PRP голови і волосся: Кривий РігPRP голови і волосся: Кривий РігПлазмотерапія голови – сучасна процедура, що сприяє поліпшенню якості волосся і одночасно виключає розвиток хвороб волосся і шкіри голови. Пропонуємо звернутися до трихолога нашої клініки: консультація, діагностика та призначення. Плазмотерапія голови в Кривому Розі: PRP-терапія для лікування випадіння волосся, поліпшення стану шкіри!

 

Плазмоліфтинг застосовується в декількох сферах медицини, про що ми говорили раніше і наводили приклади. Це PRP-терапія в гінекології та урології, травматології та ортопедії, дерматокосметології. Більш детально дізнатися про методику ви можете, перейшовши за посиланнями, або вивчивши розділ Статті на сайті медичного центру. Сьогодні ж наші фахівці приділять більше часу процедурі, яка сприяє відновленню волосся, нормальному функціонуванню структури шкіри, сальних і потових залоз: плазмоліфтинг волосистої частини голови!

 

Чому спостерігаються проблеми з волоссям

 

Неприємні симптоми, а саме свербіння шкіри і лущення, поява лупи і раздряпів на голові, у вигляді випадання волосся і втрати їх якості, може спостерігати кожна людина. Проблема буває точковою і тимчасовою, в якості реакції на зовнішні подразники: погода, переохолодження і занадто спекотне літо, алергія, неякісна косметика, інше. Але також подібна реакція і ряд неприємних симптомів можуть виникати з причин гормональних збоїв, розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, вираженої сезонної алергії, інфекційних і грибкових уражень шкіри або присутності складних дерматологічних захворювань. Важливо з'ясувати, чому стоншується і випадає волосся, втрачає свій колір і блиск, і чому сохне шкіра на голові, аж до мікротріщин і приєднання інфекцій через уражені ділянки. Необхідна не тільки своєчасна консультація дерматолога і трихолога, але також системне лікування, яке буде поєднувати медикаменти для внутрішнього прийому, засоби зовнішнього застосування, фізіотерапію, а також ін'єкційні методики. Найкраще себе сьогодні зарекомендували уколи в шкіру – плазмоліфтинг та мезотерапія голови!

 

PRP-терапія в трихології: як працює методика


Що таке аутоплазма волосистої частини головиЩо таке аутоплазма волосистої частини голови

Ін'екціі плазми в шкіру під волоссям мають позитивний вплив на клітинному рівні. Завдяки введенню препарату, підготовленого на місці з власної крові пацієнта, глибокі шари шкіри насичуються тромбоцитами, амінокислотами, вітамінами і мінеральними речовинами. Відбувається стимуляція природної регенерації, нормалізація обміну речовин, а також поліпшення харчування волосяних фолікулів. ТАП-терапія, або тромбоцитарна аутоплазма волосистої частини голови, сприяє відновленню функціонування структури шкіри, судин і капілярів, систем секреції шкіри, регенерації клітин. Завдяки цьому прискорюється ріст волосся та його якість!

 

Результати плазмотерапії волосся і голови: переваги

 

• Підвищення густоти за рахунок активації сплячих цибулин волосся, які починають розвиватися, збільшуючи об'єм;
• Видиме поліпшення якості волосся – кольору, відтінку, блиску, міцності;
• Позбавлення сухості шкіри, а також підвищеної жирності шкіри та волосся. Відбувається нормалізація секреторної функції;
• Курс процедур плазмотерапії волосся дозволяє задати стійкий ритм лікування себорейного дерматиту, екземи, андрогенетичної алопеції, позбутися інших численних дерматологічних і трихологічних проблем!

 

Показання для проведення плазмотерапії голови

 

• Ламкість волосся, поступове витончення, зменшення густоти;
• Прояв симптомів алопеції – випадання волосся на маківці, зрушення основних меж зростання в лобовій і скроневій зоні;
• Сухість шкіри, постійне лущення і свербіж, а також підвищена жирність волосся;
Вугрова хвороба – акне під волоссям, екзема, дерматити!

 

Плазмоліфтинг шкіри голови: відео

 

 

Діагностика волосся в Кривому Розі

 

Для розуміння необхідності застосування тієї чи іншої методики, процедури або курсу індивідуального лікування, необхідно відвідування дерматолога і трихолога. Лікарі проведуть зовнішній візуальний огляд, застосують спеціалізоване обладнання для діагностики волосся – цифрова трихоскопія і фототрихограма, дерматоскопія, а також сучасний програмний діагностичний комплекс – TrichoScience. Після вивчення характеристик і структури волосся, а також стану шкіри голови, фахівці можуть призначити додаткові аналізи і тести, а в разі підозр на захворювання внутрішніх органів, що провокують несприятливі симптоми, інструментальні дослідження і відвідування інших профільних фахівців!

 

PRP-терапія волосся і голови: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Після вивчення показників лабораторних досліджень, а також результатів проведеної цифрової діагностики, лікар призначить лікування. Це може бути схема, що містить рекомендації консервативної терапії із застосуванням медикаментозних препаратів, а також ін'єкційних методик. Сьогодні найбільш коректним вважається комплексний підхід, тому для лікування вогнищевого облисіння, себореї та інших хвороб шкіри голови, призначається дарсонвалізація, масажі, мезотерапія, плазмоліфтинг волосся і голови!


Плазмотерапія голови на ПоштовомуПлазмотерапія голови на Поштовому

Прийом трихолога в Кривому Розі: експертна діагностика, індивідуальне лікування, ведення пацієнта і корекція курсу терапії для підвищення ефективності результату. Запис на консультацію за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Андрогенетична алопеція: лікування

Плазмоліфтинг: лікування постакне

Плазмотерапія волосся: ціна

Поділитися