Видалення невуса з анестезієюВидалення невуса з анестезієюМи часто ділимося новинами, статтями та відео про послуги та процедури в нашому медичному центрі. І сьогодні вирішили показати ще один процес видалення невуса радіохвилею: Поштовий, пл. Визволення, філія Клініки Медітон, дерматохірургія!

 

Наші фахівці використовують різне обладнання і технології для видалення невусів та інших новоутворень шкіри, в залежності від результатів первинного візуального огляду і проведеної цифрової дерматоскопії, виду і характеру новоутворення. Це може бути кріодеструкція – видалення новоутворень рідким азотом, радіохвильове висічення родимки, хірургічне висічення скальпелем, або поєднання декількох методів для отримання необхідного результату.

 

Трохи нижче ми розмістили відео: видалення невуса радіохвилею, видалення декількох родимок на спині під місцевою анестезією. Подібні операції займають всього кілька хвилин і не вимагають спеціальної підготовки або загальної анестезії, госпіталізації і тривалого процесу реабілітації. Загоєння відбувається протягом 2-7 днів, а сама операція виконується безболісно і повністю безпечно, без ризику для здоров'я пацієнта. У певних випадках, біоматеріал відправляється на гістологічний аналіз в лабораторію. Це дозволяє виключити можливі ризики!

 

Видалення невуса радіохвилею: відео Клініки Медітон

 

 

Де проводилася операція з видалення родимки? Поштовий, 52, біля площі Визволення, в хвилині ходьби. Тут розташована наша філія – Центр діагностики та видалення новоутворень шкіри, спеціалізоване дерматологічне відділення, де приймає дерматолог, дерматовенеролог, а також дерматоонколог і дерматохірург!

 

• Після огляду і цифрової дерматоскопії, коли призначено видалення родимок або інших утворень, пацієнт проходить в операційну;
• У спеціально обладнаному кабінеті, пацієнт розташовується на кушетці, приймає зручне положення і очікує завершення проведення малоінвазивної операції всього 10-15 хвилин;
• Лікар знеболює ділянку шкіри, зону близько новоутворення, роблячи укол тонкою голкою під невус або біля нього;
• Після того як анестезія подіяла, а це всього 1-2 хвилини, фахівець видаляє родимку радіохвильовим методом, використовуючи відповідне обладнання і насадки;
• У процесі відбувається коагуляція судин після видалення невусу, припікання, яке виключає кровотечі, а також закриває "ворота" для інфекції;
• Зрізані родимки направляються в лабораторію для проведення досліджень;
• Ранки після операції обробляються, в разі хірургічного висічення великих новоутворень можуть накладатися шви!

 

Відразу після проведення операції лікар дає додаткові рекомендації по догляду за ділянками видалення, і пацієнт відправляється додому.


Видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методомВидалення новоутворень шкіри радіохвильовим методомВидалення невусів на Визволення, видалення родимок, папілом, бородавок у філії на Поштовому. Будь ласка, не експериментуйте! Виведення родимок в домашніх умовах несе загрозу здоров'ю. Звертайтеся до фахівців. Телефон для запису (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Видалення бородавок азотом

Видалення плоских бородавок на обличчі

Видалення білих вугрів

Поділитися