Де видалити бородавку в Кривому РозіДе видалити бородавку в Кривому РозіБородавки на тілі викликані вірусом папіломи людини, і поява їх на поверхні шкіри безпосередньо залежить від імунітету. Подібні новоутворення є явним естетичним дефектом і, крім того, можуть бути небезпечними. Тому ми пропонуємо видалення бородавок в Кривому Розі: азот, кріодеструкція, радіохвиля!

 

Вірусне ураження шкіри і слизових відбувається контактним шляхом, через травмовану поверхню епідермісу – мікротріщини, ранки, разчіси, садна. Проникаючи всередину, ВПЛ вегетує, розростається і розвивається у внутрішніх шарах шкіри. Заразитися може кожна людина через рукостискання, рушник, ванну. Саме тому сьогодні близько 80-90% загального населення планети вважаються носіями вірусу!

 

Бородавки, які є прямим свідченням присутності ВПЛ в організмі, можуть з'являтися на будь-якій ділянці тіла. Ми неодноразово виявляли бородавки на голові, руках і ногах, підошовні бородавки у дорослих, звичайні бородавки на долонях, плоскі бородавки на обличчі у дітей і підлітків, себорейні кератози у людей старшого віку!

 

Види бородавок

 

Наші лікарі у відділеннях дерматології на Філатова і Поштовому точно діагностують різні види новоутворень шкіри для прийняття подальших рішень і початку консервативного лікування або видалення. Але самостійно цього робити не варто, адже вплив на родимки, папіломи і бородавки в домашніх умовах може бути небезпечним для здоров'я!


Бородавки: види та локалізаціяБородавки: види та локалізація

Які бородавки на тілі людини можуть з'явитися?
• Звичайні бородавки – невеликі нарости кольору шкіри і світлих відтінків, поодинокі, розділені на частки, множинні в одній області або зрощені. Виникають звичайні бородавки на пальцях рук, долонях, можуть з'являтися на колінах, внутрішній частині стегна і в інших областях;
Плоскі бородавки – маленькі новоутворення, овальні або округлі, гладкі, природного шкірного кольору, поодинокі або групами. Можна виявити плоскі бородавки на обличчі, стопах ніг і кистях рук;
• Плантарні бородавки – відрізняються виникненням на стопах. Новоутворення не виступають над поверхнею шкіри, створюється навіть враження, що ростуть не назовні, а всередину. Виявляються за рахунок викликаного дискомфорту при ходьбі, болять і колють, в деяких випадках, кілька новоутворень зростаються в одне більше;
• Ниткоподібні бородавки – тонкі, подовжені, схожі на шкірні волоски, є новоутвореннями на ніжці. Помітити їх можна на шкірі обличчя;
• Себорейні бородавки зустрічаються у людей старшого віку, приблизно після 30-35 років, часто виявляються кератози у похилих людей у віці від 60 років. Колір шкірний, світлий, коричневий, чорний або змішаний відтінок, поверхня може бути горбистою і лущитися. Походження гіперкератичне – розвиток за рахунок дегенеративних процесів в шарах шкіри. Можуть бути схожими на злоякісні новоутворення, тому необхідна дерматоскопія, а часто, біопсія і гістологічний аналіз!

 

Будь ласка, зверніть увагу!
• Гострі кондиломи, бородавки на статевих органах, в області заднього проходу, в пахових складках – передаються статевим шляхом, рідше побутовим;
• Плантарні або підошовні бородавки схожі на мозолі, хоча шкірні мозолі не мають відношення до вірусу папіломи людини, а виникають при зайвому тиску або постійному терті, за рахунок потовщення рогового шару;
• Зростання бородавок може бути стрімким, аж до 10 мм за 14-20 днів. Швидке зростання часто вказує на поганий імунітет, особливо великі новоутворення можуть свідчити про розвиток плоскоклітинного раку. Потрібна термінова діагностика, консультація дерматоонколога;
• Колір бородавок світлий, шкірного відтінку, але при постійному травмуванні може змінюватися до червоного і чорного. Це саме говорить про малігнізацію, озлоякіснення новоутворення. Потрібна термінова консультація, огляд і цифрова дерматоскопія!

 

Зазначені факти є одиничними з величезного списку загальних характеристик і видів новоутворень шкіри. У прямій залежності від віку людини, способу життя, наявності супутніх захворювань та інших численних факторів, новоутворення можуть виглядати інакше, проявлятися по-різному і, відповідно, належати до різних груп. Тільки своєчасна діагностика сприяє точній ідентифікації і правильному лікуванню!

 

Не ризикуйте! Видалення бородавок народними засобами протипоказано, лікарі забороняють зрізати бородавки, випалювати їх хімічними засобами, самостійно зривати та припікати нарости. Пам'ятайте, що механічні пошкодження шкіри ведуть до інфікування, а вплив на новоутворення невизначеного характеру і невстановленої етіології можуть бути небезпечними для життя!

 

Бородавка. Консультація дерматолога: відео

 

 

Діагностика бородавок на Поштовому і Філатова

 

Будь-які утворення на поверхні шкіри варті уваги. Це стосується папілом, бородавок і, особливо, родимок. Слід звернутися до лікаря, як тільки помітили на руці або нозі, а також на шиї, обличчі, голові та інших ділянках тіла, невеликий естетичний дефект, ущільнення, вузлик. Це стосується молодих людей, у яких часто виявляються плоскі бородавки, а також людей похилого віку – себорейні кератоми. Важливо відзначити, що нерідким випадком є і діти, у яких вже фахівці знаходять підошовні бородавки, які батьки вважають мозолями!

 

Зверніться до наших фахівців, щоб отримати кваліфіковану допомогу. На прийомі лікар збере скарги, виконає зовнішній огляд, а при необхідності, проведе цифрову дерматоскопію шкіри, призначить необхідні аналізи і вже за їх результатами, зібравши загальний інформаційний пакет, зробить висновки!

 

Видалення бородавок: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Одним з найбільш частих рішень, в разі неускладнених новоутворень, є їх видалення. Для цього в нашому медичному центрі використовуються сучасні технології, які гарантують не тільки швидкість малоінвазивної операції, але, в першу чергу, її коректність і повну безпеку. Видалення бородавки без болю і крові – це реально!

 

Рекомендуємо видалення бородавок рідким азотом. Кріодеструкція щільних бородавок на підошві – найбільш дієвий спосіб. Якщо необхідно видалити бородавку на обличчі – радіохвильовий метод!


Лікування бородавок: кріодеструкція, азотЛікування бородавок: кріодеструкція, азот

Лікування бородавок в Кривому Розі: експертна діагностика, аналізи і тести, призначення консервативного лікування і дієти для відновлення імунітету, засобів зовнішнього застосування для зовнішньої обробки, видалення новоутворень шкіри. Запис на прийом за телефоном (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо прочитати:

Небезпечні родимки: огляд

Відділення дерматології: ціни

Відділення дерматології: консультації

Поділитися