Симптоми тромбофлебіту? Терміново до лікаря!Симптоми тромбофлебіту? Терміново до лікаря!Тромбофлебіт є не тільки симптоматично активним і неприємним, але і досить небезпечним захворюванням. Це означає, що вже при перших ознаках запального процесу необхідно звернутися за допомогою. Лікування тромбофлебіту в Кривому Розі: флеболог на Філатова!

 

Венозний тромбоз – гострий стан, розвиток якого може бути небезпечним для життя. Згортання крові призводить до порушення прохідності вени, подальшого запалення і пошкодження стінки, а також ризиків підвищеного тромбоутворення, яке також обумовлено змінами швидкості кровотоку і коагуляційних властивостей крові.

 

Частота утворення тромбів в варикозних венах значно вище, в 4-5 разів на відміну від нормальних вен. Фактори порушення функціональності вен призводять до застою крові, а також можливості потрапляння тромбів в глибоку систему, що вже є реальною небезпекою!

 

Тромбофлебіт і тромбоутворення: причини

 

• Тромбофлебіт може бути ускладненням варикозу і розвиватися на тлі зміни вен. У запущених випадках, варикоз призводить до тромбофлебіту з частотою до 15-30%;
• Розвиток захворювання можливий з причини венозної недостатності, коли порушується відтік крові;
• Тромбофлебіт нерідко виникає в якості ускладнення після перенесених інфекційних захворювань або отримання травм, в зв'язку з імунними порушеннями!

 

Варикоз сприяє розвитку тромбофлебіту за рахунок уповільнення кровотоку. Відбуваються зміни структури внутрішньої стінки вени, яка досить швидко позбавляється антитромботичних властивостей. Результатом є утворення тромбів із закупоркою дрібних вен, і досить виражені наслідки!

 

Серед факторів розвитку тромбофлебіту запалення вен нижніх кінцівок з подальшим утворенням тромбів, лікарі також називають онкологічні процеси, алергічні реакції, гормональні збої. Важливо відзначити, що захворювання може розвиватися на тлі прийому певних медикаментозних препаратів, внаслідок хірургічних втручань, в результаті септичних патологій!

 

Тромбоз, тромбофлебіт вен ніг: відео

 

 

Як проявляється тромбофлебіт: симптоми і ознаки

 

• Хворобливі відчуття в зоні запалення, місцеве підвищення температури, посилення болю при пальпації;
• Ущільнення та набряклість тканин, можлива зміна кольору – візуально помітним стає почервоніння шкіри;
• З'являється тяжкість в кінцівці, хворобливість по ходу вен, відчуття розпирання;
• Помітно розширення поверхневих вен, відчувається пульсація, при розвитку проявляється синюшність;
• Нерідко погіршується загальне самопочуття людини: підвищується температура тіла, присутня слабкість, на тлі больових відчуттів виникає нервозність!

 

Найчастіше тромбофлебіт помічається в гострій формі. Спровокувати патологію може переохолодження, травми нижніх кінцівок, посилені заняття спортом або перевтома. Прогресуючий набряк і болі поширюються уздовж вен, при пальпації відзначається підвищена чутливість. З поширенням процесу на більш велику область можливе збільшення лімфатичних вузлів, посилення загальної симптоматики!

 

Набряклість, важкість в ногах, оніміння кінцівок, біль і підвищення температури – перші ознаки, з якими потрібно звернутися до лікаря. Процес оборотний, і піддається лікуванню, ефективність терапії безпосередньо залежить від термінів виявлення стану і підтвердження хвороби. Рекомендуємо без зволікань записатися до флеболога!

 

Діагностика тромбофлебіту в Клініці Медітон

 

• Проводиться візуальний огляд, аналіз рухливості кінцівок, пальпація, лікар вислуховує скарги пацієнта;
Виконується ультразвукова діагностика, яка сприяє визначенню і підтвердженню діагнозу!

 

Тромбофлебіт: лікування в Кривому Розі на Філатова

 

За результатами проведеної діагностики, флеболог призначає лікування. Це може бути консервативна терапія із застосуванням лікарських препаратів і симптоматичного місцевого лікування: гелі та мазі проти набряклості, знеболюючі та протизапальні засоби, дезагреганти і флеботоніки. Слід бути готовим і до рекомендації операційного втручання.

 

У Клініці Медітон флеболог проводить малоінвазивні амбулаторні операції без госпіталізації. Через 60-90 хвилин пацієнт може відправлятися додому!

 

Тромбофлебіт: експертна діагностика та лікуванняТромбофлебіт: експертна діагностика та лікуванняКонсультація флеболога в Кривому Розі, комплексна діагностика вен нижніх кінцівок, висновок на руки пацієнту, призначення лікування, підбір компресійного трикотажу. Пінне склерозування, ендовенозна лазерна абляція, ціаноакрилатна абляція. Лікування тромбозу, тромбофлебіту, варикозної хвороби, лімфостазу. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Важливі матеріали:

УЗД вен нижніх кінцівок

Видалення судин лазером

Лікування вен: склеротерапія

Поділитися