Де пройти УЗД лімфовузлівДе пройти УЗД лімфовузлівКоли призначають УЗД лімфовузлів? Дослідження необхідно при виявленні запальних процесів для оцінки структури тканин, будови, форми і розмірів вузлів для ідентифікації можливих відхилень і патологій, виключення або підтвердження пухлинних процесів. УЗД лімфатичних вузлів в Кривому Розі: Поштовий, 52, діагностичне відділення!

 

Лімфатичні вузли – функціональні органи контролю рідких середовищ людського організму, які відповідають за систематичне очищення лімфи від можливих шкідливих мікроорганізмів і сторонніх речовин. Вони першими реагують на інфекційні процеси і різні запалення, збої роботи органів і систем життєдіяльності, свідчачи про необхідність додаткової діагностики. Встановити хворобу часто допомагає саме ультразвукова діагностика лімфатичних вузлів!

 

Коли пройти УЗД лімфовузлів: показання

 

Кожна людина неодноразово стикалася зі збільшенням лімфатичних вузлів на шиї, під руками або в паху. Напевно, всім знайомі ситуації, коли при застуді болять шийні лімфовузли, в разі щеплення відчувається збільшення лімфовузла під рукою, або в паху, коли переохолодився під час купання. Такі тимчасові симптоми часто виключаються з побоювань, і людина просто не звертає уваги на подібний дискомфорт. Але важливо надати значення подібним ознаками і пройти діагностику, здати аналізи і зробити УЗД, якщо лімфатичні вузли турбують протягом тривалого періоду, від одного-трьох днів. Лікарі рекомендують дослідження в наступних випадках:
• Збільшення регіонарних лімфовузлів в розмірі, що відчувається при пальпації;
• Хворобливість при прощупуванні, а також болі в прилеглих областях;
• Відчуття місцевого підвищення температури, пульсація;
• Слабкість організму, головні болі, перешкода стану стандартній життєдіяльності!

 

Важливо в терміновому порядку записатися на інструментальне обстеження, якщо поряд із зазначеними симптомами підвищується температура тіла, біль в лімфовузлах відчувається більше 7-10 днів після перенесеної інфекції, коли в області лімфатичних вузлів спостерігається почервоніння, якщо за результатами лабораторної діагностики виявлені відхилення!

 

• Перевірити шийні лімфатичні вузли УЗД необхідно в разі припущення тонзиліту і ларингіту, ангіни або кору, при тривалих ГРВІ;
• Досліджувати підщелепні лімфовузли рекомендується при систематичних інфекційних процесах, якщо лікування проходить складно і з постійними рецидивами;
• УЗД лімфовузлів в паху призначається при набряклості ніг, визначенні ущільнень, хронічних тазових болях!

 

Лікарі рекомендують проходження повного курсу обстеження і в нестандартних ситуаціях. Симптоми індивідуальні і мають пряму залежність від стану організму, перенесених захворювань, гострої форми або загострення хронічного захворювання. Діагностика призначається, якщо:
• Вузли помітно збільшилися, але після лікування не повернулися в межі норми, залишаються укрупненими, хворобливими і чутливими;
• Візуальний огляд і пальпація в кабінеті лікаря встановили збільшення та зміну форми більшості лімфовузлів на тілі;
• Крім зміни об'єму відзначається висока температура та збої дихання, болить голова, присутня неможливість ковтати слину або їжу;
• Є підозри фахівця на складний запальний процес, сепсис, пухлини шлунково-кишкового тракту та інших органів і систем!

 

Ультразвукова діагностика лімфовузлів з розшифровкою призначається для підтвердження або відстеження динаміки лікування краснухи, лімфосаркоми, деяких венеричних хвороб, новоутворень молочних залоз, онкологічних захворювань і лейкозів!

 

Якщо ви відчуваєте ряд неприємних симптомів, у вас підвищується температура і болить голова, німіють кінцівки і відзначається виражена слабкість, присутні інші ознаки по типу болю в горлі, задишки, запаморочень, необхідно звернутися за допомогою. Поряд із зазначеними сигналами цілої групи захворювань, збільшені і хворобливі реґіонарні лімфовузли свідчать про запальний процес, який не можна ігнорувати!

 

УЗД лімфовузлів: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

У нашому лікувально-діагностичному центрі можна пройти необхідну діагностику для підтвердження або виключення захворювань, а також отримати призначення від фахівців, які розроблять індивідуальну схему терапії встановленої патології або гострого запального процесу. Вас приймуть терапевт, отоларинголог, гінеколог, уролог, невролог, лікар інфекціоніст. Якщо необхідно УЗД лімфовузлів дитині – педіатр, який також вивчить результати і зробить призначення. Ми пропонуємо увагу кваліфікованих фахівців і сучасне обладнання для УЗД. Власна лабораторія забезпечує комплексні діагностичні заходи – ви можете здати аналізи у філіях клініки на Філатова та Поштовому!

 

УЗД діагностика лімфатичних вузлівУЗД діагностика лімфатичних вузлівУЗД лімфовузлів: Кривий Ріг, медичний центр Клініка Медітон. Точна діагностика, розшифровка результатів, коментарі лікаря, призначення лікування, рекомендації профільних фахівців. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо матеріали:

УЗД лімфовузлів на Поштовому: ціни

Ультразвукова діагностика печінки

Ультразвукова діагностика серця

Поділитися