Де видалити бородавку в Кривому РозіДе видалити бородавку в Кривому РозіБородавки на тілі викликані вірусом папіломи людини, і поява їх на поверхні шкіри безпосередньо залежить від імунітету. Подібні новоутворення є явним естетичним дефектом і, крім того, можуть бути небезпечними. Тому ми пропонуємо видалення бородавок в Кривому Розі: азот, кріодеструкція, радіохвиля!

 

Вірусне ураження шкіри і слизових відбувається контактним шляхом, через травмовану поверхню епідермісу – мікротріщини, ранки, разчіси, садна. Проникаючи всередину, ВПЛ вегетує, розростається і розвивається у внутрішніх шарах шкіри. Заразитися може кожна людина через рукостискання, рушник, ванну. Саме тому сьогодні близько 80-90% загального населення планети вважаються носіями вірусу!

 

Бородавки, які є прямим свідченням присутності ВПЛ в організмі, можуть з'являтися на будь-якій ділянці тіла. Ми неодноразово виявляли бородавки на голові, руках і ногах, підошовні бородавки у дорослих, звичайні бородавки на долонях, плоскі бородавки на обличчі у дітей і підлітків, себорейні кератози у людей старшого віку!

 

Види бородавок

 

Наші лікарі у відділеннях дерматології на Філатова і Поштовому точно діагностують різні види новоутворень шкіри для прийняття подальших рішень і початку консервативного лікування або видалення. Але самостійно цього робити не варто, адже вплив на родимки, папіломи і бородавки в домашніх умовах може бути небезпечним для здоров'я!

 

Які бородавки на тілі людини можуть з'явитися?
• Звичайні бородавки – невеликі нарости кольору шкіри і світлих відтінків, поодинокі, розділені на частки, множинні в одній області або зрощені. Виникають звичайні бородавки на пальцях рук, долонях, можуть з'являтися на колінах, внутрішній частині стегна і в інших областях;
Плоскі бородавки – маленькі новоутворення, овальні або округлі, гладкі, природного шкірного кольору, поодинокі або групами. Можна виявити плоскі бородавки на обличчі, стопах ніг і кистях рук;
• Плантарні бородавки – відрізняються виникненням на стопах. Новоутворення не виступають над поверхнею шкіри, створюється навіть враження, що ростуть не назовні, а всередину. Виявляються за рахунок викликаного дискомфорту при ходьбі, болять і колють, в деяких випадках, кілька новоутворень зростаються в одне більше;
• Ниткоподібні бородавки – тонкі, подовжені, схожі на шкірні волоски, є новоутвореннями на ніжці. Помітити їх можна на шкірі обличчя;
• Себорейні бородавки зустрічаються у людей старшого віку, приблизно після 30-35 років, часто виявляються кератози у похилих людей у віці від 60 років. Колір шкірний, світлий, коричневий, чорний або змішаний відтінок, поверхня може бути горбистою і лущитися. Походження гіперкератичне – розвиток за рахунок дегенеративних процесів в шарах шкіри. Можуть бути схожими на злоякісні новоутворення, тому необхідна дерматоскопія, а часто, біопсія і гістологічний аналіз!

 

Будь ласка, зверніть увагу!
• Гострі кондиломи, бородавки на статевих органах, в області заднього проходу, в пахових складках – передаються статевим шляхом, рідше побутовим;
• Плантарні або підошовні бородавки схожі на мозолі, хоча шкірні мозолі не мають відношення до вірусу папіломи людини, а виникають при зайвому тиску або постійному терті, за рахунок потовщення рогового шару;
• Зростання бородавок може бути стрімким, аж до 10 мм за 14-20 днів. Швидке зростання часто вказує на поганий імунітет, особливо великі новоутворення можуть свідчити про розвиток плоскоклітинного раку. Потрібна термінова діагностика, консультація дерматоонколога;
• Колір бородавок світлий, шкірного відтінку, але при постійному травмуванні може змінюватися до червоного і чорного. Це саме говорить про малігнізацію, озлоякіснення новоутворення. Потрібна термінова консультація, огляд і цифрова дерматоскопія!

 

Зазначені факти є одиничними з величезного списку загальних характеристик і видів новоутворень шкіри. У прямій залежності від віку людини, способу життя, наявності супутніх захворювань та інших численних факторів, новоутворення можуть виглядати інакше, проявлятися по-різному і, відповідно, належати до різних груп. Тільки своєчасна діагностика сприяє точній ідентифікації і правильному лікуванню!

 

Не ризикуйте! Видалення бородавок народними засобами протипоказано, лікарі забороняють зрізати бородавки, випалювати їх хімічними засобами, самостійно зривати та припікати нарости. Пам'ятайте, що механічні пошкодження шкіри ведуть до інфікування, а вплив на новоутворення невизначеного характеру і невстановленої етіології можуть бути небезпечними для життя!

 

Бородавка. Консультація дерматолога: відео

 

 

Діагностика бородавок на Поштовому і Філатова

 

Будь-які утворення на поверхні шкіри варті уваги. Це стосується папілом, бородавок і, особливо, родимок. Слід звернутися до лікаря, як тільки помітили на руці або нозі, а також на шиї, обличчі, голові та інших ділянках тіла, невеликий естетичний дефект, ущільнення, вузлик. Це стосується молодих людей, у яких часто виявляються плоскі бородавки, а також людей похилого віку – себорейні кератоми. Важливо відзначити, що нерідким випадком є і діти, у яких вже фахівці знаходять підошовні бородавки, які батьки вважають мозолями!

 

Зверніться до наших фахівців, щоб отримати кваліфіковану допомогу. На прийомі лікар збере скарги, виконає зовнішній огляд, а при необхідності, проведе цифрову дерматоскопію шкіри, призначить необхідні аналізи і вже за їх результатами, зібравши загальний інформаційний пакет, зробить висновки!

 

Видалення бородавок, Кривий Ріг – Клініка Медітон

 

Одним з найбільш частих рішень, в разі неускладнених новоутворень, є їх видалення. Для цього в нашому медичному центрі використовуються сучасні технології, які гарантують не тільки швидкість малоінвазивної операції, але, в першу чергу, її коректність і повну безпеку. Видалення бородавки без болю і крові – це реально!

 

Рекомендуємо видалення бородавок рідким азотом. Кріодеструкція щільних бородавок на підошві – найбільш дієвий спосіб. Якщо необхідно видалити бородавку на обличчі – радіохвильовий метод!

 

Видалення бородавок азотом на Поштовому та Філатова


Один із дійсно ефективних способів позбутися бородавки. Ми застосовуємо рідкий азот для кріодеструкції бородавок, тобто руйнування клітин новоутворення впливом наднизьких температур. Як холодоагент застосовується рідкий азот, інструмент видалення – апарат Brymill або аплікатор з ватним тампоном, залежно від рекомендацій лікаря.


Під час процедури може застосовуватись місцева анестезія. Тривалість операції – від кількох хвилин, загальний курс – від однієї процедури. У складних, атипових ситуаціях, може знадобитися і 5-7 процедур для повного видалення бородавки азотом. Більш детально розповість наш фахівець, який дасть додаткові рекомендації щодо догляду, призначить повторний прийом для контролю загоєння та оцінки результату впливу на шкірне утворення!

 

Видалення бородавок радіохвилею


Сучасний спосіб видалення бородавки – радіохвиля, радіоніж. Принцип дії досить простий – перетворення високочастотного електричного струму в радіохвилі, і подальше висічення бородавки або іншого новоутворення, випаровування без впливу на здорові тканини. Додаткові та вкрай важливі переваги процедури – повне виключення інфікування за рахунок безконтактного способу видалення та миттєвої коагуляції кровоносних судин, що забезпечує їх запаювання!


Після огляду лікар може рекомендувати комплексне видалення – азот + радіохвиля, з урахуванням попередньої діагностики дерматологічної проблеми, характеру новоутворення, етапу розвитку, рівня естетичного або фізичного впливу!


Лікування бородавок: кріодеструкція, азотЛікування бородавок: кріодеструкція, азот

Лікування бородавок в Кривому Розі, видалення бородавок на Поштовому та Філатова. Експертна діагностика, аналізи і тести, призначення консервативного лікування і дієти для відновлення імунітету, засобів зовнішнього застосування для зовнішньої обробки, видалення новоутворень шкіри. Запис на прийом за телефоном (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо прочитати:

Небезпечні родимки: огляд

Відділення дерматології: ціни

Відділення дерматології: консультації

Поділитися