Тампонада на Філатова: Клініка МедітонТампонада на Філатова: Клініка МедітонПрактично кожна жінка в інтересах підтримки здоров'я відвідує кабінет гінеколога. Тут виконується огляд, інструментальна діагностика, гінекологічне УЗД і ряд послідовних процедур для лікування жіночих захворювань. Одними з таких є очищення тканин і тампонування. Санація і тампонада піхви в Кривому Розі: відділення гінекології на Філатова!

 

Наші фахівці обслуговують сотні пацієнтів щомісяця, застосовуючи сучасні методики діагностики та лікування захворювань жіночої сечостатевої системи. Але, незалежно від систематичної модернізації забезпечення кабінетів, обладнання та впровадження технологій, залишаються затребуваними і певні стандартні процедури. Це санація і лікувальне тампонування піхви і шийки матки!

 

Більшість дівчат і жінок, в умовах нашого клімату та екології, а також ритму життя і індивідуальних особливостей організму, в певному віці стикаються з гінекологічними проблемами. Серед найбільш поширених ендоцервіцит, вагініт і вульвовагініт, сальпінгоофорит, ерозії та інші інфекційні або запальні хвороби статевих органів. Сьогодні на озброєнні клінік десятки спеціалізованих методик і технологій для ефективного лікування, що дозволяють швидко усунути больові відчуття, свербіж і печіння, зупинити розвиток запального процесу. І однієї з таких є саме тампонада піхви!

 

Для чого проводиться тампонування піхви

 

Суть методики полягає у введенні всередину піхви жінки щільного тампона, просоченого відповідними лікарськими препаратами. Перевага – точковий місцевий вплив, завдяки чому досягається позитивний ефект і виключається ризик негативних наслідків!

 

Тампонування лікарськими препаратами – процедура, що проводиться амбулаторно. Тобто, госпіталізація і тривале перебування в лікарні не потрібно. Всі маніпуляції фахівець виконує в гінекологічному кріслі!

 

Як проходить гінекологічне тампонування

 

• Лікар готує тампон з відповідними медикаментами, і формує його таким чином, щоб жінка мала можливість в майбутньому без участі лікаря витягти його по закінченню часу впливу ліків;
• Пацієнтка розташовується в кріслі, і гінеколог виконує необхідні маніпуляції з очищення порожнини піхви від слизу або інших виділень;
• Лікар встановлює дзеркала, і пінцетом поміщає тампон в потрібну зону, після витягує дзеркала;
• Пацієнтка отримує рекомендації по часу і способу вилучення тампона, а також записується на повторний прийом гінеколога!

 

При тампонуванні важливу роль відіграє не тільки препарат, але, в першу чергу, коректність діагнозу, професіоналізм фахівця, техніка введення тампона з лікувальними засобами і точність його розміщення в зоні запалення. Від даних факторів залежить тривалість і ефективність лікування, загальне самопочуття пацієнтки. Процедура безпечна і безболісна, може поєднуватися з іншими методами лікування!

 

Що являє собою санація піхви

 

Ще одна поширена методика, яка може бути застосована в діагностичних, лікувальних і допоміжних цілях. Санація – це очищення певної області, ділянки тканин, антисептування, знезараження для виключення інфікування та розповсюдження патогенів. По суті, санація – це стандартна гінекологічна процедура з дезінфекційної обробки. Може проводитися санація перед тампонадою, коли піхва і шийка матки, а також зовнішні статеві органи обробляються спеціальними антисептичними розчинами!

 

Застосовується санація при дисбактеріозі піхви, грибкових інфекціях, під час підготовки до огляду, кольпоскопії, перед установкою внутрішньоматкової спіралі, в період лікування ерозій шийки матки, ЗПСШ, ряду інших запальних та інфекційних процесів!

 

Коли проводиться санація і тампонада в гінекології, більш детально розкажуть наші фахівці, які зберуть анамнез, проведуть огляд і бімануальне дослідження, складуть загальну картину здоров'я і зроблять призначення!


Санація, антисептична обробка в гінекологіїСанація, антисептична обробка в гінекологіїВідділення гінекології в Кривому Розі: санація піхви, лікувальна тампонада, обробка уретри і зупинка кровотеч, аргоноплазмова абляція, ЕЛМТ і PRP. Сучасна діагностика і лікування в Клініці Медітон. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Додаткові статті:

Апаратне лікування в гінекології

Плазмоліфтинг в гінекології

Лазерне вагінальне омолодження

Поділитися