Випадання волосся, андрогенна алопеціяВипадання волосся, андрогенна алопеціяАндрогенетична алопеція – це мініатюризація волосся, видиме витончення, випадання волосся і облисіння характерних зон голови, зокрема, лобової і тім'яної. Звернутися за допомогою важливо на початкових етапах захворювання, так як на пізніх стадіях терапевтичний ефект втрачається. Пропонуємо експертне лікування андрогенної алопеції в Кривому Розі: трихологія Клініки Медітон на Філатова!

 

Випадання волосся спостерігається в андрогензалежних зонах. Це область верхівки голови, тім'яна, скронева, лобно-скронева і лобова зона, де присутня підвищена кількість сприйнятливих волосяних фолікулів. Даний стан формується у чоловіків і жінок з генетичною схильністю. Початок хвороби характерний для віку від 40 років, коли у чоловіків може спостерігатися порідіння, витончення і випадіння волосся, зачіпаючи до 50% осіб. Те ж стосується жіночої статі, хоча жіночий організм менш схильний до розвитку даної форми захворювання. У той же час, андрогенетичне випадання волосся у жінок старше 60-65 років може спостерігатися у 75% осіб!

 

Андрогенна алопеція: форми хвороби

 

Фахівці виділяють дві форми захворювання відповідно до Міжнародної класифікації хвороб. Це MPFH – male pattern hair loss або випадання волосся за чоловічим типом, а також FPHL – female pattern hair loss, випадання волосся за жіночим типом. Класифікація говорить про відмінності перебігу хвороби, що в обов'язковому порядку вимагає диференціації підходів лікування андрогенетичної алопеції.

 

• Ознаки розвитку андрогенної алопеції у чоловіків – поступова втрата волосся на маківці, розвиток патології в лобовій області зі зміщенням лінії росту назад;
• Ознаки розвитку андрогенної алопеції у жінок – повільне прогресування хвороби, знижений ступінь вираженості, збереження лінії росту волосся, характерне ураження лобової і тім'яної зони!

 

Важливими лікарі називають раннє виявлення хвороби і терміновий початок лікування. Ідентифікувати хворобу можна при відвідуванні трихолога і проведенні цифрової трихоскопії. З перебігом і розвитком захворювання терапевтичний ефект може мінімізуватися. Єдиним виходом в певних випадках є хірургічне лікування волосся – пересадка волосся, трансплантація. Сьогодні Клініки Медітон готова запропонувати одне з кращих сучасних рішень проблеми облисіння – відновлення волосся Regenera Activa!

 

Андрогенна алопеція: причини

 

Чому розвивається андрогенна алопеціяЧому розвивається андрогенна алопеціяОсновний фактор розвитку – вплив андрогенів на волосяні цибулини, що в майбутньому призводить до збою нормального їх функціонування. Результат – поступове випадання волосся у відповідних зонах.

 

Важливу роль в патогенезі відіграють значний рівень тестостерону, чутливість фолікулів до гормонів, підвищений рівень сприяючого продукуванню ферменту.

 

Андрогенна алопеція та додаткові фактори розвитку:
• Шкідливі звички і погане харчування;
• Стресові ситуації, нервові розлади;
• Захворювання ендокринної системи у жінок і чоловіків!

 

Визначальним значенням є генетичний фактор, схильність людини до розвитку захворювання!

 

Як проявляється захворювання

 

Спадкова алопеція і симптоми захворювання дуже схожі з іншими видами випадіння волосся. Тому необхідна диференціальна діагностика у трихолога, цифрова трихоскопія для визначення патології і початку лікування!

 

Ознаки, з якими необхідно звернутися до трихолога:
• Поступова візуалізація зон облисіння за рахунок випадіння волосся, розширення проділу;
• Витончення волосся, втрата блиску і нормального відтінку;
• Зрушення кордону росту волосся, її зміщення від лобової зони;
• Порідіння волосся на маківці, виявлення поступово зростаючих залисин;
• Одночасний розвиток захворювань шкіри і волосся. Зокрема, пацієнти спостерігають такі патології: вугровий висип, себорейний дерматит, поява лупи!

 

Лікування андрогенної алопеції: відео

 

 

Діагностика андрогенної алопеції в Клініці Медітон

 

Первинно, проводиться візуальний огляд, а також цифрова апаратна оцінка волосся і шкіри голови. Застосування трихоскопа дозволяє фахівцеві побачити патологічні зміни, виявити відмінні ознаки захворювання.

 

Визначаються збіднені зони з розвитком захворювання, поодинокі волоски, стоншене і зламане волосся в лобовій і скроневій зоні, занижена щільність волосся в тім'яній області, враховується кількість пушкового і термінального волосся, розміри і діаметр!

 

Юніти або групи волосяних фолікулів, які візуально визначаються як множинні кущики волосся, є сприятливим діагностичним фактором. У разі визначення мінімально допустимої товщини волосся, відсутності групування, при виявленні тонких і зламаних волосків, а також зон з підвищеним їх випаданням, трихолог видає діагноз, пропорційний встановленим ознакам патології.

 

Пацієнт отримує на руки висновок трихолога, в якому описані кількість і щільність волосся, його вид, число одиночних і подвійних фолікулярних юнітів, діаметр і інші характеристики з урахуванням перевірки різних зон голови.

 

Для підтвердження діагнозу можуть призначатися додаткові аналізи і тести: загальний аналіз крові, біохімія крові – тест на вітаміни, тести на чоловічі статеві гормони, інше!

 

Андрогенетична алопеція – лікування в Кривому Розі

 

Після отримання результатів аналізів і формування картини захворювання, їх зіставлення з індивідуальним перебігом хвороби, лікар призначає зовнішні засоби лікування андрогенної алопеції, спеціалізовані препарати для росту волосся та його відновлення, нормалізації якості та стану. Можуть призначатися фізіотерапевтичні процедури, зокрема, дарсонвалізація, магнітна терапія, масажі, а також ін'єкційні методики – плазмотерапія і мезотерапія голови!

 

Експертне лікування волосся в Кривому РозіЕкспертне лікування волосся в Кривому РозіВідділення трихології на Філатова: андрогенна алопеція, осередкова та дифузна алопеція – лікування волосся і шкіри голови! Експертна діагностика, цифрова оцінка, індивідуальний підхід, тести і аналізи на місці, діагноз і рекомендації трихолога, якщо виявлена андрогенетична алопеція у жінок, лікування облисіння у чоловіків. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо прочитати:

Лікування вогнищевих облисінь

Дифузне випадання волосся

Прийом трихолога: ціни на послуги

Поділитися