Апаратне лікування жіночих захворюваньАпаратне лікування жіночих захворюваньАпаратне лікування є одним з напрямків сучасної терапії гінекологічних захворювань. Рішення, засновані на комплексних схемах медикаментозного лікування і фізіопроцедур, вважаються найбільш успішними. Пропонуємо відвідати гінеколога на Філатова: електролазеромагнітотерапія в Кривому Розі, АПК Андро-Гін!

 

Ми широко застосовуємо даний апаратний комплекс в терапії чоловічих захворювань: хронічний простатит, еректильна дисфункція, аденома простати, везикуліт та інші подібні проблеми. Але важливою особливістю апарату Андро-Гін є його універсальність і можливість використання в лікуванні гінекологічних захворювань. Виробники заклали в комплекс серйозний функціональний потенціал, завдяки чому гінекологи призначають ряд фізіотерапевтичних процедур: лазеростимуляція, нейростимуляція, магнітотерапія і електростимуляція!

 

Апаратна гінекологія: показання

 

Протягом життя кожна дівчина і жінка може зіткнутися з низкою інфекційних і запальних хвороб, паразитарних впливів, а також складним хронічним перебігом патологій, які в гострій формі піддавалися неправильному лікуванню. Серед захворювань, для терапії яких призначаються апаратні процедури, слідуючі:
Аднексит – запальний процес, який зачіпає маткові труби і яєчники;
Альгодисменорея – складний симптомокомплекс, що виникає в період менструації;
Жіноче безпліддя – втрата репродуктивної функції, що може бути пов'язано з порушенням овуляції або функції яєчників, гормональним збоєм, а також ендометріозом, ерозіями шийки матки, полікістозом;
Вульвіт – інфекційне ураження зовнішніх статевих органів у жінок;
Ендоцервіцит – запалення слизових каналу шийки матки, обумовлене впливом бактерій або вірусів;
Ендометріоз – патологія жіночої репродуктивної системи, яка характеризується розростанням ендометрія!

 

Доповнити цей список можна й іншими жіночими захворюваннями, при яких призначається ЕЛМТ: цистити, нетримання сечі, дисфункція яєчників, спайкові процеси, кольпіт, бартолініт. Електролазеромагнітотерапія ефективна в якості підготовки до процедур ЕКЗ, після оперативних втручань!

 

Класична і апаратна гінекологія: відео

 

 

Особливості та переваги ЕЛМТ в гінекології

 

Комбінований вплив світла і лазера, магнітного поля і електрострумів, дозволяє вибрати індивідуальну методику для забезпечення найбільш сприятливого ефекту і виходу на позитивний результат. Кожна з функцій АПК Андро-Гін має власні переваги:
• Нейростимуляція впливає на нервові провідники і сприяє відновленню функціональності тканин і органів, надає судинорозширювальний і знеболюючий ефект;
• Лазеротерапія викликає специфічні фотохімічні та фотофізичні реакції, за рахунок чого досягається протизапальний і бактерицидний ефект, стимулюються імунні процеси, а також місцевий вплив медикаментів;
• Магнітотерапія відповідає за відновлення і підтримку лімфодренажної і трофостимулюючої функції, магнітне поле надає аналгетичний і седативний ефект;
• Електростимуляція покращує трофіку тканин, стабілізує кровообіг, позитивно впливає на нервові закінчення і м'язові волокна!

 

Апаратна гінекологія показує відмінні результати в лікуванні порушень менструального циклу і спаєчних процесів, вульвовагінітів і цервіцитів. Процедури можуть застосовуватися для відновлення мікрофлори піхви, вирішення проблем зі слабкістю м'язів тазового дна!

 

ЕЛМТ в Кривому Розі на Філатова

 

Записатися на прийом гінеколога варто вже сьогодні. Лікар проведе огляд, бімануальне дослідження, відеокольпоскопію і гінекологічне УЗД при необхідності, призначить лабораторні дослідження – стандартні аналізи і тести, а також додаткове інструментальне і апаратне обстеження для підтвердження захворювань, на які є підозри!

 

Апаратна гінекологія Андро-ГінАпаратна гінекологія Андро-ГінУ відділенні гінекології на Філатова ви можете пройти комплексну діагностику і отримати експертні призначення, в залежності від виявленої патології і характеру її розвитку. Санація, тампонада, АПА, фотодинаміка в гінекології, радіохвильова біопсія, магнітотерапія і лазеротерапія, конізація шийки матки, плазмотерапія, видалення новоутворень, лікування інфекційних і запальних процесів. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

PRP терапія в гінекології

Лазерне вагінальне омолодження

Аргоноплазмова коагуляція

Поділитися