кривому Розі

 

Одним із провідних партнерів сьогодні є тату-студія Носоріг на площі Володимира Великого, 1. Майстри відклали максимум повсякденних справ для можливості надання допомоги переселенцям, та організували повноцінний центр прийому та видачі гуманітарної допомоги:
• Якщо ви є підприємцем, представником бізнесу або просто приватною особою, яка готова надати допомогу, запрошуємо вас приєднатися. Потрібні продукти харчування тривалого зберігання, памперси та дитяче харчування, коляски та ходунки, іграшки для дітей, медикаменти – все, що допоможе людям повернутися до нормального життя та посміхнутися крізь сльози пережитого;
• Якщо ви переселенець, молода мама з дитиною до 2-х років, звертайтесь. У нас є деякий одяг для дітей та підлітків, дитяче харчування та прикорми, засоби гігієни, підгузки для дітей різного віку!

 

Будь ласка, якщо бачите рекламу із закликами допомогти від тату-студії Носоріг та Клініки Медітон, не залишайте її поза увагою. Навіть ваш репост або передача інформації близьким та друзям, сприятиме наданню допомоги нужденним людям!

 

Допомога переселенцям в Кривий Ріг: ми у соціальних мережах

 

• Допомога переселенцям, гуманітарна допомога. Тату-студія Носоріг, інстаграм nosorogtattoo
• Безкоштовні онлайн консультації лікарів у Кривому Розі. Клініка Медітон, інстаграм mediton.krog

 

Більше ви зможете дізнатись на наших сторінках. Переходьте, приєднуйтесь, отримуйте максимум інформації та розповсюджуйте її у своїх акаунтах. Разом ми зможемо!

 

Дана публікація або її згадки будуть у соціальних мережах. Сподіваємося, ви підтримаєте активність і поширите посилання, а в міру можливості, і допоможете нам у волонтерській діяльності!

 

Допомога переселенцям у тату-студії НосорігДопомога переселенцям у тату-студії НосорігДопомога переселенцям у Кривому Розі: спільна ініціатива Клініки Медітон та тату-студії Носоріг. Гуманітарна допомога, продукти, допомога мамам та дітям. Не залишайтеся байдужими, ви можете допомогти хоча б одній людині чи сім'ї, просто передавши цю інформацію знайомим!

 

Важлива інформація:

Консультація педіатра

Ультразвукова діагностика

Лабораторні аналізи

Поділитися