Швидке видалення волосся воскомШвидке видалення волосся воскомКосметологічний кабінет Клініки Медітон надає ряд послуг для омолодження і відновлення шкіри, підвищення її пружності і поліпшення кольору, очищення та оздоровлення. Але також наші фахівці допомагають позбутися зайвого волосся: воскова епіляція в Кривому Розі, ціни вас приємно здивують!

 

Раніше ми детально розповідали про те, які методи електроепіляції використовуємо в нашому медичному центрі. У статті за посиланням докладний опис технологій, їх особливостей і переваг, а також ознайомче відео про електроепіляцію рук. Даний спосіб видалення волосся досить популярний, адже допомагає позбутися не тільки стандартного і пушкового волосся, але також і надовго видалити сиве та світле волосся. Пропонуємо не втрачати часу і вже зараз записатися на прийом косметолога!

 

Щоб виглядати бездоганно і не переживати про зовнішність, не бентежитися, що присутнє зайве волосся на обличчі і тілі, можна використовувати й інші технології. Однією зі списку затребуваних є воскова епіляція. Розповімо про процедуру трохи докладніше!

 

Як проходить воскова епіляція

 

На Поштовому, біля площі Визволення, ви можете пройти необхідний курс і швидко видалити волосся гарячим воском:
• Проводиться підготовка, очищення зон, в яких буде видалятися волосся;
• Залежно від області обробки, побажань клієнта, а також використовуваної техніки, на шкіру можуть наноситися спеціальні допоміжні засоби;
• Волосся видаляється із застосуванням теплого воску, процедура викликає мінімальний дискомфорт, але відрізняється відмінним результатом;
• Після воскової епіляції пахв або зони бікіні, а також інших областей, фахівець обробляє шкіру заспокійливими засобами і рекомендує догляд!

 

Весь процес епіляції конкретної зони може займати всього 10-20 хвилин!

 

Епіляція воском: Кривий Ріг, пр. Поштовий

 

Після проведення процедури догляд за шкірою повинен відповідати рекомендаціям фахівця. Легке почервоніння, місцеве тимчасове подразнення шкіри і її чутливість вважаються нормою. Не можна обробляти зону видалення волосся спиртовмісними засобами і скрабами, відвідувати баню або солярій протягом декількох днів.

 

Ваксинг стегон, передпліч, пахв та інших областей ефективний при проходженні курсу, і дозволяє позбутися волосся на 2-4 тижні, в залежності від особливостей організму.

 

Курс воскової епіляції в Клініці МедітонКурс воскової епіляції в Клініці МедітонЕпіляція воском в Кривому Розі: косметологія Клініки Медітон на Поштовому. У нашому центрі також приймають дерматокосметолог, дерматолог, дерматохірург. Ви можете записатися на процедури омолодження шкіри, кріомасаж, пілінги, цифрову діагностику та видалення новоутворень шкіри. Телефон: (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо статті:

Весняна косметологія

Лікування жирної шкіри

Косметологія, епіляція: ціни

Поділитися